Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *Agata*

Jak zmniejszyć OGROMNE piersi ?

Polecane posty

Gość Lura
Heyka ja mam taki sam problem jak większość dziewczyn mam 18 lat rozmiar 75-80E albo i wiecej to jest porażka... nie wiem co mam zrobić żeby je zmiejszyc... Wkurzają mnie komentarze osób które mijam na mieście albo znajomych.. ty to masz dobrze nie musisz się martiwć,że masz za mały biust etc. a Ja im tak zazdroszcze.... tych ładnych małych piersi na które można kupić piękne staniki. Jestem załamana:( Pozdrowionka 4 all

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soraya
Cześć, dziewczyny, ja też miałam problem z biustem - tego nie można sobie wyobrazić, dopóki się nie przeżyje! Nosiłam 75E, przy wadze 58 kg. Bielizna - tylko brzydka i na dodatek droga, strój kąpielowy - wynalazłam tylko jeden o tym rozmiarze w Triumphie (biustonosz - minimizer), zero topów, zero modnych ciuszków - nic nie pasuje. W dodatku te teksty - "ta z cyckami", itp. No i wbrew pozorom wszystko się zmieniło prawie rok temu, kiedy urodziłam dziecko - karmiłam przez pierwsze kilka miesięcy i biust pozostał bez zmian. Ale kiedy skończyłam karmić - nastąpił cud! Podobno w czasie laktacji komórki tłuszczowe zmieniają się w gruczoły mleczne (czy jakoś tak - nie znam się) - w każdym razie noszę teraz 75C i jestem pod tym względem najszczęśliwsza w życiu! Tak że nie załamujcie się, jeżeli planujecie dziecko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lura
Heh ja narazie nie planuje dziecka.. nie wiem czy w ogóle planuję:P I tu sie pojawia problem:( Mam nadzieje że znajde jakieś inne rozwiązanie:) Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna_miseczki_F
Widzę że powinnam nabawić się kompleksów bo mam większy biust niz dziewczyny ktore tu narzekają na wielkość. Mam F no i jakos zyje. Ale jesli ktos chce porozmawiac o tym to już na GG 2011374 Justyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina_21
Ja mam 160 cm wzrostu i rozmiar 70E. Miewam często bóle kręgosłupa i ogolnie wkurzaja mnie te cycki. No ale przeciez sie nie zabije z tego powodu ze takie mam. Ludzie mają gorsze problemy. Dlatego laski nie narzekajcie, glowy w górę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona_marianNka
hey!!!!!! ja mam z powodu mojego biustu OGROMNE kompleksy;(;(;;(......prawie sie przed chwilka poryczalam i w akcie desperacji wpisalam w wyszukiwarke "jak mniejszyc biust" i znalazlam wasze forum...nawet nie wiecie, jakiej otuchy dalo mi to, ze inne maja ten probnlem...ja nosze 80C, ale mam 158 cm wzrostu i czesto chlopcy plotkują o moim "bufecie"....WSZYSTKIE kolezanki (slepe sa chyba) zazdroszcza mie tego, a to dla mnie przeklenstwo..!!!!! one maja takie bajeczne, male biusciki i dzieki temu slicznie leza na nich opiete topy i kolorowe, male staniczki...bajka;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
dziewczyny tu jest bardzo wygodna rozbudowana stronka dla BIUSCIASTYCH forum. adresy sklepów,komentarze do nich,modele staników i inne http://forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=32203

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona_marianNka_80C
wiem, ze są tu dziewczyny z rozmiarami F itd, ale uwazam ze strasznie niesprawiedliwie zostaly obdarowane biedne dziewczyny z rozmiarami F,E...bo my musimy nosic staniki zmniejszające i męczyc się z tym, ze ta buelizna jest niezbyt piekna i dosc twarda, (ja akurat nie mam az tak duzego biustu w porownaniu do was, ale kiedy slysze, co "o moim biuscie powiedzial ten i tamten...'" ze np. "sexy","fajny biust", "ladne cycki"...CHOLERNIE UPOKARZAJĄCE...jakbym miala tylko cycki!!:( ) a np. dziewczyny z malym biustem mają lżej, wygodniej, i wystarczy i kupic wypchany push-up, zeby miec wiekszy optycznie biust i jest to na pewno 100 razy ladniejsze od pomniejszajacych stanikow i lzejsze od realnej wagi piersi....szlag mnie trafia, jak widze dziewczeta powiekszajace sobie biust albo kwiczace z tego powodu kompleksow, ze mają "za maly"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biustyna
Nie przejmujcie się jak macie D albo C i mówicie że to "wielki biust". Ja mam miseczki F mimo że jestem prawie szczupła. Wiek 17,5. Wiec widzicie że nie macie co sie martwic. Justyna GG 2011374

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona_marianNka_80C/B
wiecie co..kilka tygodni temu straaaszliwie sie spalilam na wejcherowskiej i na solarium, takze z powodu bolu plecow nie moglam oprzec sie o fotel ani nawet ruszyc reka, nie wspominajac juz o noszeniu stanika:/ i juz nawet nie chce rozstrzasac tego, ze male biusciki jako tako wygladaja bez stanika, ale C nie jest taki maly.. i niestety musialam pojechac w ten feralny dzien po truskawki do tortu mamy. na rowerze. w wielkiej, luznej koszulce. bez stanika. a niestety droga ta byla bardzo wyboista i...bufet skakal co 3 sekundy!! i jeszcze te oblesne, meskie spojrzenia..:(:( ohyda.... kazdy sie ogladal, bez wyjatku. czasem nawet kobiety. czulam sie okropnie. doslownie rozbierali mnie wzrokiem...:(...nastepnym razem nie bede wybierac sie na truskawki rowerem po wyboistej drodze, w wielkiej koszulce bez stanika:) ps ale wiecie co...ostatnio jakos polubilam moj biust;) moze dlatego, ze jakims cudem zmniejszyl sie o rozmiar>>;):Dteraz jest naprawde sliczny. pozdrawiam wszystkie kobitki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona_marianNka_80C/B
sluchajcie surfowalam sobie tak po necie i znalazlam REWELACYJNĄ stronkę z bielizną!! www.kisskiss.pl Są tam jej rozne rodzaje, np. "romantic","elegance", i m.in. "maxi"!!gdy wejdzie sie na przedzial "maxi", mozna tam zakupic staniki do rozmiarow 85 F !!! a są naprawdę BAAARDZO seksowne i naprawdę PRZESLICZNE, w dodatku z wyskoiej jakosci materialow, (bardzo wiele wzorow i kolorow!!:D)i w dodatku w rozsądnych cenach!! (od 57 zl do 99 zł - tylko trzeba sprawdzic, czy dany stanik jest w odpowiednim rozmiarze:D)są naprawdę tego warte!! bardzo sexy, estetyczne i switenie wyprofilowane!! ps STRONKĘ BARDZO POLECAM. oprócz stanikow ma rowniez gorstety, pasy do podwiązek, majtki, stringi, figi, koszulki nocne i bluzeczki na ramiaczkach i z krotkim rek. Powodzenia + Pozdrowionka:*:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do niki28
hmm ..dziewczyno... zalamalas mnie :D :P ja tez mam 75D ale jestem dumna z moich piersi !!! figure mam raczej drobna i to moim zdaniem.( zdaniem facetow tez:P) wyglada szalowo !!! nosze bluzki z duzym dekoldem obcisle zeby podkresilc biust i waska talie ... a co do tego ze sie wkurzacie tekstami typu "ta z cycami" - i co z tego ??? poprostu macie tak ladny biust ze zwraca uwage facetow-podobacie im sie ..wiadomo ze to wzrokowcy ..niech sie choc na starosc ciesza ze moga przbywac w otoczeniu takich ladnych dziewczyn z takim pieknym biustem .. wiece jaka to dla nich radosc ?:D:P wolicie zeby zeby zwracali uwage na wasz wielki mozg ? wiadomo ze na pocztaku tego nie widac .. starajcie sie nie przejmowac co inni powiedza albo pomysla ...i piers do przodu;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xenka1717171717
hejka~~mam 17 lat.zawsze myslalam,ze mam duze piersi...a myslalam tak poniewaz dokuczali mi koledzy z klasy,kolezanki na plazy nad jeziorkiem mowily\"jak my Ci zazdroscimy takich piersi\"-dla mnie nie byl to zaden powod do zazdrosci;/;/trafilam na to forum.. i od tego czasu przestalam sie przejmowac piersiami..wiem,ze nie jestem sama.. ja mam rozmiar stanika 85B...ostatnio miałam problem z kupnem stroju kapielowego.. jestem szczupla a mam biust..pol godziny przymierzalam jakies stroje-w koncu dopasowalam cos na siebie..(70zl)kosztowal stroj..;/;/..mojemu chlopakowi bardzo podobaja sie moje piersi..mowi,ze sa sliczne..Mysle,ze jesli by nikt nie mowil nam o tym,ze mamy wieksze piersi to nie przezywalybysmy tego tak bardzo.wina jest otoczenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no laseczki cały czas 75D ostanio wyczaiłam ze moge nosić 70 DD ...wiecie zauważyłam że mój biust zalezy w jakim ciuszku wyglada raz super płasko heheh a raz grr.... balonica !:P no ale najiwekszy problem mam teraz kupilam chyba z pół roku temu 2 biustonosze i teraz zero a najwazniejsze jest to ze potrzebuje biustonosza z odpinanymi ramiaczkami i nie ma nie ma nie ma .... !!!!!!!!!! nie ma tego czego bym potrzebowala .... nie chce mówić laski narzekacie ze wy niektre macie małe ale to dla was SZYJĄ wiekszość biustonoszy pusch up czy jak to sie tam pisze itp i wygladacie seksi jak pokabinujecie a ja np mam ten prblem ze moj biust rosnie lekko na boki i np nie moge sobie pozwolić na bikini wiązane ...upatrzylam wczoraj zajebisty taki wlasnie i co ... i Gówno :( nie moglam kupic bo mimo tego ze rozmiar byl dobry nie wygladalo to apetycznie :/ wrr... sezon sie konczy okstiumy przebrane ja nie mam żadnego a po 15 sierpnia wyjezdzam do Łeby ! no i co teraz........... słoneczka piszcie piszcie ! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam tak 75 C/D kolezanki mi niby zazdroszcza tego ale ja bym im z checia oddala 2 rozmiary. Cieżko nawet blizke kupić bo jak jest dobra w pasie to na biuscie za mala jak na biuscie za mala to w pasie za duza itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 165cm 62kg (no wiem nie za szupla) I jestem dumna z mojego biustu!!! Tylko wszystkie staniki nie firmowe sa do C :( Triumph super ale drogi :( Zazwyczaj kupuje bielizne w niemczechmoge skompletowacsuper bielizne i to za nie wielka kase a nosi sie super nawet po kilka lat :) Moj facet jest zachwycony moim biustem a ja uwazam ze to moj aut :) i chyba najlepsza czesc ciala jaka od natury dostalam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tym kupowaniem bielizny zgadzam sie w 100% i o triumphie tez tak uwazam zajebisty tylko ze DRO-GI... no szczerze mowiąc dobrym lekarstwem na kapleksy z piersiami jest facet który dowartosciowuje i dla niego zawsze sa piękne !!!!!! i sie ich nie wstydzi ....Aahhh ale to nie zmienia sprawy ze ciezko z kupnem bielizny stojow kapielowych jestem wściakła ale coż :) musze z tym zyc bede rozpaczac bardziej jak po ciazy urosna mi kiedys jeszcze bardziej jezali to jest w genach to jestem na to SKAZANA !!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psychodelka
siemanko dziewczynki a ja wam moge poradzić abyście kupiły krem Ziaja do biustu i codziennie robiły pompki damskie zacznijcie od 5 i codziennie zwiększajcie dawke o 2 pompki potrzeba troche czsu ale rezultaty są widoczne przynajmniej u mnie :) pozdrawiam i niech moc będzie z wami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leasia
Witajcie Ja też mam WIELKI biust 80 F, a nawet i więcej, bo wszystkie staniki F już są za małe. Chcę zmniejszyć biust i to jak najszybciej, przy wzroście 180cm kręgosłup już tego nie wytrzymuje. Jesli ktoś zmniejszał biust,i miał całkowicie operację refundowaną przez NFZ proszę niech napsize jak się do tego zabrać. Mieszkam w Warszawie.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gork
oj kobitki, kobitki, tylko biadolicie.. Polce nic nie dogodzi. Moja Mała nosi prawie 10 kg z przodu i za nic nie podjęłaby się operacji, ponieważ twierdzi, że robi to dla mnie. Pozdrawiam zrozpaczone!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja etz mam biust rozmiar E ale jestem troszku rzy wadze wiec jak schudne to pewnie bedzie D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość C/D
Uważam, że nie wielkość biustu jest problemem, ale jego "jakość". Ja mam duże C/małe D i uważam, że to rozmiar idealny dla kobiety. Szczególnie, że jestem troszkę przy kości (ale mam kobiecą, proporcjonalną figurę) i z małymi piersiami nie wyglądałabym dobrze. Tylko, że co mi po fajnym rozmiarze, skoro piersi są brzydkie? :( Zwisające, w ogóle nie jędrne, z rozstępami (urosły nagle, bardzo szybko), z dużymi sutkami smutnie patrzącymi w dół. Co z tego, że w staniku super, skoro kiedy się go zdejmie to masakra? :( Kiedyś miałam takie kompleksy, że myślałam nawet, że nigdy nie rozbiorę się przed mężczyzną. Pomógł mi mój narzeczony, który zawsze powtarza, że je uwielbia. Ale nawet on kiedyś powiedział przy rozmowie o macierzyństwie, że chciałby żebym może nie karmiła piersią. Ciekawe dlaczego, prawda? Po prostu się boi, że mi zwisną do pasa. :( Czasem jak spojrzę na jakieś zdjęcie w necie takiej laski z dużym, ale JĘDRNYM biustem, to mi się ryczeć chce. Mam 26 lat i odkąd pamiętam moje piersi nie były ładne. To wrodzone uwarunkowania ("gęstość" skóry, siła mięśni) i jeśli matka natura nie podarowała nam jędrności, to tak naprawdę niewiele możemy zrobić. Mam takie nieśmiałe, niedyskretne pytanie: jak jest z wyglądem Waszych piersi (nie tyle z wielkością)? Macie na tym punkcie kompleksy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ambii
ja mam beznadziejny bo musze go nieco do góry przywoływać...no i D i tez jestem niezadowolona.Wolałabym miec mały jędrny i łatwy w pielegnacji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ambii
przepraszam C, na czym polega zmniejszenie za pomocą bustonosza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sportsmenka
ech mam 15 lat i duze piersi... Moim zdaneim one sa ladne i wogole ale glupie komentarze moich kolezanek mnei dobiaja:/ Rycze pozniej mi przechodzi i znow jest dobrze:/ Starsi faceci mie zaczepiaja na ulicy i czuje sie z tym zle...Trenuje do tego siatkowke i jeszcze moja trenerka mnie dobija:/Strasznie sie zle czuje na treningach bo zawsze mi skacza albo cos:/Jeszcze glupie komentarze kolegow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona_marianNka_80C/B
wiem cos o zwiasach. ale teraz ich stan sie troche poprawil, bo baaardzo szybko staja sie jedrne po kremach (przynajmniej moje;) ) ale uwierzcie - wiem, co to znaczy oblesny i namolny wzrok staruchow;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia92
Hej ! Ja mam dopiero 13 lat a rozmiar piersi 75A ! Czy to duzo jak na 13 latke . prosze odpowiedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam calkiem spore
ostatnio gadalam z moim mezczyzna o bieliznie i sie zalilam, ze same male staniki szyja, a on na to, ze malo kobiet ma piekne, duze piersi, wiec jest tez malo stanikow :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×