Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

dziewczyny mykam pod prysznic duża buzka dla was owocnych poczęć fluidki dla was................................................................................................................................................................................................................................................................ dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik poczekaj co powie lekarz, trzymaj się. Myszko małe rosna jak na drożdzach, a kopią,ze ho ho, on bardziej, a ona biedulka mniej, ale tez intensywnie, czasami chyba chca się nawzajem kopnąć, bo czuje jakby jeden drugiego chciał zawadzić, ale mała chyba nie daje rady go tracić. Tak bardzo bym chciała,zeby i wam wszystkim sie udało i spotakało Was takie podwójne szczęście jak mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikolka25
No dziewczyny gratuluje Wam wytrzymałości. Mieszkam w Dublinie od 2 lat i już mam serdecznie dosyć... Na szczęście mój Ukochany podją decyzje,że wracamy na przełomie czerwca i lipca do Polski na STAŁE. Mam nadzieję, że to sprawi, że będzie mniej stresu i pomoże mi to w zajściu w ciążę. Jednak moim marzeniem jest powrót do Polski z dzidziusiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikolka25
Oj ja też uciekam. Jutro na 7:00 do pracy. W dodatku najadłam się tak, że aż mam wyrzuty sumienia.... Buziaki 👄 papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikolka25
aha Madzik Ty też się połóż i śpij spokojnie, jutro pewnie będziesz wszystko wiedziała. Trzymaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orchidea przy tyłozgięciu macicy trzeba trzymać dupkę w górze żeby wszystko dobrze wpłynęło :p ale już pisałaś że masz ściany skopane :D ja też tak robiłam. No ale jak juz pisałam z tysiąc razy mój mąż miała słabe żołnierzyki więc każdy jeden był ważny :p Myszko ty też będziesz teraz kopać ściany ? :D Misiaczki widzę też świecę ćwiczyła...hihi Orchidea :Androwit dla mężczyzn, albo salfazin Monia na ten adres co się wyświetla zawsze przy moim nicku. Juz mi tort wysyłałaś pamiętasz? Nikolka szoruj do dobrego lekarza niech ci zrobi monitoring. Ale jeszcze może potestuj następny cykl. madzik nie denerwuj sie idż jutro do gina, jutro jak zrobi USG to będzie widziała czy serduszko juz bije. Sara ja w końcu do kosza te testy wyrzuciłam bo mi się znudziło sprawdzanie po kilku miesiącach bezowocnych starań. Strzeliłam w ciemno - mniej więcej i trafiłam. więc sama nie wiem jak to do końca z tymi testami jest... Sara a pamiętasz co pisałam o najnowszych wynikach badań ? że jak facet ma słabe nasienie to właśnie częsty seks je poprawia więc do dzieła!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfetko jak ty je odróżniasz które kopie? No i ja jak zwykle ostatnia piszę.... Nie mogę się doczekać wieści od Patinki !!! 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czsc dziewczyny ja juz sie szykuje do ginia trzymajcie kciuki bardzo bym chciala uslyszec serduszko:(:(:( dzieki za wsparcir: 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane madzik________ trzymam kciuki patinka ________ ty juz z dzidziusiem jestes a ja chora jestem po weselu i ide sie polozyc do łózka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik trzymam kciuki!!!! bardzo mocno. bedzie ok:) Patinko jesli nas czytasz to wielka buzka dla was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niusiusia
czesc kochane, dawno mnie tu juz nie bylo, ale jak widze to i tak nikt za mna nie tesknil :P madzik- trzymam kciuki za ciebie , nie martw sie, wszystko sie ulozy! EfQa- zajebisty kawal :) hahahaha wczoraj spadłam z krzesła jak przeczytałam i mam teraz strupka na łokciu :).... nawet moj misiek sie smial:)... wiecie co kochane????? wczoraj bylam z mezem w ikei i szlismy przez odzialy z kuchnia pokoje itp, az w koncu byl odzial z artykułami dla dzieci, wiecie jak sie bałam tam wejsc??? S Z O K!!!!! no ale moj mnie zaciagnąl, bo nie bylo innej mozliwosci przejscia, kurde no i zaczal sie horror........ wchodze a tu tyś. dzieci i mio. kobiet z brzuchami..... wiecie jaka byłam smutna?....płakac mi sie chcialo!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki ;) Co tam U pati ? nie odzywala sie do zadnej? ja patrze ze opisu brak na gg a wczoraj byl... Mam nadzieje ze niedlugo sie odezwie. Olawd Kochana, dzieki za dobre slowa, tesknie, tesknie ale cos tak juz musi byc. Cos mi sie kojarzy ze Ty tez bylas lub jestes w uk? Czasem mysle ze nie znjadzie choc mu o tym nie mowie, ale z drugiej trony szuka dopiero albo juz 3 tyg wiec mozliwe ze cos znajdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niusiusia
orchidea- bardzo dobry i naturalny, bez recepty na wzmocnienie plemnikow jest tez zeń-szeń. buzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niuniusia nie przejmuj sie ikea bo mi ona przyniosla szczescie ;) jak bylam przedostatni raz to tylko z placzem ogladalam sliczne rzeczy i zakochane w brzuszkach mamusie... ale czas leci szybko i zdarzaja sie niepsodzianki... 2,5 tyg temu bylam tam drugi raz... z brzuszkiem i teraz ja wybieralam slicznosci dla mojego synka wiec... nie przejmuj sie, to normalne ze bylo Ci smutno ;( ale przyjdzie i kolej na Ciebie, a i zobaczysz ze rzeczy beda wtedy jescze ladniejsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niuniusia znam ten ból - przez te wszystkie lata przechodziłam przez działa dziecięcy w Ikei z myślą : \"A ja znowu nie...\" Ale za to teraz mam radochę ! Becia znajdzie coś zobaczysz. Na pewno w końcu praca tam jest. No i jaj też jestem ciekawa bardzo co tam u Patinki ale pewno jeszcze parę dni poczekamy... Jem śniadanko a potem uciekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niusiusia
EfQa i becia gask - mam nadzieje, ze mi ta ikea i stronka szczescia przyniosa :) dziekuje wam, ze jestescie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niusiusia
śnilo mi sie , ze byłam w ciazy i musialam dzwigac cos ciezkiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
becia-gask------wierze ci ze tesknisz , moj pojechal w niedziele tylko do torunia a ja juz bym go chciala z powrotem :-( ja juz wrocilam z koncem lipca z anglii smerfetko ---fajne te twoje maluszki ze tak brykaja , moj mnie dzis o 2ej w nocy obudzil :-P pani misiowa---bidulko wskakuj do lozeczka i wygrzej sie , jak tam córcia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny juz wrocilam dali mi skierowanie zebym u nich zrobila HCG i w czwartek wszystko sie wyjasni byla tak glupia polozna co nawet mi do slowa nie dala dojsc a tej doktorki nie bylo co mialam do niej pojsc i now czekanie mnie czeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EfQa ta tempka, którą podałam to jest tylko mierzona rano przed wstaniem z łóżka. Wieczorem nie mierzę, bo to chyba nic nie daje. W każdym razie dzisiaj rano też zatrzymała się na 37,0. Zrobiłam wczoraj USG - nic się złego nie porobiło więc spokojnie można stymulować następny cykl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rusaczku ja zawsze mierzyłam pod pachą i przed @ spadała mi do 36,8. A jak byłam w ciąży cały czas utrzymywała się na poziomie 37,3. Wieczorem szczególnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rusaczku to jeszcze trzy dni niepewności... Madzik widzisz może wszystko będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ 👄 Nick.......................Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ Myszka24/USA...............25..................18.. . . .. .........03.11.08 Rusaczek/Nowy Sącz......34..................40..................17.10.08 Sara76.........................32..................51.... ..............26.10.08 dorota822....................26..................23. .. ..............08.10.08 misiaczki......................23..................38 ..................02.11.08 alutek29......................29...................15.. ...............13.10.08 Sylwia29.......................29..................38... ..............21.09.08 iwa18 /uk.....................26..................10......... .........pass kalpek.........................22..............przerwa.. ..................... nikolka25.....................25..................20.... .............27.10.08 stefcia31 ....................31...................5.................. 06.11.08 jolanta2......................27...................2.... ..............09.11.08 niusiusia.....................27...................13... . ............07.11.08 yourmind....................20...................1...... ............ ??.10.08 ZACIĄŻONE ❤️ Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Patinka26...............26...............32........... ...............30.11.08 EfQa......................30...............37.......... ................11.11.08 becia_gask..............26............... 9... . ......................03.12.08 asiunia27................27...............25......... . ...............07.01.09 olawd.....................28...............26........ .. ...............23.01.09 Smerfetka ..............29...............25 (bliźniaki)..............24.01.09 kkinia30.................30...............21......... .................13.02.09 Monia671Kraków......27...............10......... ..................01.05.09 madzik255..............20...............??.............. .................?????? DZIECIACZKI URODZONE 🌻 Nick....................Płeć.................Imię....... .........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ........21.12.07 Kwatolina.............??????................???????.... ................??.??.08 Fiolek..................córeczka.........Maja .....................02.05.07 Obca...................synek.............Kubuś.......... ..........01.07.08 Fajniutka2005......?????..................?????......... ..............??????.08 Kakusia 22...........synek...............Kacper................. 19.07.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×