Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Magost

Dieta kopenhadzka?? Kto zaczyna ze mna??

Polecane posty

Gość monik123
a wiecie co? znalazłam w czasopiśmie " Super linia" dokładny rozpis diety, co można a co nie i moge wam pisać w razie wątpliwości. O soli jest, że nie można ale inne przyprawy można, byle by nie zawierały soli: majeranek, pieprz, kminek itp. A herbate zieloną i czerwona mozna, czarnej nie wolno tylko 7 dnia. Super że to znalazłam, będę teraz spokojniejsza. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuniaczek2
Hehe.. tak tak laseczka :P dziękuje Skanadalis :) naprawdę z nóżek i brzuszka musi spaść pare kilo :D ze mną to jest tak że gubią mnie słodycze :D bo jeść ja nie jem dużo, tylko wiecznie coś między posiłkami albo jakies ciacho itp. Co do Ciebie Monik123 moge tylko potwierdzić słowa Skandalis. Sól zatrzymuje wode w organizmie i jak się np. będziesz ważyć waga nie będzie zbyt uciekać Ci w dół lecz stać w miejscu. Ale ja tez troszeczkę dodawałam ale dosłownie tyci tyci, albo jeśli Monik123 nie możesz tak w ogóle bez soli to proponuje sol potasowa np Salvite, smakuje tak samo :) Ja zawalcze dopiero od poniedziałku.. ale słodycze już ograniczyłam od tygodnia :D ale weekend jest najgorszy.. :) Pozdrawiam wszystkie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skandalis
LASECZKI!!!!!!!!! dzis konczy mi sie przygoda z ta dieta na szczecie hehehe a schudlam niewiele bo 4 kg.mozliwe ze mam siedzacy tryb zycia w domu z dzieckiem malutkim dotego dochodza hormony po porodzie i woglole zaburzenia organizmu:(((jak narazie nie mam z kim zostawic malego zeby isc gdzies na fitnes...ale tatus juz niedlugo wraca wiec bedzie luzik:))) ale wogole mam jakos inaczej w tej diecie jak inne dziewczyny wiekszosc mowila ze po tygodniu wogoe sie niemogly na normalne jedzenie patrzec ja nie moge patrzec owszem ale dlatego ze mi slinka leci:)))a o slodyczach snie nocami i o jutrzejszym sniadanku:)))ale dobra nie podkrecam was moje postanowienie po skonczeniu dietki jest taki ze musze koniecznie ograniczyc slodycze bo straszny lasuch ze mne ale to nie znaczy ze sie obzeralam hehea my niskie osoby mamy to do tego ze szybciutko widac takie efekty przybycia wagi:(((aha no i obiadki bede jadla normalne ale male moze smiadanko dobrze by bylo ale miniaturowe a potem moze jakis owoc i to wszystko od czasu do czasu jakies ciacho oczywiscie...kilogramy beda spadac wolniej ale bardziej efektywnie bez efektu jojo po takiech drakonskich dietach jak stosujemy po ktorych mamy wielka ohote sie obezrez wszystkiego....i tyjemy potem 2 razy tyle co stracilismy...3 mam za was kciuki i oczywiscie bede was wspierac po dzisiejszym zakonczeniu dietki:)))pozdrawiam i nie podlamujcie sie!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monik123
hej ja jestem właśnie w trakcie drugiego dnia, wypiłam kawke z cukrem, potem zjadłam miesko gotowane i sałatke. Najgorzej mam problemy z piciem wody bo musze wciskać ją prawie, oraz odrobinke ale to ciut ciut naprawde tylko kilka ziarenek posoliłam, ale postaram sie tego juz nie robić. No i brakuje mi kaw ale to jakoś sie powstrzymam. Jeszcze dzisiaj jogurcik oraz szyneczke, jak dzisiaj dam rade to już cała dietka jakoś pójdzie, bo weekend najgorszy, duzo bardzo pokus. A wy jak tam odchudzaczki?Zważę się w sobote oraz juz na końcu, zaczęłam od wagi 51,5 kg i była to waga przed okresem bo własnie go mam teraz, mam nadzieje że nie bede specjalnie osłabiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehoppe
dziewczynki ja jak narazie nie moge zrobic dietki choc podobnie jem bo mam okres a wtedy jestem oslabiona i nie moge sobie pozwolic na jeszcze wieksze oslabienie napewno jeszcze w tym roku zrobie ta dietke pozdrawiam i bede was odwiedzac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehoppe
dzis pierwszy dzien juz po okresie wiec do dzielapije kawe i za chwilke wydrukuje sobie plan diety i zamieszkam na stale na forum zeby miec motywacje i zeby dotrwac do konca teraz juz musze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Foczusia25
Ja stosowałam diete kopenhadzką wynik 6kg mniej , ale cóz po diecie efekt jo-jo więcej nabrałam niz miałam bo brakowało mi chelba ziemniaków itp w organizmie więc nadrobiłam , następnie brak miesączki spowodowany ta dieta , też jak zaczynałam te diete nikt mi nie mogł przegadac robilam to w zaparte ale teraz juz wiem ze nie zrobie tego juz wiecej . TERAZ zaczynam diete poparzez racjonalne jedzenie wszystko bede jesc tylko ze mniej i po 17 nic nie rusze .Mam nadzieje ze bedzie OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska900
ja rowniez stosowalam diete kopenhaska i absolutnie nie polecam! owszem schudlam, ale odbilo sie to na moim zdrowiu, dlatego jezeli chodzi o odchudanie, polecam najpierw konsultacje z lekarzem! na stronie www.odchudzanie.org.pl znajdziecie mase rad specjalistow, a takze kosmetologow i stylistow. jezeli nie przekonalam Was, to wejdzie na stronke i sami poczytajcie. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skandalis
HEJ LAECZKI I JAK WAM IDZIE????????JA JESTEM ZLA BO W SUMIE MALO CO JADLAM A JUZ DZIS KG WIECEJ...NO W SUMIE TO NORMALNE....ALE I TAK JESTM ZLA!!!FAJNA JEST TEZ DIETKA JOGURTOWA JAK KTOS LUBI NABIAL!PRODUKTY SUPER!!!!POLECAMMNIE NIE BEDZIE DO WEEKENDU MAM NADZIEJE ZE DO TEGO CZASU COS TU NASKROBIECIE:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehoppe
hej dziwczyna ja koncze 2 dzien jest ok jak narazie dobrze mi idzie zaraz bede wcinac jogurt, mam nadzieje ze dieta przyniesie efekty... a jak u was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monik123
ja powiem tak: robiłam ta diete 2,5 roku temu, schudłam jakieś 7kg i potem nigdy nie wróciłam do swojej wagi- nigdy, teraz chce ją zastosować ale do szczęścia potrzeba mi jakies 3 kg. Moim zdaniem jest to dobra dieta ale nie częściej niż raz na rok, takie jest moje zdani. Dla mnie nie jest trudno wytrzymac tylko brakuje mi kawy, a na głód polecam dużo wody niegazowanej. Jestem na czwartym dniu i jest okey, nie ważyłam się jeszcze, zrobię to w sobote, ale mi bardziej zależy na wymiarach niż na wadze. Waga od wagi się różni raz ważysz tyle, raz tyle. Moim wskaźnikiem są wymiary. A jak innym idzie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Jestem na tej diecie po raz pierwszy, na dodatku namowilam chlopaka by bylo nam razniej(mam raczej slaba wole a on potrafi mnie zmotywowac) Moja kolezanka byla na niej 2 lata temu schudla z 6 kg oczywiscie bardzo ja krytykowalam,gdyz uwazam ,ze dieta jest bardzo rygorystyczna ,ale niestety mania kopenhadzkiej i mnie dopadla mam wiec dwa pytania ,ktore troche mnie nurtuja 1 -czy trzeba wszystko jesc na raz ,to znaczy np przy lunch czy moge zjesc 2 jajka a za jakie 2-3 godziny reszte(poniewaz wczesnie chodze do pracy nie zawsze moge wytrzymac powiedzmy do 11 by dopiero zjesc posilek-potrzebuje cokolwiek wrzucic do zoladka tak 2-3 godziny po przebudzeniu:) - tak wiec czy ma to jakies znaczenie jesli rozbije sobie lunch w czasie? Pozdrawiam i prosze o szybka odpowiedz bo dzis moj 1 dzien a wstalam jakies 23 godziny temu :))))) 2- niestety rowniez popalam papierosy, czy w jakikolwiek sposob wplywaja na diete lub niwecza jej skutki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monik123
odpowiadam że nr 1 należy raczej jeść wszystko na raz nie rozkładać posiłków, przerwa ma wynośic do 30 min. Papierosy raczej nie przeszkadzają w dietce, ogólnie są szkodliwe co wie każdy! Ja jestem na 5 dniu zostało mi tylko do zrzucenia jakieś 1,5 kg, więc nie jest źle schudłam już 2 kg. Dlatego oprócz marchewki z cytryna wypiłam kawkę bez cukru bo nie moge bez kawy jako ze jestem niskociśnieniowcem i to byłoby jedyne odstępstwo od diety mam nadzieje że ni zahamuje to dalszego chudnięcia, a jak wy myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fundi
Witajcie Kobiety! Mam nadzieje, że za mną pierwszy dzień i nic już nie podjem :) Co do mojej wagi to nie wiem ile ona wynosi, ale około 67kg, przy wzroście 165cm :( Mam nadzieje ze wkrótce to się zmieni, przed nami Sylwester. Jednak głównym powodem jest to, że spodnie na które wydałam fortunę, robią sie coraz to bardziej opięte. Trzymajcie za mnie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehoppe
hej dziewczyny nie wiem czy to dokonca jest prawidlowe ale nieraz zamieniam posilki lub jem cos innego, moim glownym celem jest jesc duzo mniej i nie jesc slodyczy co jest moim najwiekszym wrogiem. dzis juz koniec 3 dnia jutro chyba najbardziej przyjemny pozdrawiam i tzrmajcie sie dziewczyny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleństwo_85
witam Dziewczynki!!!! Ja od dzisiaj zaczynam ditkę. Chcę schudnąć ok. 4 kg. Mam nadzieję, że mi sie uda. Zamierzam codziennie ćwiczyć (mamy karnet z pracy na siłownie, bases, fitness). Razem zawsze raźniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleństwo_85
ja już po pierwszym dniu. Wieczorkiem poćwiczyłam na siłowni. Samopoczucie w porządku. Troszkę chciało mi się spać, więc się zdrzemnęłąm na 30 min. Nikogo nie ma? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie zaangazowane :) Fajnie ,ze mozna sie tak wspolnie podtrzymywac na duchu i rozmawiac o rozterkach zwiazanych z ta dieta ,bo otoczenie nie zawsze jest przychylne tego typu krokom jakim jest kopenhaga Na wesciu dziekuje MONIK za odpowiedz na moje dwa pytania ,oczywiscie mam nastepne:) dzis 3 dzien (grzaneczka pycha :) (wlasciwie 4 ale nie licze go z chlopakiem bo 1 dnia zamiastas szpinaku czy brokul -zjedlismy gotowana kapuste ,stwierdzilismy , ze zaczniemy jeszcze raz tylko juz z brokulami ,ale i tak tego dnia sie przypilnowalismy-tak wiec trzeci -niby czwarty dzien) pytanie mam nastepujace czy mozna pic czerwona herbate -podobno dobra na spalanie tuszczy ,ale czy nie wplynie ja kolwiek znaczaco na diete oczywiscie bez cukru w zastepstwie za wode-czasami. Pozdrawiam wszystkie wytrwale , mnie zostalo jeszce ok 10dni,ale bardzo pomaga robienie tej diety z kims ,bo w chwili kryzysu zawsze druga osoba ,zmobilizuje lub podtrzyma na duchu. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleństwo_85
Zaczęłam właśnie 2 dzień. Samopoczucie jak na razie w porządku :) Właśnie popijam kaffke. potem jogurcik z szyneczką no i po pracy mięcho z sałatą (robiłam niedawno tę dietkę- ale znajomi skutecznie pomogli mi w jej przerwaniu i teraz zaczynam jeszcze raz- więc mięcho z sałatą troszkę mi obrzydło)... Szkoda, że tak mało ludzi pisze o swoich zmaganiach z tą dietką... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni prpopnuje zielona herbate-ma podobne dzialanie co awa-pobudzajace ,a herbate w kopenhadze mozna pic,oczywiscie gorzka ,jedna kawa nie powinna zaszkodzic,ma jednak ona onkretne zadanie w tym jadlospisie i naduzywanie jej moze wplynac niekorzystnie Sproboj zielonej herbaty( czytalam w jednym z przepisow na kopenhage za nalezy pic 2 L wody lub ok 12 herbat dziennie) jak nie pomoze to moze pomysl o tabletkach na podwyzszenie cisnienia> Pozdrawiam i trzymam za was kciuki Panienki :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia koniecznie wejdz na ta strone jest odpowiedz czemu nie powinnas pic kawy a nawet jesli....poczekaj przekopiuje ci: PYTANIE JAKIEJS LASKI I ODPOWIEDZ DIETETYCZKI Chciałabym wiedzieć, czy podczas tej diety mozna pić dodatkowo kawę. Oczywiście bez cukru. Dodatkowej kawy nie polecam, bo odwadnia, ale jak czujesz wielką potrzebę, to jedna dodatkowa kawa nie zaszkodzi. Po niej trzeba tylko wypić dodatkowe 2 szklanki wody, najlepiej z cytryną (bo kawa wypłukuje też witaminę C z organizmu). WSZYSTKIM POLECAM TA STRONE POBUSZUJCIE PO NIEJ JEST DUZO INFO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehoppe
a mozesz podac ta strone z ktorej to zacytowallas?? Dzieki serdeczne do uslyszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki kochane za rady, ja też czekam na tę stronę info o dietce. Zostało mi tylko 1,5 kg więc mam nadzieje, że tydzień na dietce ( postaram się bez kaw dodatkowych) pomoże mi to zrzucić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleństwo_85
Mam jeszcze pytanie do Was, Kochane Dziewczynki.... Mianowicie- skoro np. na lunch jest mięso +sałata z oliwa i cytryną, to czy wielkim grzechem będzie jeśli ja na tej oliwie - zamiast dodać ją do sałaty - (powiedzmy na łyżeczce oliwy z oliwek) usmażę sobię pierś- czerwonego mięsa niestety nie lubię...? Albo na patelni teflonowej bez oliwy ją usmażyć...lub z wodą poddusić? Jakoś gotowane mięso do mnie nie przemiawia... Jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleństwo_85
i jeszcze jedno- czy bazylię i oregano spokojnie można dodawać do mięska? skoro soli nie to rozumiem, że vegety teshh nie... i chyba żadnych innych przypraw (typu "do kurczaka" czy do "mięsa" "ryb" ) tez nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie przyprawy można oprócz soli, a co do smażenia to wyczytałam że mozna smażyć na patelni teflonowej ale raczej bez tłuszczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iviś
Witam wszystkie dietujące się :D ja dzis zaczynam diete kopenchadzka wiec zajzalam na forum motywowac sie razem z Wami bede pisac o moich postepach, waze 61,5 kg (dzisiaj rano sprawdzalam) chce schudnac do 55 bo chce stracic te paskudne boczki :( jestem w pelnej gotowosci !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleństwo_85
Witaj ivis !!! Pewnie- razem zawsze łatwiej:) Monik123- dziekuje...więc dzisiejsza kolację (zamieniłam z lunchem) doprawię ziołami...buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuniaczek2
Hej dziewczynki ! Z poniedziałku, w który miałam zacząć przeniosłam się na piatek i dzisiaj zaczełam :D na śniadanie wypiłam herbatke bo za kawa jakoś nie przepadam :) ale ważne że wytrzymałam ! :) jestem już po jajeczkach, szpinak i pomidor który zamieniłam na 2 mandarynki hehe :D stosowałam już tą diete 2 lata temu jak wczesniej pisałam i było nieźle ale wytrzymałam 7 dni :) teraz musze wytrwac do 13 ! :) zycze wszystkim powodzonka ! Będe tu zaglądac do Was co dzionek :) i pisac o moich postępach :) i witam wszystkie nowe kobietki :D :) 53,5 kg --> 48 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iviś
witaaaam !!! ja wlasnie jem befsztyczka i salate ale nie przepadam za cytryna wiec nie jestem za szczesliwa :P ale jak trzeba to trzeba hehe a czy ktos wie w jakich godzinach najlepiej jesc te posilki ? ja wiem ze dam rade bo ogolnie nie jem za duzo i slodyczy tez nie za czesto wiec z podjadaniem nie bede miala problemow, z tym ze nie lubie kawy no ale dzisiaj wypilam i nie bylo zle! poki co jestem pelna zapalu i ciesze sie jak dziecko na ta diete, moj ukochany przyjezdza w grudniu na swieta i chce wygladac idealnie :D POZDRAWIAAAAAAAAM CIEPLUTKOOOO !!!!!!!! :):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×