Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szukam szukam

Ciekawe zagraniczne imiona - wpisujcie

Polecane posty

Gość Ashleyka
A mi się podobają takie imiona jak: Zachary, Bruno, Kryspin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samiiii
SEAN :) ,DARREN ,NOEL,LINDA,LEANDA,ROSS,DARYL,SAMANTA,ANGELA,VANESSA,COLM,EMMA,DONNA, PAOLO, MARCO,PABLO,CHOSE,KATHERINA, SOAIB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mizu-chan
Rosyjskie: żeńskie: Biełła, Olena, Irina, Agłaja ,Aksinia, Wasilina, Zinaida, Wiwiana męskie- wadim, Dmitrij, Orestr, Borys ,Aleksander, Jvan, Maksym, Kostia, Pietia, Evgen Japońskie: żeńskie: Madoka, Atsuko, Ayumi, Chiyo, Etsuko, Hiroko, Kiyoko, kimiko, Kumiko, Miyuki, Miyu, Miyabi, Sayuri, Sonoko, Yukari, Yumiko męskie: arashi, Akira, Kenji, Daisuke, Hiroshi, Kazuki, Koichi, Masashi, Masahiro, Naoki, Shigeru, Takashi, Takuya, Yamato Arabskie: męskie: Abdullah, Abdon, Baltazar, Emanuel, Jarema, Jozue, Karim, Micheasz, Natanael, Tobiasz, Uriel, żeńskie: Abigail, Dina, Dalila, Estera, Elwira, Fenenna, Jordana, Ksymena, Lea, Noemi, Rachela, Salomea, Tabita Znam więcej ale nie chciało mi siepisać X P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dimitar, Stoyan- imiona męskie bułgarskie, Davor, Aleksandar, Nicola, Vlado, Alen, Mario, Dario- męskie bośniackie i chorwackie, Jelena, Adi- żeńskie imiona bośniackie, Jean-Luc, Joris, Sylviane, Eantan- męskie francuskie, Roxanne-żeńskie francuskie, Nono, Eddys- męskie nowo kaledońskie, Lydda- żeńskie meksykańskie, Gutue- męskie brazylijskie, Ugur- męskie tureckie, Mariafernanda, Fernanda, Elaja, Idajna- żeńskie kostarykańskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dimitar, Stoyan- imiona męskie bułgarskie, Davor, Aleksandar, Nicola, Vlado, Alen, Mario, Dario- męskie bośniackie i chorwackie, Jelena, Adi- żeńskie imiona bośniackie, Jean-Luc, Joris, Sylviane, Eantan- męskie francuskie, Roxanne-żeńskie francuskie, Nono, Eddys- męskie nowo kaledońskie, Lydda- żeńskie meksykańskie, Gutue- męskie brazylijskie, Ugur- męskie tureckie, Mariafernanda, Fernanda, Elaja, Idajna- żeńskie kostarykańskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dimitar, Stoyan- imiona męskie bułgarskie, Davor, Aleksandar, Nicola, Vlado, Alen, Mario, Dario- męskie bośniackie i chorwackie, Jelena, Adi- żeńskie imiona bośniackie, Jean-Luc, Joris, Sylviane, Eantan- męskie francuskie, Roxanne-żeńskie francuskie, Nono, Eddys- męskie nowo kaledońskie, Lydda- żeńskie meksykańskie, Gutue- męskie brazylijskie, Ugur- męskie tureckie, Mariafernanda, Fernanda, Elaja, Idajna- żeńskie kostarykańskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dimitar, Stoyan- imiona męskie bułgarskie, Davor, Aleksandar, Nicola, Vlado, Alen, Mario, Dario- męskie bośniackie i chorwackie, Jelena, Adi- żeńskie imiona bośniackie, Jean-Luc, Joris, Sylviane, Eantan- męskie francuskie, Roxanne-żeńskie francuskie, Nono, Eddys- męskie nowo kaledońskie, Lydda- żeńskie meksykańskie, Gutue- męskie brazylijskie, Ugur- męskie tureckie, Mariafernanda, Fernanda, Elaja, Idajna- żeńskie kostarykańskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Damaris
Ej a znajdzie prosze mi cos do imienia Damaris... nieznam zadnej innej Damaris oprucz mnie... wszycy mysla ze to nazwisko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waads
Mishka - Holender Estrela - Litwinka Taras - Ukraina Sameh - Arabia Saudyjska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globialicja
Moja kuzynka ma na imię UNISŁAWA, skąd to imie...? tego nikt nie wie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globialicja
Moja kuzynka ma na imię UNISŁAWA, skąd to imie...? tego nikt nie wie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tranx
Witam. Zauwazylam wczesniej komentarz w zwiazku z nadawaniem dzieciom imion i zapisywanie ich blednie zgodnie z fonetyczna wymowa w naszym jezyku. Czasem jest to podyktowane niestety polskim prawem. Niektore USC w Polsce nie wyrazaja zgody na nadawanie dzieciom imion z literami nie uzywanymi w naszym jezyku jak v i x. Oczywiście nie jest to regułą. Chcialam nadać córce na imię Liv ale w USC nie wyrazili zgody. Pisanie imienia Oliwia przez w jest błędne równiez ponieważ nie jest to imie polskie i orginalnie powinno sie pisać je przez v. Imiona męskie: Daljit -hinduskie Kieron - irlandzkie Amit - hinduskie Akim - ?nie wiem niestety Aziz - pakistanskie Darren - nie wiem Fausto - włoskie Maurice - ? Mo - ? Murray - ? Neil - ? Simone - ? Troy - ? mozliwe ze irlandzkie Imiona żenskie: Carmen - ? Gemma - ? Audrey - fransuskie jak sądze Ella - ? Cyndi - ? Joy - prawdopodobnie amerykanskie Dominico - ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tranx
Przepraszam Dominico powinno być w męskich :-) Pozdrawiam Tranx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nessa ****
A czy komuś podoba się imię Virginia????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weroniquaa *
moja kolezanka z Izraela ma na imie Tzipi (Cipi) .. smieszne troche, a podoba mi sie : Ismena, Alison , Kosma, Soraya

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weroniquaa *
moja kolezanka z Izraela ma na imie Tzipi (Cipi) .. smieszne troche, a podoba mi sie : Ismena, Alison , Kosma, Soraya

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weroniquaa *
moja kolezanka z Izraela ma na imie Tzipi (Cipi) .. smieszne troche, a podoba mi sie : Ismena, Alison , Kosma, Soraya

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilianis
Mertsan - Cypr Ilir - Macedonia Boris - Chile Palmito - Chile Eren - Turcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kingus 15
Mi sie podobaja takie imiona: Harry(ang),Narcyza(pol) i (ang) To tyle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imalin
Tu sa imiona finskie i szwedzkie ktore mi się podobają nie wiem dokladnie ktore sa ktore (wypisalam jez kalenadrza w ktorym tresc jest po finsku i po szwedzku wiec tak sie domyslam) wiec nie wskaze zeby nie wprowadzac w blad :) ale podobaja mi sie: Loviisa, Inari, Henna, Inkeri, Minttu, Saana, Suvi-Elina, Tuulia, Irmelin, Yrjana, Vivian, Tuukka, Ingalill, Miika, Mauri, Nuuti, Nils, Ilmari, Ingvar, Olle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyha
Ciaran (kiran), Shiobhan (sziwon), Niamh (niw) - irlandzkie imiona. Raul, Javier (Havier), Ruben - imiona hiszpanskie. najlepsi psiapsiele z roboty. a ten pierwszy to moj jest ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loko
destin............. piekne imie meskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość unn
moja koleżanka z litwy - Egle ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Damaris
ja też mam na imię Damaris i uważam że jest BEZNADZIEJNE. długie, niewygodne, trzeba powtarzać po kilka razy gdy ktoś słyszy je pierwszy raz. dyktowanie danych przez telefon to koszmar. nie nadawajcie swoim dzieciom takich wymyślnych imion, to coś okropnego. jako małe dziecko często miałam z tego powodu nieprzyjemności- jakieś przezywanie ze strony innych dzieci, albo nowi nauczyciele spodziewali się że jestem chłopcem 0.o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Umbria
Umbria to jedynie moja ksywka, sama ją wymysliłam - wyraz ładnie brzmiący :) a co do imion to Yennefer, z sagi wiedźmińskiej Sapkowskiego, lub Lourel z angielskiego, czy bardzo podobnie, bo nie mogłam się doczytać podpisu mojej koleżanki z obozu, która mi się wpisała :D oraaz męzkie Dany ^^ a tak ogólnie to ma ktoś może dobry pomysł na imię dla postaci w książce fantasy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ETA199013
Bardzo podobają mi się imiona nietypowe w Polsce lub też jak to woli niespotykane. Imiona które mi się podobają dla człopca to: -Javier(Fabier) -Kajetan to jest spotykane ale fajne -Kacper to podobnie jak Kajetan To na tyle, a dla dziewczynki: -Liwia -Roberta -Elwira

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ETA199013
Bardzo podobają mi się imiona nietypowe w Polsce lub też jak to woli niespotykane. Imiona które mi się podobają dla człopca to: -Javier(Favier) -Kajetan to jest spotykane ale fajne -Kacper to podobnie jak Kajetan To na tyle, a dla dziewczynki: -Liwia -Roberta -Elwira

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×