Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Biała Dama 20

tabletki antykoncepcyjne...

Polecane posty

aaaaaaaa Biore mercilon i nawet wzmianki o sloncu nie ma .Dlatego nawett o tym nie pomyslalam ale faktycznie to może być przyczyna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosienka2809...Ja też się nie znam na plastrach..."A wiec od okresiku w tym miesiącu zaczynam z powrotem zażywać Cilest "--->Ale to lekarz wybrał Ci Cilest? "no ale musiałam odstawić bo pojawił sie ten trądzik"--->Skoro brałaś je wcześniej i miałaś trądzik, możliwe, ze przez nie, to zastanawia mnie czemu zaczynasz te same tabletki jeszcze raz...Nie sugerował Ci lekarz zmiany? solidnykopniak...Nie dziwię Ci się, że nie chciałabyś być prowadzona przez mamę:P weronikka..."ale faktycznie to może być przyczyna"--->Przyczyna czego??Co tu masz na myśli dokładnie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzegorzwojtowicz
moja dziewczyna od dluzszego czasu nie chciala uprawiac seksu. wg niej to nie moja wina tylko wina tabletek. dla mnie to bardzo trudna sytuacja wiec postanowilismy zmienic jej tabletki, gdyz jak mowi sama chce zeby bylo normalnie. czy to tak naprawde mozliwe? brala novynette pol roku. teraz zmienila na cilest, je je od 2 tygodni i dalej nic. a moze to tylko taka wymowka? prosze o wyjasnienie i pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fix...
Hej.. Mam pytanko.. czy przed wyborem tabletek antykoncepcyjnych muszę iść do ginekologa i on mi poda odpowiednie dla mnie.. Czy np mogę wyprobować takie jakie używa moja siostra??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzegorzwojtowicz
moja dziewczyna od dluzszego czasu nie chciala uprawiac seksu. wg niej to nie moja wina tylko wina tabletek. dla mnie to bardzo trudna sytuacja wiec postanowilismy zmienic jej tabletki, gdyz jak mowi sama chce zeby bylo normalnie. czy to tak naprawde mozliwe? brala novynette pol roku. teraz zmienila na cilest, je je od 2 tygodni i dalej nic. a moze to tylko taka wymowka? prosze o wyjasnienie i pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzegorzwojtowicz
moja dziewczyna od dluzszego czasu nie chciala uprawiac seksu. wg niej to nie moja wina tylko wina tabletek. dla mnie to bardzo trudna sytuacja wiec postanowilismy zmienic jej tabletki, gdyz jak mowi sama chce zeby bylo normalnie. czy to tak naprawde mozliwe? brala novynette pol roku. teraz zmienila na cilest, je je od 2 tygodni i dalej nic. a moze to tylko taka wymowka? prosze o wyjasnienie i pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzegorzwojtowicz
moja dziewczyna od dluzszego czasu nie chciala uprawiac seksu. wg niej to nie moja wina tylko wina tabletek. dla mnie to bardzo trudna sytuacja wiec postanowilismy zmienic jej tabletki, gdyz jak mowi sama chce zeby bylo normalnie. czy to tak naprawde mozliwe? brala novynette pol roku. teraz zmienila na cilest, je je od 2 tygodni i dalej nic. a moze to tylko taka wymowka? prosze o wyjasnienie i pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzegorzwojtowicz
moja dziewczyna od dluzszego czasu nie chciala uprawiac seksu. wg niej to nie moja wina tylko wina tabletek. dla mnie to bardzo trudna sytuacja wiec postanowilismy zmienic jej tabletki, gdyz jak mowi sama chce zeby bylo normalnie. czy to tak naprawde mozliwe? brala novynette pol roku. teraz zmienila na cilest, je je od 2 tygodni i dalej nic. a moze to tylko taka wymowka? prosze o wyjasnienie i pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fix...
Hej.. Mam pytanko czy jak chce zacząć brać tabletki Antykoncepcyjne muszę iść do ginekologa żeby on mi podał odpowiednie dla mnie czy mogę sprobować np takich jakie używa moja siostra??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzegorzwojtowicz
moja dziewczyna od dluzszego czasu nie chciala uprawiac seksu. wg niej to nie moja wina tylko wina tabletek. dla mnie to bardzo trudna sytuacja wiec postanowilismy zmienic jej tabletki, gdyz jak mowi sama chce zeby bylo normalnie. czy to tak naprawde mozliwe? brala novynette pol roku. teraz zmienila na cilest, je je od 2 tygodni i dalej nic. a moze to tylko taka wymowka? prosze o wyjasnienie i pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzegorzwojtowicz
witam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzegorzwojtowicz
moja dziewczyna od dluzszego czasu nie chciala uprawiac seksu. wg niej to nie moja wina tylko wina tabletek. dla mnie to bardzo trudna sytuacja wiec postanowilismy zmienic jej tabletki, gdyz jak mowi sama chce zeby bylo normalnie. czy to tak naprawde mozliwe? brala novynette pol roku. teraz zmienila na cilest, je je od 2 tygodni i dalej nic. a moze to tylko taka wymowka? prosze o wyjasnienie i pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzegorzwojtowicz
moja dziewczyna od dluzszego czasu nie chciala uprawiac seksu. wg niej to nie moja wina tylko wina tabletek. dla mnie to bardzo trudna sytuacja wiec postanowilismy zmienic jej tabletki, gdyz jak mowi sama chce zeby bylo normalnie. czy to tak naprawde mozliwe? brala novynette pol roku. teraz zmienila na cilest, je je od 2 tygodni i dalej nic. a moze to tylko taka wymowka? prosze o wyjasnienie i pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzegorzwojtowicz
o kurde sory nie wiem jak to sie zrobilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzegorzwojtowicz...Możliwe, przy tabletkach może spadać libido do zera...A wysłało Ci to kilka razy, bo to forum się zacina... Fix......Musisz iść koniecznie do ginekologa, on przeprowadzi rozmowę, badanie na fotelu i skieruje na badania krwi...Potem Ty z wynikami pójdziesz do niego i ona/on Ci dobierze na ich podstawie najlepsze dla Ciebie...Nic na własną rękę...Ginekolog przy tabletkach to podstawa, poza tym tabletek bez recepty i tak nie dostaniesz...Nie możesz sobie wybrać tabletek jakie chcesz brać, bo takie bierze siostra. Każdy organizm jest inny i każdy potrzebuje czegoś innego...Może akurat te same będą do Ciebie pasować, ale najpierw badania!!Konieczne są badania!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja musze odstawić... koszmarnie się czuje w tym miesiącu... ale lekarza mam dopiero w piątek i nie wiem czy moge tak bez konsultacji... zostało mi 5 tabletek...poza tym nie chce w piątek dostać okresu bo jak ja mam iść do lekarza... Jestem zła na siebie że poszłam kilka miesięcy do tego lekarza... nie zrobił mi żadnych badań...a ja myślałam że tak ma być... Na wyniki badań też czekam...będą jutro... a na razie... mam problemy z chodzeniem bo po godzinie na nogach ból staje się straszny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinguś 123
biore pierwsze opakowanie tabletek i cały czas mam krwawienie, jak sądzicie odstawić te tapsy czy sprubować brać je dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elo... Inga... i tyle...\"A ja muszę odstawić\"--->Możesz zmienić... \"koszmarnie się czuje w tym miesiącu\"--->Które to opakowanie? Najpierw piszesz \"nie zrobił mi żadnych badań\", a potem piszesz \"Na wyniki badań też czekam...będą jutro\"--->To jak w końcu?Miałaś badania czy nie? \"i nie wiem czy mogę tak bez konsultacji(...)mam problemy z chodzeniem bo po godzinie na nogach ból staje się straszny...\"--->W tym przypadku ja bym odstawiła sama...Jeszcze się zakrzepów nabawisz...Odstaw, a na to, ze dostaniesz okres w piątek nie zwracaj uwagi!Ważna jest konsultacja z lekarzem, a nie okres... kinguś 123...ULOTKA!!Oczywiście nie czytałaś:o Krwawienie przy pierwszym opakowaniu może trwać nawet całe to opakowanie...Może go też nie być, może być różnie, poczytaj ulotkę i będziesz wiedzieć, co ja się będę rozpisywać...Już odstawiać, zamiast ulotkę w rękę wziąć...W ogóle nie myślisz i pewnie ulotka jest Ci obca:o...\"Spróbować brać je dalej\"--->Próbować??Po prostu bierz normalnie tak jak masz brać...Jakbyś czytała ulotkę to byś wiedziała z czym to się je...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinguś 123
no wiesz ulotkę czytałam i to nawet kilka razy ale tam nie jest napisane że tak można mieć przez cały czas tylko przez kilka dni a czytanie raczej nie jest mi obce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczekrrrrrr
kingus pobierz jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elo grzegorzwojtowicz tak to jest możliwe czasami przy tabletkach odchodzi ochota na sex. kinguś 123 bierz dalej, przez pierwsze trzy miesiące moga się dziac rózne rzeczy, w tym plamienia podczas brania tabletek. Inga... i tyle odstawiaj z miejsca, i wizyta u lekarza konieczna. A ja miałam w tym miesiącu zacząć od nowa brać tabletki anty..............ale mam to gdzieś, dobrze mi jest jak jest i poczekam do wakacji jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tzn miałam, tak postanowiłam sobie jak je odstawiałam, że do maja i w maju od nowa,ale poczekam jeszcze do czerwca:) i na pewno na Cilest sie nie skusze już, chyba że nie będzie wyjścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Solidny kopniak...Ty pisałaś do mnie? Przecież ja nic takiego nie napisałam,że lekceważyłam objawy?Jak sie tradzik pojawil i zaczelam leczenie,to tabsy od razu poszly na bok.Z reszta i tak wtedy planowalam przerwe w tabsach wiec bylo mi to na reke. aaaaa...zarowno gin jak i dermatolog powiedzieli ze to niekoniecznie od tabletek.Cilest zazywalam prawie 1,5 roku i sluzyl mi bardzo dobrze,zero skutkow ubocznych.Musialam je przerwac,chociazby z tego wzgledu ze zazywalam antybiotuk ktory wchodzi w interakcje z Cilestem...Lekarz stwierdzil,ze skoro sie wyleczylam i buzia jest w porzadku to moge zaczac zazywac tabsy i to wlasnie Cilest skoro mi sluzyl bez zadnych skutkow ubocznych.Jak cokolwiek zauwaze,to wtedy mam sie zglosic szybiutko do dermy i zapytac co robic.Wtedy juz bedzie pewne,ze tabletki anty mi nie sluza pod kazdym wzgledem i bede musiala pomyslec o jakiejs innej matodzie.Jest to pod pewnym wzgledem ryzyko,ale jesli bede sie dobrze obserwowac i w pore zauwaze jakies zmiany na buzi to da sie szybko to odwrocic. Anulka156...CZemu piszesz ze napewno nie wrocisz do Cilestu?? Z tego co pamietam to bylas bardzo zadowolona z niego...Zauwazylas cos w tej przerwie czy jak? Ja tez sie teraz zastanawiam,jak to bedzie po powrocie do tabsow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kinguś 123...Dziwi mnie to, że Wy piszecie, że nic nie macie w ulotkach, a ja jakoś mam wszystko!Brałam najpierw Cilest teraz Regulon i obydwu jest napisane to czego potrzebuję...Czyżby to były jedyne tabletki z dobrą ulotką?Dziwne...Może Wy po prostu potrzebujecie odpowiedzi napisanych wprost, bo inaczej nie wiecie, że coś oznacza to samo o co Wam w danym momencie chodzi... gosienka2809...\"zarówno gin jak i dermatolog powiedzieli ze to niekoniecznie od tabletek\"--->Pewnie, oczywista sprawa, przecież nie wszystko można zwalić na tabletki:)W sumie to mógł Ci się pojawić od wielu czynników...Nawet od jedzenia(jakiegoś tam danego składnika - np. czekolady, itp)... \"Cilest zażywałam prawie 1,5 roku i służył mi bardzo dobrze,zero skutków ubocznych.\"--->Ja zażywałam prawie 2 lata i też bez żadnych skutków od początku, tylko przy ostatnich 2 opakowaniach miałam plamienia począwszy od 4 ostatnich tabletek z opakowania do momentu krwawienia(krwawienie miałam normalnie 4 dnia, jak zawsze)i musiałam zmienić... \"Musiałam je przerwać, chociażby z tego względu że zażywałam antybiotyk, który wchodzi w interakcje z Cilestem\"--->Ale wcale nie trzeba odstawiać tabletek z tego powodu, tylko po prostu dodatkowo się zabezpieczać...Ulotkę Cilest znam na pamięć i wiem, że tam nie ma napisane ani słowa o tym, że jak się zażywa antybiotyk wchodzący w interakcje to trzeba tabletki odstawić!Odstawianie na krócej niż 3 miesiące jest niewskazane!! \"i będę musiała pomyśleć o jakiejś innej metodzie.\"--->Czemu od razu o innej metodzie?Przecież możesz zmienić tabletki na inne, to wystarczy...To, ze Cilest będzie miał wpływ na Twój trądzik np., nie znaczy, że inny rodzaj też...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanko czy to jakoś zaważy na działaniu nastepnego opakowania jesli nie wezme ostatniej tabletki z opakowania ktore mi sie wlasnie skonczylo?? zgubilam ją :/ nie wiem czy spokojnie moge za 7 dni zaczynac nastepne normalnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Mary07 Oczywiscie ze zaważy , skoro zgubilas tabletke musisz wziasc z kolejnego opakowania te tabletke a nie czekac teraz na przerwe . aaaaaaaaa "przyczyna" wystapienia plamek na skórze wygladaja jak przebarwienia .Mam jedno wlasnie takie;> Ale tylko jedno Wiem ze nie musi być napisane dokladnie solarium , ale u mnie wogóle nie ma nic wzmianki na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mary zrób normalnie te 7dni przerwy i już. jeśli to jest faktycznie ostatnia tabletka z opakowania. Tylko pamiętaj 7 dni i ani dnia dłużej, przerwy sie nie wydłuża nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli jak zaczynalam brac w czwartek to teraz mam zaczynac w srode tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mary07...Nie zaważy, jeśli przerwa wyniesie 7 dni, nie możesz jej przedłużyć...Możesz zacząć normalnie następne, ale koniecznie po 7 dniach...Tak, w środę...Po prostu 8 dnia...Normalnie masz cykl 21 + 7 dni przerwy + 21 + 7, to teraz masz cykl 20 + 7 dni przerwy + 21 + 7... weronikka...Jedno przebarwienie może być początkiem ostudy...Gdzie masz to przebarwienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×