Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Smerfetko a zakupy już zacznij robić, bo już najwyższa pora...ostatni dzwonek że tak powiem. I nikomu nic nie opowiadaj co kupujesz.... jeżeli tak wszystkich dookoła mierzi twoje szczęście to nic nikomu nie mów i ciesz sie sama zakupami i ciuszkami. A do teściów jak przestaniesz się w ogóle odzywać to wcześniej czy później przylecą skruszeni. Radę sobie dasz, ja mam ostatnio dokoła siebie prawdziwy wysyp bliźniaków. Epidemia normalnie! W pracy dwie pary i to świeżutkie jeszcze ciepłe :) :) Koleżanka ze studiów ma cudne dwie córeczki, koledze ma sie parka urodzić no i Smerfetka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba się było jeszcze tej swojej "zmartwionej" tesciowej zapytać że rozumiesz że w związku z jej radami to ona tuż po porodzie załatwi ci wszystkie potrzebne rzeczy, popierze, poprasuje poukłada i będzie czekała na twoje przybycie do domu ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nie odwrotnie, teść kupił mi wypasiony wózek, teściowa nakupiła ubranek, rożek i kołderkę. A moi rodzice dopiero zaczęli drapać się po głowie i teraz im strasznie głupio. Szczególnie jak im powiedziałam że wstyd teściów. Nie chodzi o to ile kto pomoże bo moi rodzice mniej zamożni ale wiecie chodzi o intencje i zainteresowanie. no to wyrzuciłam z siebie wszystko...!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oho hohoh witam was co ja tu widze jakie dlugie posty dziewczyny powiedzcie co mi jest dzis zauwazylam ze cycki mi juz ze stanika wychodza [nie wiem moze tak urosly] to postanowilam zmierzyc temperature [wiecie gdzie ]i pokazalo 37.8 nie wiem czy tak powinno byc a moze to dzien plodny potem zmierzylam pod pacha to wyszlo 36.8 co to moze oznaczac ze dzis dzien plodny???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka👄 Jestem po weekendzie - jak zwykle pracowalam, wiec dopiero teraz zagladam;) Smerfetko - posluchaj rad EfQi - ja nic od siebie nie musze dodawac....mam nadzieje ze odpoczywasz kochana ile sie da i niech sie pali i wali a Tobie nie wolno nic ciezkiego robic zrozumiano???? Kochane lece pranie wstawic i przelozyc do suszarki juz wyprane....u nas jest kochane sliczna pogoda - jest 19 stopni i swieci sloneczko;) Wszystkie goraco pozdrawiam i caluje👄 zagladne jeszcze pozniej tylko musze do sklepu jeszcze wyszkoczyc👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka sloneczka :) dostalam dzis lezaczek ktory wygralam na licytacji :) gra swieci i wibruje i ma sliczne kolory zielono zolto niebieski pstrykne fotke to wam posle jutro :) Postaram sie bynajmniej bo mam nowo poczte na interi i mam problemy z wysylaniem ale jak ktora na skype to wam polse moze myszke zastanae na skype to wam ona posle na emila ale zobaczymy jutro :D dzis juz mam lenia pospolitgo bardzo czestego znacie go???ja juz sie z nim dobrze poznalalm i musze wam powiedziec zyjemy jak na razie w zgodzie ,,gorzej bedzie jak dzidzia sie pojawi :D smerfetka posluchaj Efqa bo nic dodac nic ujac. Na twoim miejscu unikalabym na jakis czas kontaktu z tesciami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cale szczescie ze skopiowalam wpis na kafe bo zacielo mi sie heheheh no a umnie dzis troszke deszczyku ale 2 razy po 5 minutpopadalo zimno nie ma tylko wiaterek wieje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinko podaj mi namiary na Ciebie na skejpa , bo ostatnio jak naprawial mi taki jeden pan komputer to wszystko od nowa musialam instalowac i zniknelas mi ze skejpa:)👄 a ja lece do sklepu w koncu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Kochane:D Smerfeciu mam nadzieje ze lzej Ci teraz!!! glupolami sie nie przejmuj jestes dzielna wspaniala i cudowna i swietnie dasz sobie rade !!! a jakoby co coteczka misiaczek przyjedzie a z reszta zrobi porzadek od zawsze chcieliscie 2 ke a nikt lepiej sie nie zajmie iz WY kochacie dzieci i oddajecie3 calych siebie idealni przyszli rodzice!!! tego sie trzymaj zakupki i odpoczynek to teraz powinno byc wazne a nie glupie uwagi innych ! EwQus 👄 ja w miare ciut lepiej pobolewa troche ale idzie przezyc:P olawd a TY gdzie?? madzik 👄 xxxmadziaraxxx wpadlas a teraz gdzie jestes?? odezwij sie !!👄 Patinka 26 komu jak komu ale Tobie nalezy sie duuuuuuzo odpoczynku!!! pamietaj im go wecej tym lepiej !!! 👄 Myszko 👄 a TY jak pracusiu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc madzik a nic moj w pracy siadlam do kompa lenia mam:/ a tak to po staremu przytulanki sa nawet juz na plodne nie patrze moze to cos pomoze...a 3 pazdziernika mam do lekarza zobaczymy...prrzydalby mi sie choc jeden wolny dzis pojechac gdzies z dala od tego wszystkiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ja tez misiaczki gdzies bym sie wyrwala a ja dzis obliczalam na kompie dni plodne i pokazalo mi ze wczoraj byl najlepszy dzien na zaplodnienie i mialam taki sluz jak bialko jaja kurzego alwe nie mialam ochoty noi jestem zawiedziona im wiecej czytam tym bardziej to mnie przytlacza:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzik najlepiej nie wiedziec szybciej sie uda !!! leczyc jak trzeba i cierpliwie czekac zrob cos dla siebie fryzjer maniqir czy jakis wypad ze zajomymi korzystaj poki mozesz:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Smerfetko zgadzam się z EfQą tj. rób powoli zakupy dla maluszków, a teściom się nie opowiadaj co kupiłaś, to będziesz miała trochę spokoju. Jestem zbulwersowana, że wiedząc jak długo się staraliście o dziecko teraz tak się zachowują. Powinni Cię na rękach nosić i obchodzić się z Tobą jak z jajkiem. Oby ich nie pokarało, bo jak do pomocy to ich nie ma a mądrości głosić to i owszem. W głowie mi się nie mieści, że podejrzewali Cię, że wcale nie jesteś w ciąży. Myślę, że wizyta u psychiatry byłaby dla nich wskazana (zwłaszcza teściowa powinna się zgłosić!!!). Nie przejmuj się, na pewno sobie poradzicie, a tragedia jest wtedy gdy dzieci mieć nie można a nie gdy mają się urodzić bliźnięta. A tak a pro po to Twoja teściowa myślała, że Ty w grudniu albo w styczniu będziesz robić zakupy? Przecież Ty się wtedy być może nie będziesz mogła unieść? Mogłaś się zapytać czy do sklepów masz się dostać ślizgiem na brzuchu po śniegu? Ale się wzburzyłam.... pozdrawiam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Misiaczki czy w ramach zrobienia czegoś dla siebie mieści się stomatolog? Bo właśnie dzisiaj byłam i teraz brzydko mówiąc pół ryja mam zdrętwiałe a nawet sparaliżowane od znieczulenia ha,ha,ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Jak czekałam w kolejce to spotkałam koleżankę z miesięczną dzidzią, ale słodka ta mała, chciałam ją uprowadzić, ale jej starszy brat dzielnie jej bronił. Ciekawe czy ja się kiedyś doczekam własnego dziecka? Nie wspomnę, że oczywiście padło pytanie: kiedy ja się postaram? Ja w zasadzie już nie reaguję na tego typu pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sara super to ujelas z ta wypowiedzia do smerfetki,nie miec dziecka zle miec tez zle to co w koncu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz wrocilam ze sklepu, zrobilam serniczek na zimno i teraz chlodzi sie w lodowce, wiec pozniej zapraszam:) Sara co tam u ciebie????Doczekasz sie kochana wlasnego dzidziusia, zobaczysz:) Misiaczku u mnie nic nowego niema, ja tez do lekarza ide gdzies w pazdzierniku, czekam az przysla mi kartke z zawiadomieniem o co rocznej kontroli;) Kalpeczku a co u ciebie??? Ide na serniczek wylac galaretke bo pewnie juz stezala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sarciu witam dobrze ze mi przypomnialas bo ja tez bylam dzis u dentysty tyle sie do niego zbieralam a jak poszlam to skierowala mnie do lublina do glownego stomatolaoga bo nie mam ebow do leczenia tylko do wyrwania tak gleboko siedza ze ona boi sie podjac ich a potem jak to zalatwie to czeka mnie aparat zwylky za 500zl lub za 5000zl staly mowie wam co ja sioe mam z tymi zebami a teraz nie wiem kiedy sie tam zapisze znow pewnie bede odkladac a i tak kasy nie ma na wizyte bo wszystko na ksiazki poszlo dobrze by bylo za miesiac pojsc sie zarejstrowac i zaczac leczyc te zeby za mlodego wyrzucilam aparat bo powiedzialam ze nie bede chodzic to teraz bede pokotowac za to:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny podaje wam linka jest identyczny ten lezaczek co ja kupilam tylko ja zaplacilam z dostawa 25 funtow a tutaj chca prawie 20 wiecej z dostawa :p identyko :D http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=370088969669&ih=024&category=2990&_trksid=p3984.m107&_trkparms=algo%3DMERI%26its%3DK%252BI%26itu%3DUCI%26otn%3D25%26ps%3D18&BackToListReferer=http%3A%2F%2Fmy.ebay.co.uk%2Fws%2FeBayISAPI.dll%3FMyEbayBeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smerfetka ________ skąd sie biorą tacy ludzie jak Ci twoi tesciowie i jak śmie wątpic w twoją ciąze teściowa, rece opadają na taką głupote, a zobaczysz jescze sami przyjde i bede chcieli ogladac twoje pociechy u mnie bylo podobnie, ciagle slyszalam ze jestem stara i czas najwyższy, zaszlam w ciaze to slyszalam żeby nic nie kupowac bo to pecha przynosi, jak urodzilam to teraz moje dziecko jest porownywane do dzieci meza brata i tylko słysze,że za malo mówi i powinno cos tam a tego nie robi któregos dnia juz nie wytrzymalam i jej powiedzialam ze nie wiedzialam ze jest lekarzem o specjalizacji pediatra to sie zamknela na chwile i na okraglo jakimis zabobonami mnie raczy, ludzie 21 wiek a u niej sredniowiecze........ ostatnio sie dowiedzialam ze jak dziecko mowi pierwsze mama to wola siostrzyczke a jak tat to brata, skąd to ludzie biora to nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani misiowa najgorsze jest to ze duzo takich ludzi jest :-( ja uciekam pod prysznic i do lozeczka bo na spanie mnie ciagnie ;) wiec mowie wam dobranoc kolorowych snow i do juterka :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×