Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

domenka

Jeszcze roczek do ślubu...

Polecane posty

No ,teraz po dokladnym obejrzeniu ,moge na calym forum oficjalnie oglosic, ze miejsce slubu swieczki jest bajkowe:) Narazie zmykam, pa do jutra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świeczka
na ten z Sochaczewa mam grają wszystko podobnie jak tamci ;) jejku Ewa strasznie się cieszę i gratuluję - cudowne pewnie uczucie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za gratulację! Jak bym mogła prosić o namiar na ten zespół z sochaczewa :) ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewuniu21 wiesz co ten katering to też wychodzi taniej niż normalnie ale naprawde kucharki wychodza najtaniej. Obniżałam koszty do minimum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świeczka
Ewunia21 jutro Ci podam, muszę spr. w telefonie (a jak zwykle zapomniałam wziąć) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Świeczka-odezwę się jutro.Jakby co podaje e-maila: ewa20ewcia@wp.pl Domenka rzeczywiście masz racje-kucharki to zdecydowanie najtańsze rozwiązanie. Przedstawie dzisiaj pomysł narzeczonemu.Właśnie przed chwilą pogrzebałam w internecie i na mojej ulubionej stronie www.waszewesele.pl znalazłam adresy sal bankietowych i ślubnych oraz domów weselnych.Zaraz biorę się za obdzwanianie.Napewno dam znać o rezultatach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co świeczko my normalnie tu od rana siedzimy i piszemy, nawet nie wiem jak ja tu z ta pracą wyrabiam, ale jestem na bieżąco:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie ewka21 pisz o wszystkim a potem też o dzidziusiu;) Tylko pewnie nie będziesz miała tyle czasu. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świeczka
ja domenko również na bieżąco - praca nie została zaniedbana ;) wszystko sprzyja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świeczka
naszym pogaduchom oczywiście :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś rozmawiamy juz chyba na 6-7 stronach topiku. niezle jak na jeden dzień;) pewnie będzie nas coraz więcej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świeczka
bardzo się cieszę, że tu trafiłam ;) a jak u was z butami?? jejku to dla mnie zmora macie już?? i jaki typ, rodzaj?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też się cieszę, że tu trafiłaś:D Wiesz co ja jeszcze nie mam butów i chyba kupię na krótko przed bo moda się zmienia.Obecnie chciałabym na szpilce(takiej średniej) z zapięciem w kostce, bo wiadomo mogą sie zsuwać.Teraz takie ładne są w sklepie całe pokryte biało-srebrnymi koralikami, na szpileczce, zapinane w kostce, ale z czubkiem, a obawaiam się, że te trójkątne czuby mogą już być niemodne więc się wstrzymam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie rzeczywiście przy dzidzi będe miała mniej czasu ale napewno jak szkrab zaśnie i nic do roboty nie będzie to zajrzę do Was.Tak wogle to spodziewm się córci.Własnie obdzwoniłam trzy różne sale.Niestety żadnej z nich nie wynajmują jako samej sali-trzeba brać z ich obsługą i jedzonkiem.Wiecie dziewczyny napewno w mniejszych miejscowościach jest troszke łatwiej.Po pierwsze ceny-w Warszawie wszędzie drożyżna.Po drugie też szukam takiej żeby nie była znów na drugim końcu miasta.Ślub bierzemy na Krakowiskim Przedmieściu więc fajnie by było póxniej udac sie w okolice Starego Miasta bo to bliziutko albo gdzieś w okolicach naszej dzielnicy i własnie tak powstaje ten dylemat.Zeby znaleźć taką blisko,tanią i ładną.Jeśli nic nie wypali z jakimis salami to zdecydujemy się na zorganizowanie przyjęcia w naszej dzielnicy w budynku straży pożarnej.Tam napewno salę można wynająć samą i osobno kucharki.Bardzo dużo par wyprawia tam wesele. Zaraz tam przedzwonię.Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świeczka
no pewnie - dawaj :) a co do butów to i ja się wstrzymam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ewunia 21
cholera jak chcesz robic wesele w restauracji, to sie licz z kosztami - nie wierze ze za70 zl bedziesz miec duzo jedzenia... ja place 140 i to i tak nie jest jakas straszna ilosc... a ty liczysz ze znajdziesz cos tanszego jeszcze??? rany boskie, co wy chcecie zeby za darmo wam gotowali? wynajmij lepiej sale i kucharke... wtedy moze i zaoszczedzisz? nie ma nic za darmo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świeczka
a jak córci dasz na imię ?? ;) dzwoń tam, pewnie się uda a jak mówisz, że blisko - to czemu nie... Stare Miasto jest pełne uroku, ale i wysokich cen ;) dobrze, że robimy to na Mazurach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewuniu21, fajnie że nadal będziesz pisać. Wiesz co w centrum Warszawy możesz rzeczywiście mieć problem ale w okolicach pewnie juz nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do domenki
dlaczego wszystko kupujesz w necie? nie masz sklepów koło siebie? przeciez to wszystko moznakupic taniej !!! bo jak doliczysz przesylke wychodzi sporo!!! a nie chcialas przymierzyc sukni wzcesniej??? jak mozna tak na lapu capu suknie kupic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świeczka
domenka, bardzo słodkie i bardzo śliczne - takie delikatne :) a diadem będziesz miała??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie, że ci się podobaja!Będę miała biały chyba wianek z kwiatkami z welonem z tyłu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do domenki
dostałabys, ale to mija opinia. nie mówie, bo ładne to co kupiłas:) ale nie wyobrazam, po prostu nie wyobrazam sobie kupić suknie bez przymierzenia!!!!!!!! nie balas sie - niby podalas wymiary ale suknia sukni nie równa, moglas w niej zle wyglądac albo mogla cie pogrubic albo wyszczuplic za bardzo... odwazna jestes!!! no ale fajnieze suknia ci sie podoba, bo fakt - nowej bys za tyle nie kupila! ale juz za 500zl w salonach z sukniami tak - sama widzialam, sliczne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do:do ewunia 21-mi nie chodzi o dużo jedzenia.Tak naprawde większość zawsze zostaje.Najważniejsza jest zabawa i atmosfera.A restauracje w Warszawie i to w centrum miasta znalałam za 70-osoby z tym że wnętrze nie bardzo nam odpowiada i jednak zdecydujemy sie na typową salę weselną bo będzie jeszcze taniej i kucharki tak samo niż cała restauracja.Ale jak widzisz jak się chce to się znajdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świeczka
hej co się z Wami dzieje?? zniknełyście czy jak?? sama tu zostałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świeczka
no cóż skoro jesteście zapracowane, albo nieobecne to i ja może się zajmę w końcu pracą :D eeeeh nie chce mi się :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×