Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Biała Dama 20

tabletki antykoncepcyjne...

Polecane posty

co do fajek,nie obniżają skuteczności!!!!! wpływają tylko źle na nasze serducho i zwiększają tym że się bierze tabsy i pali ,ryzyko chrób serca bodajże.....al i tak to ryzyko zwiększone jest u kobiet po35roku życia palących nałogowo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ara
hey dziewczyny mialyscie kiedys w 7 dniowej przerwie plamienia przed okresem?? bo ja cos takiego mama a moze to plamienie to pocztake okresu??co o tym myslicie odpowiedzcie mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ara
mysle ze tak tez bede miala;P hehe dzoekuje bardzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutka120...Od pierwszej po 3-4 godzinach...Wszystkie powinny to wiedzieć, a nie \"jeśli ktoś wie\"...Ty też powinnaś to wiedzieć, a i powinnaś przeczytać ulotkę przed zażyciem 1 tabletki... Ara...Początek okresu...Przynajmniej mnie się tak wydaje...A który to dzień przerwy!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka120
Dzieki bardzo!A co do czytania ulotek to mam dwie i nic na ten temat tam nie pisze.A powinno!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ara
CZesc:* Mialyscie racje dziewczyny palmienie to jest dzien przed okresem ...za pierwszym razem dostaalm bezbolesnie wieczorem w poniedzialek wiec wczoraj pomyslalam ze moge tez dostac we wtorek rano ale dosytalam go bezbolesnie a wczoraj nic mnie nie boalao..zawsze sie zwijalam z bolu jak niewiem teraz nic kompletnie..to chyba dobrze tylko ze wtedy wiedzialam kiedy dostane a ateraz nie ale moze z czasem tez zrzoumiem swoje cialo i nie bedzie problemu jestem starsznie szczesliwa bo z chlopakiem w czwartek sie na PEWNo bedziemy kochac..a to bedzie 3 dzien okresu wiec powinna to byc juz koncowka..kochalyscie sie w czasie okresu ??to chyba nic zlego co??da sie przezyc..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ malutka120...A możesz napisać jakie bierzesz tabletki!?Ja biorę Cilest i w ulotce znajduję wszystko!A to odpowiedź na Twoje pytanie z treści ulotki Cilestu:\"Preparat Cilest® przyjmowany zgodnie z zaleceniami działa antykoncepcyjnie począwszy od pierwszego dnia przyjmowania, i w okresie 7 dni nieprzyjmowania tabletek (między kolejnymi opakowaniami preparatu).\" Więc wydaje mi się, że w Twojej też to jest! Ara...Ja się kochałam w czasie okresu!Oczywiście, że to nic złego:)Przeważnie każda narzeka, a nawet tego w okres nie robiła(a sie wypowiada):)A ja próbowałam i wcale nie jest źle!Oczywiście niekoniecznie trzeba się kochać w czasie kiedy z nas leci, ale w 3 czy 4 dzień to ni ema problemu, przynajmniej ja go nie wiedzę:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leci------->to w sensie takiego \"lania\" się z nas...Bo leci zawsze, tylko mnie chodziło o obfitość:)To tak dla sprostowania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też to robiłam w czasie okresu kiedy już tak ze mnie bardzo nie kapalo :P:P:P nic zlego,a nawet baardzo przyjemnie :) nie wiedzieć czemu ale jak my to robiliśmy to podczas sexu nie płynęła akurat ani kropla krwi........ no ja co do ulotki....napisałabym Ci to samo co aaaa ale nie napisze a to dlatego że my z aaaa jemy te same tabsy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich. mam takie małe zmartwienie...otóż zażywam tabletki Diane 35 od ponad 3 lat. i zawsze było wszystko w porządku :) . ale ostatnio z moim chłopakiem zdecydowaliśmy sie współżyć podczas 7mio dniowej przerwy a dokładnie w czasie wystąpienia miesiączki. zaznaczę, zę nigdy wcześniej tak nie robiliśmy. w czasie kolejnej 7mio dniowej przerwy wystąpiła miesiączka ale teraz ciągle czuje, że mi niedobrze, troszke kreci mi sie w glowie. czy to możliwe żebym była w ciąży??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tabletki chronią nas tak samo w tej 7dmio dniowej przerwie jak i poza nią......także bez obaw......ja np b.czesto kocham się z moim chlopakiem w tych przerwach ,do końca, i nic się nie dzieje jak narazie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszukaj innych przyczyn tych objawów....dlaczego jak coś jest nie tak odrazu zawsze szukamy przyczyny w ciąży :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ale troszeczke się boję, nie wiem dlaczego. bo póki co ponad 3 lata zażywania i nic nie mam dzidziusia. niepokojące są dla mnie te zawroty głowy, ze jest mi niedobrze i troszeczke pobolewa mnie doł brzucha. ale wierze, że będzie ok. najlepiej jak zrobie test. pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniątko
dziewczyny powiedzcie mi (bo przez rok nie bralam tabl bo je odstawilam i teraz nie bardzo pamietam tego wszytskiego - to mozliwe i normalne ze okres mozna dostac wczesniej niz w tej siedmiodniowej przerwie.bo dostalam ostatniego dnia jak wzialam tabletke i tak sie zastanwiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggfg
a ja mam zaplanowany wyjazd do chlopaka i nie bede robic przerwqy 7dniowej bo nie chce miec plamienia ii sie kochac, i wezme 2gie opakowanie odrazu bez przerwy zeby zatrzymac plamienie, robila ktoras tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OneDay...No jest to możliwe, ale tylko ze względu na to, że jest ryzyko 1 % - ta...Nie ma znaczenia na bank to, że to było w czasie przerwy, bo jesteś tak samo zabezpieczona zawsze! Najlepiej to jak pójdziesz do lekarza! moniątko...Jeśli jesteś w czaise pierwszych 3 mieszków brania tych tabletek... ggfg...Ja nie...Ale pamiętaj, że w czasie 2-go opakowania możesz mieć plamienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biore mercilon
Dziewczyny, mam pytanie. W srode zaczelam brac pierwsze tabletki- mercilon. W piatek zaczelo bolec mnie podbrzusze, glownie jajniki, ale tez jakby inne rejony podbrzusza. Powiedzcie, czy to normalne? Czy to jakas dziwna reakcja? Moze wcale nie zwiazana z tabletkami? Czy powinnam zglosic sie do lekarza, czy czekac, az przejdzie? Bardzo dziekuje za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biore mercilon...Lekarz Ci nie mówil, że 3 pierwsze miesiące powodują różne rzeczy!?Że w tym czasie się dzieje różnie, bo organizm się przyzwyczaja!?Jeśli coś się będzie nasilało bądź trwało dość długo i będzie bardzo męczące to udaj się do ginekologa...Bo niby przyzwyczajenie organizmu może trwać 3 mieszki, ale możliwe, że jeśli dolegliwości będą się nasilać nawet w tym czasie, to te tabsy nie są dla Ciebie odpowiednie...Z resztą to chyba oczywiste, że nie chcesz się męczyć zanim miną te 3 mieszki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biore mercilon
Oczywiscie, mowil, ze moge miec rozne doleliwosci. Ale o tym, ze bede miala takie bole, to akurat nie wspomnial. Przeczytalam tez drugi raz ulotke i tam nie znalazlam akurat takiego dzialania niepozadanego. Na razie od soboty biore 2-3 razy dziennie no-spe, ale nie wiem, jak dlugo moge ja brac. W kazdym razie dzieki za pomoc. chcialam sie tylko upewnic, czy ten bol jest od tabletek i czy to normalne, czy spotyka tez inne dziewczyny, bo troche czytalam forum i nic na ten temat nie znalzlam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka120
do: aaaaaaaaaaa Biore tabletki o nazwie Yasmin i naprawde w ulotce jest milion roznych rzeczy a tej najwazniejszej nie ma.W twojej jest jasno i wyraznie napisane,gdyby bylo tak w mojej to nawet nie zadawalabym tego pytania.Dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karab
Czesc.Kobietki pomozcie!Biore tabletki,zabezpieczamy sie z chlopakiem prezerwatywa,ale podczas stosunku gumka pekla.Nie doszlo do wytrysku,ale jestem juz 3dzien po odstawieniu i nie dostalam okresu.Czy moge byc w ciazy?Odpiszcie blagam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elo🖐️ biore mercilon...Ja nie miałam żadnych bóli i skutków ubocznych, ale wydaje mi się, żę przy ostrych bólach odwiedziłabym lekarza... malutka120...Kumam... Karab...Kobieto ULOTKA!!!To dopiero 3 dzień!!!Ile masz dni przerwy!?SIEDEM!!!Więc na bank to jest wskazówka na ciążę!(tu ironia):oSkąd Ty to wzięłąś!?Ja na przykład dostaję 4 dnia okres, więc jak możesz panikować już 3 dnia! Jak możesz to napisz, przy którym jesteś opakowaniu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biore mercilon
aaaaaa- dzieki za pomoc. To nie jst ostry bol, po prostu czasem mnie cos jakby zakluje. Ale czuje sie z tym niekomfortowo. mysle, ze poczekam do konca tygodniai jesli nie przejdzie, to zadzwonoe do mojego lekarza. chyba takie odwlekanie nie powinno mi zaszkodzic? Mam nadzieje, ze to nie wplywa w zaden sposob na moje zdrowie, tylko zle samopoczucie. Oczywiscie na seks tez nie mam teraz ochoty, wiec nie wiem na razie, poco mi te tabletki :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biore mercilon...Odwlekanie Ci nie zaszkodzi, tym bardziej, że mówisz o tygodniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biore mercilon
aaaaaaa- dzieki jeszcze raz :)🖐️ mam nadzieje, ze samo przejdzie, bo dzis na razie jeszcze nic nie boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agik
dziewczyny mam prosbe:ktore ziola wplywaja na oslabienie tabletek anty?zakupilam FOR SLIM zrzucenie kilku kg...na ulotce nic nie pisze o antykoncepcji...a w sklad wchodzi EKSTRAT Z MORSZCZYNUPECHERZYKOWEGO.ALOES,OLEJEK JALOWCOWY...czy ktores moga spowodowac obnizenie skutecznosci tabl.anty?bardzo bede wdzieczna za pomoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tam nie znam się na ziołach.....ale wiem że napewno dziurawic wplywa na tabletki.....a co do reszty to nie wiem.....może zapytaj lekarza..... a co do nie robienia przerwy to ja nie robilam przerwy między opakowaniami i pod koniec drugiego opakowania dostałam normalnie okres :O ktory trwal z dwa tygodnie, nie polecam łykac dwa pod rząd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×