Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *Agata*

Jak zmniejszyć OGROMNE piersi ?

Polecane posty

Gość marysia21
Mam 21 lat i biust 75G przy wroście 165 i rozmiarze reszty ciała 38.Swego czasu straasznie mi to przeszkadzało,ale przeszło.Po pierwsze,ćwiczonka na całe ciało, ze szczególnym uwzględnieniem plecow.Po drugie, odpowiednie ubranie-b. polecam książkę "Jak się NIE ubierać"A jesli chodzi o mojego faceta-on kocha moje piersi dlatego, że są moje!:)bo w ogóle to raczej mniejsze mu się zawsze podobały.Co do chamskich uwag-nie świadczą one o biuście tylko otym, kto je wypowiada.Jak się ktoś chce przyczepić to na pewno znajdzie pretekst. Ps Moja mama w wieku 51 lat ma jędrne piersi w tym samym rozmiarze co i ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość **kalina**
do *Agaty* ja mam 75d i ten sam problem - ciąglę jęczę, że są wielkie :( Wiesz co ja zrobiłam, zmalały mi o rozmiar: smarowałam się preparatem d-stock Vichy /nie pamiętam jak to się pisze/ Teraz d-stock został zastąpiony liposyne. Do tego stosowałam krem ujędrniający lirene. A przed miesiączką, to przeżywam horror :O Lekarka mówi, że wpływ na to ma w dużym stopniu właśnie to, że są duże :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam urozmaicenie w rozmiarze staników czasem noszę C a zdarza się i D wiem , że mój biust nie jest wielki dlatego nie wyobrażam sobie , że miałabym mieć E myślę , że wtedy zdecydowałabym się na operację. Póki co dbam o ujędrnienie , stosuję odpowiednie ćwiczenia ale w domu i oczywiście różne kremy ujędrniające. Dziecka nigdy nie urodziłam dlatego nie ma problemów , że biust po ciąży mi się powiększył i oby tak zostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do malocycastej
po to *uja wlazisz na forum zwiazany z duzymi piersiami i piszeszz ze sa oblesne ... rzeczywiscie nie "tylko na piersi sie patrzy.. " tez ma to co sie ma pod czacha ...duzobiusciaste moge se zmniejszyc w rozny sposob a ty gupia i chamska pozostaniesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igi
hEJ ŁĄCZE sie z wami:) a czy ktoras w[padla na taki sam pomysl jak ja z kolezanka zeby zastosowac krem wyszczuplajacy? tylko czy te skladniki w kremach wyszczuplajacych nie zaszkodza piersiom( nie beda zachodzily jakies zmiany?)) a znacie dobre sposoby na ujedrnienie biustu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keke
cztyałam kiedyś że preparatów wyszczuplających i antycellulit nie powinno używać się do biustu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja w związku z tematem
dziewczyny ale rozmiar do D ja uważam za normalny, tak od E mo żna mówić o problemie:-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie, u mnie E nie wygladaja jak wielkie balony, malo kto chce mi wierzyc, ze mam taki rozmiar, nie jestem ani niska, ani wychudzona. Problem dopiero jest przy kupnie stanika...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Agata*
Najbardziej mnie wnerwia jak niektórzy twierdzą, że to sztuczne. I głupi komentarz "Ale silkony".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igi
keke a skad to slyszałas?:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może warto
może faktycznie warto spróbować na pomniejszenie te kremy odchudzające? A może pomogą...Oby !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielkie...
Dziewczyny - spójrzcie jaką na górze piękna bielizna jest reklamowana. A dla nas co? odpowiem: NIE MA TAKICH ROZMAIRÓW !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to siuuuuup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obfita
Agata- ja swego czasu mialam biust jeszcze wiekszy niz ty. Mam 167cm wzrostu i wazylam moze z jakies 53 kg. Wyjechalam z kraju i po powrocie (po 2 latach) slyszalam same glupie komentarze na temat mojego rozmiaru, typu "i tak ci nie wierze ze one sa prawdziwe". A jednak byly. Wszystko przez te glupie tabletki antykoncepcyjne. Moj biust z 75 C wzrosl do 75DD. Zawsze bylam bardzo aktywna sportowo. Gralam w siatkowke dosyc powaznie. A z takimi piersiami...nic nie moglam robic. Lataly na prawo i na lewo i nawet najbardziej obcisly sportowy stanki nie pasowal. Nie wspominajac ze nie moglam kupic zadnych sukienek bo roznica miedzy biustem a talia byla ogromna. Tak wiec probowalam wszystkiego i wkoncu moj chlopak doradzil mi zebym odstawila tabletki. Pomoglo. W ciagu trzech miesiecy zeszlam do D. Teraz jestem pomiedzy C a D zaleznie od firmy. Wiecej ci doradzic nie moge. Powodzenia :-) wiem jak sie czujesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 70 C
dziewczyny, jaką cyferką określa sie rozmiar 70 C? bo mówi się, że ktoś tak ma 3 (trójkę) albo że Pamela to ma 6 (szóstkę) , a ja nie wiem jaką cyferką określa się mój rozmiar 70 C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mejsi
kiedys sie mowila że zerówka to rozmiar A jedynka to B dwójka to C trójka to D itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytako23
Juz kilka razy przegladalam rozmiarówki i wychodzi na to, ze: 75A=70B 75B=70C 75C = 70D 75D=70E Sama noszę 75 C, kiedys znalazłam sliczny stanik 70D i leżał jak ulał (moze dlatego ze pod biustem mam 72-73???) No i nie wiem jak to jest z tymi rozmiarówkami :-) Do slusznego wniosku doszlam??;) A wracajac do tematu sama mam powyzej (nieduzo powyzej ;)) 1.70 wzrostu i moje 75C wyglada hmmm jakby to nazwac "normalnie", duze na pewno nie sa :) Czasami mi sie podobaja, a czasami marze sobie ze mogly by byc jeden numer wieksze ;) A i tak mam najmniejsze piersiatka w rodzinie :) Mama nosi miseczke E/F a babcia szyje na miarę bo w sklepach nie moze nic na siebie dostac nawet " namiotów" :o Wiec w gruncie rzeczy chyba powinnam sie cieszyc :) Ze nie mam takich problemow... I tak zle i tak niedobrze ;) Pozdrawiam Kobietki i nie dajcie sie spojrzeniom facetów i docinkom kobiet :)!!! Buźka 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fle
wielkie jest beeee .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem cię bardzo dobrze i współczuję, ja co prawda ma normalny biust - B, ale jak urodziłam dziecko to mi urusł chyba do E. Codziennie modliłam sie, żeby ten koszmar sie juz skonczył. Po sześciu miesiąch wszystko wróciło do normy, ale okres ten wspominam okropnie. Nie wiem co prawda jak ci pomóc, ale może jedank na te operacje sie zdecydujesz? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja*******
a ja to mam naprawde cyce jak donice. I jeśli nie operacja, to chyba nic na genetykę nie pomoże ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mejsi
to jest wogóle rozmiar "0"? wydaje mi się ,że "A" to jest 1, bo po co nosić stanik jak jest 0? chyba coś ci się pomyliło? sympatyczna jesteś, ale już tak znowu nie pomniejszaj tych naszych piersi. jak mam 75C to zawsze kupowałam 3, a ty mi wmawiasz że mam 2?! to w końcu mam duże czy może malutkie?! rozmiar 2 to przecież malutkie.a ja mam raczej duże!to po co mi te kompleksy?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja siostra ma 20 lat i 75 E. Biedna ma takie kompleksy na tym punkcie, ze hej. Zresztą ja sie jej nie dziwie. Takie duże piersi są ciężarem dosłownie i w przenośni...Boolą plecy, odparzają się...Biedna. Ja mam \"tylko\" 80 B. Pisze tylko bo czasami jak patrzę na nia to mam kompleksy...Ale nie chciałbym miec takich dużych. Strasznie cięzko dostać biustonosz a jesli juz to jest drogi!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mejsi
No jak byłam w podstawówce to kupowałam stanik o rozmiarze 0, który był wielkości dzisiejszego A. I na bank B to 1, C to 2 a D to 3, bo właśnie zapytałam moją mame a ona pracowa;a w hurtowni bielzny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DDDDDDDDD
???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DDDDDDDDD
mam pytanie do kaliny*** napisz dokladniej otych kremach ddo biustu prosz? Zajkiego rozmiaru ci sie zmniejszyl????? ja tez slyszlaam ze krem Ziaja zmniejsza niewem jeszce nie probowalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DDDDDDDDD
ale piszcie prosze jak jeszcze mozna zmniejszyc a nie tylko narzekacie :D:D:D ja tez mam 75D :(:(:(:(:(:( porazka i chcem zmniejszyc !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuuuuuu
mam 80 d i sie bardzo ciesze!mam tez dosc szerokie biodra,wiec akurat do kompletu.przed ciaza mialam taki sam rozmiar,karmilam przez trzy miesiace(potem tez ale rzadziej) i moje piersi sie wcale nie zmienily.mysle,ze wlasnie male sie bardziej zmieniaja,bo musza sie rozciagnac,a moje nie musialy. pewnie,ze czasem jest mi goraco latem w sztywnym staniku i sa chwile,ze wolalabym male cycki,ktore nie bylyby takie ciezkie,ale generalnie prawda jest taka,ze duze piersi sa seksowne,kobiece i dodaja urody kazdej kobiecie.nawet jak mi sie podoba jakas aktorka szczuplutka z malym rozmiarem,np.nicole kidman,to uwazam i takze bylaby slodsza i seksowniejsza z duzym biustem! co nie znaczy,ze jest to takie znowu wazne.no i na pewno sa osoby o innym guscie niz moj. ale ja tam jestem zadowolona z moich cycuszkow i uwielbiam KASIE FIGURE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuuuuuu
coz..co ty mozesz wiedziec?zdaje sie,ze kasia figura kojarzy ci sie tylko z rolami,ktore gra,tzn postaciami tandetnych kobiecin obwieszonych zlotem.a ja mam na mysli jej prywatny wyglad. co innego silikon i tandeta,co innego naturalna,o obfitych ksztautach kobieta. a ja mam tylko cycki tak samo duze,nic innego podobnego do kasi nie mam.tak na marginesie,zebys przestal za jasnowidza sie uwazac piszac,ze juz wszystko o moim wygladzie wiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuuuuuu
kształtach,oczywiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elo!!! Ja do niedawna miałam cudowny biuścik, w rozmiarze 75D, ktry uwielbiałam, i który przy moim wzroście (177cm) i rozmiarze (40) wyglądał idealnie. Do czasu, kiedy zaczęłam się odchudzać. Co z tego, że bez problemu wchodzę w rozmiar 38, jak biust zmniejszył mi się do takiego normlanego 75C!!!! Wiem, że nadal jest duży, ale czasami jak na niego patrzę , to wydaje mi się, że go już prawie wogóle nie mam, wpadam w jakąś paranoję, wydaje mi się że jestem płaska.... A najgorsze są teksty koleżanek i kumpli: "Cześć! O kurde, cycki Ci zmalały...!!" :( JA CHCĘ SPOWROTEM MOJE 75D !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;( -chociaż faktycznie - nie mogłam kupić staników i zawsze zazdrościłam koleżankom, że co chwilę kupują sobie śliczne, kolorowe i niedrogie staniczki na bazarkach... Teraz już mogę sobie też kupować i na bazarkach i w moim ulubionym H&M, ale jakoś mnie to nie cieszy.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×