Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Biała Dama 20

tabletki antykoncepcyjne...

Polecane posty

Gość Jowitejszyn
DZIEKI ZA SZYBKA ODP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam laseczki. Mam pytanie. Biorę tabletki Jasminelle od 3 miesięcy. I od tamtego czasu czuję jak mi się tyłek rozrósł Nie mogę dopią się w żadne spodnie. Koleżanki też je biorą i mówia że nie tyją. A jeszcze w jednych jeansach 14.IX.2007 byłam na 18-stce i były w miare dobre. Teraz nie wciągnę ich do ud. Co jest grane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elo... kasia_mis1...No widocznie przytyłaś od tabletek...Jak będziesz szła do ginka to powiedz mu o tym i pewnie Ci zmieni...To jest jeden ze skutków ubocznych tabletek antykoncepcyjnych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to już że jedne tyją a inne nie po tych samych tabletkach.... ja teraz biore ostatnie opakowanie Cilestu i zmieniam, bo normalnie tez już nie wchodzę w sponie sprzed brania tabletek :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja najpierw schudłam 3 kg i trzymałam wagę brałam 2 lata i było spoko aż do ostatnich 2 mscy :O normalnie chyba z 5 kg przybyczyłam i też spodnie musiałam wymieniać :O :P odstawiłam 13 stycznia 2007 r a w marcu moja waga już była taka jak przed braniem tabsów czyli w sumie wszystko pięknie zleciało ;) ;) ale 2 msce masakrowałam się z moją twarzą bo jak odstawiłam to miałam na ryju pryszcz na pryszczu pryszczem podparty :O to był dla mnie szok bo NIGDY wcześniej nie miałam ani pół syfa na buzi :P :P :D na szczęście to też minęło podobnie jak minęły problemy z przetłuszczaniem się i wypadaniem włosów - też po odstawieniu :P :P :P także kurde 3 msce po odstawieniu były 100000 razy gorsze niż 2 lata brania tabsów :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sorki za pytanie...
...Jesteście doświadczone dziewczyny,napiszcie mi któraś jak to jest jak chłopak kończy "w środku"? Jak to potem wszystko "wypływa" czy jak?Idziecie wtedy do ubikacji czy ubieracie się od razu?To przecież początkowo musi być bardzo krępujące...co? Ja nie mam takiego doświadczenia.Zawsze kondony i przerywany...nie wiemn jak mam się zachować w takiej sytuacji...Pytam bo na dniach zaczne brać Jasminelle i chce na maxa! Bo jak same piszecie nie poto się truje,żeby jeszcze prezerwatyw używać. A przy okazji...miałyście jakieś skutki uboczne po Jasminelle? Dzięki z góry za odpowiedz i sorki za taką szczerość...ale kogo spytać jak nie doświadczonych!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Etam, ja nie miałam problemu ze spermą. Po stosunku jeszcze się troche przytulaliśmy to jak leżałam nie leciało ze mnie nie wiadomo jak. Potem oboje szliśmy do łazienki się ogarnąć (osobno znaczy się) i wtedy wycierałam się husteczką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zależy :P :P raz było tak, że lało sie ze mnie samo nawet jak leżałam a czasami nic nie wypływało i po jakimś czasie szłam do wc lub łazienki i wtedy sie sperma sama wydobywała :P chyba zależy od tego ile facet danego dnia jej ma i jakiej jest konsystencji bo np u mojego faceta raz było dużo, raz mniej, raz była wodnista a raz gęsta jak budyń :P a wogóle to nie ma co rozkminiać ;) samo wyjdzie w praniu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anulka156...A już wiesz na jakie zmieniasz!? teoria...A Ty jakie zażywałaś!?Bo teraz nic prawda!? Sorki za pytanie......Tak, wypływa...Możesz np.przygotować sobie coś czym możesz się wytrzeć zanim pójdziesz do ubikacji się umyć;) Dla mnie to nie jest krępujące, ja nawet jak mam okres, to mnie i mojemu chłopakowi to nie przeszkadza... Piszesz, że przerywany, więc gdzieś się chłopak \"spuszcza\", zapewne na Twoje ciało, więc porównaj sobie to z tym, nie będzie tak źle, zobaczysz;) A co do Jasminelle, to skutki uboczne Ty akurat możesz mieć, nawet jeśli ktoś Ci tu napisze, że nie ma, bo każda reaguje inaczej, więc nie sugeruj się tym za bardzo co mówią na ten temat inne kobiety, bo na Ciebie i tak może to zadziałać zupełnie inaczej i na odwrót...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaa ---> brałam najpierw STEDIRIL przez jakieś 4 msce a potem RIGEVIDON ale to praktycznie to samo ;) nie biorę już 10 mscy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewusek
Witam dziewczyny :] Mam pytanie: Od niedawna współżyje ze swoim partnerem (od niedawna też nie jestem dziewicą), kochaliśmy się kilka razy ale potem mieliśmy 3 tygodniową przerwe. Po tej przerwie jak się kochaliśmy "we wnątrz" wszystko strasznie mnie bolało. Miałam ciemną barwe moczu, podchodzącą pod kolor krwi. Czy myślicie, że coś jest nie tak? Ja osobiście uważam, że dzieję się to dlatego, że długo się nie kochaliśmy i błona chyba troszke sie zrosła, skurczyła i po prostu została naruszona i dlatego mam takie objawy. Czy dobrze myśle, co wy na to? Pozdrawiam :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewusek hmmm wiesz co ? po mojemu to jak błona została przebita i potem kilka razy uprawialiście seks to raczej nie mogła się zrosnąć znowu :P tak myśle , aczkowliek ginem nie jestem więc nie wiem ;) ;) objawy jakie opisujesz mogą wskazywać na podrażnienie ścianek pochwy, plamienie z nadżerki lub problemy z pęcherzem i/lub cewką moczową także 100 % diagnozę uzyskasz jedynie od lekarza ginekologa i ja bym poszła bo nie ma co takich spraw lekceważyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaa nie wiem jeszcze, idę pod koniec tego opakowania do gin i pomyślimy razem we dwie :) zrobię przy okazji cytologie....jak ja nie lubie tego badania :O mam malutką nadżerke więc jestem pod stałym okiem mej gin :) ale u mnie przy stosunku na szczęście jak do tej pory przy nadżerce krewka nie poleciała :classic_cool: Pytać o to jakie byłyby lepsze od Cilestu nie będę bo to wiadomo sprawa indywidualna :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewusek i z tego co mi wiadomo błona się nie może zrosnąć, jedynie można ją przy pomocy zabiegu chirurgicznego zszyć, podobno niektóre kobitki to robią .... nie wiem po co :O a może byc i też tak że mimo iż pare razy to robiliście ona do końca nie została przebita i dlatego tak się dzieje, nie mniej jednak radziłabym pójśc do gin bo może okazać się że faktycznie to coś poważnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W niektórych krajach azjatyckich mężczyźni nie chcą za żonę rodziewiczonej kobiety jak również prostytutka-dziewica zarabia więcej od klienta który będzie \'tym pierwszym\' i tam zabiegi zszywania błony są bardzo popularne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha u mnie już nie byłoby co zszywać :D :D :D :classic_cool: chyba, zeby mi kawałek silikonu wszyli :D :D pozatym ja chyba wogóle błony nie miałam bo podczas I stosunku ani mnie nie bolało ani krwi nie było ani nic i gin mnie potem oglądał i mówił, że faktycznie mogłam nie mieć i że to sie czasami zdarza :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
genialny pomysł z tym zszywaniem, po każdym wybryku ze swoim eks laska może sobie zszyć i jak jej nowy partner zapyta czy jest dziewicą to ona może mu odpowiedzieć : \"ależ tak kochanie że jestem dziewicą, chcesz zobaczyć ? \" :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka dziewczynki;) DO BOJU POLSKOOO!!!🌻 Ja to dzisiaj kruca taka podniecona jestem tym meczem, że nara;) teoria...Aha, to teraz jesteś na gumkach!?Może uprawiałaś dużo sportu, w takich sytuacjach błona samoistnie się rozrywa... Ewusek...Jeśli kobieta traci dziewictwo to zazwyczaj krwawi, ale to bezpośrednio po tym pierwszym stosunku...Błona się nie zrasta!!Idź najlepiej na wizytkę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaa ---> nie na gumkach ;) wróciliśmy do metody [ choć to żadna metoda :P :P ] sprzed tabsów czyli do przerywanego :classic_cool: :D :D :D my gum nie lubimy :O a mój facet ma tak opanowany wytrysk do perfekcji że nawet naprany w 4 dupy wie, kiedy wyciągnać ;) i widocznie jest w tych % , którzy nie mają plemników w płynie przedejakulacyjnym i dlatego nie zachodzę :P :D a co do braku błony - sęk w tym, ze ja NIGDY ŻADNEGO sportu nie uprawiałam, nie uprawiam i nie mam zamiaru bo nie cierpię sie ruszać :D :D :D gin mówił, że mogłam sie nawet urodzić bez błony :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apelan
od niedawna zaczelam przyjmowac swoje pierwsze tabletki antykoncepcyjne - Harmonet. Wiem, ze 1 tabletke powinnam wziac w 1 dzien miesiaczki. Kolo godziny 20 podczas toalety zauwazylam nieznaczne plamienia, wiec wzielam pierwsza tabletke. Jednak rano krwawienie bylo juz minimalne, i takie utrzymuje sie juz jakis tydzien. Czy to ze wzielam tabletke za wczesnie ma jakies znaczenie? Czy jestem pomimo tego zabezpieczona? Czy wciaz utrzymujace sie plamienia to nomalne? Bardzo prosze o porade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja chyba się urodziłam z błoną ze stali, bo kurfa chyba za 5 razem dopiero było zero bólu i zero plamek krwi. Naprawde masaka. Dlatego nie wspominam moich pierwszych podejść jak coś pięknego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli to był pierwszy dzień okresu to jesteś zabezpieczona. z tym że czy to był napewno pierwszy dzień to niestety Ci nie powiem, bo u mnie np w pierwszy dzień mnie zalewa ostro, a inne mają plamienia właśnie. więc nie wiem jak tam bywa u Ciebie zazwyczaj. jeśli jednak wzięłaś za wcześnie to należy zabezpieczać się dodatkowo cały pierwszy miesiąc. a to że masz plamienia tydzień już to ok, to się zdarza przy 3 pierwszych opakowaniach, być może tabletki \"pzychamowały\" obfitsze krwawienie, a plamienia w ciągu pierwszych 3 mieszkach jest b. możliwe. ale może poczekaj aż się reszta wypowie bo jest bardziej mądrzejsza ode mnie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn. dziewczyny łużej tu bywające, i są barziej obeznane w tych tematach o to choziło mi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sadze byki, ale to przez to że szybko pisze i nie zwracam uwagi na to co pisze :classic_cool: no znikam już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bioła
Mam pytanie. Dopiero zaczynam brać pigułki (novanette) i jestem przerażona. Powiedzcie mi, czy to niormalne - pierwszą tabletkę wziełam pierwszego dnia miasiączki i... ona zniknęła. Powinnam krwawić jakieś 4-5 dni, a ja miałam tylko jakieś plamienia ciemnobrązowe i koniec. ;( Nie wiem co sie dzieje? Czy któraś też tak miała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bioła
apelan Chyba mam właśnie dokładnie to co TY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeju... nic sie nie stało, tak czasem bywa przy pierwszym opakowaniu, bierz dalej normalnie wszystko jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest bardzo możliwe przy pierwszym opakowaniu tabletek, także spokojnie :) 2:0 dla Polaków :P:P:P:P:P:P:P:P ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×