Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Biała Dama 20

tabletki antykoncepcyjne...

Polecane posty

siema dziewczyny pononie !! to jak z tymi plamieniami jest? bede sie meczyc przez cale 1 opakowanie??? :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiadomo jak Twoj organizm zareaguje, byc moze okres Ci sie zatrzyma po 2 dniach, moze będzie normalny, a moze będziesz plamić całe opakowanie. Ja sie męczyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja niestety przez cale 1opakowanie mialam plamienie pozniej juz bylo ok:))sprobuje wyluzowac mam nadzieje ze bedzie oki wiele z was w ten sposob sie kocha i jest dobrze wiec to moje schizy sa:))buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elo:classic_cool: kas1901...Tego to nikt nie wie czy je będzesz mieć przez całe opakowanie czy nie, bo każda babka reaguje inaczej. Ja na przykład nie miałam żadnych plamień!!!Ale powiem Ci, że całkiem możliwe, że je będziesz mieć, bo często sie to zdarza z tego co tu dziewczynki nasz piszą...Buźki🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe.... dzięki... to jeszcze 9 dni sie pomecze z plamieniami:P i mam nadzieje ze w tej przerwie 7 dniowej nie dostane juz okresu:P bo sie powiesze :D eeheh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kas1901...Jak to masz nadzieje, że nie dostaniesz okresu!?Normalnie okres dostaniesz!!!I po nim możesz nie mieć już plamień, ale wcale nie powiedziane...W czasie 3 pierwszych mieszków mogą się dziać różne rzeczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam...wyobrascie sobie ze u mnie w i=miescie jest jaka głupia baba-gin..... gada co jej slina jezyk na niesie......no i okazało sie ze nie jestem w ciazy...inny ginekl... mi powiedział JAK MOZE BYC CIAZA..skoro okres był...tym bardziej...( nie konczył we mnie kochalismy sie w dni kiedy mogłam z gumka) to wiec byłam w skowronkach..... ze nie jestem ALE..JEST DRUA STRONA MEDALU...TEGO SAMEGO DNIA MUSIŁAM ISC DO SZPITALA....BO WYKRYLI MI MIESNIAKA...NA LEWYM JAJNKIKU..dlatego dziewczyny prosze was jesli ktorą boli mocno brzuch przy okresie....idzcie prywtanie badajcie sie...bo o od tego jest,...mioedzy innymi..... no a tak juz prywatnie.... to ja miałam w wielkosci pomarancza tego miesniaka a mam lat 20.... no i naszczescie oszczedizł mi szwowo tylko 3 dziurki mam w brzchu.... pozdrawiam goraco....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
americanos...No to spoko...Ale serio, ta baba gin jakaś z kosmosu!!!Ja bym taką ukatrupiła, jakby mnie tak nastraszyła:o No właśnie ja się zdziwilam jak napisałaś, że chyba jesteś w ciąży! Ja nie chodzę prywatnie, ale babka mnie bada prawie co 3 mieszki...A brzuch podczas okresu boli mnie tak mocniej tylko jeden dzień, ale da sie wytrzymać, przeważnie nawet nie biorę nic przeciwbólowego, bo samo przechodzi po niedługim czasie... To duży strasznie ten mięśniak...:(No i dobrze, że Ci tych szwów oszczędził... Trzymaj się🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klopsia.
Cześc dziewczyny mam pytanie. Biorę od 5 miesięcy tabletki i zawsze brałam je o godzinie 17 czy teraz przy nowym opakowaniu bez problemu bede mogła przejsc na godzinę 14? A i jeszcze jedno. Niedlugo lece na wakacje i bede leciała samolotem, i nie wiem czy leki schowac do torby podrecznej czy do walizki. Boje sie ze sie przyczepią jak bede miala w podrecznej i bede kazali mi je wyjmowac a jade z rodzicami a oni nie wiedza ze łykam tabletki i nie chce miec wpadki. Prosze niech mi ktoś powie. Dziękuję z góry za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozesz spokojnie zmienic godzine nawet w trakcie opakowania. tabsy mozesz schowac do walizki, jesli nie bedziesz musiała ich łykać w czasie podrózy, nic im sie nie stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klopsia.
no własnie o to chodzi, ze bede musiała w czasie podrózy. Oczywiscie wiem ze sie nic nie stanie jak spoznie sie z 2 godzinki, ale chciałabym wiedziec czy nie przyczepią się jak będą torebkę mi przeswietlać i zobaczą tam takie leki. Czy nie bede musiała ich wyjmowc i mowić, że to na to i na to :( Bo jak miałąm perfumy to sie przyczepili np.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tego to nie wiem... moze wsadź do walizki i łyknij dopiero po przylocie, skoro nie chcesz żeby rodzice zobaczyli, bo mogą faktycznie kazaćCi wyjmowac. a moze powiesz rodzicom? bedzie łatwiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klopsia.
oo nie... nie... oni tego nie rozumieją. Jakbym im powiedziala to zaraz awantura by była. Jak powiedziałam, że moja kolezanka jedzie z chlopakiem sama na wakacje to mało zawału nie dostali. Oni są dziwni jezeli chodzi o te sprawy a matka mowi, że to niezdrowe dla młodych dziewczyn które nie rodzily. ja mam chłopaka i wiadomo...zaraz zaczęły by się podejrzenia a ja tego nie chcę... A tak myślałam, zeby do kiezeni spodni schować, a później po TYM wszystkim wyjąc i wsadzić do torebki. W końcu chyba leki nie będą piszczały jak przechodzi sie przez te bramki bo tam chyba tylko metalowe rzeczy piszcza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia8888
SIEMANKO! ja wlasnie odwazylam sie na tabletki a zwlaszcza ze sa wakacje ale nie mam pojecia okolo ilu moga one kosztowac...jakbyscie mogly to napiszcie tak ok.ilu kosztuja z gory dzieki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
różnie, refundowane 3-10 zł np. stediril 30 inne od 20-30 (harmonet, mercilon, novynette) do nawet 40 zł (yasmin), ja biore mercilon kupuje go za 26 zł, zwykle mam recepte na 2 opakowania- za jedno płace ja za drugie moj facet i spokoj na 2 miesiące klopsia- schowaj do walizki, łykniesz po przylocie i juz. z kieszenią tez dobry pomysl, nie powinny zapiszczeć (chyba ze folia aluminiowa z blistra no ale wątpie) z tym ze jesli bedą Cie jakos przeszukiwac czy cos to jeszcze bedzie sajgon że chciałas jakies leki przemycic i bedzie gorzej ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm...hmmm....
Bez przesady... to o każdą monetę, by musieli bój toczyć... Leciałam w zeszłym roku na Majorkę z tabletkami w portfelu/zawsze tam nosze/ i nie było problemu...Nie zakładaj tylko paska ze sprzączką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klopsia ja ze swoją mamą jak zaczynalam brac tabletki też miałam wesolo.....nawet jak tlumaczylam że to tylko po to żeby mi sie okres unormowal i żebym nie mdlala co miesiąc i tych boli nie przechodziła znowu to i tak marudzila,no ale cóż musiala się przyzwyczaić........a obecnie mam 24 lata,jak zaczęłam brać miałam 23.....i i tak się czepiala,ale teraz sama mi je wykupuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klopsia.
No Ty masz 24 a ja 19 lat... Eh.. No tak to lepiej będzie w tej walizce to schowam chyba. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olej ich w takim razie, jestes pełnoletnia i mogą Ci skoczyć. moja mama zaakceptowała to że biore pixy jak mialam 17 wiec luzuj cycki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ara
ja mam 17 lat i jestem przy 32 opakowaniu przed pojsciem do gina wzelam ze soba kumpele ktora tez miala ze mna jechac na sowja pierwsza wizyte o cholera to byl chaos ja ryczalam i wmawialam mamie ze ona nic nierozumie a ona na spokojnie do mnie mowila..masakra..ale teraz juz spoko zawozila mnie do ginka i przyzwyczaila sie moze dlatego z widzi ze nic zlego sie ze mna nie dzieje..hehe warto powiedziec rodzica wtedy ma sie wsparcie a tak musisz to ukrywac i to dopiero ejst strach mowie ci tez tak na poaczatku chcialam zrobic ale powiedzialam NIE ona jets moja matka powinna o tym wiedziec tyum bardziej powinna zrozumiec gdyz jestem z moim chlopakiem ponad 1.5 roku ale nie pwoirem jej ze nie ejstem dziewica od roku tego nie jestem w stanie jej powiedziec moze kiedys ale nie domysli sie tego..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kociaczek25
mam pytanie, czy któraś z Was bierze Diane35 i kocha się ze swoim partnerem do końca (czyli nie stosuje stosunku przerywanego)?? Myślicie że to bezbieczne tabletki i mozna kochac sie bez ograniczen?? :) prosze odpiszcie:* pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klopsia....Myślę, że możesz przesunąć tę godzinę. No to nie chowaj do podręcznej tylko do normalnej gdzieś w swoje ciuchy...Proste...:D To schowaj sobie jedną sztukę tabletki do kieszeni gdzieś a resztę schowaj do walizki... Nie będą Ci leki piszczały... Kasia8888...Ale jakie Ci lekarz przepisał...!?Cenyt tabletek są masakrycznie zróżnicowane...Ja za swoje Cilesty płacę 15 a w innych aptekach są za 22-23 zeta, a inne rodzaje tabletek też są bardzo różne...Jedne są po 3 zł, a inne po 43!Czy jeszcze więcej... hmm...hmmm.......Hahaha...Dobre...:classic_cool: anulka156...Moja mamcia była ze mną akurat wtedy u ginki i widziała, że wychodzę z receptą, zapytała tylko jaki to lek, a ja jej na to, że tabletki antykoncepcyjne, a ona na to tylko\"aha\"i uśmiech...Ogólnie to moja mamcia jest luźna, więc i rozmowa później była luźna...Od początku wie i nawet mi nieraz kaskę daje:) kociaczek25...Każde tabletki działają tak samo...Mają tyle samo % skuteczności...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ara
wroce do jednej sprawy no za niedlugo jade do chlopaka no i wtedy bede miala przerwe ale zadecydowalismy ze bedziemy sie kochac..i jak myslicie co jest lepsze tampon czy podpaska w tej sytuacji? tampon jest wygodniejszy ale podpaska praktyczniejsza czego wy uzywacie w takich sytuacjac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaa daj spokoj wiesz co ja przezyłam z chłopakiem... dwa dni nic nie jedlismy... juz pare kolezanek tez zmienia gin/// bo ona to do DUPY .... a po 2 jak sie dowiedziałam ze niby ciaza..to cos mi sie nie zgadzałol..... robilismy to zawsze kiedy mogłam w gumce.... i nie konczył we mnie i gumki nawet nie pekły... no ale najwazniejsze ze juz po wszyskim trzymaj sie :):):):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
americanos no ładna historia......sluchaj w moim mieście jest gin ktora wmawiała kobietą że są w ciąży(a nie byly) i proponowala im aborcje,jak te się zgadzaly to niby że coś tam im grzebala tam :P:P:P ale udawala że coś robi tak naprawde nie robila nic.....i za to kasiore brała....... aaaa ja to mam mame troche \"ze średniowiecza\" ale wiesz pomarudzila jeden dzien i luz, teraz jak ide do gin po recepte to ide odrazu do pracy mamy potem,bo moja mama w szpitalu pracuje i mi po drodze od gina jest,tzn jak jest w pracy to ide i jej zanosze recepte i mi wykupuje.a jak nie to jak sama wracam do domu od gina to mi mow \"dawaj ta rcepte\" :D:D:Dtakże ani ja nie płace za tabsy ani moj chlopak.....ona zdecydowała się w to inwestować....chociaż chciałaby już wnuki :P:P:P ale za to moj tata(w sumie to ojczym) jest w porządku :D mysli przyszlościowo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anulka156 ..........tak wogole jeszcze nigdy w zyciu nie najadłam sie strachu i stresu w jednym takich gin to tylko tepic.... nagadaja głupot a my wierzymy... bo to niby w konc u gin... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane🌻 Ara...Moim zdaniem tampony są okropne...Korkują większość krwi, większość nie spływa tylko zostaje w środku, łeee okropieństwo:oJa zdecydowanie wole popdaski, a kochanie się w czasie okresu jest nie takie straszne... americanos...No strasznie do dupy serio... No to dobrze, że się wszystko dobrze skończyło...:):):) anulka156...Moja mamcia jest super, a tata nie wie, że biorę tabsy anty, ale daje mi na nie kasę nie raz, bo mu powiedziałam, że biorę na wyregulowanie okresu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ara
jestem przy 15 tabletce i wiece przy pierwszym opakowaniu mialam plamienia bolal mnie troszke brzuch czasem i piersi..lekarz powiedzial ze moze rtto sie powtarzac do 3 miesiecy ale od 3 dni jakos znoiw zaczely mnie bolec piersi i troche brzuch ale to chyba normnalne co?? dodoam ze palmien juz nie mam i dobrze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×