Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kangureeek

skakanka dobra na wszystko???

Polecane posty

Gość AnulaPPP
heja ja zaczełam skakać 3 dni temu :) zaczęłam od 15 minut i codzienne dokładam 2 :) hehe tylko że skaczę bez skakanki :D nie mam :( ale na pewno zakupie ;) no i robie jeszcze A6W :) dziś juz 4 dzień trzymajcie kciuki :D pozdro :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaKrk
A ja wreszcie dostalam swoja skakanke a wiec do dziela :D zaraz ide poskakac :) trzymajcie kciuki zeby nam sie nie znudzilo :D DZIEWCZYNY BEDZIEMY ZGRABNE :) hehe o ile juz niektore z nas nie sa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anula PPP
no jestem juz po 6W :) ide skakać :D trzymam za was kciuki :D buziaki !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Królewna Jęczybuła
Ale mnie dziewczyny zmotywowałyście :) Przyszła motywacja, chęci i nawet siły do skakania . Na początku myślałam sobie co to takiego to skakanie na skakance ? Błahostka . Wczoraj po 'wyskakaniu' 3 minut myślałam że umrę ! Jednak jest to spory wysiłek ! Polecam wcześniej wspomniany sposób tj. ten na piosenki . Na początek Jedna piosenka skakania - Jedna piosenka odpoczynku . Mam pytanie: Czy po takim dłuższym skakaniu , widać jakieś efekty ? Głównie mi chodzi o uda i pośladki ? Pozdrawiam :** i życzę Powodzenia ! :)) :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska1111
hej Dziewczyny mam do was pytanko ile razy dziennie musze skakac na skakance zeby schudnac 5 kg w tydzien ?????????prosze odpiszcie jak najszybciej;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bolerko
Kaska 1111 uwazam że jest to nie mozliwe chociażby dlatego że twój organizm tego nie zniesie ... wychodzi mniej więcej kologram dziennie więc wiesz w sumie jak ktos chce to zrobi ja tam sie za bardzo nie znam ... zyce powodzenia ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anula PPP
Bolerko zgadzam się z Tobą :) dziewczyny nie poddawac sie ;)_ja dzis o mały włos nie zrezygnowałam z cwiczen ze wzgledu na paskudny humor :( ale jednak :) jestem po skakance i czuje sie lepiej!! naprawde to działa na ciało i umysł :) przynajmiej ma sie poczucie zrobienia czegoś wartościowego :) buziaki !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej czy od skskania nie rozbuduja sie za bardzo nogi?nie umiesnia lydki,uda?dawajcie wszystko co wiecie na temat skaknaia, z gory dziekuje i pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anula PPP
Kiniainia ja myślałam ze po skakniu nie jest tak le z tym umiesnianiem, ale po kilku dniach skakania zauwazylam roznice, nagle mialam problemy z zasunieceim buta :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adziorek
Eh ja skacze od wczoraj..dzisiaj niestety nie mogłam skakać bo mam kontuzje nogi..(zakwasy)na jednej nodze..taki ból,że ledwo chodze..:(Kurcze ja chciałabym schudnąć a nie wzmacniać i rozbudowywać mięśnie nóg..:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jtcool
Siemka;) Ja juz 4 dni skacze i jak narazie jest niezle:):)teraz skacze godzinke dziennie i z łatwoscia a zaczelam od 20 minut:) do tego robie cwiczenia -godzine dziennie i A6W od jutra :)))i niech mi ktoras doswiadczona lasencja napisze jak to jest z tymi łydkami i czy naprawde sa takie umiesnione?;/ ja chce tylko miec ladne a nie jakies megaduże mieśnie ;/;/ :P pzdr;):*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XO paula
a mim zadaniem lepsze jest jeżdżenie na roweże bieganie i robienie przysiadów tak z 45 dziennie rano i wieczorem ja mam od tego zgrabne nogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna1991
Hej ja skakać zaczęłam dwa dni temu, na razie to mam zakwasy, ale wierze ze bedzie dobrze:) Mam pytanko czy skakanka wpływa też na tyłeczek i brzuch, czy tylko na nogii?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anula PPP
witam :) no tak.. przez ten caly czas nie robilam nic... no prawie nic bo zaczelam biegac z kolezanka :) zaczelysmy od malych dystansow ale plany popsula nam pogoda ;/ ale jak sie ociepli zaraz zaczynamy od nowa!! :D a od dzis zaczelam znow skakac na skakance - wczoraj kupilam ;D może by tak jeszcze 6 ale czy dam rade... dziewczyny 3mam kciuki za was :D damy rade :):):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anecka
tez mialam skakac ale slyszalam ze od skakanki robia sie wielkie lydki czy to prawda???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anula PPP
ehh no własnie nie lydki. to pewnie tez zalezy ile sie skacze ja juz raz zaczynalam i czulam ze sie troche umiesnily... ale teraz znow skacze i nie mam zamiaru sie tym przejmowac :) najwyzej... :) hehe pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anecka
Wiecie co wczoraj zaczelamo skakac noormalnie ledwo sie ruszam!!! chyba wczoraj przesadzialam srobilam 3 serie po 15 min i na serio jest strasznie moje lydki nie dadza sie dotkanac dlatego pamietajcie za pierwszym razem wystarczy 10min pozdrawiam i zycze wytrwalosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anecka
prosze napiszcie mi co ksztaltuje sie przez skakanie i z czego najbardziej schodzi tluszczyk (najbardziej zalezy mi zeby wyszczuplic nogi praktycznie cale od ud w dól) jaezeli znacie jakies inne dobre i fajne cwiczenia na nogi to prosze napiszcie PA::)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnulaPPP
ja tez mysle ze na poczatek wystarczy kilkanascie minut, ja moge wprawdzie skakac dluzej ale skancze okolo kwadrans... nogi nie bola a zreszta czytalam w jakims komentarzu ze nawet 10 min dziennie przy systematycznym skakaniu daje efekty... :) no i myśle ze na wyszczuplenie nog skakanka jest idealna. trzeba tylko troche poskakac przynajmiej przez jakis czas :) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anecka
Dzieki AnulaPPP za odpowiedz i zycze powodzenia w skakaniu:* mam nadzieje ze nasze wysilki zaowocuja :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnulaPPP
oj dziekuje bardzo Anecka :) ja rownież życze powodzenia :* zaczelam tez 6 Weidera jak na razie 5 dni za mną :D ale ile jeszcze wytrzymam to sama nie wiem.... :) oby nasz wysiłek nie poszedł na marnne :) pozdrowienia :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olivkaaa
Hej. Moge się przyłączyć?? Od dzisiaj zaczynam skakac na skakance. Schudłam wciągu ponad 2 miesięcy 9 kg ale waga stanęła bo za mało się ruszam. Powodzenia wszystkim!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anecka
A co robilas ze tak duzo schudlas?? [tez bym tak chciala:((]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anecka
A co robilas ze tak duzo schudlas?? [tez bym tak chciala:((]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnulaPPP
Gratulacje Olivkaaa :) zazdroszcze. jakbym schudla 9 kilo to bylabym w siodmym niebie :) ale nawet 5 by mnie zadowolilo hahaha :D pozdroofka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciii
A ja mam takie pytanie...bo dzisiaj zaczełam sobie skakać na skakance...bo stwierdziłam że sobie troche schudne przed wakacjami....-przyda się ;( - ale teraz się zastanawiam czy jak tak bede skakac to czy nie bede miała wielkich łyd...jak piłkarze:( bo wsumie mam umięśnione łydki....nie bardzoo ....ale troche jednak...chociasz i tak uważam że mogły by być chudsze,zgrabniejsze....ale jesli te skakanie sprawi że będe miała jeszcze bardziej umięśnione lydki to ja rezyguje...i któś tu pisał że ma płaski brzuch dzięki skakaniu...to prawda że to wpływa takrze na brzuch i plecy czy tylko na łydki,uda i pośladki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agg___
ja własnie tez zaczęłam od dzisiaj i czytałam na jednym forum o fitnesie,ze skakanie nie rozbudowuje mięsni, a jedynie równomiernie pozwala spalić tkankę tłuszczową. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×