Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *Agata*

Jak zmniejszyć OGROMNE piersi ?

Polecane posty

17 lat. 157 cm. 46 kg. szczupła sylwetka.... i 75 D- E. jestem totalnie nieproporcjonalna! Bluzki byłyby dobre rozmiaru 34 gdyby nie ten biust ! :/ dół jest rozmiaru 32 :/ stroju to chyba z miesiac szukałam ! i znalazłam. w Calzedonii , tyle że kosztował mnie 211 zł...i wcale mi się nie podoba :( Wszyscy widzą we mnie tylko biust ! Faceci zaczepiają na ulicy, mówią głupie teksty. Zawsze odpowiem z uśmiechem na twarzy \\\" PODZIWIAJ KRETYNIE CZEGO MIEĆ NIE MOŻESZ\\\" a tak naprawde to musze się powstrzymywać od płaczu. Schudne..może to coś da :( I z tych vichy też wypróbuje. na allegro nie jest AŻ TAKI drogi. 60-70 zł. A biust miejszy o jeden rozmiar byłby dla mnie zbawieniem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia92
niech ktos opowie na moje poprzednie pytanko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie 75A w tym wieku jest jak najbardziej wskazane moja siostra ma 12 lat i tez ma ten rozmiar :) poczekaj zebyś jeszcze kiedys na ten rozmiar nie nazekała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniastle
kup taki stanik sportowy-i na pewnno twe piersi stana sie mniejsze po codziennych biegach 45 min dziennie-i to ma byc szybki bieg,i nie zwiatczeja ci tylko beda mniejsze o jeden numer na bank

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oluss93
napewno . zeby nie bylo ze potem pede bufonem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dread
ja też mam duże i wcale się z tego powodu nie cieszę... 65 DD albo E...i naprawdę ie ma takich staników ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dread
I zapomniałam dodać ze mam 152 wzrostu i wazę 42 kg... Boże za jakie grzechy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARCIN 25
Witam wszystkie dziewczyny na forum nie wiem dlaczego chcecie zmniejszac i tuszowac swoj biust niektore dziewczyny maza o duzym biuscie wy go posiadacie i chcecie go zmniejszyc. Duzy biust jest ladny i jest duzem atutem u kobiety jak dlamnie wygladacie swietnie. Szkoda tylko ze wiekszosc kobiet z duzym biustem jest juz zajeta pozdrowienia z POZNANIA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeden lubi dzue drugi małe .... mam faceta i jest zadowolony z moich wdziekow choć ja raz pod jego wplywem o tym nie mysle a czasem strasznie to przezywam i nie moge na siebie patrzec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) ja również mam ogromny problem...pod biustem mam 69 cm a w biuście 78:( zważywszy na to że mam prawie 16 lat (na początku stycznia) to może jeszcze mi urosną...ale jak znam swoje szczęście to nie mam na co liczyć... wszyscy w szkole się ze mnie nabijają i wołają za mną deska....nawet mama powiedziała mi 3 miesiące temu po co noszę ten stanik jak i tak nic tam nie mam...myślała że wymysliła świetny żart....niestety jej nie wyszedł....marzę o 70 b takich nie zadużych ani nie za małych.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie uwazam zeby to bylo miłe ! nikt nie lubi byc wysmiewanym lub upokarzanym z tego powodu ! NIKT ! ten kto ma problme i kompleks na punkcie swoich piersi ja to wiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delii24
mam do sprzedania biustonosze 110DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Physik
Hej dziewczyny !. Ja tam swój biust lubie i w pelni go akceptuje jest po prostu śliczny i tyle . Mam 177cm wzrostu w pasie 70 w bioderkach 90 a w biustonosze nosze na rozmiarek 70 D. Mam czasem problem z kupieniem bo pod biustem marnie ,ale akceptuje swoje ciałko i mój narzeczony też. I tak sobie mysle ,że biuścik jest atrybutem kobiety warto go mieć wolałybyscie miec takie A? Ja nie. Jeszcze jedno dbajcie o biust stosujcie masaże najlepiej jak to twój partner robi bo to obupulna przyjemność, zeby był poprostu piękny i jędrny. Pozdrawiam was sloneczka i glowa do góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowka
hej!ja mam inny problem pod biustem mam 65 cm a miseczka D,mam dosc zmniejszania obwod wszytskich stanikow,znacie jakas fimre ktora produkuje staniki w rozmiarze 65 D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kendra
Heh jak 75D to jest ogromny biust, to ja jestem królewną śnieżką :P:P Ja mam właśnie taki biust, 170 cm wzrostu, 62 w talii, 94 w biodrach, i noszę stanik właśnie 75 D. Wyglądam bardzo proporcjonalnie, i w życiu nie chciałabym mieć mniejszych piersi, bo takie są idealne :):):) Poza tym patrzac na siebie stwierdzam, że taki biust jest średni i nie ma co się martwić że niby jest ogromny, bo co mają powiedzieć właśnie te dziewczyny co mają rozmiary F lub G ?? Z biustem D nie ma potrzeby ani go powiększać wkładkami ani tym bardziej pomniejszać :P:P bo jest w sam raz :):) Pozdrawiam :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1409
Nawet nie zdajecie sobie sprawy jaka to tragedia wazyc 65 kg nosic spodnie w rozmiarze 36-36 a dokladniej 29 jesli chodzi o spodenki a bluzki XXL bo w biuscie musza byc dobr a w pasie kazda zwerzac mam 175 cm wzrostu w biodrach 88 w pasie 78 a w biuscie TRAGEDIA 105 co oznacza rzmiar stanika 80F ( podczas oskresu gdy biust sie powieksza bywa zamaly) niewiecia jaka tragedia jest biegac z takim biustem , ubrac bikini i wyjsc na plaze , kupic sukiene bo przeciez nigdy nie bedzie pasowac , jak strasznie boli kregoslup podczas okresu , na brzuchu lezec jest niewygodnie a jacys oblesni goscie patrza tylko na twoje cycki i komentuja nie baczac na to ze wszystko slyszysz ciagle slyszec na ulicy patrz jakie cycki i itp co gorsze na piersiach sa rozstepy nie bardzo glebokie no ale sa . No i co wy na to , to jest najwiekszy koszmar mpjego zycia a moim najwiekszym mazeniem jest operacja na ktora narazie niestety mnie nie stac bo mam 19 lat za pare miesiecy matura no wlasnie matura = 100dnioka = sukienka = kolejny koszmar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co zrobić
mam pytanie do dziewczyn z ogromnym biustem! Przeczytałam wasze opinie i chciałabym się Was o cos zapytać... Czy to jest normalne? Mam dopiero 17 lat, a biust 85 H! Dodam, że mam 164 cm wzrostu, waże 56 kg, a wymiary następujące: talia - 76cm biodra - 98 cm Już nie wiem co zrobić z tymi cyckami! Ostatnio nawet zmierzyłam sobie, ze moj obwod w biuście wynosi 116 cm i wyglada na to , ze ciagle rosnie. Tylko w przeciagu ostatnich 2 miesiecy zwiekszyl sie o 5 cm,a moj jedyny stanik(i tak zdobyty cudem) z trudem sie zapina! Juz nie wiem co z tym zrobić.Strasznie mi to przeszkadza.Na brzuchu lezec jest niewygodnie a jacys oblesni goscie patrza tylko na twoje cycki i komentuja nie baczac na ciebie. kregoslupboli z każdym dniem coraz bardziej. Piersi ostatnio mi obrzmiały i ciagle rosna.Za co los pokarał mnie tymi cycami? Prosze odpiszcie,POMOZCIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszkodowana
JA mam 75E i czuje sie z tym okropnie.Moje Piersi sa ciezkie i raczej nie sa jedrne, przez to wygladam grubiej i nie moge zmiescic sie w bluzki, ktore mi sie podoboja.Do tego wszystkiego mam problem ze znalezieniem na siebie stanika (te ladne sa za drogie).Mam 18 lat i wielki kompleks - zycie jest okrutne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda_z_duzymi
Wiecie, a co ja mam powiedziec. Mam 15 lat, 167cm i biust 70 E. Jak tak was słucham to az mi sie płakać chce co będę miała w przyszłości. Najdziwniejsze jest to ze do 14 roku zycia nosilam 70 B i ubolewałam że mam taki mały biust. No iteraz żałuje. Ale to nic w porównaniu z 85 H. Pozdrawiam Dodam, że mój biust ciągle rośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlda_z_duzymi
A ty kolezanko co masz 85 H podak kontakt do siebie. chetnie z toba pogadam. pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi sie
poprawilo jak przestalam zarzywac tabletki anty. Mialam straszny cyc - 75 F i to w wieku 20 lat...kiedys gosc w barze powiedzial mi 'ze i tak nie uwierzy ze to sa prawdziwe" a mi sie tak strasznie glupio zrobilo. Rozumie co przechodzicie wszystkie dziewczyny z duzym biustem. Straszne to obciazenie. Teraz mam 70-75 duze C lub mniejsze D i jest po prostu super. Tylko ze biust juz nie jest taki twardy i jedrny :( no ale nie mozna miec wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takag
A ja mam 120 cm w biuście, 75E, trochę przeszkadzają, ale jestem z nich dumna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielki biust
Dajcie spokój, ja mam jeszcze większy biust, bo nie mogę się zmieścić w miseczki F, mam 17 lat, nie jestem gruba, a nie panikuję. Da się żyć. Kto chce o tym pogadać to GG 2011374. Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm ja tez jestem szczupla i do tego nie zbyt wysoka 165 cm i mam rozmiar 80 D ale dobrze mi z tym :) fajnie to wyglada ale staniki np Z h&m sa dla mnie za male. jak mam szczescie to cos fajnego tam dorwe!a tak musze szukac!:) ja nie mam problemow zdrowotnych i dobrze mi z tym rozmiarem:) pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość santiti
proponuje bilecik do los angeles i na plaze. Tam wszytskie laski placa fortune za zeby miec to co Ty masz naturalne. Moze poderwiesz na ten biust bogatego dziada? Kazdy ma co ma i musi z tym zyc. Ciesz sie ze nie masz siostry blizniaczki zrosnietej z Toba glowami albo raka albo paralizu nog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielki biust
A ja mam 17 lat i miseczki H, no i co mam zrobić? płakać? trzeba jakoś żyć. jak kogoś trzeba pocieszyć to zapraszam na GG 2011374. papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mozesz mi oddac kawalek bo ja cierpie na hroniczny zanik piersi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nokiaa
LeeL0u wiem o tym na przykladzie mojej kol.... nie daj boze jak przejdzie kolo bandy zuli...od razu teksty obrazajace schodzace do panienek na telefon... jezeli schduniesz piersi moga stac sie obwisle... wiadomo biust to woda i tluszcz i zazwyczaj one pierwsze nikna w oczach.... cwicz duzo -powinno pomoc... znam osobe ktorej siostra ma duzy biust a ona sama ma maly- bo uprawiala sport...same miesnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam marne 75 B :( Marze o C ale cóż, natura nie dała... Hm słyszałam, ze nawet lekarz może zalecic operacyjne zmiejszanie biustu, gdy dochodzi przez to do mocnego obciążenia kręgosłupa i gdy rozwija się przez to wada postawy... Zastanówcie się nad tym...to chyba jedyny sposób:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×