Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Biała Dama 20

tabletki antykoncepcyjne...

Polecane posty

malaola...No właśnie;) Agnesss19_88...:)No dokładnie, masz z tym rację...Ale z tego co wiem, to w ulotce jest napisane, że nie od razu tylko około 7 dni trzeba czekać, więc ja wolę robić wszystko wg. ulotki... anulka156...Witaj👄I bardzo dobrze, że się w końcu net naprawił, bo Cię tu nie ma i łooo:) P.S. Na gadu się odezwę;) Czaczunia...Branie o różnych porach może obniżać skuteczność...Ale tu chodzi o porę, a nie o godzinę...Różnica w godzinie może wynosić do 12 godzin, ale najlepiej jest z tym nie przesadzać i brać jak najbardziej regularnie, czyli najlepiej o tej samej godzinie...Bo wtedy jest mniejsza zamota...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malaola...No właśnie;) Agnesss19_88...:)No dokładnie, masz z tym rację...Ale z tego co wiem, to w ulotce jest napisane, że nie od razu tylko około 7 dni trzeba czekać, więc ja wolę robić wszystko wg. ulotki... anulka156...Witaj👄I bardzo dobrze, że się w końcu net naprawił, bo Cię tu nie ma i łooo:) P.S. Na gadu się odezwę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malaola...No właśnie;) Agnesss19_88...:)No dokładnie, masz z tym rację...Ale z tego co wiem, to w ulotce jest napisane, że nie od razu tylko około 7 dni trzeba czekać, więc ja wolę robić wszystko wg. ulotki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anulka156...Witaj👄I bardzo dobrze, że się w końcu net naprawił, bo Cię tu nie ma i łooo:) P.S. Na gadu się odezwę;) Czaczunia...Branie o różnych porach może obniżać skuteczność...Ale tu chodzi o porę, a nie o godzinę...Różnica w godzinie może wynosić do 12 godzin, ale najlepiej jest z tym nie przesadzać i brać jak najbardziej regularnie, czyli najlepiej o tej samej godzinie...Bo wtedy jest mniejsza zamota...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brałam raczej rano, między 8 a 10.. czyli wnioskuję, że nie powinno być problemu? Dzięki za odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jahaaaaaaaaaaaaaaaaaa
to ja mam jeszcze jedno pytanie takie na rozkmine dla mnie przynamniej skoro tabletki anty. powodują że niekiedy zamiast okresu sa plamienia to kiedy powinno mnie to zaniepokoic tzn, chodzi mi o to że przy zażywaniu tabletek co jest symptomem, że jestem w ciązy, czego mam sie obawiac i na co zwracac uwagę???? może pytanie niezbyt dobre ale mam nadzieje, że dobre dusze na tym forum zmierza sie z tym pytaniem ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krwawienia z odtsawienia nie bedzie w cale, albo bedzie duzo słabsze... nie wszystkie kobiety maja plamienia w przerwie, ja mam całkiem obfite krwawienie. Oprócz tego są tez takie typowo ciązowe objawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elo🖐️ Jahaaaaaaaaaaaaaaaaaa...Plamienia możesz mieć w czasie 3 pierwszych miesięcy lub w przypadku, gdy wzięłaś 2 opakowania pod rząd to plamienie może wystąpić w czasie 2 opakowania...Później plamienia mogą oznaczać już coś innego niż przyzwyczajanie się organizmu jak to jest w kwestii 3 pierwszych miesięcy...Jeśli w późniejszym czasie dostaniesz plamień powinnaś zgłosić się do lekarza... Jeśli chodzi o ciążę to chyba typowe objawy wchodzą w grę: mdłości, zawroty głowy, itp. plamienia po okresie 3 pierwszych miesięcy też, ale trzeba to skonsultować z lekarzem... moniak...🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejo potrzebujeeee
czesc :) mam pewnien problem- wyjezdzam we wtorek a na poniedziales nie ma juz miejsc do ginekologa :( czy zwykly lekarz pierwszego kontaktu ma prawo przepisac mi pigulki? potrzebuje tylko jednego opakowania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka hejo potrzebujeeee...Ma prawo i może, ale nie każdy się zgadza, bo bardzo często lekarz taki chce znać historię choroby...No ale myślę, że jak przedstawisz sytuację to Ci przepisze, ale tak jak piszę to zależy od lekarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejo potrzebujeeeeee
dziekuje za odpowiedz :) bede probowala jutro zdobyc... zobaczymy co z tego wyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Aniu👄 Widzę, że nikt tu nie zagląda...Ale myślę, że w końcu ktoś tu popisze coś;)Hehe, nie no żart...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mik
Wita WSZYSTKICH! Jestem kolejną kobitką z wielkim dylematem:/ Na wielu stronkach sobie już sprawdzałam, ale ciągle jakoś takiego przypadku jak tu opiszę nie znalazłam...chodzi o tabletki+antybiotyki. Sprawa wygląda tak: w czasie (7 dniowej)przerwy byłam ze swoim kochanym (w niedziele) i wszystko było by pięknie, gdyby nie to że zachorowałam i już w poniedziałek brałam antybiotyki...następne opakowanie hormonków powinnam i zaczęłam brać we wtorek wieczorem, ale ciągle też antybiotyki, oczywiśćie odkąd biorę anybiotyki dodatkowo się zabezpieczamy i jesteśmy baaardzo ostrożni, ale ja obawiam się, że ta niedziela może być brzemienna w skutki!!!!! błagam jeśli ktoś coś wie na ten temat niech odpisze!!! z góry dzięki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolcia86
kobietki co myslicie o tym: skonczylam brac 3 opakowanie tabletek (novynette). To moje pierwsze tabletki anty. Przy 12 tabletce trzeciego opakowania dostalam krwawienia. Teraz mam 6 dzien przerwy i nic,.... sucho.... co o tym myslicie? To krwawienie moglo byc przedwczesne? To dopiero 3 opakowanie, a podobno przez 3 pierwsze blistry rozne rzeczy moga sie dziac. POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolcia86
myslicie ze w srode moge spokojnie zaczac nastepne opakowanie? (wizyte u ginekologa mam dopiero 3 wrzesnia) pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolcia86
sorki, nie 3 wrzesnia tylko 3 pazdziernika :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mik
Hej Wolcia! Wiesz...biorę to samo...miałam podobną sytuację na początku, może nie do końca...jak brałam pierwsze opakowanie to miałam długo palmienie, które trwało prawie że do końca listka, a jak przyszedł czas na okres to było kap kap i koniec:? co nawet bym plamieniem nie nazwała,(zmartwiłam sie i to mocno) ale po następnym listku wszystko było już ok...ale nic to teraz mam dopiero dylematy:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja powiem222222
mam pytanie...od dawna nie biore tabletek,kiedys zle na mnie wplywaly i zrezygnowalam...jakis czas temu poznalam kogos ,chce z nim byc..i mam juz recepte na novynette...i problem jest taki..praktycznie bedziemy widywac sie tylko raz na jakis czas,wiec nie wiem czy jest sens faszerowac sie tabletkami...poza tym mam regularny okres i teraz pewnie mi sie rozreguluje jak zaczne je brac...a poza tym czy mozna ewentualnie przerwac zazywanie tabletek nie skonczywszy opakowana,jesli bede sie zle czuc?kto poradzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolcia86
dzieki za odp :D aaaaaaaa--> prosze rowniez o twoje zdanie :D moze zrobie test ciazowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim. mam wielki problem: od ponad roku biorę tabletki Cilest, staram się regularnie po nie sięgać, ale nie zawsze mi to wychodzi. jakieś 3 tygodnie temu pozwoliłam chłopakowi zostać w środku do końca, a teraz kiedy mam siedmiodniową przerwę w stosowaniu tabletek nie wystąpiło krwawienie. boje się że mogę być w ciąży. czy po tak długim czasie stosowania tabletek mam się czym martwić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz sie czym martwic, bo to moze byc ciaza... Tabletki trzeba brac regularnie, inaczej ich skutecznosc sie zmniejsza. Zrob koniecznie test ciazowy. A jaka byla ta nieregularnosc? Zapomnialas ktorejs czy tylko parogodzinne przesuniecia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolcia86
diamond-- mam to samo co ty- wlasnie kupilam test, zaraz bede go robic... ale u mnie jest troche inaczej, bo ja nigdy nie zapomnialam o tabletce i bralam je dokladnie, no i poza tym to moje trzecie opakowanie wiec rozme dziwactwa sie dzieja na poczatku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolcia86
wyszedl negatywny .... chyba bo taki caly rozmazany jest ale jest tylko jedna wyrazna krecha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elo🖐️ mik...Mnie się wydaje, że wszystko jest okej... wolcia86...No może się dziać wiele różnych rzeczy, więc wszystko powinno być okej... Musisz normalnie brać kolejne opakowanie, tak jak powinnaś, nawet jeśli krwawienia nie będziesz mieć... A jak chcesz test to możesz zrobić, choć mnie się wydaje, że jest luz... ja powiem222222...Na bank Ci się od tabletek okres nie rozreguluje tylko wręcz przeciwnie, tabletki są po to, żeby go wyregulować...Moim zdaniem nie ma sensu. Niedawno pisałam tu dziewczynie, że w takiej sytuacji najlepsze są gumki, jakieś pianki, itp. A przerwanie tabletek najlepiej skonsultować z lekarzem... diamond_bitch...Zawsze jest prawie 1 % ryzyka...Musisz mieć to na uwadze...To, że nie masz krwawienia jest troszkę dziwne, po takim długim czasie(nie jesteś już w ciągu 3 pierwszych mieszków), więc najlepiej idź do lekarza, bo brak krwawienia może być czegoś powodem...Ciążę też powinnaś wykluczyć nawet jeśli coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolcia86
aaaaa--> dzieki za odp:) moge zapytac kim jestes?? tzn bardzo fajne sa twoje odpowiedzi, eydaja sie takie profesjonalne... jestes lekarzem ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaulaPaula
jestem jestem, witajcie. wrocilam po wakacjach...i to strasznie smutne ale z "kandydozą pochwy", niby nic groznego(choc dziwnie brzmi) latwe do wyleczenia, ale uslyszalam od pani ginekolog ze po czesci przyczynily sie do tego tabletki..(biore yasmin). i faktycznie jest to napisane w objawach wystepujacych u 1 kobiety na 100. na razie sie lecze i nic sie nie dzieje, niedlugo koncze kuracje. ale namawiam kazde dziewczyny ktore biora tabletki do regularnego badania. pozdrawiam !:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×