Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kangureeek

skakanka dobra na wszystko???

Polecane posty

Gość Ciii
AAA....jak mnie łydy bolą....ach te zakwasy...wczoraj skakałam odrazu na starcie godzine i wcześniej pół godziny...ale mam teraz zakwasy....dzisiaj miałam dwa podejścia...po około 25-30 min...ale strasznie się przez ta skakanke poce....mam nadzieje że schudne wimiare szypko...przed wakacjami muszem mieć płaski brzuch .,...a nie taki wał...wsumie nie jem aż tak strasznie dużo ostatnio....reptem dzisiaj zjadłam pare owoców płatki i 2 liony...to i tak nie jest źle skoro potrzebuje 2700 kalori dziennie i jeszcze spaliłam troche skacząc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adoosienka
Pomocy! czy skakanka pomaga WYSZCZUPLIĆ, WYSMUKLIĆ łydki, uda?? PROSZE.... napiszcie swoje spostrzeżenia po dluzszym czasie... Na pewno łydki sie nie rozrosną???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam wstręt
do skakanki!! kiedyś skakałam i to naprawde krótko,kilka minut i dostałam takiej kontuzji nogi ze pół roku trwało odzyskiwanie dawnej sprawności dopiero teraz moge biegac,skakac ale i tak musze uwazac bo jak za bardzo potancze na dyskotece to bóle wracają dziewczyny uwazajcie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam wstręt
i łydki mogą sie rozrosnąć ja wlasnie dlatego cwiczylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raz dwa i Ja
Hej wszytkim! Czy poskręceniu kolana codzienne skakanie na skakance może mi zaszkodzić? Bo chętnie bym się przyłączyła do tego skakania ale wolę się upewnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och a ja po maturce kupuje hula-hop i skakanke:D aaa i jeszcze rower by mi sie przydał hehe bo mam jeszcze z kumuni:O i chyba w tym roku sie rozleci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciii
Wiecie com dziewczyny...bardzo wsa prosze ...zapodajcie mi jakiegoś linka na ćwiczenia ...albo gdzie można pobrać filmik ...wciągu trzech dni wyskakałam 3 godziny i zauwazyłam że moje łydki są jakieś takie mięsiste...jak kucne tak że noga jest zgięta w kolanie to mam noge umięśnioną jak strongman....prosze ratujcie mnie ...;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potwierdzam:) Mi wystarczyły 2 miesiace (ubiegle wakacje) skakania na skakance (oraz niejedzenia slodyczy) a schudłam z 10 kilo a kondychę sobie taką wyrobiłam że nie pogadasz:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciii
Hmmm....10..??No wow....to biore zaraz skakanke ...mimo że skakałam juz dzisiaj godzine....około...ale mnie zmobilizowałas...A ile dziennie skakałaś ??Jakim sposobem??Pisz tutaj szypciutko :) no ja wsumie nie chce dużo schudnąć ...mam 165 i waże 55-56 kg....chce tylko spaść do 53 ....ale kondycja się przyda...właściwie to teraz mam lepszą kondycje niż niegdyś za dzieciaka...:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciii
No nie podacie mi jakiś sposobów żeby łydki nie były umięsnione??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia xD
No fajnie.. ale nie wiem czy zauważyłyście, ale wciąż ktoś pisze ze zaczął bądź że zacznie. Nikt nie napisalam czy to przyniosło jakieś efekty. Na jednym z postu jakaś kumpela napisała ze schudła 15kg przez miesiąc i bez diety, a inna 10kg i przez dłuży czas to ciekawe co nie..?? a wógóle to jak radzicie skakać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wam. Trafiłam tu przez przypadek i tak się nakręciłam na skakankę, że jutro biegnę z samego rana zakupić to cudo :D Mam nadzieję, że troszkę mi zejdzie z nóg...a no i przy okazji kupię hula hop bo ponoć też daje rewelacyjne efekty ;P Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakupiłam tylko hula hop. Skakanek nigdzie nie było... jak na złość. Później skoczę gdzieś do supermarketu :D Już troszkę kręciłam kołem i jestem z siebie dumna :P Jak na pierwszy raz przeszło 3 minuty!!! Nie wiem tylko co robić z ręcami hehe :) Fajnie czuje sie mięśnie brzuszka :D Pozdrawiam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MMMMIIIII
NO CO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anecka
OSTRZEZENIE !!! skakalam przez miesiac bo bardzo chcialam przed wakacjami schudnac (szczegolnie z nog) !! dziennie po 1000 skakanek (500 jedna nozka i 500 druga) i wiecie co zauwazylam ze moje lydki wcale nie zmniejszyly sie tylko sa wieksze niz byly!! teraz wygladaja gorzej niz przed dlatego ja na swoim przykladzie odradzam skakanie na skakance Dlatego prosze was jezeli znacie jakies cwiczenia na zgrabne nogi napszcie mi cos o nich pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anecka
tam wczesniej nawet macie moje wypowiedzi (wtedy mialam jeszcze "zgrabne" nogi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia828
Heh nom fajnie. Tylko można wiedzieć dlaczego nie schudłam tylko mam duże łydki?? No ja rozumiem ze sie powiększają itd ale jednocześnie sie gubi kilka kg a w moim przypadku sie tylko łydki powiększją ;/ wie może ktoś czemu tak sie dzieje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gooosiaaa
ja wczoraj zaczełam skakac miałam sobie poskakac tylko 20 min a jakos dłuzej mi to zeszło bo miałam mp3 na uszach i cwiczyłam 60min :P masakra dzis łydki strasznie mnie balą , ale dalej bede cwiczyc 15 min rano i 20 min wieczorem :D :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia828
no własnie...;/ ja juz tez nie radze.. a z tymi łydkami mozna cos zrobić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anecka
JA TEZ SIE TERAZ CIAGLE ZASTANAWIAM JAK MAM SIE PPOZBYC TYCH WIELKICH LYD!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika261
a ja zakupilam skakanke i teraz nie wiem czy skakać na niej czy nie???pozdrawiam:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia828
Chciała bym Ci pomóc ale ja tez nie wiem co masz zrobić.. Bo tak robią się wielkie łydki i zbytnio nie chudniesz ale jeżeli np. bedziesz chciała sobie kupić spodnie i bede troche za małe to nie bedziesz miała sobie nic do zarzucenia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika261
dzięki. w takim razie nie będe zaczynać przygody ze skakanką:)biorę sie za rower i hula hop tylko musze sobie go dopiero kupić:)pozdrawiam:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia828
Hehe zycze Ci udanej przygody;)) z rezultatami :P;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NOVAA
hej :) skacze miesiac na poczatku 500 przez dwa tygodnie .. pozniej zwiekszylam do 1000 a od 5 dni skacze 1500 .. nozki juz nie bola i sie tak nie poce jak na poczatku :P troszke mnie ramiona bola od krecenia skakanka..no i czasami sie "uderze" skakanka o noge albo o rece i to boli :P ale na szczescie zdaza sie to coraz rzadziej.. co do rezultatow : brzuch troche mniejszy, lydki szczuplejsze, mniejszy cellulitis, lepsze samopoczucie i ramiona bardziej kobiece.. jesli chodzi o wage -2.5 kilo bez diety.. mysle, ze nie jest zle..skacze systematycznie.. zawsze po pracy czyli ok godziny 18 .. naprawde warto..czasami mi sie nie chce ale jest mobilizacja jesli wchodzi sie na wage i widac efekciki nawet te pol kilograma ;) mialam tylko 3 dni przerwy (dolegliwosci kobiece:P) trzymam za Was kciuki .. pa sloneczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tommar88
Witam i mam pytanko wczoraj mialem sprawdzian w szkole ze skakanki praktycznie skakalem pierwszy raz w zyciu chyba ze jakos w dziecinstwie zrobilem 143 skoki przez 60 sekund to dobry wynik ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NOVAA
Tomar88 Bardzo dobry :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tommar88
No to chyba sie wezme za skakanie:PP bo mam troche brzuszek nienadający sie na plaże :D heh A jak najszybciej zgubic brzuch ? Jestem wstanie intensywnie cwiczyc tylko niewiem jak robie po jakies 500 - 700 skokow na jedna serie i przerwa Jak najlepiej skakac zeby szybko schudnąc, trzeba duzo pic ? czy jak bo niewiem :P pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NOVAA
Tomar nie jestem specjalistka ale powiem Ci jak ja robie :P skacze 2000 dziennie to jest jakies 20 minut .. po 50 i 2-3 sekundy przerwy.. po kazdej 500 pije wode :P gdzies czytalam zeby nie pic jak chce sie schudnac i to nawet jeszcze z godzine po cwiczeniach..dla mnie to glupota .. pij pij :P trzymam kciuki ;) wczoraj nie skakalam .. wskoczylam na bierznie .. bieglam ok 25 minut z oporem i szybkim tempem i czulam sie jakbym skoczyla z 4000 nogi juz dawno przestaly bolec ale wychodza siodme poty hehe chwilowo sie przerzuce na bierznie lydki juz wymodelowalam a teraz kiedy kondycja jest duzo lepsza moge popracowac nad udami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hepl
Witam :) ja skakałam na skakance prawie miesiąc i... muszę powiedzieć że no niestety ale nie byłam zadowolona... moje łydki nie dość ze bolały to jeszcze teraz są jakby bardziej umięśnione. Za to ćwiczenie jakie naprawdę daje efekty to brzuszki ale ze skłonami.Pracują tutaj ramiona, nogi no i przede wszystkim brzuch :-) Jak sie to wykonuje ? proste ... leżymy na plecach ręce na karku(złączone tak jak do typowych brzuszków) teraz robimy rowerek i prawym łokciem do lewego kolanka lewym łokciem do prawego itd. To naprawdę działa :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×