Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

domenka

Jeszcze roczek do ślubu...

Polecane posty

cześć muszelko ;) jeszcze tu siedzę :( - no fajnie Ci - my musimy tez na kurs pójść :) 6 tygodni mówisz?? czy jest to płatne i jakie dokumenty są potrzebne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc swieczko 🖐️ wiesz ja nie mieszkam teraz w Polsce i za granica oplata wynosi £25 i ksiadz dal nam podanie do wypelnienia razem, gdzie mysielismy nasze dane wpisac, jaka parafia, date slubu, wyznanie itp.Jutro idziemy to zaniesc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiecie co ?Ostanio znalazlam na internecie pewna stronke o wypozyczaniu namiotow ;) Zaraz podam Wam link.Ja zaczelam sie zastanawiac, czy to nie bylby dobry pomysl zrobic weselicho pod takim namiotem, szczegolnie dla dziewczyn, ktore slub planuja na upalne lato.Zreszta same zobaczcie..i nacisnijcie na namioty bankietowe, czy cos w tym stylu:) www.halenamiotowe.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze namiot to fajna sprawa,zawsze jakas atrakcja:) ale napewno nie na upały - nie ma to jak klima:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz daglezja moze masz racje z ta klima, ale chodzi mi o to, ze moznaby takie wesele zrobic w jakims pieknym miejscu, romantycznym i uroczym,moze nad jakims jeziorkiem czy cos w tym stylu.No ale to tylko takie moje rozmyslania....🖐️ Taki namiot mozna wszedzie postawic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sama sie zastanawiałam nad namiotem:) Kiedyś... Ale własnie bałam sie, ze przy upałach to bedzie tragedia, a pozatym trzeba miec to gdzie postawic- nie mam takiej dużej działki:( A co do lasu, to pieknie i romantycznie, ale po pierwsze musi byc prad i toaleta i woda - no chyba, ze postawi sie toj toje(hihi biedna wtedy panna młoda z kiecka na kole)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz daglezjo, wlasciwie to masz racje, bo prad i porzadna toaleta utrudniaja sprawe.Tak sobie pomyslalam o namiotach, oniewaz ciezko jest znalezc sale spelniajaca nasze oczekiwania, a jesli juz, to terminy sa zajete. Jeszcze troche czasu zostalo, wiec sie zobaczy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny! Długo mnie nie było, ale strasznie zaganiana ostatnio jestem. Odpowiadając na pytanie: moi znajomi obsługują raczej Warszawę i okolice. Zdarzają się imprezy wyjazdowe, ale to siłą rzeczy kosztuje więcej. Ceny są rózne (zależy od firmy): od gry za utarg w klubach po 500-600zł za 3h. jeżeli któraś z Was by się zdecydowała, mogę spróbować załatwić imprezę dojazdową w jakimkolwiek mieście. Jednak musicie się liczyć z tym, że wtedy klient płaci za nocleg obsługi i trochę więcej za karaoke. Ale sądzę, że mogłabym załatwić imprezę za te 600zł (+nocleg) do 300 km. poza Warszawą. W Warszawie i okolicach za ok. 300-400 zł. Wierzcie mi, to i tak konkurencyjna cena jak za obsługę wesela. Ale pomijając karaoke: ja mam już jednego świadka (chcemy mieć dwóch). Jednak jestem przerażona jak my wydolimy finansowo (nawet z pomocą rodzin). To wszystko tyle kosztuje... Brrr... Dobrze że to jeszcze rok. Będę miała czas na przemyślenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kociaczka
a powiedz mi, wiesz że za reklame sie płaci w tym kraju??? nie rób niczyjej propagandy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety przez cały dzień nie mogę dopaść neta, więc nie mogę uczestniczyć w Waszych pogawędkach całodniowych ;) Ale od czasu do czasu zaglądam, buźki :D Czt wysłać Ci fajne modele sukienek ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny z tymi paskami będzie nam łatwiej zapamiętać kiedy która ma ślub:D Polecam! Zróbmy je wszystkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie jest reklama, tylko propozycja usługi. Z resztą, zlituj się, na forum jesteśmy. A co, reprezentujesz konkurencję? Bardzo lubię jak mnie krytykują pomarańczowe nicki. Dziewczyny, ja mam wrażenie, że Wy tylko tym ślubem żyjecie. Nie mówię tego złośliwie, ale martwię się trochę, bo ja tak nie mam. Dla mnie to jeszcze kupa czasu.I w sumie pewnie zacznę się przejmować za jakieś pół roku. Czemu tak jest? Czy tylko ja jestem taka luzaczka? I jeszcze jedno pytanko: ile macie lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha, jeszcze coś. Ja mam już kurs przedmałżeński za sobą. Czego tam uczą? W sumie niczego odkrywczego: odpowiedzialności za dzieci i ich wychowanie, jak \"budować Kościół\" w rodzinie, kiedy nie należy podejmować decyzji o małżeństwie, metody planowania rodziny... Mniej więcej. U mnie to trwało 10 tyg. Ale wiem że są też kursy pryspieszone. Można to załatwić np. w jeden weekend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie kociaczku007 po prostu jak się tak razem pisze to nie można się tego doczekać i jest więcej emocji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, to rozumiem. Ale Wy macie już tyle rzeczy pozałatwianych i w ogóle... O wszystkim już teraz myślicie. Chyba coś ze mną nie w porządku :/. Napiszcie mi, ile macie lat. Jestem ciekawa, czy są tu osoby w moim wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha, jeszcze jedno (strasznie roztrzepana jestem :) ): u mnie w parafii zapisy na kurs przedmałżeński nic nie kosztowały. I w sumie żadne dokumenty też nie były potrzebne. Może w niektórych parafiach potrzebny jest dowód by sprawdzić dane, ale u mnie się w to nie bawili. Dają kurs wszystkim, którzy chcą. Ze ślubem tylko nie jest tak łatwo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 22 lata, świeczka 26, morska muszelka 22, ewunia 21, innych dziewczyn nie wiem, niech się pochwalą;) A ty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to w podobnym wieku jesteśmy :). Ja 22. A reszta? Dziewczyny, pochwalcie się! Myślałam, że więcej będzie starszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sobotę pewnie mniej dziewczyn siedzi w interku:( Kociaczku007 zapraszam do założenia paska, będzie łatwiej nam zapamiętać daty ślubów;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest taki pasek(zobacz po moim nickiem, na którym zaznacza się ile dni zostało do ślubu, to jest taki ala zegar;)Kliknij na link poniżej mojego nicka i zobaczysz ile mi jeszcze dni zostało;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×