Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Biała Dama 20

tabletki antykoncepcyjne...

Polecane posty

hej!mam pyt. pomylilam oznaczenia dni tyg na blistrze :/ zamiast wziasc tabletke oznaczona pt wzielam czw,kolejne biore dalej jak leci. Pierwsza wzielam normalnie 8 dnia tylko ze pomylilam oznaczenia. Prosze poradzcie mi cos??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakie masz tabletki?? jeśli wszystkie w opakowaniu są takie same,nie róznią się niczym te21 pigulek to wszystko jestok, brać dalej jak leci. jeśli nie to ja niestety nie pomoge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justynkaaa18...A czego oczekujesz jeśli chodzi o poradę!?Jeśli zażywasz jednofazowe tabletki to nic się nie stało, a jeśli 2-fazowe no to trochę lipa... Słońce_K...Dzięx;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem co zrobić...
hej dziewuchy, mam 23 lata i novynette biorę od ponad pół roku.Wcześniej brałam Cilest, ogólnie z obu środków jestem zadowolona. Juz dawno nie miałam schiz odnośnie ciąży aż do dziś... 23.10 miałam okres teraz jestem na 14 pigułce zawsze brałam elegancko codziennie wieczorem 21-24 aż do piątku... wzięte pigułki: -czwartek 23 -piątek NIE WZIĘŁAM! -sobota 11 -niedziela 12 i o 20 -poniedziałek dziś 21 w niedziele o 24 < to już właściwie poniedziałek > uprawałam sexik ze swoim kochaniem,którego miesiąc nie widziałam...chcoaiż wiedziałam że naknociłam z braniem to jednak zaszaleliśmy ;-/ było bosko ale teraz mam dramat psychiczny ;-/ Zastanawiam się czy sięgnąć po Postinor...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem co zrobić...
poprawka okres 25.10 czyli chyba dni płodne ;/ znacie jakiegoś ginka w Wawie? tam gdzie ja chodzę są zapisy i trzeba miesiąc czekać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elo...🌻 nie wiem co zrobić......Jeśli z Cilestu byłaś zadowolona, to czemu zmieniłaś na novynette!? Ja w ogóle nie kumam tego rozkładu Twojego brania w tym tygodniu... W czwartek wzięłaś o 23, więc luzik, ale dalej, jeśli nie wzięłaś w piątek, to czemu w niedzielę wzięłaś dwie, a nie w sobotę!?I czemu o 11, a nie tak jak zawsze, przecież to inna pora dnia!!...Wzięłaś te tabletki w cały świat!!...Jeśli ta w sobotę o 11 była tą zapomnianą z piątku, to później normalnie powinnaś wziąć, czyli tam jakoś o tej 23 i w niedzielę już o tej choćby 20!!Po co brałaś o 12, nie kumam!? No pewnie, tak najlepiej...Trzeba było się wcześniej trochę zastanowić...Dziewczyno, czy Ty wiesz, co ty narobisz swojemu organizmowi jeśli bierzesz tabletki anty i teraz do tego jeszcze se jebniesz taki Postinor!!... Tak, z tymi tabletkami strasznie namieszałaś, nie wiem w ogóle po co te dwie w niedziele, a w sobotę zupełnie inna pora i to jedna tabsa zamiast na odwrót:o Widzę, że jesteś całkiem zielona na temat tabletek!Nie ma dni płodnych w czasie brania tabletek!!Powinnaś to wiedzieć, bo to są podstawowe informacje!!Ręce opadają...Poczytaj sobie ulotkę i poczytaj w ogóle jak się bierze tabletki, bo kiepsko to widzę u Ciebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elo ❤️ Słońce_k fajna stronka i wkoncu jakaś konkretna :) nie wiem co zrobić... o w morde, to żeś namiszala nieźle.... powinnaś w sobote wziąśc najszybciej tą zapomnianą z piątku, a o stałej godzinie też w SOBOTE następną, to żeś wzięła dwie w nd to już niestety nic Ci nie dało.... i wcale się nie dzwie że masz dramat, bo nie dramat a tragedie to Ty teraz wyrządzilaś swojemu organizmowi.... porażka, postinorem to aaaaa ma racje już całkiem rowalisz organizm......al nie wiem co Ci poradzić, bo powinnaś zaraz jak zapomniałaś o pigułce poczytać co należy robić dalej, teraz u Ciebi to już wszystko możliwe, i ja dodatkowo nadal bym uzywała dodatkowej metody anty przez tydzien,boś poszałała nieźle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki za literówki, ale jak szybko pisze to zjadam literki :P poza tym głodna jestem aaaaaaa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co ja mam teraz zrobić
dzieki poprostu teraz to juz w ogóle sie zajebiscie czuje, zamiast podtrzymac na duchu i powiedziec kobitko idź do ginka on Ci powie co robić to piszeci emi jakieś dyrdymały! prawda nie wiedziałam ze dni płodnych nie mozna wyliczyc stosujac tabletki. a cco do brania to miałam niezła imprezę i poprostu zapomniałam!!! biorąc tab;etkę rano chciałam nadrobić tą zapomniana wieczorem, tak samo przez 2 dni! tylko nnie policzyłam że mineło 13 godzin a nie 12;/ a powinnam juz opuscic jedną :| FUCK! i co najgorsze lekarz który zawsze wszytsko przezpisywał od tak, teraz nie chce przepisać Postinoru ;-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weź nie szalej bo Ty namieszałaś i gin Ci powie to samo co my raczej....... i nie to że nie można wyliczać dni płodnych, tylko ICH WOGÓLE NIE MA!!! jak bierzesz regularnie to non top są dni nie płodne!. oki ,my tez zapmniałyśmy o tabletce nie raz,ale to od tego jest ulotka,wbita do głowy co trzeba robić. uwierz że to podstawowe info. i powinnaś o tym wiedzieć, i zapytac od razu a nie mieszać w organiźmie i nie piszemy dyrdymałów bo jak pójdziesz do lekarza to tez powie Ci że głupio zrobiłas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anulka156...👄 co ja mam teraz zrobić...Dyrdymały!!Słuchaj dziewczyno...Jeśli się decydujesz na seks, to najpierw powinnaś pomyśleć o antykoncepcji...Jeśli już o niej pomyślisz, to najpierw zobacz \"z czym to się je\", a nie najpierw uprawiasz seks \"nieodpowiedzialny\", unosisz się chwilą, a teraz lament...Jak się nie umie stosować antykoncepcji to się nie bzykaj dziewczyno, bo chyba do tego nie dorosłaś...Jeśli odpowiednio antykoncepcji nie umiesz zastosować!!Na ginekologa to już za późno...Co Ci zrobi...Przecież plemników nie cofnie!! Nie to, że nie można wyliczyć dni płodnych, tylko ich po prostu nie ma!!... Ale tu nie chodzi, że zapomniałaś, każdemu się może zdarzyć...Tu chodzi o to, że Ty nie wiesz co zrobić jak się zapomni!!A to podstawowa wiedza!! Nie dziwię się, że lekarz nie chce Ci wypisać recepty, bo to nie witaminki...Ty dziewczyno bierzesz anty, to tylko jakieś ewenementy brałyby dodatkowo taką olbrzymią dawkę jaką jest Postinor!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co ja mam teraz zrobić
no już hop hop nie denerwujcie się bo osiwiejecie z wrażenia :) wieczorem ginek recepta będzie - powiedział że to się często zdarza:) kobitki które mają wszelkiego rodzaju problemy !!! Nie słuchajcie niektórych kobit które tutaj sie wypowiadają bo ich wiedza jest niezawsze pełna czy tez sprawdzona, pierwsze co zróbcie idźcie do ginka a on Was uspokoi i wszystko wytłumaczy :) Pozdrawiam cieplutko i zycze udanego " łóżkowania " hihi :* PS> do nie miłych dziewuch z góry! - ginek powiedział, że dobrez ze wziełam te tabletke w Sobo ;p głupiutkie larwy! Może Was doszkolic w pewnych kwestiach albo tez udajcie sie do ginka na "wyprostowanie" Waszej znakomitej wiedzy ;/ żałosne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co ja mam teraz zrobić...A poza tym, jak tu podtrzymywać na duchu...Mamy Ci mówić będzie dobrze, jeśli tak nie sądzimy... Ja się nie denerwuję, tylko zadziwia mnie fakt Twojej niewiedzy!! No to jak to sie często zdarza, to tylko pogratulować, że dużo jest takich niedoinformowanych dziewczynek:o Paranoja... No to gratuluję, że nasza wypowiedź czegoś Cię nauczyła, po to właśnie to wyostrzone słownictwo!!W końcu się skapnęłaś, że nie powinno się słuchać niektórych kobiet tutaj na forum tylko iść do lekarza...Od zawsze tu pisałam, że najlepsza wiedza jest u lekarza i w ulotce!!A nie na forum...To powinnaś wiedzieć już od dawna...Dla mnie to teraz nie zabłyszczałaś... Nie głupiutkie lawy, tylko zmień lekarza!Czytałaś ulotkę czy tylko jeździsz na swojej pustocie!?Zobacz info w ulotce!!Jest napisane,że jeśli zapomniałaś tabletki w piątek to dwie bierzesz następnego dnia czyli w sobotę a nie w niedzielę!To chyba jest logiczne i oczywiste, dla tych co wiedzą co zażywają...Coś się pomyliło Twojemu lekarzowi! Ty nie wiesz jak postępować, a chcesz ludzi doszkalać...Hahaha...Serio zajrzyj do ulotki, to Ci się oczy otworzą, że masz lipawego lekarza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co ja mam teraz zrobić...W ulotce jest jeszcze napisane, że tabletki należy brać o tej samej porze!!Ty wiesz czym się różni 20-23 a 11-12!?Chyba nie!! Dobrze byś zrobiła, jakbyś zażyła tę tabletkę o 11 w sobotę, ale później o 20-23 też, a w niedziele już normalnie tak jak zażywasz 20-23!!Ty tak nie zrobiłaś!!Więc nie wiem jak tępy lekarz mógł to poprzeć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co ja mam teraz zrobić...A może Ty zapomniałaś dodać lekarzowi, że w sobotę wieczorem już nie wzięłaś drugiej tabletki, a że wzięłaś ją w niedzielę!?On Ci powiedział, że dobrze zrobiłaś, bo może mu tak powiedziałaś, że wzięłaś o 11 a już nie dodałaś, że o 20-23 nie!!Hehehe...Co za tępota... I wiesz, ja nie ppotrzebuję doszkolenia, bo mam pełną wiedzę na temat antykoncepcji i nie muszę tu zadawać pytań, radzę sobie sama w przeciwieństwie do Ciebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co ja mam teraz zrobić...Teraz tylko czekać aż napiszesz do nas, co to jest to co mi wylatuje, takie jakieś brązowe!!Co mam teraz zrobić, czy to oznaka ciąży!!Poczytaj sobie najpierw zanim coś napiszesz...Doucz się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka20
cześć dziewczyny, mam problem, a w zasadzie problem ma Mój chłopak, jestesmy ze sobą juz bardzo długo, sypiamy ze soba prawie 2 lata, stosuje tabletki od ponad 2 lat a mój kochany nadal chce kochac sie z prezerwatywa!nie wiem jak mam mu tłumaczyc ze nie musimy ich uzywac!!mam juz dosc!obiecuje mi czesto ze wszytko sobie przemysli i na pewno zrezygnujemy z prezerwatyw, jakiego argumentu mam uzyc zeby w koncu sie wyluzował i dał spokój z dodatkowym zabezpieczeniem!juz nie mam pomysłu:(poradzcie mi cos,moze któras z Was była w podobnej sytuacji,zazywam RIGEVIDOn i czuje sie po nich bardzo dobrze i nigdy nie miałam zadnych problemów.pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anka20...Wiesz co trudne...Myślę, że może daj mu ulotkę i niech sobie poczyta jak działają tabletki...Będzie wiedział co i jak, jaki jest % ryzyka, może to go przekona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do aaaaaa
do aaaaa ty chyba nie zrozumiałaś tej dziewczyny nie wiem co teraz zrobić!!! strasznie przekręciłas to co ona napisała!!! A jeśli uwazasz że nie powinno sie sluchac wymadrzajacych dziewczyn na forum to po co się wypowiadasz?! sama zaprzeczasz sobie! Do nie wiem co teraz zrobić - napisz nam co u Ciebie, nie było problemu z Postinorem? Trzymaj się i nie przejmuj się niektórymi forumowiczkami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna studiująca med
aaaaaaa nic nie przękręciła, popieram to co napisała i ona i anulka, ludzie tabletki to nie cukierki, nie wolno nam ich brać "po swojemu"!!!! tak jak nam się podoba. jeśli bierzecie je rano,to należy je dalej brać rano a nie w któryś dzień wziąśc je na wieczór a potem znowu rano,wtedy spada skutecznośc,czyżbyście nie wiedziały o tym..... poza tym jak się zapomni pigułki,to ją bierze się zaraz jak się o niej przypomni,potem następną normalnie i dalej już cały czas o stałej porze.a nie zapominacie o jednej bierzecie następna rano a za dwa dni dwie....paranoja ta co zapomniała wziąśc w piątek,wzięła w sobote jedną tylko i dopiero w nd dwie, to i tak nie ważne,bo to wyszło że jednak o tej jednej zapomniała, skuteczość u niej napewno spadła, pisze to dla jej dobra. żeby nie dziwiła się wpadką potem. a jeśli bierze anty i jeszcze weźmie postinor niech będzie przygotowana na skutki uboczne. bo teraz jej organizm ulegnie naprawde poważnym uszkodzenią....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka jedna studiująca med hmm a wg mnie zle zrobol;a. Bo ja z tego co wiem to jezeli zapomne w pioaytek tabletki, to powinnam ja przyjac jak najszybciej. Ja bralam Harmonet i tam pisalo wlasnie tak zeby zazyc jak najszybciej chociaz mialoby sie wziac dwie naraz. Wiec wg mnie jesli zapomniala lyknac w piatek to w sobote powinna lyknac dwie naraz a nie jedna. Ona dwie zazyla w niedziele dopiero cos nie tak wg mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem co zrobić... ---> parodia:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie zgadzam z moimi przedmowczyniami- tabletke w sobote powinnas wziac tak szybko jak sobie przypomnialas, ewentualnie wieczorem jak przyjmowalas sobotnia tabletke (tak jest napisane w ulotce) No i nie sadze, by gin powiedzial, ze dobrze zrobilas...Hmmm!A postinor-zycze powodzenia!Ja raz wzielam postinor,ale jeszcze nie bralam tabsow anty i naprawde to co sie dzialo w moim organizmie to koko jumbo!! Figaa,Myszka-witam 🖐️ ;-) :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do aaaaaaa
do aaaaa ty chyba nie zrozumiałaś tej dziewczyny nie wiem co teraz zrobić!!! strasznie przekręciłas to co ona napisała!!! A jeśli uwazasz że nie powinno sie sluchac wymadrzajacych dziewczyn na forum to po co się wypowiadasz?! sama zaprzeczasz sobie! Do nie wiem co teraz zrobić - napisz nam co u Ciebie, nie było problemu z Postinorem? Trzymaj się i nie przejmuj się niektórymi forumowiczkami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nie wiem co zrobic
poza tym, ze strasznie namieszalas z tymi tabletkami i nie wierze, ze gin powiedzial, ze zrobilas dbrze, bo nie zrobilas, to troche pozno na postinor. przezciez od seksu minelo juz 40 godzin, a postinor bierze sie jak najszybciej, zeby w ogole zadzialal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśkaaa27lat
dziewczyny ale Wy nie zrozumiałyście dziewczyny od nie wiem co zrobić! I na niej skaczecie! Litości!Przede wszytskim nie każde tabletki tak samo się bierze!!! Ja nie wiem czy na każdym forum musi ktoś taki się znaleść jak Wy! To jest poprostu wredne!!! Nie czytacie ze zrozumieniem i jeszcze po niej jedziecie!! LOL!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×