Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Biała Dama 20

tabletki antykoncepcyjne...

Polecane posty

z tym że teraz chce brać póżniej, tzn ok20 :/ albo 19....i chyba będę codzień o godzine pzesuwać godzinke brania tabsów......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a ileż Ty masz lat??? jak powyżj 60 to jesteś usprawiedliwiona :D:D:D:D:D:D::D :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hhmmm ja bylabym za,mogloby być coś takiego \"dla panów\" :D ale cóż jak narazie nie narzekam :P noooo ja mam 24 i męża też nie posiadam..... no to jestesmy dwie stare panny :P:P:P podczytuje czasem inne fora, i stwierdziłam że już tego robić nie będę, no szok poprostu co tam wypisują.... ale co ja sie będę nerwować :P:P:P jak sex to sex do konca,a nie . . . no oczywiście na tabsach..... bez zadnego zabezpieczenia to nie polecam nie planującym :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mija cicho i spokojnie :D a jak u Ciebie? tez się spotkałam z poglądami \"biezesz tabsy-zabijasz dzieci,albo to grzech śmiertelny....\" porażka.... ale cóż zrobić.... Tez się ciesze że mam swój rozum i wiem co robie. i wim jakie mogą być tego \"konsekwencje\" :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebiesko-zielona
"aaaaa.." dziekuje Ci za odp. Zadalam to pytanie bo dopiero od 3miesiecy biore tabletki i uwazam, ze nie wszystko co podpowiada mi moj zdrowy rozsadek moze zgadzac sie z medcyna. Po drugie przegladalam wasze forum "mniej-wiecej" (teraz okazuje sie, ze mniej niz wiecej) i nie trafilam na to pytanie- pewnie przez pobieznosc. Po trzecie wolalam spytac niz zachodzic sama w glowe, albo czekac az do wizyty u lekarza. Po czwarte ulotke od swoich tabletek znam na pamiec i niestety nie ma tam nic o owej przerwie. PS. rozumiem twoja irytacje, ale chyb ajednak lepiej spytac niz sie tego wstydzic,prawda? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta_mloda5
Panicznie boje sie ze jestem w ciazy. Juz kiedys pisalam tutaj o mojej sytuacji. Ale wspomne jeszcze raz. W drugim dniu przyjmowania tabletek ( to moj drugi miesiac kiedy biore tabletki) kochalam sie z moim partnerem. Oczywiscie skoczyl we mnie a nie mielismy dodatkowo prezerwatywy. No i oczywiscie ja teraz panicznie boje sie ciazy. Teraz jestem juz trzy dni przed ta przerwa siedmiodniowa i mi sie wydaje ze mam wszstkie objawy ciazy. Mam uczucie ze ciagle stoi mi cos w przełyku(przez co chce mi sie troche wymiotowac ale nie moge), brzuch jest dziwnie nadety i czuje w nim cos dziwnego. nie potrafie opisac co no i czesto sikam. Szesc dni po stosunku zrobilam test wyszedl negatywny. Nastepanie zrobilam test 12 dni po stosunku rowniez wyszedl negatywny. Zaczelam odczuwac dziwne bole w podbrzuszu bardziej po prawej stronie. Poszlam do ginekologa. Ona powidziala mi ze po dwoch tygodniach nie jest w stanie stwierdzic ciazy i ze bardziej te moje bole wygldaja jej na zapalenie przydatkow a poza tym stwierdzilla u mnie jakas infekcje drog rodnych. Wyslala mnie na przeswietlenie. Zrobilam przeswietlenie 14 dni po stosunku. Lekarz nie widzial zadnej ciazy. Ale nie potwierdzil tez zapalenia przdatkow. Ale wydaje mi sie ze te wszystkie testy i usg bylo zrobione zbuyt wczesnie. Ja umieram ze strachu. Nie wytrzymam chyba tych trzech dni. Nie wiem co mam myslec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cleo841...Pierwsze 3 dni miałam mdłości, ale nie zaliczam tego do skutków ubocznych, no bo nie przesadzajmy, to tylko 3 dni...:) anulka156...Ja tylko jeden raz zapomniałam, ale to na samym początku, teraz juz zawsze pamiętam:)Ale nie miałam żadnych przykrych niespodzianek z tym związanych:) Też mam budzik w kom, właśnie mi niedawno dzwonił:P Ponoć kiedyś tam miały być ale z jakiegoś powodu o nich nie słychać, ciekawe z jakiego:P To co niektóre wypisują to jest paranoja po prostu, \"na takie podejście brak mi słów...\" niebiesko-zielona...Okej, możesz pytać i ja Ci zawsze odpowiem, jeśli tylko będę znać odpowiedź!!!Ale jestem bardzo, ale to bardzo zdziwiona, że w Twojej ulotce nie ma takiej ważnej informacji!!! aneta_mloda5...Myśle, że to nerwy!!!Jeśli badania i testy wyszły negatywnie, to nie powinnaś być w ciąży!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga.d1
do Aneta...wydaje mi sie ze w ciazy nie jestes...alekiedys tez sobie wmowilam ze jestem..i o dziwo mialam wszystkie objawy..nawet poranne mdlosci:)...ale okazalo sie ze tylko sobie to sama wmowilam..nie mysla tak duzo o tymi zobaczysz ze sie wszystko wyjasni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga.d1
czy ktoras z was bierze moze gravistat 125?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta_mloda5
Dzieki dziewczyny za pocieszenie. Od razu troche lepeij na duszy. Bj ja mysle o tej ciazy 24 na dobe ale mam nadzieje ze teraz juz bede myslec troche mniej. Z reszta w czwartek ide do mojej pani gin z wynikiem z tego usg no i jeszcze ja tam wypytam o wszystko. A w piatek pozostaje mi czekac na okres. Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elo 👄 ----> Cleo dziękujemy i również życzymy miłych i wesolych świąt, itp...:P:P:P ----> aneta_mloda5 jak dla mnie to mi się widzi że to są objawy brania tabletek,one tak na Ciebie wplywają, a nie ciąża. Poza tym chodzenie częste siku to owszem objaw ciąży ale to dopiero w ok6miesiącu!!!!!! Wogóle większość objaw ujawnia się później dopiero.... Także mówie Ci, niektóre tabletki jak bierze się je podczas pierwszych miesięcy to mają taki wpływ na organizm, brzuch rosnie-bo zatrzymują wode, masz mdłości -to też od tabsów. sikasz więcej z nerwów...no chyba że to 5-6miesiąc....:P:P:P:P Nie wiem co z tym sikaniem macie....choć przyznam się że ja teraz też częściej siusiam.....z tym że ja przeziębiłam sobie nerki :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaa, małgorzatka i reszta babeczek ----> 👄 👄 👄 kurcze ciekawa jestem czy Gosia od francuzów wróciła :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam kochane kobietki :D:D:D nareszcie w domku,nawet nie przypuszczalam ze tak bede tesknic za Polska,moja rodzinka,facetem :) Wyjazd ogolnie fajny,mialam okazje duzo sie nauczyc,pozwiedzac i poznac nowych ludzi :) jestem zadowolona ale jednak nie ma to jak w domu :) Za Wami tez sie stesknilam babeczki,ciekawa jestem co tam u Was,jak sie forum rozwija :) ja narazie jestem troche zakrecona po powrocie i nie wiem do czego mam sie zabrac,ale postaram sie troche poczytac co pisalyscie pod moja nieobecnosc. Anulka156 wielkie dzieki za maila przypominajacego o Was,bo wrocilam w sobote i pewnie przez ten nadmiar wrazen skaplabym sie dopiero za jakis tydzien zeby odwiedzic forum :P Pozdrawiam cieplutenko i przesylam moc buziaczkow dla wszystkich :) :*:* P.S. Mam nadzieje ze zadna nie zaszla w nieplanowana ciaze przez ten czas jak mnie nie bylo :P ja musialam sie niezle pilnowac przed francuzami bo podrywacze jak cholera z nich!! Ale naszczescie mialam caly cza w glowie to ze mam tu do kogo wracac i ze czeka na mnie moj steskniony mezczyzna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jap
chciałabym sie jeszcze dowiedziec, czy jak bierzecie taletki to macie mniejsza ochote na sex?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemeczka wszystkim:) aneta_mloda5...Nie ma za co:)No ale nie denerwuj się już tak dziewczyno!!! anulka156...Elo👄 gosienka2809...Witaj kochana:(Właśnie miałam pisać, że już powinnaś tu do nas pisać z POLSKI:) My tutaj popisałyśmy duuużo stronek, ale dasz radę poczytać...Dużo się powtarza, co się z dziewczynkami denerwowałyśmy tym samym pytaniem non stop:) To znaczy, że wróciłaś już tydzień temu? Fajnie, że z powrotem jesteś z nami:) Wyślij na Gochy mejla numer gadu to sobie prywatnie poklikamy:):P Małgorzatka24...Pewnie, że czeka:* Jap...Ja nie mam mniejszej ochoty na seks:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ochota jest, tylko ukochanego:( ech.. aaaa to powiedz gdzie on czeka:) witaj Gosieńko!nie znamy sie ale mam nadz.że już niedługo sie popznamy. Wyślij mi na maila gg jak masz ochotę to dam Tobie wsz.dziewczynek kt.mam stąd i sobie poklikamy. pozdrawiam Ciebie serdecznie no i cóż..czuj sie jak w domu:) wsz.też pozdrawiam was kobietki.zimno dziś jak..... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Mam do Was jedno pytanko. Za ok. 2 tygodnie mam zacząć brać tabletki i nie wiem czego mam się spodziewać w pierwszych dniach... Chodzi mi głównie o to, czy jak wezmę pierwszą tabletkę to @ mi się skończy, czy będzie trwał tyle co zawsze. Nie wiem na co mam się przygotować, a i paniki nie chcę siać, gdy coś będzie nie tak. Miałam zapytać lekarza, ale jak zwykle zapomniałam :( Gdybyście mogły to dajcie znać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elo, elo 👄 Gosieńko witaj w domu :D 🌻 Jap ja tez nie mam mniejszej ochoty na sex...ale niektóre tabletki mają wpływ na spadek libido :D i się odchciewa bara bara Małgorzatko gdzieś tam napewno czeka,ale gdzie to nikt nie wie.....ale czeka :) 👄 no zimno jak......chyba znów trzeba będzie wiosne wywolywać :P:P:P 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 swoją drogą to co tak jenetka nam znikła......... jenetka chodzże mi tu pomóc...👄 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 aaaaa 👄 👄 👄 Cleo 👄 a Cleo dopiero po świętach wróci......no ale dla Cleo też 👄 👄 👄i odezwij się jak wrócisz gębunia, solidnykopniak 👄 gdzieś Cie są? I cała reszta babeczek 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki dawno mnie nie bylo:):) u mnie wszystko w pozadku po ostatnim tescie jestem spokojniejsza ale tylko troszke bo brzuszek mam no ale test wyszedl negatywnie mam pytanie jak myslicie jezeli ma sie biegunke ale nie taka ostra i np. bedzie sie kochalo z chlopakiem w piatek a okres ma byc w srode to mozna zajsc??? bo tak rozmyslam sobie bo wiecie moj przyjezdza i miesiac sie z nim nie widzialam no i chce poszalec:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika, jak weźmiesz piewszą tabletke to być może okres Ci się skróci lub wydłuży......Różnie to bywa....ja znam więcej przypadków gdzie podczas brania pierwszych tabsów okres trwał czasem ponad tydzień....i znikome przypadki gzie trwał np tylko 2dni...więc, jak mówiłam różnie to bywa, zależy od organizmu.... Powiem tak przez pierwsze 3 miesiące mogą dziać się różne cuda, plamienia podczas brania tabsów, bóle głowy, bóle brzucha itp.mdlości, przytyć możesz,niekiedy takie same są objawy jak podczas ciąży,także nie panikuj na zapas :P.....możesz nie dostac okresu w pierwszej 7dniowej przerwie.....no ale niestety takie pzypadki mogą trwać na początku, jeśli po 3miechach nie miną należy zmienić tabsy,a jeśli ustąpią to ok. Ale to wcale nie znaczy że Tobie to sie przytafi, ja np nie miałam skutków ubocznych, troche głóka może bolała i mdłości miałam ale to w pierwszym tygodniu....także bez obaw, może u Ciebie też nic takiego sie nie stanie, ale wiedz że óżne cuda się dzieją na początku brania tabsów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anulka156, dzięki za odpowiedź. Trochę wiem o tych wszystkich skutkach ubocznych i się ich obawiam, ale cóż, mam nadzieję że będzie dobrze. I chciałabym przejść to tak jak Ty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikusia, ja nie bardzo wiem o co halo...ale na Twoim miejscu jeśli miałabym biegunke to zabezpieczyłabym się dodatkowo. a ile trwa biegunka? z resztą....biegunki osłabiają działanie tabsów, więc ja tak dla świętego spokoju zabezpieczyłabym się dodatkowo.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika ---> Byc może tak i będzie, nie jest powiedziane że każdy musi \"cierpieć\" na początku, jeśli przed braniem tabletek mialaś wszystkie badania zrobione itp, to masz większe prawdopoobieństwo że tabletki dobrze się przyjmą..... a jakie masz te tabletki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam robione wszystkie podstawowe (morfologia i mocz). A tabletki mam diane35, też na cerę się przydadzą, choć już się naczytałam o nich dużo złych rzeczy... Ale zobaczymy jak na mnie podziałają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No powiem Ci tak że Diane są dobre ale na początku brania, po dluższym czasie słyszałam od znajomych które je brały że zaczynały się jakiś komplikacje, ale to chyba tez zależy od organizmu. Z tym że Diane to niby nie lk antykoncepcyjny....tylko jakiś tam inny,dobry na problemy z cerą itp a działanie anty to jego skutek uboczny........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie tak czytałam o nim... Ale skoro lekarz przepisał to chyba skuteczny jest. Mam zamiaru brać tabletki tylko przez jakiś rok, więc chyba to nie jest tak długo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×