Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

domenka

Jeszcze roczek do ślubu...

Polecane posty

Witaj, Daglezjo! Nam też zależało na ślubie w wakacje, ponieważ ja jeszcze studiuję. Z jakiej części kraju jesteś>? Ja - podkarpacie. Nie martw się, na pewno ze wszystkim zdążysz. Jeżeli chodzi o spotkanie rodziców - rodzice lubego już u nas byli, pewnie za jakiś czas my zostaniemy zaproszeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O matko
jaka brzydka suknia :O modna czy też nie- jest obrzydliwa, te marszczenia, czysta wiocha :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez jszcze studiuje - a wła sciwie oboje a na wakacjach zalezy mi, poniewaz to jest lato. A tak najbardziej to chciałabym Maj, pomimo ze taki niepopularny ja uwazamze to najpiekniejszy miesiac w roku:) wtedy sie pozalismy:D hihi Zmykam spac:) Dobranoc wszystkim:) ps. O jakiej sukni ktos sie tak bezczelnie wyraza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A juz wiem o jakiej! Sukienka wcale nie jest bardzo strojna - wlasciwie ma tylko marszenia spodnicy - i zadna wiocha:P nawt mi sie podoba - ylko ja nie kupilabym sukienki na allegro bo niewymiarowa jestem:( Ale podziwiam za zdecydowanie - ja jak narazie przeglaam tysiace zdjec sukni i nic nie wybralam... Ale na suknie mam czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciocia-jozia
smieszy mnie to cale gadanie jakie kwiatki, sukienka, a jaki robot kuchenny jakie to czy tamto, w tym calym cyrku jaki sobie fundujemy czesto gubimy prawdziwy sens tego co sie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Deglezjo wśród naszego grona.Mi też zawsze zależało na tym aby ślub był latem, bo chciałam mieć odkryte ramiona i ładna pogodę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczynki!!! Wpisalam cos raz na tym topiku,a potem wyjechalam i dlatego sie nie odzywalam.Jesli chodzi o slub latem,to chyba wszystkim na tym zalezy,bo jest pieknie i cieplutko.Choc w dzisiejszych czasach pogoda i tak nie jest przewidywalne- wlasnie nasze lato nam to pokazalo :) Ja tez biore slub za rok.Obiecywalam sobie,ze juz zarezerwujemy sale i zonowu moj Aukasz nie mial czasu.Taki moj Misiek jest teraz zapracowany.Ale obiecal mi,ze pojedziemy w piatek.Wiec trzymajcie kciuki,zeby nic mu znowu nie wypadlo !!!!!!!!!! Pozdrawiam:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry !!! Jakie ładne słoneczko na niebie dzisiaj :) Wreszcie... Moze bedzie jeszcze troche lata w tym roku:) jej, denerwuje mnie to bo nie moe niczalatwic dopóki z tesciami nie uzgodnimy gdzie wsele i dopiero wtedy bedziemy mogli szukac sali:( Nie lubie tak - pewnie sie okaze ze nic z tego nie wyjdzie.... Albo ze beda miejsca ale w pazdzierniku a ja nie chce ... A tak wogóle to sie moze przedstawie - mam 23 latka i jestem z Krakowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My na szczęście nie musimy już niczego uzgadniać z rodzicami, bo sami zbieramy pieniądze na to wesele i już sami mieszkamy:) Dobrze, że trochę to słonko wyszło bo już się czułam jakby to była jesień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Francuski-fajne to forum do którego podałaś link. My za roczek po ślubie też będziemy mogły sobie wklejać zdjęcia jak wypadłyśmy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polska krowka
Hej, ja tez za rok! Czerwiec lub lipiec, jeszcze nie wybralismy konkretnej daty. Za miesiac pojdziemy do USC zdecydowac. Szmat czasu przed nami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, moze nie powinnam pytac ale ciekawi mnie w jakim wieku jestescie i jak długo jestescie razem ze swoim przyszłym Małzonkem??? ja jestem z moim ponad 4 lata, od roku mieszkamy razem i jest bardzo fajnie:D jestesmy w tym samym wieku... A Wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polska krowka
My jestesmy razem troche ponad 2,5 roku, mieszkamy razem od prawie dwoch lat i on jest ode mnie niemal szesc lat starszy :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polska krówko - no to tak jak ja wiesz na co sie decydujesz :p Mysle ze takie mieszkanie przed slubem jest bardzo dobre, mozna unknac rozczarowan... Jestem wscibska wiem - nie odpowiadaj jak nie chcesz - ale dlaczego bierzecie slub cywilny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli chodzi o mnie to mam 24 lata. Jestesmy z moim Lukaszkiem prawie 5 lat.Troche czasu juz razem.Niestety nie mieszkamy razem,bo prawie te piec lat studiowalam w innym miescie dziennie i przyjezdzalam do mojego rodzinnego miasta na wekendy.A teraz w sumie to ja bym chciala razem z nim zamieszkac,ale sytuacja jest taka,ze po slubie mamy mieszkac w jego rodzinnym domu,a jego tata jest staroswiecki,wiec same rozumiecie...:(:(:( No coz,jeszcze roczek chyba wytrzymamy :) acha,on jest starszy ode mnie o 2 lata :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polska krowka
daglezja--->odpowiedz jest bardzo prosta: zadne z nas nie chce koscielnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 22 lata i jesteśmy ze sobą już 4 lata i 4 miesiące:) Ostatnio razem zamieszkaliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda, że tylko mogę pisać do godziny 17.00 (jestem w pracy a w domu nie mam internetu), bo widzę, że najwięcej osób wchodzi na ten topik wieczoram:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Domenka!!!!Ja czesto sprawdzam ten topik,wiec jak kiedys bedziesz w takich godzinach to mozemy pogadac i podzielic sie spostrzezeniami :):):) Ja mialam wczoraj jechac z moim Lukaszem zamawiac sale i znowu sie odwleklo :(:(:( Jego praca zabiera mu ostatnio tak duuuuuzo czasu,ze nawet sie nie mozemy spotkac :(:(:( Ale takie jest niestety zycia.Ja szukam pracy i nie moge znalezc,wiec jest ciezko,a na wesele trzeba miec pieniazki :( Ja chcialam sama zarobic,bo moim rodzicom jest ciezko,ale nawet po studiach nic nie moge znalezc:( Ale niedlugo ide na rozmowe,z ktora wiaze duze nadzieje,wiec moze sie uda.....I zarobie na wlasne wesele.... Pozdrawiam :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Marta Obdarta. Trzymam za ciebie kciuki. U nas też tak jest, że musimy sami zebrać pieniążki na wesele, bo nasi rodzice do bogatych nie należą i też teraz liczymy grosz do grosza. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) Marta, mój kochany to też pracuś, ciągle nie ma czasu ... ale dziś wreszcie umówił się na podpisanie umowy z zespołem :D a co do pytania: we wrześniu stuknie nam 4 lata mó Misiek jest 4 lata starszy teraz mieszkamy z rodzicami a po ślubie przeprowadzam się do lubego ( mieszka z rodzicami ) i wtedy będziemy coś działać w sprawie naszego domku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wychodze za mąz....
w ta sobote i trochę się stresuje, ale na pewno bedzie ok :) A mój przyszły mąż jest cudowny...ach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszkatka
a za 2-3 lata przeniesiecie sie na inne topiki.....;)tak jak i ja........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim! Udało mi sie wyrwać na dłuuugie wakacje i widzę, że w tym czasie temat mocno sie rozwinął! No i bardzo dobrze! Mam nadzieje, że teraz uda mi się częściej tu zaglądać. My jesteśmy razem ponad trzy lata, a od dwóch razem mieszkamy. Z przygotowaniami do ślubu jesteśmy w lesie, ale sale mamy, a to na początek najważniejsze :-) Jeśli ktoś się orientuje, to napiszcie ille mniej więcej kosztuje facet z kamerą i czy jak się go wynajmuje, to można pooglądać jakieś jego wcześniejsze \"dzieła\'? Mam problem, bo wszystkie wesela jaki widziałam na kasetach były beznadziejnie nakręcone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Newt tak można pooglądać wcześniejsze dzieła kamerzysty, a raczej powinno. Kamerzysta bierze tak średnio(zależy jakie duże miasto) ok.600zł czasem nawet więcej. Od soboty teraz ja idę na urlop i nie będę mogła tu zaglądać ale wrócę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Widze, że pod nieobecność Domenki topik troche podupada:( Ja juz mam dater slubu - 22 lipiec i zarezerwowana karczme na wesele... jeszcze tylko orkiestra i bede miec najważniejsze z głowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Właśnie wczoraj udało mi sie załatwić muzyczkę :-) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×