Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Biała Dama 20

tabletki antykoncepcyjne...

Polecane posty

I dalszy ciąg, bo coś to się nie da na raz wysłać:o beretka...Jesteś przy 2 opakowaniu!?Jeśli tak to normalne, jeśli nie to i tak luz, bo jesteś trochę przed okresem...Mnie też nieraz pobolewa brzuch 3 dni przed okresem... czarnulka1724...No, no widzę, że ktoś tu się zdenerwował;) Piszesz, że nie jesteś dziewczynką, to kim przepraszam jesteś - facetem!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i już końcówka: Dalej do czarnulki...Słuchaj, nie wypisuj tu na mój temat, że jestem głupia (broniąc się, bo nie masz nic innego do powiedzenia)...Wiesz, jakoś dziwnym trafem dużo dziewczyn pyta mnie o zdanie i chętnie na pytania odpowiadam i prze gg też mamy kontakt, więc wydaje mi się, że się jednak nadaje!!Heh, doświadczona jestem(może nie bardzo, ale jak coś piszę to z doświadczenia) i nie wiem skąd wzięłaś informacje na temat mojego doświadczenia, że go nie mam jak mnie nie znasz!?I o tym, że nie znam się na najprostszych rzeczach!!Możesz mi powiedzieć co masz na myśli, bo wydaje mi się, że to nie do tematu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarnulka1724...I może byś tak bardziej składnie pisała, bo to zdanie:\"i jak gołym okiem widać że ktoś jest głupi i nie nadaje sie do dawania rad na tym forum to należy go ocenić!\" to jakieś takie nie po Polsku!!!A to:\"widać że jesteś mało doświadczona i nie znasz sie na najprostrzych rzeczach\" to w ogóle nie na temat za bardzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madlen 20
dziewczyna a mi ginekolog przepisał Microgynon 21, bierze to któraś z was??jeśli tak to odezwijcie się do mnie proszę, podzielcie się spostrzeżeniami ok??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milusiaa88
wiesz czego ci brakuje? uprzejmosci ty dajesz rady czy skaczesz do kogos ze nie czyta ulotki? zaloze sie ze z poczatku tez nie bylas tak madra a co do tego zebym poszla do swojej gin... u nas czeka sie prawie miesiac na wizyte \a ja ide na slub za prawie tydzien wiesz ja tam twierdze ze czarnulka ma racje niewiem jestes tu jakims szefem czy co? ktos ci dal prawo oceniac mnie czy jestem glupia? wiesz mam 19 lat a tabletki biore przeszlo rok ale nigdy nie przesuwalam se okresu dlatego do konca tego nie rozumialam... wiem co biore i czytam ulotki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beretka
dzięki za odpowiedzi i mam prośbę abyście się tak nie denerwowały bo to przecież normalne że ktoś pyta i raczej jest to normalne że czasem pytania się powtarzają . Dajcie na luz bo to nikomu nie pomaga a raczej szkodzi. Obie macie dużą wiedzę ale jak jest jakiś pytanie które jest w ulotce jak byk napisane to poprostu nie musicie na nie odpowiadać i tu nie chce nikogo obrazić ale ja sama nie przeczytałam całego tego topiku bo nie mam takiej możliwości :( dlatego myślę że czrnulka ma rację jak ktoś pyta ona odpowiada a Ty aaaa poprostu olej pytania no które ci się nie chce odpowiadać, Mam nadzieję że Was nie zdenerwowałam ale myśle że jednak trzeba wrzucić na luz :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beretka
ja mam jeszcze pytanie ale teraz to pewnie mi nikt nie odpowie. Tak to już jest jak człowiek napisze co myśli :) Odnośnie mojego brzuszka to nie dostanę okresu bo zmieniam tabsy i lekarka mi kazała nie robić przerwy tylko zacząć nowe podobno antykoncepcja będzie bardziej skuteczna ale dziś już brzusio nie boli tylko cała prawa noga tak jakby cały ból przeszedł na nią do tego stopnia że budziłam się w nocy bo nie mogłam wytrzymać tak czasem miałam przy bólu jajnika ale nie ma owu przy tabsach więc nie wiem co jest grane.może zaczyna mi się robić jakiś zakrzep lub jakiś zator w nodze bo ja palę jak smok a przy tabsach jednak krew robi się bardzo gęsta więc może o to chodzi a mam 27 lat więc w sumie niedaleko do 30. Jak myslicie co jest grane a może ktoś miał taki przypadek?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaswe
do aaaaaa:dzieki wielkie za odp. wystraszyłam sie jak sie we mnie... latego wzielam 2 myslalam ze to zwiekszy jej działanie moglam wziasc jeszcze we wtorek i normalnie od sr.przerwa a teraz dupa z tego trzeba bedzie bardziej uwazac.kutwa gdzie ja mam łeb...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Ale miałam wczoraj lipnie chodzący net:o Aż mnie skręcało, bo nie chciało się nic wysłać...Ale dzisiaj chyba już okej:) madlen 20...Ja biorę Cilest:) milusiaa88...Uprzejmości mi brakuje, ale tylko w niektórych przypadkach jak zauważyłaś...Bo jestem miła dla osób ogólnie, a może nie szczególnie dla tych co pytają po raz setny o to samo a odpowiedź mają kilka wersów wyżej... Daję rady i zawsze odpisuje na identyczne pytanie nawet ten setny raz, choć mnie to wkurza. Uwierz mi, że na prawdę bardzo dużo wiedziałam na temat tabletek jakie miałam zamiar zacząć zażywać i nie wiem czy zauważyłaś ale nie zadaje tu pytań, bo nie muszę, a po drugie wolę zaczerpnąć wiedzy od lekarza lub z ulotki a nie od obcych ludzi, którzy na forum mogą mi ściemnić na jakiś temat...Jak nie wiem czegoś to przypominam sobie przeglądając ulotkę, albo jak jestem na wizycie to pytam się ginki jeśli coś budzi moje wątpliwości... No u mnie się czeka nawet 2 mieszki, więc rozumiem. Nie jestem żadnym szefem i nie uważam się za takiego...To, że mamy odmienne zdania to chyba prawie normalne, każdy jest inny...Ja nie napisałam, ze jesteś głupia tylko ciemna:P Jeśli chodzi o Twoje pytanie to jeśli chcesz przesunąć okres to bierzesz 21 tabletek, później nie robisz 7 dni przerwy tylko bierzesz dalej następne opakowanie (21 tabletek), tylko musisz mieć na uwadze to, ze przy 2 opakowaniu mogą wystąpić plamienia!:) beretka...Mnie tylko chodzi o to, że jeśli jakaś dziewczyna wchodzi na forum to może przejrzeć ostatnie 2 strony, sprawdzić co tam jest i dopiero zapytać...I właśnie mnie chodzi o te dziewczyny, które zadają pytanie, na które odpowiedź znalazłyby właśnie na tych 2 ostatnich stronach... Mnie nie zdenerwowałaś i ja już pisałam trochę wyżej, ze choć się denerwuję to i tak za każdym razem odpowiadam na to kolejny raz to samo zadane pytanie... A co do bólu nogi, to może być przez to, że zaczęłaś teraz inne tabletki(skutek uboczny)Jeśli ból jest ostry to może idź do lekarza!? pi-nes-ka...Pasta do zębów:o kaswe...Nie zwiększyło działania...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość el0
po jakim czasie od rozpoczacie brania talbetek mozna konczyc u partnerki w srodku bez zandych obaw. kiedy tabletki zaczynaja juz dzialac? dzieki za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boże znowu.... ! jeśli dziewczyna weźmie pierwszą tabletke w pierwszym dniu okresu to mozna juz od pierwszego dnia kochać sie bez obaw. gdy tabletka po 4 h sie wchłonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siekerka
i wracam dziewczeta bo wczoraj byly plamienia a dzis mi sie kuna zaczal okres a powinnien byc dopiero kolo niedzieli!!!!!!!!!!!!i siet co sie dzieje ???? moze to byc od tego ze zapomnialam tej jednej tabletki?? czy tonormalne i zdarza sie czasmi?? AAAAAAAAAAAAAA a do ginka tak jak piszecie musialabym troche poczekac na wizyte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siekerka
i ciaglejeszcze sie trzymam mysli ze to jednak przez ta jedna tabletke i w ogole przez nieregularnosc brania innych i przez to ze to jest 2opakowanie pod rzad bo staram sie nie dopuszczac mysli ,przynajmniej jeszcze nie , ze to sa jakies krwawienia z drog rodnych jak napisali w ulotce,takie ot tak sobie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
el0...Przecież Ci już kuźwa odpisałam wyżej!!! moniak...Widzę, że tylko Ty i solidnykopniak są po \"mojej\" stronie... siekerka...Jesteś przy którym opakowaniu!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisałam Ci wyżej(na poprzedniej stronie) tak: el0...ZNOWU!!!Robicie to specjalnie czy co!!!To samo pytanie po raz tysięczny!!!Od 1 tabletki po 4h od wzięcia w pierwszy dzień okresu...Czytałaś ulotkę!?Tam masz jak byk napisane!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siekerka
aaaaa no bedzie 10 opakowanie teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siekerka...Nie pamiętam Twojej wypowiedzi, czy Ty już skończyłaś opakowanie!?Czy Ci jeszcze jakieś tabletki zostały i dostałaś tego plamienia!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goodthings
mam pytanie do was.biore tabletki juz pol roku i skonczylam ostatnio opakowanie moich tabletek po tygodniu bo mialam takie rozne powody ale chcialabym je znowu brac.jak myslicie co mam zrobic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siekerka
aaaaaa otoz wczoraj wzielam ostatnbia tabletke przed przerwa 7 dniowa ktora zaczyna sie dzis i okazalao sie ze zostalami jeszcze 1 tabletka ekstra ktorej zapomnialm wziac w jakis dzien, i mam taka nadzieje ze te plamienia okres czy coto to mam jest wlasnie od tego i to jest moje drugie opakowanie pod rzad, moze to byc od tego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goodthinks- że tak powiem kolokwialnie- jajco. Czekać na okres i zacząć znow od pierwszego dnia miesiaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaa ale teraz to walnęłaś!!! :-p czy ty nie potrafisz zauważyć że pseudonim czarnulka to rodzaj żeński??? to czemu piszesz że jestem FACETEM!!! i też mam kontakt z dziewczynami i też proszą mnie o zdanie więc nie wywyższaj sie bo nie jesteś tu najważniejsza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maliny
GOODTHINGS- masz tylko jedno wyjście- nowe opakowanie od 1 dnia krwawienia. A teraz trochę o moich doświadczeniach. Mam 21 lat, biorę Mercilon od 8 miesięcy. Od pierwszego opakowania nie miałam ŻADNYCH skutków ubocznych, mimo że z tego, co wiem tabletki te są dla kobiet o drobnej, szczupłej budowie ciała, z ładną cerą i małymi piersiami, a ja jestem praktycznie przeciwieństwem tego. Od sierpnia kocham się ze swoim chłopakiem tylko bez zabezpieczenia, bo na prezerwatywy oboje źle reagujemy. Dużo rozmawiamy o "tych sprawach", więc raczej jestem spokojna. Niby nie mam się czego obawiać, ale jestem tylko człowiekiem, więc z niecierpliwością czekam na okres ;) Martwi mnie natomiast coś innego- mniej więcej od czerwca mam napady histerii po alkoholu. Wiem, że hormony mogą działać jako depresanty w połączeniu ze środkami psychoaktywnymi, więc pewnie u mnie się tak stało. Normalnie jak więcej wypiję, to same napływają mi łzy do oczu i nie mogę się uspokoić. Na dodatek ostatnio bardzo dużo śpię, czuje się ciężka i jest mi trochę niedobrze po jedzeniu. Zaraz po najbliższym okresie idę do ginekologa na zabieg zakwaszenia nadżerki, a przy okazji poproszę o zmianę tabletek. Może któraś z Was miała podobne doświadczenia? Prosiłabym o wypowiedź kobietek w zbliżonym przedziale wiekowym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem młodsza od Ciebie, ale tez biore mercilon. Nie jestem ani gruba ani szczupła... taka akurat, ale nie mozna powiedziec że mam drobną budowe ciała, cere mam ładną, a piersi małe nie są ;) Wiec jak widzisz tez nie podlegam pod ten szablon. Także czuje sie świetnie po mercilonie, a co do alkoholu to musze przyznać że na początku tez mialam takie problemy jak Ty... ryczałam jak wściekła. Potem to ustąpiło i zmieniło sie w niechęć do alkoholu ;) w sumie dobrze, wypije troche i moge sie dobrze bawic bez urywania sie filmu i niepotrzebnych histerii... jesli dobrze sie czujesz to nie wiem czy jest sens zmieniac tabletki, moze lepiej po prostu mniej pic i tyle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A przepraszam napisałas tez ze czujesz sie ciężka i senna, no tak to faktycznie warto zmienic bo po co sie męczyc ;) sory nie doczytałam na początku dokładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goodthings...A co chcesz zrobić...Zacząć po okresie następne opakowanie... siekerka...Tak, jeśli to jest 2 pod rząd to tak... czarnulka1724...A umiesz czytać!?Napisałam do Ciebie dziewczynko, to napisałaś, że Ty nie jesteś dziewczynką tylko ja...Ja jestem, a Ty!?I tu napisałam zdanie...Skoro nie jesteś dziewczynką to kim jesteś - facetem!?O to chodzi!!!Wiem, że nie jestem tu najważniejsza i za taką się nie uważam i wywyższać tez się nie wywyższam, tylko tłumaczę, że zawsze odpowiadam na pytania, które ktoś mi zadaje... Maliny...Ja pierwsze słyszę o takim czymś, żeby mieć napady histerii po alkoholu;)Więc nie umiem Ci pomóc...Mam 22 lata...A reszta skutków to może być od niedobrze dobranych tabsów...A miałaś badania przed tabletkami!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewusek
Laski mam pytanko: Od niedawna biore tabletki (Cilest), wlaśnie mam 7 - dniową przerwe bo skończyłam drugie opakowanie. Powinam w ciągu tej przerwy dostać okres, prawidłowo wczoraj a tu nic i nic ... od środy musze zacząć brać kolejne opakowanie czy jak do środy nie dostane okresu mam zaczynać to opakowanie czy poczekać aż dostane okres ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelina2000
ewusek moze sie tak zdarzyc ze nie dostaniesz okresu,poniewaz to twoje pierwsze doswiadczenia z tabsami,tak zrozumialam.Wydaje mi sie,ze musisz 8 dnia rozpoczac nowe opakowanie.Nie mozesz czekac do okresu,bo antykoncepcja bedzie nieskuteczna.pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewusek
Tak to moje pierwsze doświadczenie z tabletkami. Dzieqje ;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×