Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *Agata*

Jak zmniejszyć OGROMNE piersi ?

Polecane posty

Do: A planujesz dziecko Kobieto!! Ciaza jeszcze bardziej powieksza piersi!!Czys ty nie widziala tego? Wypelniaja sie mlekiem i sa jeszzce bardziej nabrzmiale. Moja kuzynka jest w ciazy od 3 miesiecy a ma baardzo duzy biust i jeszcze jej urosl o jeden rozmiar a woli nie myslec co bedzie jak sie dziecko urodzi...Dlatego lepiej nie plec bzdur!! Do: *Agata* Jak nie wiesz co zrobic mozesz sie ze mna podzielic:( Mam marne 70B lub czasem 80A zalezy jaki stanik... i co ja mam powiedziec jak mam takie \"wypryski\"? wiem wiem...moge przynajmniej biegac i faceci sie tak na mnie nie gapia. Moze rzeczywiscie masz problem, rozumiem cie, ja bym chciala miec wieksze, takie srednie C lub male C by mi wystarczyly:) heh;) Pozdrawiam i zycze powodzenia!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mejsi
Ja też schudłam z 57 na 49 kilo i biust ani trochę mi się nie zmniejszył, dalej jak tak samo piękny 75 E :) I wcale nie wygląda na to E, bardziej na D, ale wyglądać wygląda, a staniki jaki pasuje taki pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DDDDDDDDD
a ja nadal czekam na odpowoedz kaliny??????????? Co z tym kremem. A moze wyznacie jakis na zmniejszenie biustu???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DDDDDDDDD
odswierzam i prosze o odp KALINA odezwij sie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FESHIKSIKSKIK
;;;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, niestety nie znam kremu na zmniejszanie biustu, ale chciałabym bardzo dowiedziec sie o takim :/ mam wprawdzie 75C więc moze nie jest on wielki, ale zawsze miałam 75B a dopiero jak zaczęłam brać tabletki antykoncepcyjne to mi sie powiększył biust o rozmiar!!! :( chcialabym mieć z powrotem miseczke B, nosze rozmiary 36-38 i marzę o mniejszym biuście :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DDDDDDDDD
ja mam 75 D :(:(:(:( i czekam az ktos napisze jaki jest dobry krem na zmniejszenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do DDDDDDDDDD Wcześniej pisałaś że słyszałaś o jakimś kremie z ziaji ??? A coś wiecej słyszałaś ?:) trzeba bedzie wybrać sie do sklepu i poszukać go, z ziaji komsetyki nie są az takie drogie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DDDDDDDDD
tak cos mi mignelo przed oczami, poprostu krem do biustu Ziaja kosztuje ok 10zl chyba go jutro kupie ale nie wiem czy z takiego wielkiego rozmiaru cos sie zmniejszy jezeli tobie sie uda to napisz ok?Moze podasz swojego maila czy cos:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko się zastanawiam czy taki krem nie bedzie szkodliwy ??? :( a krem do biustu to niekoniecznie musi być zmniejszający, ale może ujędrniający itp. Mój mail to ala13@buziaczek.pl :) pozdrawiam biuściaste :D!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DDDDDDDDD
to jest ujedrniajacy nie ma zmniejszajacych,a ty jaki masz rozmiar ze chcesz zmniejszac?? i masz 13 lat moze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DDDDDDDDD
o sorki juz wiem nie przeczytalam tego wyzej ups

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe mam wiecej trochę niż 13 lat :D:D plus 10 latek a ty ??? no własnie ciekawe jak działa takie kremy, ja używam balsamu ujędrniającago do nóg od kilku miesięcy i wydaje mi sie że trochę pomaga...no i szkoda ze nie ma kremu cud zeby zmniejszyć biust :D:D:D hehe wielka szkoda, a w powyższym poście mialam na mysli nie ujędrniający akurat, bo dzieki ujędrnianiu sie zmniejsza przeciez, ale np. na rozstępy które niestety tez mam na biuście :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DDDDDDDDD
ja mam 19 ale ten rozmiar mam juz od 5 lat :( i nigdy nie uzywalam zadnego kremu wic moj biiust wyglada koszmarnie.Wiec kupujemy krem Ziaja. A probowalas moze takieno co sie pod prysznicem woda leje raz zimna raz goraca ciekawe jak dlugo to trzeba i przez ile min. bo strasznie duzo wody na to idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DDDDDDDDD
aha i wczesnieh jakas dziewczyna pisala ze zmniejszyla o rozmiar jakims preparatem Vichy i LIrene chyba ale dokladnie nie wiem a ona sie nie odzywa, no i te kremy kosztuja ponad 80 zl :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety nie próbowałam na razie żadnych kremów :( no ale teraz zaczne cos używać! Może zjawi się tutaj jakaś babka która coś juz stosowała zeby nam doradzic!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DDDDDDDDD
no wlasnie ja czekam caly czas.... bo chce cos wreszcie z tym zrobic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ciekawa jestem czy taki zwykły balsam ujędrniający moze coś pomóc ??? Czy tez musi to być jakiś specjalny.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DDDDDDDDD
Do Pscółki i wogule Kupilam juz krem Ziaja kurde ale maly ciekawe na ile wystarczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DDDDDDDDD
moze k tos cos doda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmartwiona****
Dzieczyny, a czy pomagają te biustonosze zmniejszające biust z Triumph ? Czy to kolejne naciąganie na kase ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorata
Ja mam 80E i noszę wyłącznie biustonosze Triumpha, które zmniejszaja biust. Wyglądam w nich 100razy lepiej niż w "standardowych". Biust ładnie sie układa i NAPRAWDĘ wygląda na mniejszy. A co do kasy to cóż wolę wydać raz 109zł ( za tyle pare dni temu kupiłam Triumpha) bo wiem że będę zadowolona. Polecam minimizer Lady Form i Erica. Dla mnie REWELACJA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A gdzie mozna kupic
te biustonosze? i te Triumpha i pozastale ktore podalas????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorata
Lady form i Erica to biustonosze Triumpha. Triumph ma swoje sklepy firmowe a poza tym w większości sklepów z bielizną. Byłam przejazdem z W-wie i akurat w Galeri Centrum jest wyprzedaż niektórych modeli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość big cyc
te modele biustonoszy można znaleźć też na stronce www.biust.pl, w "szukaj" wpisz LADYFORM lub ENRICA to zobaczysz i możesz kupić, jak zaryzykujesz bez przymiarki. Też na stonce triumpha można znaleźć. Wogóle to jestem nowa na tym forum i mam takie same problemy...75E/F...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
................JAK JA WAS ROZUMIEM..................... czesc! ja mam 17 lat ! i 75C :/ to dla mnie koszmar naprawde. Przychodza godziny w-fu i umieram. JEszcze ostatnio zaczelam brac tabletki natykoncepcyjne i piersi urisly mi o 4 cm :( wszytskie kolzeanki maja lade sredniej wielkosci biusty ktore idealnie wgladaja w opietych bluzkach. Więc ja postanowilam wziasc sie za swoje cialo i od wrzesnia ide na silownie mam nadziej !!!!!! ze moj biust sie zmniejszy chociaz o te cholerne 8 cm strasznie mi zalezy :( jednak wiem ze na efekty bede musial dlugo poczekac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co ty
pierdolisz ja w wieku 15 lat mialam 75D i tak mi zostalo i co ja mama mowic juz nie raz plakalam z tego powodu czy nawet sie cielam i co moge wiecej zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mejsi
a ja od 17 lat mam 75 D i chce zeby wiekszwe urosly, sa wspanile :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×