Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Gość nikolka25
CZeść Jolanto Widzę,że chyba też mieszkasz w Dublinie więc wiesz może czy są tu jacyś dobrzy gin??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko- dopiero teraz do mnie dotarło, że u Ciebie inna godzinka chyba? Madzik!!!- na pewno coś źle przeczytałaś! olej tą betę! Masz 2 kreseczki na teście i na pewno JESTEŚ W CIĄŻY!!! Jutro ginekolog Ci potwierdzi, a to na pewno po prostu jest jeszcze za wcześnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Nikola moja znajoma chodzi do Medicusa do jakiejś babeczki fajna podobno jak chcesz to jutro ci napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia u mnie dopiero jest 3:40 po poludniu:) Madzik nie wolno Ci tak myslec....ja uwazam ze to bardzo wczesna ciaza, bedzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikolka25
Jolanto bedę wdzięczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolanta- ja właśnie miałam pisać, bo moja siostra też do Medicusa chodziła do jakiejś fajnej babki, ale nie wiem, czy ona się zajmuje wszystkim. Jej ciążę prowadziła i było ok. No dobra, lecę, bo mój już chrapie he he. Dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko przepraszam, ale jestem padnięta dziś 👄 Mam pytanie: wczoraj i dzisiaj z testy owulacyjne wyszły mi pozytywnie, wczoraj były przytulanki i nie wiem czy dziś sobie darować i przełożyć na jutro? Ktoś wie jak to jest dokładnie z tymi testami i owulacją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikolka25
Jolanto bedę wdzięczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sara lepiej dziś i jutro bo może jutro nie być więc do dzieła mi się kończy wiec za pare dni zaczną się dni na Rafałka jak mówi mój mąż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikolka25
Madzik ale się smutno zrobiło, nie pisz tak, wierz w to, ze będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sara 76 jak test wyjdzie pozytywny to w ciagy 24-36 godizn ma sie pojawic owulacja...wiec radze dzisiaj zadziałac;) bo jutro moze byc za późno;) wiec do dzieła!! Madzik: głowa do góry jestes młoda, silna, masz myslec pozytywnie!! a wszystko sie ułoży ...ani sie obejrzysz a fasolka bedzie rosła w Twoim brzuszku!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saro zartowalam oczywiscie:) Ja na Twoim miejcscu bym sie i dzis i jutro jeszcze poprzytulala:) Jolanto ja mieszkam w USA juz 8 lat;) Madzik musisz byc dobrej mysli slonko:) Smerfetko jakie te Twoje blizniaki juz sa duze-super👄 dla ciebie i glaskanko brzuszka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staram sie myslec ze jest dobrze moze laboratorium sie pomelilo:(:(:( to nie moze byc prawda przeciez 1 swiadczy ze nie ma ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszko i jak ci sie mieszka ja w Irlandi prawie 4 lata i chce do domu własnie dzis mam doła nic mi sie nie chce tylko ryczeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolanto mi rowniez sie chce do Polski:(:( Nie narzekam tu , ale bardzo tesknie za rodzicami i rodzinka bo od 8 lat sie z nimi nie widzialam....dobrze ze maz mnie sprowadza na ziemie jak narazie, ale za pare lat zjezdzamy na stale do Polski:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzik---trzymaj sie cieplo , wierze ze to oni sie pomylili ! bedzie dobrze!!!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mi przykro ja byłam w domu we wrzesniu ale na swięta zostajemy tu już widze ten nastrój ....... srtach mysleć dobrze że mamy Martynke ona mnie rozbawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×