Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

domenka

Jeszcze roczek do ślubu...

Polecane posty

Oj tak pogoda fatalna:( Tylko żeby śnieżek spadł w wigilie:( Napisałam dziś drugi podrozdział na komputerze, uff, doszłam do 15 stron.Aż mnie krzyż boli. jeszcze jeden podrozdział i będe mogła oddać po świętach pierwszy rozdział do sprawdzania:) Chociaż dużo ja po prostu kopiuję z wiadomości z internetu i tylko poprawiam, np. czcionkę i nie wiem czy tak można. W przypisach mówię jaka to strona internetowa, ale czy ja wiem?? A pierwszy podrozdział napisałam w wiekszości z książek.Jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam dziś z koleżanką szukac dla niej sukienki. Zwiedziłyśmy wszystkie salony ( w których sa teraz niesamowite promocje ze względu na wyprzedać kolekcji przed przyjściem nowości :P ) i znalazłyśmy dwie cudne kiecki, teraz koleżanka musi podjąć decyzję dotyczącej wyboru, który, wierzcie, jest dość trudny ..... Bałam się tego \"zwiedzania\", bo myślałam - a jak mi się inna sukienka spodoba, to co będzie ? - Nic podobnego! Muszę być chyba w mojej sukience bardzo \"zakochana\", skoro na tyle sukienek patrzyłam i żadna mi się tak nie spodobała ;) Patrzyłam dziś też na welony, buty, rękawiczki i inne dodatki :D:D Już mniej więcej wiem, czego chcę, po Nowym Roku trzeba będzie powolutku robić te zakupy (a od lutego będzie większy wybór, bo razem z nowymi kolekcjami wejdą nowe dodatki). Pozdrawiam Was bardzo radośnie, ponieważ dzisiejszy dzień był bardzo, bardzo miły :) i sympatyczny :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, jest dzisiaj ktoś?? Ja pisałam trzeci podrozdział pracy. Skończyłam już jeden cały rozdział. jak na trzy dni pisania to szybko mi chyba poszło:)A co u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domenko, gratuluję, dobrze Ci idzie ;) Ja robię dziś przedświąteczne porządki, tylko bardzo źle się czuję - dostałam okres, chcę, aby ten dzień jak najszybciej się skończył :( Jutro być może Misiek przyjedzie, tak się chcę do niego przytulić, dawno go nie widziałam. Za oknem ciągle pada śnieg, mam nadzieję, że już zostanie na Święta :D I czekam na wieści od koleżanki, czy kupiła dziś sukienkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzy dni pisania jednego rozdziału ? Wow jestem pod wrażeniem. :) Jeśli chodzi o kopiowanie stron z internetu, to lepiej robić to rzadko, większą wartość ma literatura książkowa, oczywiście wszystko zależy od promotora. Ja dziś oddałam drugi rozdział do sprawdzenia, a dostałam pierwszy sprawdzony, muszę trochę go popoprawiać głównie jeśli chodzi o podsumowania, każdy podrozdział należy podsumować, a tego mi brakowało no i dodać więcej przypisów ;) Ogólnie nie jest źle , a tak się obawiałam ;) Pozdrawiam cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny.Widzisz Sun a tak się martwiłaś a dobrze ci poszło:) U mnie dziś słoneczko świeci:) I dużo śniegu napadało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj sobie troche odpoczęłam:) Leżałam do godziny 16.00 w łóżku:P :o a moj kochany dziubek podal mi obiadek do łóżka.:D Potem wtalam posprzatalam i poszlismy na zakupy.Kurcze nie wiem co jest w tych supermarketach ze sie wchodzi i zawsze sie cos kupuje mimo ze czesto nie mialo sie takiego zamiaru:P A ta kasa jak leci to az strach pomysleć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam po dłuższej porzerwie, spowodowanej duuużą ilością pracy i nieobecnością mojej pracowniczki :) ale już jestem i dostalam wczoraj @ :( i muszę wam to powiedzieć, byłam na King Kongu w sobotę - suuuuuper film, świetne efekty i tak wzruszający... płakałam do niedzieli nawet jak opowiadałam koledze o filmie to nie mogłam bo płakałam - ogólnie wiadomo, że to tylko film i postać stworzona komputerowo, ale był tak uczuciowy i smutny :( a w tym wszystkim piękny... Mój Bartuś tak biedny mi współczuł i jednocześnie chowal mi głowę bo tak głośno płakałam w kinie - teraz to mi trochę śmieszne to się wydaje, bo ludzie po zapaleniu świateł na mnie czy nic mi się nie stało... a mnie poprostu wzruszył ten słodki gorylek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj świeczko to musiał być rzeczywiście wzruszający film?? A co to za smutna minka koło tej @??? Może już się nastawiałaś na dzidziusia??? Ja też czekam za @ i 2 dni mi się spóźnia.Mam nadzieję, że będzie ok, bo raczej mam nieregularnie i chyba żadnego wypadku nie mieliśmy:( Ja chciałabym dzisiusia ale nie teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a i tak go odwoła wasz facet
albo sie z wami rozwiedzie przynajmniej z jedna was statystycznie wiecie to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wkurzyłam się, bo załozyłam konto i miałam za nie płacić 1 zł a co sie okazało odciągnęli mi 6zł a teraz jak chcę je zlikwidować to każą wysyłać pocztą pisma mimo, że miała być tylko w internecie rezygnacja wypełniona:( Uch, ja to mam pecha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie denerwuj się domenka... tak to jest z tymi umowami z bankami - wszystko co istotne to maleńkim druczkiem zapisane... ja znowu chciałam zmienić konto w banku i sie okazuje, że muszę jechać do oddziału gdzie je kiedys zakładałam (6 lat temu) a odział jest daleko i w sobotę otwarty do 13:00 a w tygodniu do 17:00 i kiedy ja niby mam to zrobić?? :o och dziś jestem taka wściekła - muszę odpocząć, nie mam ochoty tu jutro przychodzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj swieczko ale najgorsze jest to, że własnie czytałam to małym druczkiem:( zł miało kosztować konto bez wpływów a ja miałam wpływy powyżej 100 zł i dlatego nie rozumiem:( Ja też już dziś jestem zmęczona:( Czuję się jakby dziś był wtorek.I nie moge się doczekać świąt:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynny. Ale dziś u mnie bielutko. Ubrałam już dziś kożuch bo jest przymrozek:)Oby tak było w wigilię:) Ja dzis od rana mam duzy ruch w pracy. A wy co porabiacie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was kochane 🌼 U mnie też śnieżek napadał. Dziś jadę na przymiarkę, ale chyba jeszcze nie dostanę sukni do domu. Mam zabrać buty ślubne i bielizne, żeby wszystko dopasować, cieszę się, a zarazem obawiam, bo jak wcześniej wspominałam suknia przestała mi się pdobać :( Może nie tak do końca, ale wydała mi się za skromna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Sun. No to czeka cie fascynyjący dzień:) Ja bym nie mogła się doczekać:) Jak przymierzysz sukienkę to sprawdzisz czy ci się podoba, ale jezeli nie no to chyba będziesz musiala wybrac inna bo przeciez masz sie czuc w niej jak ksiezniczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dzewczyny :) sun, nie przejmuj sie moja tez mi sie wydaje za skromna i narzekam, ze wybralam 2 czesciowa a teraz tylko 1 czesciowe modne... ale w sumie, z jakiegos powodu ja wybralam, wiec licze na to ze znowu sie w niej zakocham jak ja zobacze :) Ja na przymiarke musze sie dopiero umówic... Nie wiem kiedy, ale chyba dopiero na poczatek czerwca... a do tego czasu musze kuoic bielizne i buty - a ztym jest problem bo biale buty mi sie nie podobaja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj było biało, cudnie i świątecznie, a dzisiaj leje deszcz a po sniegu nie ma śladu :-( No i jak tu złapać świąteczny nastrój? Miałam dzisiaj pobiegać za jakimiś prezentami, ale nic z tego, bo nawet nie mam ze sobą w pracy parasolki. Do kitu z taka zimą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daglezjo - mam tak samo jak TY :( Też liczę na to, że jak ją znowu mierze to się zakocham ponownie :) domenko - ja nie mam już wyboru. Na początku jak ją przymierzłam, to też się w niej zakochałam, już wpłaciłam pieniądze, dziś mam przyjechać z butami i bielizną, żeby wszystko dopasować, mają mi tren obciąć itp. itd. Po prostu naoglądałam się potem jeszcze wiele innnych sukien ślubnych w internecie i wydaje mi się, że moja jest jakaś bez wyrazu. Tylko, że te suknie, co mi się podobały to miały takie ceny, że i tak nie miałabym na nie szans. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sun nie przejmuj się, mi też wiele sukien się bardziej podoba niż moja ale wiem, że z moimi funduszami i tak bym ich nie kupiła, no i właściwie nawet chyba nie wypożyczyłabym taniej niż kupiłam:PJa chciałam suknię wypożyczyć i dopiero jak zobaczyłam, że mogę tanio kupić to zdecydowałam sie na kupno. Newt ja też lubię śnieżek a nie chlapę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, buźki 👄 A ja złapałam właśnie świąteczny nastrój :) Na zewnątrz biało, biało, biało, ...po prostu ślicznie :) A już się martwiłam, że Święta będą bez śniegu ... A jeszcze jutro mamy koncert i gramy kolędy, wtedy dopiero poczuję klimat świąteczny :) Moja koleżanka zdecydowała się na tą sukienkę :D Jest szczęśliwa, pierwszą przymiarkę ma w kwietniu. Pięknie w niej wygląda :):):):):):):) Tak sobie myślę, że zanim się zacznie szukać, to mniej więcej wie się, czego się chce ;) Obydwie nie chciałyśmy trenu - - a tu :D mamy suknie z trenem :D Jednak tren to chyba coś magicznego :D Teraz na jakiś czas daję sobie spokój z przygotowaniami. Teraz będą święta, potem ciężka sesja, muszę myśleć przede wszystkim o nauce .... Na poszukiwanie dodatków wybieramy się z tą kumpelą gdzieś w marcu-kwietniu, wtedy, po nowej dostawie będzie większy wybór :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Nie wiem, czy mnie pamiętacie, ale muszę się pochwalić - wczoraj podpisaliśmy umowę z fotografem i kamerzystą. Jestem taka zadowolona, bo to najlepszy w mieście. I na dodatek spuścił nam do 1000 zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! A my mamy przyjść do księdza w lutym by podpisać jakiś protokół przedślubny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Królewno, cześć Domenko 🖐️ I piknęła nam setna stronka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Królewno, gratuluję :D Napisz coś o sobie ;) Domenko, my też musimy iść do księdza pewnie w lutym ..... zresztą to się jeszcze zobaczy. Jak w pracy ? Masz jakieś wolne oprócz Świąt??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie Leti niesety nie mam innego wolnego:( Ale u mnie to normalka i chyba już się przyzwyczaiłam.W pracy mam trochę ruch, bo klienci przed świętami biorą kredyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×