Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szukam szukam

Ciekawe zagraniczne imiona - wpisujcie

Polecane posty

Gość sharpy
znam kilka imion zagranicznych ŻEŃSKIE: ricky, cleo, emma, myriam, tyfani, hannah, miley, lily, veronica, jane, lusija ,anchelia , rubi,fimena ,norma , wirginia,iga, greta, jormina, nina ,shely sharpy elina, gabi . gabriela, sasza MĘSKIE: zein, luis, armando , fernando federico,huan , ricardo , elijas johan jackson , olvier , czatam , hulio , davide, simon, franco, timmy , fineasz , ferb alex , corbin salwadoro, amir, martin, basz,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anne Lise
moja ciocia-niemka taks ie nazywa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladi
OOO,WIDZE,ZE Są TU TAKZE ZWOLENNICY HSM I ZIG ZAPA ;) nic nie mam do wpisu sharpy-żeby było jasne,ale kilka uwag:np. zein->prawidłowo pisze sie 'zane', albo miriam zamiast 'myriam', himena zamiast 'fimena'(przynajmniej o takim nie słyszałam). pozdrawiam autorkę opisywanego posta i Was wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laylaa
Wiec tak, ja osobiscie uwazam ze takie imona naprawde sa fascynujace, ale nie mozna skrzywdzic dziecka, dajac im dziwne imie. Kiedy przyjdzie na swiat nasza pociecha, nadajmy mu imie przystosowane do naszego upodbania oczywiscie, ale takze pamietajmy o otaczajacym nas srodowisku. Jestem w 2 miesiacu ciazy, narazie nie zamierzam wyjechac z Polski, ale nigdy nic nei wiadomo. Wezme pod uwage to ze tatą mojego dziecka jest arab, i obstawiamy opcje wyjazdu do Algerii czy tez Francji. Jezeli jednak nie macie zabezpieczenia w formie meza/zony przemyslcie dokladnei nadanie imienia dziecku. Pozdrawiamy i zyczymy najlepszego dla przyszlych rodzicow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goodmorning
ja rowniez do sharpy : nie tyfani, tylko Tiffany. bynajmniej o tamtym(podanym przez ciebie)nie slyszalam):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladi
tak-dokładnie,good morning.natomiast mozna by wymienic jeszcze parę.najważniejsze,że sens został przekazany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goodmorning
tak ladi , tylko czasem sie zdarza, ze rodzice nadaja dziecku imiona, zle napisane, lub napisane jak sie mowi, to troche kiczowato, a juz wstyd pojsc z tym do USC (np. przy wpisie imienia dziecka do aktu). czesc czyta, i potem powiela nie sprawdzajac zrodla i pisowni. a teraz to sie nie dziwie skad oni takie inofmacje maja!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LADI
odp. na posta przede mną XD dokładnie.natomiast to już wina rodziców,jeżeli sie nie znają.to zaprocentuje w przyszłości i potem taki człowiek-posiadacz takiego imienia może miec problemy.a co się tyczy urzędników-gdzie chciałoby się im to sprawdzac?marzenia,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WILHELMINA
moje imie - WILHELMINA :) z usa. imie przyjaciolek Alessandra, Naomi, Paris, LIdsay. Mialam sasiadow cyganow ich imiona byly: Tifanny Cherry Filla Davinci Bianka Malina Amir Escada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SMUTNA MYSZKAA
orestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muRatka
Murat - przepiekne imie rodem z Turcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Timur (kazachstan) Abhilash (malezja i znaczy pozadanie) Sviatoslaw (wiadomo, przynoszacy swiatlo, ukraina) Tamura Adlin Lavania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muRatka
moi malutcy to Kornel i Gabriel. Jestem bardzo dumna ze maja takie wlasnie imiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ah...zapomnialam o moim ulubionym imieniu...Sasza i tak bedzie mial na imie moj synek. Podoba mi sie jeszcze Natan i Natanael

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudka1047
polecam imię oktavia jennifer ashley ezperanza i pare tam innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pink barbie
Jessica Americus Lucynda- fajne,co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pati1113333
Mi się imiona podobają np. -Fabian(męskie);* -Oliwier(męskie);* -Klara(damskie);* -Oliwia(męskie);* -Patrycja(damskie);* -Klark(Męskie);* -Kalisza(damskie);* -Andreas(męskie);* -Lukas(męskie);* -Metin(męskie) ;* he he fajne imie (Ędward Ącki)partia(ĘĄ) hi hi :) Pozdro ALL ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pati1113333
ej ja sie pomeliłam tam przy tej Oliwi to jest imię damskie heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladi
Cezary Cezary XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania niemcy
moj maz ma na imie DEJAN jest Serbem fajne imie a mi sie podobaja dla chlopca DAVOR tak ma miec na imie moj synek w przyszlosci lub OLIVIER ALBO EMILIO LUB GRACJAN ALBO ZELJKO a dla dziewczynki to ZUZANNA ELMIRA LUB KSENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DEJVA
Ja to już całkiem mam na imię Deva prawdo podobnie to imię oznacza boska ale czyta się je "Dejva" i ja nie wiem jakie to ja mam to imię zna takie ktoś????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renenka
Mam kumpla z Algierii, który nazywa się Aissa... Fajny z niego ziomek ;-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BieneMaya2007
Witam. Mój ukochany ma na imię Faruk, jest Turkiem. Ale najlepsze jest to, że jego brat ma na imię Isa i moja siostrzyczka też...Iza............. MONIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dareroz
A mnie zaciekawiło imię synka właścicieli domu, u których mjieszkamy- SZANDAR. Zalatuje mi Arabia, ale oni sa ponoc Litwinami... Niestey nigdzie nie mogę znaleźć znaczenia tego imienia... Mnie rodzice ochrzcili Dagmarą i jest mi z tym całkiem dobrze;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IlonkaAsk
Ebru, Elif, Ece( czyt. Ecze), Sibel,Asli,- Damskie pochodzenia tureckiego Halil, Kadir, Ali, Oktay, Yusuf, Ismayil, Mustafa, Muki, Fathi, Haki-meskie rownierz pochodzenia tureckiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julkaaaaaaaaaa
moj kuzyn ma na imie Fokijon i jest z Grecji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza francja
wiec tak chodze do szkoly z turkami imiona: meskie- sacit rifat bilen abdullah ramazan murat zenskie- media gamze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carmella6
Właśnie spodziewam się dzidziusia i wybrałam dla niego imię -BOSTON :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×