Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Biała Dama 20

tabletki antykoncepcyjne...

Polecane posty

Gość Pampejek
no i mam jeszcze taki problem a mianowicie czy jak biore tabletke o 20 to zanim zaczne pić alkohol to musze czekac do czasu jej wchloniecia czy od razu , tlyko tak pić zeby po prostu nie zwymiotowac i bedzie dobrze :>? jest to dla mnie dość ważne bo jutro jade na waakacje i nie wiem co robić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OnaMala...20, albo 21, nie pamiętam dokładnie... wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr...Hehe, to samo miałam napisać :) Pampejek...Możesz od razu...Tak, nie możesz zwymiotować, a jak Ci się zdarzy, to masz od tego ulotkę, żeby tak zrobić, jak masz w niej napisane... Jak nie wiesz co robić, to od tego masz ulotkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pampejek
no tak :) tylko nie zawsze jhets w niej to o co dokladnie mi chodzi :) dzięki za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola 56
ile moze trwac te bole brzucha i jajników po odstawieniu tabletek ?? :(:( prosze pomozcie :( i ten strasznie trwardy brzuch !! czy ktoras z was to miła ?? czy to nie ciaza ??? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karola 56...Jak chcesz wiedzieć, czy to nie ciąża to musisz iść do ginekologa, przecież my Ci tego nie powiemy przez neta...Nie wiem ile mogą trwać takie bóle, itp, jeszcze nigdy nie odstawiałam tabletek, wydaje mi się, że to pewnie indywidualna sprawa każdej z nas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mam pytanie. jestem jeszcze dziewica, ale chce to zmienić! chciałabym zaczac sex i by c jak najlepiej zabezpieczona. myslicie, ze moge zaczac brac tabletki anty jak jeszcze nie wspolzylam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bazylka880...No oczywiście, że tak, ja tak zrobiłam na przykład...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn chodzi mi o to czy juz w pierwszym miesiacu brania tabletek moge miec pewnosc, ze jestem dobrze zabezpieczona, bo slyszalam ze dopiero podczas brania ich w drugim miesiacu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynabonda
hej moze wiecie czy belissa sun obniza dzialanie cilest, czy ma jakis wpływ na dzialanie? pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bazylka880 a co maasz napisane w ulotce?? tutaj rozne rzeczy wypisuja wiec trzymaj sie tylko tego o masz w uloce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha no to w takim razie zapytaj jutro lekarza i trzymaj sie tego co bedziesz meic napisane w ulotce bo co do skutecznosci kazdy tutaj ma inne zdanie i niektore opinie sa wziete z kosmosu wiec sie nimi nie kieruj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bazylka880...Jeśli 1-szą tabletkę weźmiesz w 1-szy dzień okresu, to jesteś zabezpieczona po 4 h od zażycia tej 1-sej tabletki, chyba, że Twoja ulotka będzie mówiła inaczej... bazylka880--->Tak, jeśli będziesz przestrzegała wszystkich zasad w braniu, wtedy masz ponad 99% zabezpieczenia...Przeczytaj ulotkę jak kupisz tabletki, będziesz wszystko wiedziała :) bazylka880--->Nie, chyba, że ulotka mówi inaczej... dziewczynabonda...Ulotka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milee
Czy któraś z Was wie czy witaminy z grupy B działają jakoś na tabletki antykoncepcje? czy może jest na odwrót że to tabletki anty obniżają poziom witaminy B? Bo słyszałam dwie wersje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma nic na ten temat w ulotce? bo u mnie nie ma, więc dla mnie problem nie istnieje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniaaa22
powiedzcie mi czy jesli zazyje po raz pierwszy tabletke antykoncepcyjna 2dnia okresu to bedzie ona skuteczna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będziesz musiała się dodatkowo zabezpieczać przez tydzień, później będzie ok. sprawdź to jeszcze w ulotce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasao69
mam pewien problem. niedawno odstawilam tabletki i czekam na 1 miesaiczke , powinnam ja dostac dzis to jest 28 dzien, ale gdy nie bralam tabletek to okres zawsze mialam nieregularnie, wiec moze teraz tez sie opuznia albo to efekt zaprzestania brania pigulek? okres powinnam dostac dzis , ale narazie go "niewidac" mam lekkie bole w dole brzucha tak jak na okres zawsze mialam, tylko niepokoi mnie temperatura 36,9 37 C do tego bolaly mnie ostatnio sutki ale juz nie.. w cioaze mozliwosc zajscia byla bo raz kochalam z chlopakiem RAZ bez zabezpieczenia , oczywiscie wczesniej wyszedl, ale wiem wiem to nie jest zadne zabezpieczenie. ale jestem dobrej mysli mam nadzieje ze na dniach dostane .........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasao69...Okres może Ci się spóźnić, możesz go dostać dużo później po ostawieniu tabletek...A ten jeden raz bez zabezpieczenia, to znaczy, że bez tabletek, tak?I kiedy to było?Ile brałaś tabletki po tym jednym razie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola 56
dziewczyny mam do was pytanie kiedy moge sie spodziewać okresu po odstaiwniu tabletek anty ? czy mam sie czym martwić ze sie nie pojawia ? dzis jest ten dzien w ktorym normalnie dostałam z odstaiwnia... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasao69
no ten jeden raz bez zabezpieczenia bylo po odstawieniu, tabletki bralam 2 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasao69
ale za 2 tyg zrobie sobie test ciazowy i wtedy to juz raczej bedzie pewny wynik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia_sloneczko
mam takie pyt. czy mogę zażywać NOVYNETTE np z jakimiś tabl. odchudzającymi??? tzn przez jakiś czas biorę Line. i nie wiem czy nadal mogę je brać jak zacznę NOVYNETTE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasao69...Ile po odstawieniu? agusia_sloneczko...Musisz porównać w ulotkach skład anty z tymi odchudzającymi, czy jedne nie wpływają nieodpowiednio na drugie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdzisia
Czesc dziewczyny:) Mam kilka pytan dotyczacych tabletek i byłabym b. wdzieczna gdyby ktos mi odpowiedzial:) Otóz postanowilam zdecydowac sie na przyjmowanie tabletek (jesli nie bedzie zadnych przeciwskazań) i w zwiazku z tym za tydz. zapislam sie do lekarza (do tej pozy uzywalam tylko prezerwatyw). Interesuje mnie to, jakie badanie trzeba zrobic, zeby lekarz przepisal tabletki. Btlabym wdzieczna, gdyby ktos napisal w skrocie na czym one polegaja. Chcialabym tez wiedziecz po jakim czasie od zazycia pierwszej tabletki moge uprawiac sex bezpieczenie, tzn po jakim czasie one dziala. Z gory dziekuje i pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×