Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Biała Dama 20

tabletki antykoncepcyjne...

Polecane posty

Elo Jak wiadomo ja też biorę Cilest,i szczerze wam powiem że mam dość tych tabletek już. w sumie wszystko jest najlepszym porządku,tylko tyje!!!! brzuch i cycki to już mam takie że przesada, tzn co do biustu to nie powinnam narzekać,bo ja zawsze miałam czym oddychać,ale ten brzuch mi urósł i mnie to wkurza i nie wiem,czy odstawić je w pizdu,całkiem,czy wziąśc to ostatnie opakowanie,czy iść (bo teraz jestem w przerwie 7 dniowej) i zmienić na inne :O Pomóżcie,bo ja dostaje drgawek jak patrze na siebie w lustrze ;( motylek jeśli chodzi o cerę to zapytaj dermatologa. jeśli chodzi o biust to ja nie znam nic skutecznego niestety. I mam nadzieje że nie przyjdzie Ci do głowy pomysł żeby zażywać tabletki anty tylko na poprawę cycków swoich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
motyl ek 20...Tabletki na powiększenie biust!!Chyba pomyliłaś forum!!Jeśli sądzisz, że tabletki anty są na to, to się gruuubo mylisz...Tabletki anty nie powiększają biustu!!Jeśli podczas brania tabletek się powiększą to tylko przez to, że tabletki zatrzymują wodę w organizmie...Z czasem kiedy przestaniesz brać tabletki, biust powróci do poprzedniego rozmiaru!! A co do cery - dermatolog!! anulka156...Ja bym radziła doradzić się lekarza!On Ci powie co i jak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mdzialenka
Hej laski ja biorę tabletki anty.już 2 lata i kocham się z moim facetem do końca tzn.we mnie to robi.i uwierzcie że tabletki to dobre rozwiązanie przynajmniej nie muszę się denerwować pęknie nie pęknie bo z kondonami to jest rożnie mnie 1 pękną. A w ogóle kondony są blleee. Zaufajcie tabletką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mdzialenka...Zaufanie zaufaniem, ale 1 % ryzyka trzeba mieć na uwadze mimo wszystko!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaulaPaula
nie pojawia mi sie okres z ostawienia. to juz piaty dzien, zawsze mialam czwartego. jestem juz troche przerazona...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PaulaPaula...Pamiętaj, że może się krwawienie przestawić - mnie się przestawiło z 3 na 4 dzień, masz na to zawsze 7 dni, co by się nie działo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie mi też się przesuwało krwawenie z odstawienia co jakiś czas, raz mialam 4dnia,raz zdarzyło się wcześniej raz później....... Byłam u gin,i moja mi mówi że fakt jak jest ok to nie trzeba tych przerw robić, jednak ona jest za tym , że np jak ja biore takie mocne tablety, to jednak na moim miejscu zrobiła by przerwe.....tym bardziej że biore je długo i mi sie przytyło.....:P Tak czy siak,powiedziała że decyzja należy do mnie, bo oprócz tego tycia to nic mi nie jest,więc wszystko w moich rękach. Wypisała mi recepte na 3 opakowania,bo widziała żem nie zdecydowana jest :classic_cool: ale wykupiłam narazie jedno opakowanie tylko. Musze to obgadać z moim facetem najlepiej. Bo naprawdę,tylko to że utyłam i nie mogę za chiny luowe wrócić do swojej wagi .. tylko to mi przszkadza. Chyba na głodówke totalną pójde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elo... anulka156...No mnie też:) Ja tez biorę Cilest no i mnie właśnie mówiła, żebym nie robiła przerwy...Może dlatego, że nic sie ze mną nie dzieje:) Głodówka - nie!!:):) Ja właśnie jem pysznego kurczaczka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewusek
Ja podobnie jak aaaaaa też nie robie przerwy bo nic złego się ze mną nie dzieje. Nie tyje, mam ciągle ochote na sex i nie mam zadnych innych zaburzeń :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewusek
Mam pytanie: Wczoraj o 20 miałam zażyć tabletke no i zapomniałam, wzięłam ją dziś dopiero o 12 popołudniu (16 godzin przerwy), jesli dziś wezme drugą tabletke o stałej porze to skuteczność antykoncepcyjna jest dalej zachowana (tak pisze w ulotce)? Jeśli wy kiedyś miałyście podobny przypadek, stosowałyście dodatkowe zabezpieczenia (np. prezerwatywa)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mam obawy z tym zwiazane;/ wczoraj znowu zaczelam brac tabletki ale boje sie kochac do konca;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie boje kochac bez niczego mino ze biore tabletki;/ jakos nie moge sie przelamac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rób tak jak masz w ulotce!!!! Ja nie zabezpieczałam się dodatkowo jak zapomniałam tabl, i wziięłam o 17 h za późno,ja jem Cilest. Mi nic się nie dzieje,oprócz tycia. ale to tycie mi bardzo przeszkadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ble ble ble ble ble ble
hej mam pytanie, zaczynam po 3-miesiecznej przerwie znow zazywac tabletki, dzis wlasnie dostalam okres i pasuje zazyc pierwsza tabletke, ale ja wolalabym brac je rano, w zwiazku z tym moje pytanie ile mam czasu po pojawieniu sie okresu na zazycie pierwszej tabletki??? musze to zrobic juz czy moge zaczekac do rana???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaulaPaula
nadal nie mam okresu. czekam jeszcze dwa dni. oby nadszedl. zaczelam sie bac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewusek...Kurde!!ULOTKA!!To Ty nas się pytasz, zamiast po prostu w nią zajrzec??:o Tam masz jak byk napisane...Ja Ci nie powiem, bo u mnie można się spóźnić 24h, a ja wiem jakie Ty zażywasz??Możesz mieć dopuszczane jedynie 12h. Ty już Ty powinnaś wiedzieć skąd się czerpie info!! Ja zawsze działam według ulotki!! tasta88...No to kochaj się z gumką!To jest Twoja sprawa!Ty decydujesz!W końcu się przełamiesz! \"do 12 godz chyba zachowuja swoje wlascowosci a pozniej to slabnie\"--->Czego sie tyczy to zdanie??Tabletek?? ble ble ble ble ble ble...Możesz zaczekać do rana, ale ja jestem panikara i zabezpieczałabym się dodatkowo 7 dni:P...Ale to tylko ja tak mam pewnie:P PaulaPaula...Który to dzień przerwy!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość solidnykopniak
ble ble ble ble ble ble a jak Ci lekarz zalecil? ja po 3miesiecznej przerwie zaczelam brac dopiero od 5 dnia okresu, jezeli nie powiedzial dokladnie kiedy masz zaczac to mozesz i nastepnego dnia rano tylko trzeba sie zabezpieczac dodatkowo przez 7 dni lub caly miesiac bo moglo dojsc do jajeczkowania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewusek
aaaaaa - Ja tak samo jak Ty zażywam Cilest, i w ulotce wyczytałam, że działanie zachowanie jest do 24 godzin. chciałam się tylko upewnić, czy tak jest i czy zapezpieczalyście się dodatkowo gdy zapomniałyście tabletki (w momi przypadku spóźnienie wynosiło 17 godzin)? Pozdrawiam ;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewusek ja też zażywam Cilest i też raz spóźniłam się 17 h, a kiedyś nawet i te 24h i nie zabezpieczałam się dodatkowo. Jak mi w ulotce pisze że do 24h mogę się spóźnić i nic się nie dzieje,no to chyba nic się nie dzieje ;) Ulotka dla mnie to rzecz święta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siema... Ewusek...Ja zawsze biorę tabletkę o 21, jakiś czas temu zapomniało mi się i wzięłam o 16 następnego dnia, czyli 19 h!Jak wiadomo, zmieściłam się w czasie 24h!Tak wyszło, że kochałam się dopiero równy tydzień później, więc się nie zabezpieczałam dodatkowo, ale zapewne, gdybym się kochała w okresie tych 7 dni zabezpieczyłabym się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola.j
a ja mam pytanie! czy podczas 7dniowej przerwy miedzy braniem tabletek też kochacie sie do końca bez ograniczeń? bo ja brałam tak zrobilam a teraz nie dostaje okresu :( zawsze dostawalam 4 dnia a juz jest 5 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze bez wyjątków,nawet w czasie przerwy kochamy się do samego końca. Okres może Ci się przesunąć,czytaj parę wypowiedzi wyżej,już tam był ten problem poruszany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewusek
anulka156 i aaaaaa - dzieqje Wam, teraz jestem pewniejsza i wiem co mam robić :] Pozdrawiam :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ola.j...Patrz ulotka!!Czemu nie czytasz?...Zabezpieczona jesteś cały czas, jeśli przestrzegasz zasad!! Na okres masz całe 7 dni przerwy, nieraz się okres przesuwa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaulaPaula
nie dostalam okresu z odstawienia. pierwszy raz od kiedy je biore. a zawsze bralam regularnie. nie zazywalam zadnych antybiotykow, nic. nie widze powodow czemu nie ma okresu. robic test? jestem przerazona ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulapaula może stresujący był miesiąc a może po prostu organizm zrobił sobie mały strajk:) jak długo już bierzesz tabletki i który masz dzień odstawienia? ja dostaję po odstawieniu w 4 czasem nawet w 5 dniu. jak było do tej pory u ciebie? jednak tabletki nie dają ci 100% gwarancji, zawsze istnieje ryzyko. Myślę jednak ,że w twoim przypadku nic złego się nie dzieje pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:P PaulaPaula...Które to opakowanie?Który to dzień przerwy? g26...To jak było u niej do tj pory nie ma znaczenia...Może mieć zawsze 3 dnia, a nagle mieć 6...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa ok zgadzam się z tobą ale wiesz chyba że tabletki nie załatwią wszystkiego. Mimo wszystko trzeba się pilnować. I niestety ten ciężar spada na nas bo przecież faceci z reguły myślą dopiero po wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×