Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Biała Dama 20

tabletki antykoncepcyjne...

Polecane posty

wielkie dzięki. szczerze mówiąc odkąd nie mam stałego chłopaka trochę się boję i zwracam uwagę na wszystko. jeszcze raz dzięki buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcin89136
dzieki bardzo ze ktos podal odpoiedz jestes cool diamond_bitch. wiedz ze nie jestem jadnak z pochodzenia tych napalonych i umiem powiedziec stop zdajemy sobie oboje sprawe tego ryzyka ale czas pokaze jak to bedzie jeszcze raz dzieki 3-m sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmmmmm89
hej mam pytanko jak sie bierze tabletki antykoncepcyjne to mowicie ze nie ma jajeczkowania czyli co podczas okresu nie wypywaja jajeczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmmmmm89
hejka mam jeszcze 1 pytanko czy wiecie moze czy tableki anty... hamuja rozwoj piersi?albo slyszlalam ze sa takie co powiekszaja biust:?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmmmmm89999
hejka mam jeszcze 1 pytanko czy wiecie moze czy tableki anty... hamuja rozwoj piersi?albo slyszlalam ze sa takie co powiekszaja biust:?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie. w ogole nie ma sie jajeczkowania, ani cyklu ani okresu. krwawienie ktore jest to nie okres tylko sztucznie wywołane krwawienie. jajeczka w ogole nie dojrzewają podczas gdy sie bierze tabsy i siedzą uśpione w jajnikach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmmmmm89- tabletki nie maja nic wspolnego z piersiami. na początku mogą zatrzymywać wode w organizmie i piersi puchną troche wiec wydaja sie wieksze. a to ze hamują rozwój to nie wiem skad wytrzasnełas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elo🖐️ marcin89136...O kutwa, coś Ty tu wypisał:)Pierwsze zdanie niezrozumiałe z deka:)\"no hej dziewczyny i chłopaki słuchajcie ja mam właśnie to obawę jestem już że moja miłością bez mała 2 lata\";)Ale spox:) Przykro mi, ale nic więcej Ci nie mogę napisać oprócz tego, że możesz się kochać bez zabezpieczenia, ale zawsze masz 1 % ryzyka... Zawsze ten 1 raz na maxa może być tym jednym lipnym:o A przede wszystkim musi przestrzegać zasad, czyli brać regularnie, itp. (to co masz w ulotce)... diamond_bitch...No to dobrze:) Alkohol nie osłabia w ogóle działania tabletek, skąd to pytanie... Co Ty na to, że ja nieraz tabletki popijam piwem!?...Też biorę o 21... Ale jeśli chodzi o samo tak po prostu przesunięcie godziny, to możesz zmienić... daggy...Musisz poczytać w ulotce, bo w jednej nie ma nic na ten temat, a w innej coś jest...A tak ogólnie to nie powinno się brać po 35 roku życia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmmmmmmmmmmmm89...1) Tak...2) Nie wiem skąd to się wzięło, ale tabletki anty ani nie hamują rozwoju piersi ani nie powiększają...Zatrzymują wodę w organizmie co może powodować \"powiększenie\" ale z czasem jak przestaniesz brać, biust spadnie... niejasna sprawka...Po co wysyłasz linka z pastą do zębów na nasze forum:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaa - to luzik. super że jeszcze są na tym świecie takie trzepnięte osoby jak ja. też często popijam tabletki piwem... pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze was chciałam zapytać jak to jest z braniem tabsów i chodzeniem na solarium? bo ja od 3 lat chodzę się opalać a tabletki biorę od ponad roku. bardzo chce mieć ładnie opaloną skórę, ale też nie daje mi spokoju fakt że mogę dostać przebarwień. może któraś z was też bierze tabletki i chodzi się opalać? ja chyba jestem uzależniona od solarium... a tabletki też muszę brać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mam na sprzedanie opakowanie jasminelle za 30zl, odstawilam poniewaz zle sie po nich czulam, to jedno opakowanie szuka nabywcy, a szkoda wyrzucic do kosza. osoby zainteresowane prosze pisac na mail dotta84@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki, że się powtarzam, ale może mi pomożecie. :) Kochane, powiedzcie mi Troszkę się przeziębiłam. To znaczy mam katar od przedwczoraj i wczoraj miałam 37,3 gorączki. Ale czuje się dobrze, gardło mnie nie boli. Wzięłam polopirynę i rutinoscorbin - wczoraj. Dziś czuję się dobrze. Jak myślicie, czy to wszystko może spowodować słabsze działanie antykoncepcyjne? Zależałoby mi na szybkiej odpowiedzi. Dzięki z góry, buźka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arnianka - z tego co się orientuje, osłabić działanie tabletek anty mogą jedynie antybiotyki. a to co ty zażyłaś to zwykłe tabletki od przeziębienia, i nie wpływają na działanie tabsów. sama bardzo często je łykam kiedy tylko zaboli mnie głowa albo dostane kataru. życzę szybkiego powrotu do zdrowia buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasmin pytanie
czesc wam! mam pytanko nie wiem co robić proszę pomóżcie! wczoraj miałam bardzo skąpe brązowe plamienie ok 21 jak byłam w wc zauważyłam na papierze trochę normalnej krwi więc o 21 wzięłam pierwszą tabletkę z pierwszego opakowania yasmin (myślałam, że okres sie rozkręci) a tu nic! i co ja mam teraz zrobić? darować sobie dalsze branie i zacząć za miesiąc? ja myślicie? proszę o rade!! pilne! dodam, że teraz to nawet plamienia nie ma :( co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bierz dalej ale zabezpieczona bedziesz dopiero przy drugim opakowaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arnianka - skąd ten pomysł. przeziębienie nie może osłabić działania tabletek antykoncepcyjnych. bądź spokojna i korzystaj do woli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mik
"Chodzi ciąża koło drogi cichiuteńko stawia nogi kogo ciąża napodzieje ten sie wcale nie spodzieje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!" P.S. Do aaaaaaa dzięki za odpowiedź, zreszta jedyną która tu znalazłam do mnie skierowaną! ale co tu się dużo dziwić, ludzie w większości poschizowani, żeby aby tych potomków nie mieć za wcześnie...Pozdrawiam Cię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arnianka - skąd ten pomysł w Twojej głowie? przeziębienie nie może osłabić działania tabletek antykoncepcyjnych. bądź spokojna i korzystaj do woli... pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasmin pytanie - ja też uważam, że powinnaś dalej brać tabletki. szkoda by było zmarnować opakowanie. czasami się zdarza że występują niekontrolowane plamienia, ale to jeszcze nic strasznego. łykaj dalej, ale musisz uważać przy stosunku, na razie póki nie zaczniesz brać trzeciego opakowania postaraj się dodatkowo zabezpieczać, tak dla pewności buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yasmin pytanie
dziękuje wam kobietki za odpowiedz posłucham was i wezmę dziś kolejna tablete i tak aż do końca opakowania ja to w ogóle ostatnio mam problemy z okresem w lipcu miałam cały czas zamiast okresu takie plamienia brązowe (27 sierpnia byłam u gina i lekarka powiedziała, że raczej wszystko gra ale pobrała wymaz do badania cytologicznego) w sierpniu pierwszego dnia również było plamienie skąpe i brązowe a potem tylko 2 dni normalna krew( ale też skąpiutko) i teraz znowu podobna sytuacja skąpe plamienie zażyta pierwsza tabletka i po wszystkim ani plamienia ani krwi byłam dziś u gina ale niestety zamknięte już było więc polecę jutro z rana zapytać czy dobrze, że wzięłam ta tabletkę i zapytam od razu czy są już wyniki! pozdrawiam wszystkich i mam nadzieje, że mimo moich obaw wszystko będzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bujajaca w oblokach
Witam.mam maly problem odnosnie tabletek moze jest ktoras znajaca sie na rzeczy?otoz wzielam 2 tabsy antykoncepcyjne prawie naraz tzn.dzisiaj jedna o g.12 czyli normalnie jak biore a druga o 15 :( przez moja glupia pomylke...i nie wiem teraz czy moge opuscic tabletke nastepnego dnia i wziac nastepna pojutrze?jak myslicie?dodam ze nie ma mojego faceta i tak nie bede uprawiac sexu przez nastepny tydzien ale nie wiem czy mi to nie zaburzy czegos i nie wplynie na dalsza skutecznosc tabletek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewusek
Witam Was wszystkie :] Mam pytanko: od niedawna współżyje ze swoim facetem (kochaliśmy sie ok 3 razy). Nasz pierwszy raz byl jakieś 3 tygodnie temu. Podczas pierwszego stosunku kochaliśmy się bez gumki, był to stosunek przerywany, później już za każdym razem z gumką. Ja oczywiście biorę ok około 3 miesięcy tabletki antykoncepcyjne (tylko ostatnio mam rozbieżność godzin, tzn, że powinnam brać o 19 a czasem zdazy mi sie wziasc po 22). 3 dni temu powinnam dostać okres a tu nic ... co wy o tym sądzicie ? Powinnam sie bać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yasmin pytanie
17 minut temu wzielam droga tabletke i wiecie co mimo iż jutro idę do gina postanowiłam, że wezmę mimo wszystko cały listek do końca i zrobię przerwę w braniu ( dodam, ze to moje pierwsze opakowanie) bo nie mam przekonania co do mojego okresu! i teraz mam pytanie ile czasu powinnam zrobić przerwę by moc od nowa zacząć brać tabletki ( tym razem już od normalnego krwawienia)? i jeszcze jedno nie wiem czy powinnam ufać gince bo ona mi powiedziała, że mogę brać tabsy jak będę plamić a czytałam rożne artykuły pisane przez lekarzy i oni piszą ,że należy brać w dniu krwawienia a nie plamienia wiec już nie wiem czy jej ufać?! i jeszcze jedno chciałabym zaproponować mojej gince żeby mi zrobiła jakieś badania bo chce wiedzieć czemu od 3 miesięcy mam taki dziwny okres i w związku z tym jakie badania mogłaby mi w tym celu zrobić? ma ktoś pojęcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yasmin pytanie
diamond_bitch może Ty mi cos doradzisz? :) albo Ty moniak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolcia86
hej:) tabletki powinnas zaczac brac od pierwszego dnia okresu! czyli jak odstawisz te tabletki, czekasz az dostaniesz okres (z reguly po odstawieniu na okres czeka sie ok miesiaca, ok23-28 dni). pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolcia86
Ewusek---- stosunek przerywany to nie jest dobra metoda antykoncepcji, tu jest zawsze ryzyko zajscia w ciaze. A co do brania tabletek z parogodzinnym opoznieniem to nic zlego sie nie dzieje, ale lepiej dla spojoju ducha brac zawsze o tej samej godzinie. A kiedy powinnas dostac okres? Ja w 7dniowej przerwie nie dostalam tego palmienia. Zrobilam da testy ciazowe- na szczescie negatywne :D wiec jesli masz jakiekolwiek watpliwosci polecam kupic test "Pre test". Ona jest bardzo dobry i dokladny. zaplacisz nie wiecej niz 14 zl. Ale szczerze mowiac watpie zebys byla w ciazy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×