Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *Agata*

Jak zmniejszyć OGROMNE piersi ?

Polecane posty

Gość DDDDDDDDD
moze ktos cos doda? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość big cycuszki
ja dodam ,bo sama mam ten "problem". mój rozmiar to 75 D, a może juz nawet E.myślałam ze jak schudne to zmaleją(tak jest u 90% kobiet),ale u mnie oczywiście nic nawet nie drgnęło w przeciwieństwie do reszty ciała i wtedy cycki jak na złość wyglądały na jeszcze większe!!! Nie mam już pomysłów, może jakaś gimnastyka, ale jaka?Moje big cycki są odorne na wszystko, mój chlopak(który je uwielbia) sie śmieje, że one przetwają nawet trzęsienie ziemii:D Tylko mi wciąż nie jest do śmiechu bo nie umiem ich zakceptować w pełni:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko topiku -
- czytam i oczom nie wierzę: 75 D nazywasz ogromnymi piersiami??? To co ja mam powiedzieć z moim 75 G???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez agucha
wiesz, ja mam 17 lat, jestem szczupła i mam 80 D. Ale jakoś się tym już przestałam przejmować. Odpowiedni stanik i po problemie :) Grunt, to akceptować siebie :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziax
75C? 17 lat? To duzo? Dwa ptysie a nie duzy biust. Mam 15 lat 75C i za cholore nie moge powiedziec zeby byl duzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megusia
75D nazywacie dużym biustem? Taki to miałam zaraz po 8 klasie podstawówki. Nie widziałyście chyba naprawdę dużego. Mam 20 lat, 165cm wzorstu, budowy nie szczupłej ale też nie grubej i biust 75G! Nie wiem za jakie grzechy mnie tak ukarano... zero normalnych ciuchów, zero biegania itd, kręgosłup boli mnie na codzień przy każdej czynności jak i przy nie robieniu nic. A tych spojrzeń i textów miałam dosyć już dawno dawno temu. Tyle tego było, że w miare przyzwyczaiłam się do tego. Ale i tak faktem jest, że taki biust to jedna wielka porażka. Oczywiście nie dla koleżanek które mają małe i dla panów którzy chętnie by się do nich dobrali nie mając pojęcia jaki to ciężar. Kiedyś też zastanawiałam się nad operacją jednak boję się podjąć czegoś takiego... innych sposobów na pozbycie się dużego biustu nie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DDDDDDDDD
JA WAZE 50 KG I MAM 75D CZY TO NORMALNE??? Z TYM ZE 75 JEST ZA SZEROKI ALE NIE MAM WYJSCIA BO W 70 D MISECZKA JEST ZA MALA! I TO JEST PROBLEM MUSZE HODZIC W 75 KTORY CALY CZAS MI SIE ZSUWA W DOL NO I CO JA MOGE ZROBIC TYLKO SIE ZABIC I TTYLE MAM JUZ TEGO DOSC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melisana
kup 70 E :) też waże 50 kilo i nosze 75D lub E, zalezy od kroju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooh a powiedzcie mi co sie dzieje z biustem : jego kształtem, skórą jak np. chce sie skakac bez stanika np na skakance a biust jest rozmiaru 85C :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozmiar 95 I
takie duże że nie macie pojęcia,ijeszcze do tego asymetryczne jeden waży 2 kg ,adrugi3,5 kg każda bielizna kupiona musi być przerobiona.Schudłam22 kg a cycjest taki duży jak był.Chciałabym pomniejszyć operacyjnie ale boję się ifinansowo mnie niestać, może ktoś wie czy takie operacje ktoś robi na fundusz czli naubezpieczalnie proszę odpiszcie??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycatka
ja myślę,że przy takim rozmiarze mogłabyś spokojnie starać się o refundowanie takiego zabiegu.Ja mam duże D,czasem E i uważam,że są za duże,więc nie wyobrażam sobie rozmiaru I,zwłaszcza z 95 pod biustem:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozmiar 95 I
dzięki za zrozumienie cycata .Chciała bym więcej informacji na temat operacji na ubezpiczenie,jakie wymagania musząbyć aby zakfalikowaćsię nataki zabieg ,a może ktoś wie gdzie można kupić w Polsce taki duży stanik help?|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumie was dizewczyny ja po diecie mam mniejsze duzo mniejscze moj rozmair to 75 b lub c kiedys mialam 85 d i to dopieor byly cyce jak matryce teraz mam male pryz tym co bylo kiedys mieszcze sie we wszystkie bluzki w rozmairze 38 i nie narzekam a wy mowicie ze 75 c to duzo duzo to jest 85d a nawet 90d a nawet dd wie bo mialam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Seniutka
Jak czytam że ktoś nosi stanik z miseczka c i jęczy że ma ogromne piersi, to myślę sobie że swiat zwariował. Ja noszę stanik 75F-80F. To zależy od firmy. Nie jest mi lekko ale przeżyć sie da. o operacji nie myslę bo chce wykarmić swoje dzieci piersią. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do zakochany kopciuszek : a co zrobilaś że Ci się tak zmniejszyły... napisz proszę:( pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cycatkaaa
Hey dziołchy dołanczam sie do cycatkowa :) 75D mam albo nawet i czasami DD zalezy od numeracji. Cwiczylam ostatnimi czasy i zdaje mi sie ze troche mi spadł biuścik :) Chciałabym wrócic do 75 C No i marze juz o dziecko zeby mi piersi troche spadły :) Najchetniej chciałabym miec takie średnie C bo nienawidze sowjego ciała wszystko lux psodnice spodnie kupic moge ale nienawidze kupowacbluzek bo czuje sie ze mam najwieksze cycki na swiecie :( A co powiecie o kremie ujedrniajacym z avonu do biustu ja sieprzymierzam do jego kupna ;-) pozdrawiam cycatka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O widze ze wreszcie jakieś nowe notki :) JA MAM ZŁA WIADOMOŚĆ !!!!!!!! załamałam się Wrrrrr..... przez ostatne poł roku piersi urosły mi w obwodzie o 3cm.... zasr*** 3cm:( I teraz mam miseczke D ....PORAŻKA spoko ja rozumiem was że dla niektórych dziewczyn 75D czy tam C w porównaniu do wiekszych moze sie wydawac mały, ale skoro kazya z nas mam ten problem ze np chce zmniejszyc biust to chce miec zawsze o jeden rozmiar mniejszy a nie wiekszy... i ja nad tym staram sie rozmyślać co zrobić żeby wreszcie czuć sie szcześliwa... żeby nie wstydzic sie siebie i swoich piersi !!! ... wymyslilam że bede smarowala piersi kremem wyszczuplającym a następnie na 30 min obwijała folia .... taki moj wymysł moze cos pomoze hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shelka
a ja mam 17 lat, mam ogromne te bimbaly...moje najlepsze lata zycia ;((( dyskoteki, WF, najlepsza oryginalna bluzka z super dekoltem, biała na dodatek ;(( pomózcie, ćwiczenia jakies...proszę, nie wiem co robic ;((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieszczesliwa
hej jestem dosc mloda baaardzo szczupla a piersi ogromne,nosze usztywniane biustonosze ale i tak przy obcislej bluzce dziwbine sie czuje jakby wisialy chodz w tym wieku mam jeszcze jedrne,nabasenie wszyscy sie patrza naprawe czuje sie z tym bardzo zle;/Dlatego moje pytanie brzmi czy macie jkais sposob na zmniejszenie bisutu a najlepeij tak zebym byla deska ale jakis krem obojetnie co albo macie jakies cwiczenia baardzo prosze o jaki kolwiek komentarz pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiol
kochane biust to tylko woda i tłuszcz, jak jesteście takie przy sobie to trzeba schudnąc a jak jesteście szczupłe to podobno dupa blada, zostaje operacja a np. w ciąży biust sie powiększa jeszcze raz tak i teraz właśnie jestem w takiej chwili, normalnie mam 70 - 75 C a teraz jakies nie wiadomo co... także wierze Wam, że to moze przeszkadzać, ale co tam głowa do góry, niektóre płaca straszne pieniadze żeby takie mieć ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio robie sobie rozpietki na futrynie od drzwi ... mialam robic dzialanie z folia i kremem ale nie mam czasu i za duzo kabinowania a i tak co 2 dni robie brzuszki to przy okazji cwicze \"to\" i staram sie o nich nie myslec.... jedyne co mnie pociesz to grunt ze mojemu facetowi sie podbaja ale ja sama dla siebie nie odpuszcze NIE !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za stara na smutek
Straszne rzeczy piszecie o piersiach.. z taka nienawiścią. Też mam mnóstwo złych wspomnień, głównie z dzieciństwa, bo bardzo wcześnie zaczęłam się rozwijać. Zaczepki pijaków, kolegów z klasy.. ale już nie mam 13lat, więc teraz umiem radzić sobie z pewnymi incydentami. Mam tylko jeden problem i proszę Was o radę. Tak naprawę to nie mam ogromnych piersi (70F..może brzmi 'dużo' ale jak się im przyglądam to nie wyglądają gigantycznie), ale bardzo boli mnie kręgosłup. Czy macie podobnie? Czy rzeczywiście piersi moga mieć aż tak duży wpływ? Bardzo prosze o radę i pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..aaaa...
hej!wiem cos o tym.mam 17 lat i rozmiar 65 D lub F!a tak ogolnie jestem dosc szczupla.mam 165 i waze 50 kg.ale to jest okropne!w nic normalnego nie mozna sie ubrac!faceci mysla tylko o jednym!chciala bym to zmienic tylko nie wiem jak!moze ktoras mi doradzi??prosze!pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seniutka
Ostatnio wyczytałam w "dzienniku Zachodnim" dodatek Zdrowie i Uroda, iż można sobie za darmo zmniejszyć biust. Warunek: lekarz musi stwierdzić iż ciężar jednej piersi jest większy niż 2 kg co ma bardzo zły wpły na kręgosłup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 15 lat i mam takie piersi;/ 75D! Dlatego nie dajcie sie zwiesc ze duze piersi to same plusy! Rozumiem Cie i jestem z Toba sercem ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielony robaczek
Czy wie ktos moze jak sie wazy piersi? strasznie jestem ciekawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niki28
cześć dziewczyny! dziś po raz pierwszy zobaczyłam tą stronkę i aż mi się lepiej zrobiło, że są osoby które cierpią tak samo jak ja. Czytają c wasze odczucia to tak jakbym czytała o sobie. Mam 170 cm wzrostu i rozmiar 75 D. Miałam kompleksy juz od szkoły podstawowej kiedy strasznie wstydziłam się ćwiczyc na w-fie. Teraz mam męża, który uwielbia moje piersi, ale postanowiłąm już że po urodzeniu dzieci zdecyduję się na operację. Chyba że po karmieniu mi zmaleją , chociaż tu zdania są podzielone.. Zobaczymy\ Tymczasem zbliż sie lato i znów odkryte topy, bluzeczki na cieńkich paseczkach i kolejny koszmar związany z kupnem letnich ubrań... Co do zmiejszających biustonoszy z trumpha , faktycznie działają. efekt jest widoczny. Mam też strój kąpielowy i też się sorawdza. Polecam i serdecznie pozdrawiam wszystkie cycate!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala.
Dziewczyny, przynajmniej jestescie KOBIECE!!! a co ja ma powiedziec? prawie ich nie mam..... totalna klapa;( . Jestem po po 20stce... i chyba nigdy sie facetowi nie pokaze..... bo jak? uciekl by pewnie:( wiele przez to trace.. ;( Wy naprawde macie co im pokazac! Oni to lubia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×