Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szukam szukam

Ciekawe zagraniczne imiona - wpisujcie

Polecane posty

Gość ZaKrEcOnAgno
~~ Moje imię to Fatima- imię żeńskie, nawiązujące do ukochanej córki Proroka Mahometa. Popularne w kulturze islamskiej :) jestem zadowolona z tego imienia, ale zawsze jak sie przedstawiam to wszyscy myślą, że to moje przezwisko.. hehe pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość astromeria
Mój chłopak nosi albańskie imię - MEFAIL :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się osobiście podobają imiona: (dla dziewczynki): Ava, Heidi, Olivia, Livia, Ginger, Greer, Elizabeth(ale tylko jako drugie), Lavan, Milla, Hjordis, Neva, Antonina;(dla chłopca) Millan, Milo, Viktor, Rafael, Jacob. Gustuje raczej w zagranicznych imionach, a ja na imie mam....Magda, ale nie Magdalena a na drugie Halina(?).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ousamma
chlopcy; Akib Faron Leon Kiwesh dziewczynki; Lauren Eleanor Hana Hasana Amber Gemma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IniA1614
Michael Nathan (Nejtan) Lukas Scott Ja mam np kqmpla który ma na imię Dyke (dikej)japońskie imię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martolka10
Aaron-Anglia Melinda-Anglia Lucas-Francja Eve-Francja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inesia88
ja mam na imie INES orginalne, szybko i łatwo idzie zapamietac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kerguelena
Moi przyjaciele mają tak na imię: Fatima, Alzira, Patricia, Gabi, Joaquina, Jose, Pedro, Fernando, Alfred, Nuno, Carlos, Carla, Casimiro, Joaquin - to są imiona portugalskie Alex - jamajczyk Richie - pochodzi z Ghany Lu Shi - wietnamka Luis, Koen, Wim, Geert, Jos, Cristal, Reya, Mathias, Sven - są belgami Kalsim, Eray, Gultekin, Hussein i Derwin - turkami Podrawiam :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiczq.
Sydney, Chelsea, - damskie Travis, Tylor, - męskie Moje ulubione :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cucciolina
a mnie sie podobaja arabskie karim znaczy szczodry hojny.alia (czyt.alija)znaczy wysoka.greckie elefteria znaczy wolnosc deanira.wloskie meskie alessio ,gracjan,gabriel,luca,salvatore,daniele,carlos,pietro,andrea.zenskie zas to mery,camilla,gaja,lucia(czyt.luczija)i jest wiele innych bardzo ladnych imion wloskich nicolas nikolette.za dwa miesiace spodziewam sie dziecka i jesli bedzie to dziewczynka to dam na imie samira jest to arabskie imie bo ojciec dziecka jest marokinczykiem ale mysle ze imie to pasuje w kazdym kraju jak w polsce tak i we wloszech gdzie mieszkam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katemira
Liz, Cler, Megan, Peter, Ellen, Merc, Lisa, Molly, Abby, Isabell, Cindy, Suzan, Colin, Nicol, Amy, Alice, Grace, Charlotte, Gail, Davi, Christi, Mell (Mellani), Vannessa, Gabi, Mallory, Anabell, Ashley, Miranda, Timi Ja mam na imię Katemira pochodzę ze Szwecji. Imię to oznacza piękna jak róża dobra i uczciwa jak pies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondi-z-tokio
Dużo japonskich znam :)) Sakura - kwiat wiśni / żeńskie (bardzo ładne) --sakura-- Naruto - ciasteczko rybne :P / męskie --naruto-- Akai - czerwień / dwojakie --akaji, aka-i -- Yume - marzenie,sen / dwojakie ale częsciej nadawane dziewczętom --jume-- Keitaro- chłopięce --kejtaro-- Hinata - dziewczęce Sasuke - chłopięce --sasuke, saske-- Itachi - chłopięce ---itaszi, itaczi-- Orochimaru - wąż - chłopięce ---Oroczimaru-- Sai - chłopięce (bardzo ładne) --saj-- Sayonara- dowidzenia- nadawane czesto dziewczynom --sajonara-- Okazaki- chłopięce --okazaki-- Nagisa - dziewczęc --nagisa-- Sahonara - chłopięce --sahonara-- Ash - chłopięce --asz-- Kiba - chłopięce --kiba-- bardzo ładne Kabuto - chłopięce --kabuto-- dość ładne Ai- uczucie, miłość - dziewczęce Jak ktoś chce wiecej to moje gg 4550691

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ConCord
a ja mam na imię Byron (czyt. bajron)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xfd
a mi się podobają imiona Xavery Tobiasz vivienne zachariasz Etiennette Fabian Nikodem Falco Fabienne Jeremiasz Victor Igor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nitkaaaaaaaaa
Mój chłopak ma na imię Darin. Kocham te imię!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fleur_de_lis
Athina (atina) imię pochodzi od Ateny... -imię mojej kumpeli... chociaż jest polką ma imię greckie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jessica Maxi Ksemona
My name is Jessica Maxi Ksemona XXXXXXX..:):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soni
ja mam na imie sonia no i moja mama mowila ze imie to jest ruskie czy cos takiego a po polsku jest to zofia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bubla
Mam pytanie... czy holenderskie imię "INE" to imię żenskie czy męskie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omorfi
Zenske meskie polikseni sakis agapi wasilis kiriaki gianis ponajota ermal paraskewi eraldi tina ermes lida gieorgios fotini grigoros rozana edrin weatwiki babis Mina thanasis amalia nektarios nastia idomenelaos ariadni dimitris

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m-i-am
Koleżanka z Wietnamu nazywa się Huen (nie wiem czy dobrze napisałem, ale czyta się Hien)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzkallllll
Chantal,Tania,Tamara,Alex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość setan
Węgierskie imię męskie: Gabor W Budapeszcie jest tabliczka: doktor Kutas Gabor :D :D :D Mam przy niej zdjęcie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daruszka
Ariadna, Berenika(już się pojawiało), Rami- imię męskie :D, Kornelia jest ładne i POLSKIE a brzmi zagranicznie, Ana- imię koleżanki ze Szwecjii, Laslu - tak się czyta po Szwiedzku, Daryl -pięne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fatunia19
Ja mam na imię Fatima i jest mi z tym imieniem dobrze;) Wiekszość nowo poznanych ludzi na początku uważało, że jest to moja ksywka;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nastasya
a ja mam na imię Nastasya i mam dwóch brac jeden ma na imię Reto a drugi Sergo. Tata Hiszpan...=) Hola putooo!=p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luigi Flavio Lorenzo Wolfgang Robert Fryderyk Diego Juan Rolando Diana Debora Giovanna Mia Frida Aris

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jusek
Damodar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palulina
moja koleżanka ma na imię Marietta , nie powiem żeby była z tego powodu zadowolona , apeluje do rodziców żeby byli odpowiedzialni i nie krzywdzili dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×