Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

domenka

Jeszcze roczek do ślubu...

Polecane posty

no cieszę się , czyli zaraz zmykamy obie ;) fajną masz pracę, nie wyobrażam żeby moja koleżanka mogła mnie odwiedzić :( ale powiem wam coś, mój ukochany pracuje ze mną :D pracujemy nad tym samym projektem i wzajemnie się uzupełniamy :D tworzymy taki dream team hihihi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do domenki
ty chyba masz bardzo fajna prace, nie wiem za co ci płaca, gdyby twoj szef widzial ze tu siedzisz caly dzien prawie a do tego kolezanki przyjmujez... ja bym taką pracownice zaraz wywalil z roboty:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakbyś chciał wiedzieć to nie zawsze całe dnie tu siedzę bo nie mam na to czasu a skoro mam mniejszy ruch to mogę robic co mi się podoba:p Świeczko dzięki za wstawiennictwo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
świeczko wiesz co ja raczej nie powinnam, przyjmować gości ale skoro jestem tu sama a szef mieszka ok. 80 km ode mnie i jest ze mna na telefon to czemu nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak wogóle to dzień dobry wszystkim! Świeczko widzę, że zarejestrowałaś nick!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A z tą limuzyną to wyszło zabawnie. Wczoraj dzwoniliśmy do tego \"niby\" kumpla, który chciał dać podobno za darmo w zamian za zaproszenie na wesele. A on przez telefon na to:\"Wiesz normalnie to biorę 1500zł ale jak dla was to 1000zł\". No to podziękowaliśmy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, przepraszam że tak późno ale za nic w świecie nie mogłam zwlec się z łóżka ;) tak mi się smacznie spało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z tą limuzyną :) problem sam się rozwiązał, swoją drogą nawet nie wiedziałam, że to takie koszty :/ no i tak w końcu zarejestrowałam swój nick, świeczka może być tylko jedna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie swieczka może być tylko jedna:D bo na forum często jest wiele podszywaczy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dziś u mnie smutna pogoda, cały czas od rana leje, ale jak jestem w pracy nawet lubię deszcz;) Piszcie dziewczyny co tam u was nowego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie również pada :( nie znoszę takiej pogody, no chyba że przy kominku w moim fotelu z grzańcem w ręku - jejku czy ja juz taka stara jestem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahahahahhahaha, nie chyba nie:D Ja lubię słonko jak mam wolne albo jestem w domu a jak siedzę w pracy to niech sobie pada:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale za roczek ma być słonko i już! Musi być !Nie ma chyba nic gorszego jak deszcz w czasie ślubu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie masz rację - ja to nawet nic za oknem nie widzę - mamy zasłonięte wertikalami ;) jakoś wszyscy wolą sztuczne oświetlenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha, będzie słonko nie martw się - a czytałam, że deszczyk przynosi szczęście :) ale kto by się zabobonami przejmował ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś jest ciemno, jak wstawałam do pracy to jakby była noc. A ty skoro jesteś z Mazur to nie mamy do siebie wcale aż tak daleko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bo jak wychodząc lub wchodząc do kościoła miałoby padać to okropnie by było z parasolami. Nawet ryżem czy grosikami nie możnaby było obsypywać.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe gdzie się podziewają morska muszelka, Ewunia21 i newt i reszta dziewczyn??? Aaaa newt miała chyba być w poniedziałek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zależy gdzie mieszkasz w jakiej części (dokładniej), wiesz z jakiego miasta jestem - sprawdź na mapie... tam diabeł mówi dobranoc :D od 8 lat mieszkam tu, czyli w Warszawie... a od 2,5 miesiąca pod nią ;) a co do pogody - będzie ładnie i tego się trzymajmy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha, ale wesele robisz chyba bliżej mnie.Ja jestem z miejscowoś ok.50km od Bydgoszczy, a w Bydgoszczy się uczę:) Coś dziś wolno mi chodzi internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×