Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Magost

Dieta kopenhadzka?? Kto zaczyna ze mna??

Polecane posty

Gość monisiap
ponawiam pytanie do Justiiiii jaka jest ta amerykańska???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justiiiii
Hej jesli chodzi o ta diete amerykanska o , ktora pytala monisiap to tak dokladnie nie wiem czy sie tak nazywa otoz dostalam ja od kolezanki, ktora przeprowadzila sie do ameryki z rodzicami. Podobna dieta ta ma bardzo wiele zwolennikow w ameryce opracowali ja jacys naukowcy i rzeczywiscie dziala;} Cala kuracja trwa 14 dni jednak mozna ja rowniez stosowac przez 7 dni tak jak ja to robilam w zaleznosci ile chcesz schudnac i jaka masz nadwage. Utrata wagi w ciagu calej kuracji wynosi od 5-10 kg i nie jest taka straszna ! Jesli wciaz jestes nia zainteresowana to chetnie przesle ja dalej ;] na tej diecie juz pol mojej rodziny sie odchudzalo i sa elekty nawet moja mama ja stosowala rowniez przez tydzien i pozbyla sie 4,5 kg a pozniej po 2 tygodniowej przerwie znowu tydzien dietki i w sumie ok 8 kilo mniej bez katowania tak spokojnie tylko istotne jest to ze mozna ja stosowac tyklo raz do roku bo pozniej nie daje juz takich efetkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justiiiii
Dieta amerykanska: 1 Dzień Śniadanie: Herbata lub Kawa bez cukru:] Obiad: 2 jajka na twardo Kolacja: Smażony Stek ( moze byc rowniez fitet z kurczaka), sałata (2-3 listki) 2 Dzień Ś:herbata lub kawa , suchar O: smażone mieso , Sałata K: 3 plasterki szynki , jogurt ( na jaki masz ochote! nie polecam smakowych ale dieta tego nie narzuca) 3 Dzień Ś: herbata lub kawa , suchar O: seler smażony na oleju (4-5 plasterkow , talarkow on wcale nie jest taki zly jak go cienko pokroisz i mocna przysmazysz az bedzie zloty to jest smaczny) K:2 jajka na twardo, 3-4 plasrerki szynki, salata 4 Dzień Ś:herbata / kawa O: 1 jajko na twardo,1-2 marchewka surowa K: sałatka owocowa(kazdy owoc procz winogrona ), jogurt 5 Dzień Ś: filizanka tartwj marchewki z cytryna O: smazona ryba bez panierki i oczywiscie soli , pomidor K: nic 6 Dzień Ś:herkbata/ kawa, suchar O: duzy kawalek kury smazonej lub gotowanej ,salata K:2 jajka na twardo , marchewka tarta z cytryna 7 Dzień Ś; herbata / kawa O: duzy kawalek miesa moze byc smazony, grilowany , duszony czy gotowany to zalezy od Ciebie K:posilek bez diety ale w granicach rozsadku mozesz zjesc na co masz ochota a zapewniam cie ze nie bedziesz chciala slodyczy ha ha ha jak zobaczysz 5 kg mniej na wadze po tym tygodniu to odrazu bedziesz heppy W czasie diety nie mozna uzywac soli!!!!! pic alkoholu zadnego! alkohol= koniec diety i nalezy pic ok 2 litrow plynow dziennie mam nadzieje ze nie przestraszylam Cie to dieta jesli sie na nia zdecydujesz to prosze napisz na forum bede Cie wsoierac i trzymac kciuki:}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisiap
Justiiii dzięki za dietkę! a ty ja stosowałaś to ile kg schudłaś? ja na razie jestem 8 dzień na kopenhaskiej i jest okey, pozdrawiam i czekam na odpowiedź? a czy ktoś inny też ją stosował? to ciekawa jestem efektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justiiii
hej ja tą diete stosowalam pzez tydzien i schudlam 5 kg:} moja mama, ciocia i pelno kolezanek rowniez sie na niej odchudzalo i rzeczywiscie zrzucily kilogramy tylko jak powszechnie wiadomo nalezy byc miec duzo wytrwaloscii samo zaparcia aby ja przestrzegac ale skoro dalas i wciaz dajesz z kopenchadzka to co dla Ciebie jakas tam amerykanska! a jakie efekty ? ja jestem na 5 dniu kopenchadzkiej i jakos nie dostrzegal efekyow moze cos zle robie? mam pytanko czy te posilki mozna zamieniac kolejnoscia/ ach i jeszcze jedno czy mozna pic soki np kubusia? mam jeszcze jeden problem cierpie na zaparcia nie znasz moze jakis srodkow przeczyszczajacych lubjakis sposobow jak sobie z tym poradzic czekam na odpowiedz ! Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisiap
do Justiiiii- w kopenhaskiej owszem, można zamieniać składniki ale tylko te, które są przeznaczone do jedzenia w ciagu dnia, ja tak robię i jest bez problemó, co do soków to niestety nie można pić, można tylko wodę gazowana też jest dobra, herbatki czerwone i zielone no i kawę lub herbatę jak w jadłospisie. Ja zakupiłam ostatnio zestaw herbatki czeronej, w której było po 5 tych herbatek różnego rodzaju: z miodem, z cytryna itp. Są pyszne, o czywiście nie można ich słodzić, ale jak się ktos uprze to odrobina słodziki nie zaszkodzi. A która jest dla ciebie lepsza z diet. ta podana przez ciebie czy kopenhaska ( o ile oczywiście ja wcześniej stosowałaś) odezwe się potem trzymajcie się!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdecydowana.
hcce zaczac wlasnie ta kopenhaska od jutra -mam pomysl abysmy codziennie wieczoerm zapisywaly co zrobilysmy dzis dla swojego ciala -np cwiczenia -jakie? lub wcieranie balsamu lub peeling-to bedzie nas bardziej motywowalo a przy okazji trzeba dbac o cialo aby nie obwislo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisiap
Dobry pomysł, ja mam zamiar zacząć ćwiczyc 6 weidera od wtorku, teraz z różnych przyczyn nie mogę. Zakupiłam gąbke do masażu specjalną i zamierzam robic codziennie wieczorem masaż i wklepywać krem antycelullitowy. A macie jakieś zposoby na poprawienie wyglądu dolnych partii brzuszka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justiiiii
Do Monisiap jesli chodzi o te diety to trudno mi powiedziec bo na kopenchadzkiej jestem dopiero 5 dzien i nie wiem jaki bedzie koncowy efekt te dwie diety sa bardzo zblizone do siebie podobne skladniki nawet takie same dania w te same dni za 8 dni o ile dotrwam do konca bede mogla je porownac wtedy z pewnoscia Ci napisze ktora lepsza A ty na ktorym dniu jestes i jak ci idzie?ja juz od ok 2 lat sie odchudzam i nie tyklko na dietach w zeszlymroku w wakacje schudlam ok 10 kilo i rodzice w domu urzadzili mi pieklo a ja nie wiem dlaczego? ja juz nie chce byc gruba czy oni nie moga tego zrozumiec !Moze nie mam nadwagi ale zle sie czuje w swoim ciele moim marzeniem jest isc do sklepu i kupic sobie rzecz ktora mi sie podoba a nie wktorej dobrze wygladam moj cel to 45kg przy wzroście 170 moze troszeczke mniej 1-2 cm mysle ze go osiagne udowodnie wszystkim juz nie chce byc dzieckiem z pyzata buzka i grubym warkoczem do ziemi chce byc soba ! ja wszystko rozumiem i moge zrozumiec ze rodzice sie martwia i boja zeby moja choroba nie wrocila ale ja wreszcie chce byc szczesliw nawet za cene powrotu do tamtego zycia czy oni to kiedys zrozumieja?????????!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justiiiii
Moze ktos pomysli ze pisze bzdury ze jestem chora na umysle ale ja tak naprawde czuje i tylko w tym miejscu moge to powiedziec bo inni nie chca mnie sluchac wiec wybaczcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisiap
Mi sie wydaje że tak szczerze że 45 kg przy wzroście 170 cm to za mało. Nie chcę się mądrzyć ale wydaje mi się że 50 kg jest w porządku. Ja włąsnie tak chce ważyć. A ty ile masz do stracenia dużo, ile ważysz? jak chcesz to nie musisz odpowiadać. Ja jestem na kopenhaskiej 9 dzień, jest w porządku, schudłam 2,5 kg i w talii zeszło mi około 4 cm. Jest dobrze i mam nadzieje że przez te pozostałe 4 dni schudnę jeszczę z 1,5 kg lub 1 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siss
Właśnie dzis mija 7 dzień i jak na razie tylko 2 kg mniej:( myślałam ze więcej uda mi się schudną. Zostały mi jeszcze 6 dni zobaczymy. Justiiiii mam do Ciebie pytanie : czy po diecie amerykańskiej ty albo ktos kogo znasz wrócił do swojej wagi sprzed diety?? plisssssss napisz mi , bo moze sie po tej na tą amerykańską zdecyduje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisiap
hej ja zaczynam stosować Justiii dietkę od ciebie od czwartku bo teraz jestem na kopenhaskiej, może ktoś się do nas przyłącza, jesteśmy na topiku Weselnej baby, razem raźniej zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisiap
Sisss i ciebie też zapraszamy do tej dietki, ja też jestem na kopenhaskiej 11 dzień i schudłam tylko 2- 3 kg mniej więcej jakoś niedużo ale zamierzamy właśnie zacząć tą od Justii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisaczek
czesc Dziewczynki:)ja od jutra zaczynam,kto sie przylaczy??????please bo razem razniej.chce lacznie z 7kg schudnac na kopenhadzkiej chcialabym z 5.:) piszcie:**pozdrawiam wszytskie kobitki na diecie!na pewno warto!jestem z wami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisaczek
witajcie:) dzis zaczelam diete,jestem po kawie:)nie czuje jeszcze glodu ale to pewnie dlatego ze ja zazwyczaj nie jadam sniadan.jak juz pisalam moim marzeniem jest zgubic ok.7kg,ale zadowolona bede z 5kg.mam 178cm i waze 65kg...mam nadzieje ze tym razem mi sie uda bo do tej pory probowalam kopenhadzkiej ze 4 razy i wytrzymywalam do 3 dnia:/brak mi silnej woli,piszcie i pomagajcie mi!!!please

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisaczek
a na kopnehadzkije bylas?ile schudlas?bardzo ciazko jest:(?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisaczek
do Makusia jestem bardzo chetna bo wiem ze sama nie dam rady.to od czwartku amerykanska!!!damy rade!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siss
ja jeszce nie wiemm czy zacznę tą " amerykańska" ale na razie chce wytrwac do końca zta kopenhadzką:)jak cos to będe pisa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perzolina
Witam Ja Zaczynam Tą Dietke Poraz 3 he he he jak to się mówi do trzech razy sztuka...!!mam nadzieje ze się uda... zawsze konczylam ją po 4 dniach ..;/;/ masakraaa he he Czy jest Ktoś taki kto ją skończył ... i schudł więcej niż 7 kg...?? zaraz ide szykować obiadek... pirwszy dzien ;/ Trzymam za wsa Kciuki Pozdrawiam :) Dorota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perzolina
Witam Dzisiaj Zaczynam :) trzecie podejscie ...ale jak to mówią do trzech razy sztuka... ;) mam nadzieje że taraz uda mi się wytrwać ...!! wcześniej kończyłam po 4 dniu ... Mam też pytanko czy któraś z was skończyła dietke... i ile schudła ja potrzebuje schudnąć jakies 10 kg... czy to mozliwe ... ?? Powodzenia życzę i Pozdrawiam Dorota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisiap
a jak mam pytanko do Justiiiii czy w tej dietce podanej przez ciebie można zamieniać składniki oczywiście w ramach 1 dnia czy w tej kolejności np. w 1 dzień pierwsze mięsko potem jajeczka? odpisz proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki:) jestem na 2 dniu i jak na razie to nie ma tragedii ale najgorezj jest wieczorkiem kiedy najbardziej sie chce jesc a juz najbardziej słodkiego:) Mam pytanko odnosnie tego twrożku ktory jest tam któregos dnia - czy moze to byc taki twarożek gotowy jak sa w kubeczkach??/on jest ze smietanka od razu/ czy to ma byc jakis inny?? Pozdrawiam i zycze wytrwałości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja sie pochwalę, że przebrnęłam przez całe 13dni!! :) Jestem bardzo zadowolona, waga niżej o 6kg, czuję się świetnie! Oczywiście dalej staram się jeść zdrowo mam nadzieję że spadnę jeszcze kilka kilo. Trzymam za Was wszystkie kciuki i wytrwałości życzę! myhorek: ja jadłam serek wiejski, więc chyba może być;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koniczynko gratukuje ci!!!!!!!!!!!!!Fajnie ze masz juz to za soaba i efekty sa rewelacyjne :)Skoro mówisz ze moze byc serek wiejski to dzis go zakupie :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulka181
hej ja zaczynam od jutra..od wakacji przytylam do prawie 70 kg, przy wzroście 168cm, muszę schudnąć,bo 18 listopada moja 18-stka i chcę być szczuplejsza....ktoś zaczyna ze mną???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulka181
Justiii mogłabyś przesłać resztę diety??chyba postaram sie na nią przejśc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×