Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Smutenka

KOBIETY A PROBLEMY W ZWIAZKU

Polecane posty

To książka? Poszukam :) Ale to trochę my kobiety, jako matki, chłopców psujemy i takich nadpsutych przekazujemy dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cf.ly/4zSr tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem prywatnym pożyczkodawcy, którzy chcieliby pomóc poważnych osób z ubóstwa. Mogę udzielać kredytów osobom w następujących obszarach: - Finansowe Kredyt - Home Loan - Kredyt Inwestycyjny - Auto Loan - Konsolidacja zadłużenia - Przejęcie kredytu - Pożyczki osobiste Kredyt jest możliwe do 500000, a maksymalny okres spłaty wynosi 30 lat. Przed otrzymaniem kredytu, podpisać umowę zawartą przez mojego prawnika. Jeśli jesteś naprawdę w potrzebie, proszę o kontakt na więcej informacji. napisz mi twój wniosek: email: dudaszek.stanislaw2014@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem silna kobieta powinna przede wszystkim wiedzieć, kiedy chce być w związku, a kiedy chce już z niego uciec. cała reszta to już tylko szczegóły, ale to jest najważniesze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Silna to jak ja dzisiaj- nogi z d... powyrywam ze te ranne humory, nadpsul koniec okresu świątecznego to pocierpi; niech cierpi będzie mi lżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety nie nalezy starac sie zrozumiec,lecz nalezy ja kochac taka jaka jest! Aby dojsc do tego wniosku musialem dokladnie Was drogie Panie poznac. Sadze ze Wy rowniez powinniscie poznac nas a zycie stanie naprawde lepsze.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę wszystkich o podpisanie petycji o nie wycofywaniu z polskiego rynku papierosów slim i smakowych. Po podpisaniu petycji można wygrać atrakcyjne nagrody, Link: u.42.pl/5Eyz Zmieńmy Polskę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę wszystkich o podpisanie petycji o nie wycofywaniu z polskiego rynku papierosów slim i smakowych. Po podpisaniu petycji można wygrać atrakcyjne nagrody: http://u.42.pl/5Eyz Zmieńmy Polskę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2014.12.28 Kobiety nie nalezy starac sie zrozumiec,lecz nalezy ja kochac taka jaka jest! Aby dojsc do tego wniosku musialem dokladnie Was drogie Panie poznac. Sadze ze Wy rowniez powinniscie poznac nas a zycie stanie naprawde lepsze.Pozdrawiam xx Trudno o większą bzdurę. Potem się dziwić, że jest tyle rozwodów. Weźmie sobie taki debil jeden z drugim jakieś porzekadło z demotywatorów i już ma wymówkę, żeby mieć wyj****e na to co kobieta mówi bo przecież jako mężczyzna "nie powinien się starać rozumieć tylko kochać". Wzruszyłam się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robin Norwood "Kobiety, ktore kochaja za bardzo i ciagle mysla,z e on sie zmieni" bardzo prosze o wyslanie tej ksiazki na adres martusia-3@o2.pl xxxxxxxxxxxxxxxxxx Dorosła kobieta z mailem martusia... o żezusie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mary1986
Dziewczyny, polecam Wam książkę, którą przeczytałam jednym tchem. Będziecie zaskoczone. Książka, to: Zaplecze - Violetta Komar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W każdym związku pojawiają się gorsze dni. Ja np. uwielbiam książkę 'dlaczego mężczyźni kochają zołzy' - wiele z niej DOBREGO dla siebie wyniosłam. Prowadzę blog jako matka, żona i kochanka - zapraszam www.MartynaG.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21.03 i 22.03.2015 stowarzyszenie "od pasa w dół" organizuje I Konferencję poświęconą zdrowiu intymnemu kobiet, na które już dziś chce Was gorąco zaprosić. Porozmawiamy z ekspertami m.in. o tematach związanych z problemami w związkach oraz wielu innych problemach sfery intymnej. Więcej informacji o Konferencji znajdziecie na www.facebook.com/odpasawdol.org

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak to prawda, że w każdym związku może być jakiś lekki i mały kryzysik. Jednak można sobie z tym poradzić oczywiście jakąś szczerą i prawdziwą rozmowa bo przecież nie ma innej lepszej alternatywy do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taki kryzys jak ktoś na górze nazwał 'mały kryzysik' zawsze się pojawi i nie ma na to mocnych. Jeśli coś nas denerwuje to zawsze ponoszą nas niestety emocję...Warto właśnie czasem odpuścić w związku dla zachowania równowagi bo po co się tak jakoś bardzo dominować w związku czy racja czy twoja hihi ; ) Pracujesz w biurze i potrzebujesz pomocy? Na tym blogu http://obiurowychsprawach.wordpress.com znajdziesz setki wskazówek jak sobie radzić z taką pracą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam,Ja bylam w zwiazku przez ponad rok z anglikiem juz dojrzalym 40 lat myslalam ze dojrzaly ! Bylo nam dobrze nie mieszkalismy razem spotykalismy sie regularnie 3 razy w tygo on pracowal .Opieka na wekendy nad dziecmi .Mieszkal z siostra siostra podobny przypadek tez opieka tyg nad dziecmi .Mowil mi caly czas ze mnie kocha ze jestem jego swiatem zyciem wszystkim teskil marzyl .W ciagu w tygodni odkochal sie .Najpierw zamilkl a potem napisalal ze ma czarna dziura nie wie co mysli co czuje ze potrzebuje czasu na przemyslenia ulozyc to wszystko bla bla bla .Ja sie nie odzywalam ale wczoraj napisalam sms ze chce sie spotkac zeby w oczy mu powiedziec ze to koniec nie musi dumac .To on odrazu odpisal ze niechce cie wiecej widziec ani miec zadnych relacji z toba to jest moja ostateczna decyzja przykro ale nie chcilem cie skrzywdzic ,Odpisalam mu to co chcialam powiedziec .Zaraz na fb zostalam zablokowana w znajomych jego siostry tatusia uffff on mnie wczesniej juz zablokowal .Tak wygladalo jak ja bym mu zrobila wielka krzywda .Bylam uczciwa wobec niego ,w zwiazku jak w zwiazku I klocilismy sie czasem I zaraz godzilismy bylo ok .Bylo cudownie .Widzialam ze mu zalezalo.Napisal sms nawet nie potrafil porozmawiac wyjasnic dlaczego .Gdyby napisal nie pasujemy I juz cie kocham albo poznalem inna zakochalem sie ,ale tak nagle sie odkochal ??Nierozumie I chce zrozumiec .Byl zablokowany sexualnie nie bylo sexu z ok 5 miesiecy bo mu nie stawal ,pomalu wyprowadzilam go z tego to teraz bedzie ,,,,sobie uzywal .Opowiadal kiedys o kobiecie z ktora byl potem nagle ja zostawil nie wiem po jakim czasie ,musiala byc bardzo zakochana poniewaz kilkanascie dni warowala dzien I noc pod jego domem ,az musial sie przeprowadzic smial sie z tego jak opowiadal .Ze mna postapil tak samo zostawil nagle ,nie mysle latac I blagac o milosc I ponizac sie !!Wczoraj w nocy wstawil na twitter opis piekna noc z piekna kobieta !!! zalosne .Probuje tylko zrozumiec to zachowanie zeby byc spokojna I nie winic siebie ze cos zle zrobilam .Moze ma problem z emocjami nie wiem juz .Jezeli ma inna powinien mi to napisac .Jak pomysle o tym wszystkim to az mnie trzesie w srodku .Co o tym myslicie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×