Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

domenka

Jeszcze roczek do ślubu...

Polecane posty

No pewnie,że tak:):):):) Mam nadzieję,że będzie tak pięknie jak to zawsze marzyłam:):):) A teraz muszę już zmykać,ale bede pisać tu na pewno często:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie taka sama pogoda - tragedia :( dobrze, że nie zdecydowaliśmy się na 08/10 - bo pewnie śnieg by spadł :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahahahhaha, no i zimno by było! Brrrrrrrr. Lato jest najlepsze(dla mnie).Chociaż wrzesień to już nie wakacje:( No ale powiedzmy, że początek jeszcze tak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to nie wakacje?? wakacje studentów trwaja do października ;) ja naprawdę juz nie mogę się doczekać - moja mordka, cieszy się ogromnie ze ślubu - ale równie ogromnie jest przerażony weselem, przygotowaniami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wrzesień to niby już nie lato:( Ja też się cieszę i też się przerażam trochę tym wszystkim, ale myślę, że sobie poradzimy!!! Oby na ślubie i weselu tylko wszystko wyszło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wrzesień to niby już nie lato:( Ja też się cieszę i też się przerażam trochę tym wszystkim, ale myślę, że sobie poradzimy!!! Oby na ślubie i weselu tylko wszystko wyszło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wrzesień to niby już nie lato:( Ja też się cieszę i też się przerażam trochę tym wszystkim, ale myślę, że sobie poradzimy!!! Oby na ślubie i weselu tylko wszystko wyszło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no troszkę tak - kochana pamiętaj jesień jest od 21-09, także masz i lato i wakacje i wszystko będzie ok :) im częściej to Wam piszę, tym bardzoej sama w to wierzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obie są piękne :) Marta, a dzwoniłaś i pytałaś o cenę?? może nie jest aż tak drogo tam... ale są extra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jeszcze nie dzwoniłam.Ale strasznie mi sie podobają.Jak się dowiem,ile kosztuja to dam znać:):):)na pewno:):):) Mnie się właśnie takie, z takimi ramiączkami podobają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta... ja byłam taka ciekawska, że zadzwoniłam i sprawdziłam... nr 1 Telma kosztuje ooops 3590 zł, a ta nr 2 Furor 2890 zł; drogie są :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki:):):):) One sa masakrycznie drogie:(:(:(:(:( Niestety nie mogę sobie pozowić na suknię w tej cenie:(:(:(:( Ale może znajdę cos podobnego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też tak myślę, przesada... ale wiesz, może pooglądać sobie, przymierzyć i dać jakiejś krawcowej do uszycia, mnóstwo moich koleżanek tak robiło... na pewno wyjdzie taniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest niezły pomysł:):):):) może faktycznie tak zrobię.Ale jeszcze się rozejrze w okolicznych salonach mody slubnej.Jeszcze troche czasu jest,więc spokojnie:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dla mnie tez śliczne, a z tym uszyciem to dobry pomysł bo może uszyć taką samą i taniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie domenko, dziś posiedzę ciut dłużej... bo czekam na mordka mojego - no i się spóźniliśmy jakieś 1,5 h :P a Ty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałam powiedzieć, że zostaję dłużej :( czekam no mordeczka mojego :) jutro wolne na szczęście ;) to do poniedziałku pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach spoznilam sie na wasza konwersacje...Bylam dzis tak bardzo zajeta..juz od rana \"latalam\" zeby pozalatwiac pare spraw, niestety niezwiazanych ze slubem:( Ale na to mam jeszcze troszke czasu:) Przejrzalam z wypiekami te dwie nowe stronki z sukniami i naprawde jestem zachwycona krojami, no coz ceny jednak troche wygorowane..Ale same suknie sa poprostu wspaniale,a szczegolnie odpowiadaja mi kolory, bo zaczynam sie zastanawiac nad jakims odcieniem bezu, bo biel troszke mi sie znudzila:P Zaraz moj misiak wraca, wiec bede musiala cos do jedzonka mu przygotowac.Pozdrawiam Was dziewuszki i do nastepnego razu:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomnialam dodac, ze jutro z rana idziemy z miskiem do ksiedza zaniesc papier z naszymi danymi i zapisac sie na kurs przedmalzenski:P I od 3 pazdziernika cala para ruszy ten kurs przez 6 tyg, ciekawe czego oni beda nas tam uczyc hehe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×