Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

domenka

Jeszcze roczek do ślubu...

Polecane posty

Gość
domenka--> kiedy Ty w koncu bierzesz slub? :) bo mowilas, ze wtedy co ja, czyli 02.09., a tak zajrzalam na pierwsza strone tego topicu- i jest tam info, ze 26.08, to jak? :) pewnie jest to wyjasnione gdzies tu, ale jak juz mowilam za duzo tych stron, zebym sie przez nie przedarla ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak na początku miałam brać w sierpniu ale niestety nasza wypatrzona sala już była zajęta i musielismy przesunąć. Tamta data bardziej mi odpowieadała bo miałabym urodziny o północy:) Ale trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny..... Ja jeszcze smutek w sercu mam po tragedii jaka stała się u nas na Śląsku, a do tego tak blisko miejsca, w którym mieszkam :(:( Mój S. miał tego dnia dyżur w szpitalu, więc miał kontakt z tymi ludźmi......przerażające. Do tego jego wujek był wtedy na tej hali, zdążył uciec , a jego koledzy nie, jeden ma połamane nogi, a drugi......nie znalezli go :(:( Mieliśmy palny, żeby pójść dziś do kina, ale.....już nie chcemy i tak jest żałoba narodowa, chyba kina są pozamykane, nieistototne już :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Sun.Tak straszna ta tragedia:( Nie wyobrażam sobie jakby to mnie spotkało:( W niedzielę nie byłam na tym egzaminie, nic nie umiałam i szkoda mi było pieniędzy na dojazd, no i musiałabym wcześnie wstać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam 2 examy i dostałam 5 i 4, jeszcze kolejne dwa przede mną..... w tym tygodnia w niedzielę najgorsze, bo ustny, a ja się za bardzo stresuję :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny... tragedia, mojego taty niemal cała rodzina jest z Oświęcimia, i okolic i są zapalonymi miłośnikami gołębi, na szczęście nikt z nich rodziny tam nie był... mamy kiepski w sumie kontakt bo tylko telefoniczno -pocztowy... pozdrawiam ciepło... p.s. byłam na nartach mój Mordek na desce ;) ja ok, ale mój skarb nie miał siły wstać rano i nie przyjechał do pracy :D taki obolały - biedak uczył się dopiero ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć !! Wczoraj miałam okropny dzień ... Co prawda do południa było dobrze, załatwiałam coś na mieście i byłam w gości u mojej znajomej :) Ale później poszłam na egz. (ustny) i co się okazało - gośc, który był miły i sympatyczny na wykładach, na egz. okazał się złośliwym dupkiem i to jeszcze bez kultury !! Na egz. były wykł. i jego książka. No to z wykł. nie pytał, tylko kazał CYTOWAĆ (!!) swoją książkę !!! I w dodatku taką łaskę wszystkim robił... Rozczarowaliśmy się :( Potem okazało się, ze się z lubym nie zobaczę, bo nie ma czasu .... poszłam więc do dziewczyn i starałyśmy odreagować zły dzień. Mieszanka wybuchowa: piwo, chipsy, pączki, ciastka.... Wieczorem wróciłam do domu, taka zmęczona, głowa mnie bolała, że poszłam spać ok. 19, a dziś ledwo wstałam o 8. Ale przeszło mi, już się lepiej czuję ;) Później jeszcze do Was zajrzę, bo będę w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Wczoraj się dowiedziałam, że drugie podejście do tego egzaminu na którym nie byłam jest w niedzielę a w sobotę i tak mam inny egzamin😭 Nie wiem jak się tego nauczę:(😭.Dziś zacznę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
czesc wszystkim, przede mna jeszcze dwa egzaminy, w tym jeden poprawkowy ;) ale jego akurat sie nie boje, gorszy ten drugi kurcze, w zeszlym tygodniu mialam tak zimno w pracy, ze wyziebilam sie i skonczylo sie to zwolnieniem dzis mam tak gorco, ze ledwo oddychac moge :o to strasznie maly pokoik i nawet skrecenie kaloryfera nie pomaga ok nie marudze ;) dziewczyny, jakbyscie mogly mi napisac jakies propozycje piosenek na pierwszy taniec- bo znam tylko typ domenki :) i jeszcze moze jakies propozycje na zaproszenia? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
acha, i jeszcze moze macie jakies linki do fajnych fryzur slubnych i wiazanek? wiem, ze maruda jestem i Wy pewnie juz nie raz informacjami na ten temat sie wymienialyscie, ale nie sposob mi sie tu do tego dokopac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) U mnie dziś ponuro tak jakoś jest.Ostatnio piję jedną kawę dziennie i zauważyłam, że mam więcej w sobie energii:) Tylko, żeby do nauki ona taka była:P Dziś do 20.00 chyba będę tu siedzieć bo licytuję sukienkę i muszę wygrać:D chyba, że pójdę do domu i potem przyjdę jeszcze raz( mam bliziutko).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Newt ta pierwsza fryzurka z tej stronki z fryzurami to moja wybrana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O nie, przepraszam, ta moja wybrana fryzurka podobna była do tej:P Ale z tą samą modelką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam po długim okresie nieobecności :) mam takie pytanie, ile wcześniej wysyłacie zaproszenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej maniusia:) Ja wysyłam chyba 3 miesiące wczesniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a napisy będziesz drukować czy ręcznie wypisywać? bo ja w tym kompletnie nie orientuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
newt--> dzieki za fryzurki i za Twoje zdjecia, ktore mi wyslalas :) domenka--> strasznie wczesnie te zaproszenia zamierzasz wyslac- a moze to ja jestem niezorientowana, ze tak sie robi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
leti--> kurcze, nie zauwazylam Twojego pierwszego wpisu na tej stronie, zaraz wysle Ci zdjecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja słyszałam, że niektórzy wysyłają pół roku wczesniej:) Maniusia ja wypisywałam zaproszenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś idziemy z dziubkiem podpisać protokół przedmałżeński:)Trochę się denerwuję, że będa jakieś dziwne pytania ale już to będziemy mieli z głowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
domenka, to Ty już masz nawet wypisane?? ja nawet jeszcze niewiem jakie chcę :) ale w ten weekend są u nas targi ślubne, więc się tam wybiorę i pooglądam :) masz gdzieś linka do tych swoich zaproszeń? albo jakieś zdjęcie? to puśc mi na emaila. ja musze zacząć w końcu się oglądać za jakimiś. ile płaciłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniusiu, tak częciowo już wypisałam.Nie pamiętam dokładnie ile za nie płaciłam, kajarzy mi się, że 1.30zł ale nie pamiętam dokładnie.Gdzieś tu pewnie pisze ale to poszukać...:P. Kupowałam je w sklepie u mnie w mieście więc linka niestety nie mam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My będziemy biegać z zaproszeniami już w marcu, czyli ok. 4 miesiące przed slubem> To dlatego, że bierzemy ślub w lipcu i obawiamy się, żeby sobie ktoś nie zaplanował już wakacyjnego wyjazdu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas raczej cała rodzinka już wie kiedy jest ślub ale wrazie czego i tak wyslemy 3-2 miesiące wcześniej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze jak tu ostatnio mało dziewczyn wpada:( Chyba wszystkie takie zapracowane są:( Angie, Daglezji i Marty Obdartej już dawno nie było. Świeczka też tylko czasami coś skrobnie:( Normalnie mi się nudzi bez was:P I do tego taka zima ponura...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kochane... ja miałam zakończenie miesiąca i musiałam trochę kilka zestawień porobić ;) ale już jestm - my planujemy zaproszenie dawać marzec - kwiecień, wszyscy zainetersowani wiedzą o ślubie (nie moga sie doczekać) ale jak już pisałam moja kuzynka bierze w tym samym dniu ślub i w tym samym mieście - więc cześć gości (od strony taty) będzie miała zagwozdkę dokąd pójśc bo nie wypada nie pójść ale jak w takim wypadku i do kogo... cóż ja byłam pierwsza, a ona jest córką mojego wujka żony z pierwszego małżeństwa - jesteśmy rodziną i trochę tak głupio... eeehhh nie chcę o tym myśleć nawet... jutro wpadnę tu znów, bo obrobiona z pracą jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×