Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Biała Dama 20

tabletki antykoncepcyjne...

Polecane posty

No ulotce Cilestu jest napisane, że całą antykoncepcję zaczyna się od 1 dnia cyklu(czyli 1 dnia miesiączki)...A co do tego, od której tabletki działa to nie wiem, niby jak tak ogólnie przejżałam, to nic nie ma na ten temat, ale jeszcze przeczytam dokładnie, to coś napiszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gębunia
aaaaaa ja jestem już hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gębunia
Witaj aaaaaaaaaaa Witaj aaannnaaaaaa Wiecie ,ja biorę novynette i pisze ze po 7 dniach jestem zupełie zabezpieczona, a jeżeli chodzi o ROZSĄDNĄ p to jej wybor ,chociaz broni sie ze niezdradza swojego towarzysza to niech tak bedzie , to czemu na nas tak skoczyla z tym zaufaniem ja sobie wypraszam z moim partnerem jestem już od 15 lat i jest zajef.... POZDROWIONKA DLA WSZYSTKICH BYWALCÓW FORUM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gębunia
I CO niewyszły mi ani usta ani kwiatek łe!!!!!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gębunia
ooooooooooooo poszlo🌻🌻🌻👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaulaPaula
cze laseczki chcialam sie cos zapytac. odstawilam tabletki wczoraj, po 2 tygodniach brania. fatalnie na mnie dzialaly. nie dalam rady nawet skonczyc pierwszego listka (diane35). wobec powyzeszgo kiedy powinnam sie spodziewac okresu? tak jak bym skonczyla ten listek, czy tak jak mam cykle(30dniowe), czy moze to sie teraz kompletnie kurde roreguluje? pozdrawiam!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki:) Paula-sądzę, że teraz musisz zdać się na czas, organizm sam wyczuje kiedy ma miesiaczkować, bo bardzo mozliwe, że troszkę się poprzestawiały Tobie hormony, ale będzie dobrze. ja właśnie jutro kończe 7dniową przerwę i zobacze jak sie bde czuła po drugim opakowaniu, bo jesli będę miała takie długie plamienia jak wczesniej to musze je odstawić, ale już zauwazyłam, że się w tej przerwie lepiej czuje, ale to może wina tego, że organiz musi sie o wszyustkiego przyzwyczaić, no pozostaje mi czekać co wyniknie dalej.a biorę Yasmin(teraz zaczne 2 opakowanie). jak wasze nastroje?macie jeszzce jakies problemy z tabletkami , nastrojem itd?piszcie. pozdrawiam wszystkich🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello :D ja biore Cilest skończyłam właśnie 7opakowanie i jak narazie nie narzekam. humor dopisuje, zdrówko też, ochota małe co nieco też jest :P moja lekarka trafiła w 10 z tymi pigułkami Pozdrawiam was wszystkie 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:)witaj aannaa, widzę widzę jaka radosna:) aż miło patrzeć jakie piekne kwiatuszki nam tu malujesz:) ech, co organizm to inna reakcja, ale trzeba na nie bardzo zwracac uwage i od razu alarmować swojego ginekologa, bo potem nie wiadomo co może się przydarzyc i poprzestawiać często nieodwracalnie w organizmie. ja poczekam, będę siebie obserwować i wtedy zobaczę czy muszę je zmienić. Tylko boje się, że co nowe to kolejna próba dla organizmu, co może wywołać szok, to jednak hormony nie witaminki. pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano Małgorzatko humorek mam calkiem, calkiem ostatnimi czasy - wiosna :P ❤️ ❤️ ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 miłość jest piękna 🌻 ❤️ 🌻 👄 dla wszystkich 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 hehe przypadło na mnie chyba o*ipienie wiosenne :> :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguguska
witam mam pytanko czy moze mi ktos powiedziec czy jezeli po 7 dniowej przerwie nie wezme tabletki tak jak zawsze w srode a chcialabym wziasc w sobote to mam zjesc te zalegle od srody od razu czy poprostu moge zmienic cykl i brac od soboty przez 21 dni bo nie moge czekac i nie brac tabletek do nastepnej miesiaczki to pilna sprawa napiszcie mi jezeli wiecie dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gębunia...No ja niestety nie mogłam wejść już później jak Ty zawitałaś do nas:P Ja to tak serio nie kumam rozsądnej o co jej chodzi, ale okej, niech jej będzie:PNiech sobie myśli jak se chce:P Ja też spróbuję:P🌻👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo...mnie też wyszło:):PHihi:) PaulaPaula...Mnie się wydaje, że całkiem możliwe jest to, że dostaniesz okres jakoś teraz(ponieważ podczas brania tabletek występuje\"sztuczne\"krwawienie, to znaczy wywołane przez tabletki!Ale nie wiem jak to jest jak sie odstawia po takim krótkim czasie jakim jest 2 tygodnie(po prostu nie wiem, czy organizm zdąży się przyzwyczaić do tych tabletek, żeby to krwawienie wywołać z odstawienia) Cleo841...Dokładnie, dlatego, że każda z nas reaguje inaczej i każda tabletka wpłynie inaczej na każdą z nas!!! Małgorzatka24...Ja biorę Cilest już 11 mieszków!TYLKO przez pierwsze 3 dni przy 1 opakowaniu miałam mdłości i nic więcej!!!Zero plamień, bólów głowy, zero czegokolwiek:)I tak do teraz nic się nie dzieje!Nie mam plamień międzyokresowych, itp:)Także nie mam na co narzekać:) Pozdrówki i buziaczki dla Was kochane👄:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aguguska...Ja Ci słońce nie mogę doradzić, bo nie wiem jak to jest i nie chcę Cię wprowadzić w błąd!!!Mam nadzieje, że któraś z dziewczynek Ci pomoże:)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguguska
aaaaaaa dzieki mam nadzieje ze ktos mi doradzi dzieki wielkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam pytanie do CLEO dlatego ze ja wczoraj bylam u lekarza i przepisal mi ten Yasmin, dobrze to na Ciebie działa?> to są juz moje 3 tabletki. pierwsze mialam diane czy cos takiego to krwawilam caly miesiac wiec odstawilam , potem jakies triminulet bodajze to wszystko bylo ok ale tez odsawilam po3 miesiacach bo lekarz inny powiedzial ze jak dla tak mlodej osoby za duzo hormonow noi przepisal mi ten jasmin i zastanawiam sie jak moj organizm go przyjmie i jaka jest cena jego ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gębunia
cześć aaaaaa ja niestety nie umiem robić uśmiechow nawet nie wiem jak to pisać ale i tak pozdrawiam AGUGUSKA-rób przerwę jaką chcesz ale NIGDY niebierz zaleglych tabletek przewaznie sie je wyrzuca nawet te zapomniane ale jeśli ty planujesz tylko kiedy indziej je zarzyć to tak zrób 21 tabletek od nowego cyklu tylko że możesz dostać okresik papapa🌻 👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguguska
gębunia dzieki wielkie za informacje w sumie to jutro rano kupie tabletki to od razu wezme 1 bo zawsze biore o 19 to bym była tylko 1 do tyłu bo ginekolog mi mowiła ze jak zapomne w jeden dzien to mam wziasc jak sobie przypomne a potem normalnie tylko ze nie wiem co z ta 1 zalegla z srody myslisz ze moge ja wywalic normalnie nie popieprzy mi to calego cyklu bo wtedy bym brała tylko 20 a nie 21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aguguska...Nie wyrzucaj tej tabletki, zostaw sobie na kiedyś tam, może Ci się przydać, jak na przykład zgubisz czy coś:)Pozdro👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość solidnykopniak
NIE MOZNA robic 11 dniowej przerwy bo wtedy Ci sie cykl rozreguluje i dopiero bedziesz miala, tabletki jezeli chcesz przestawic sobie okres, zmniejszasz dni przerwy ale nigdy nie zwiekszasz! pozdrawiam :) Was dziewczynki tez :PP caly czas was czytam i bacznie obserwuje ]:->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, jestem nowa tu... chcialam dolaczyc sie do tabsow...otoz biore yasmin w sumie pierwszy miesiac bo ostatnio bralam yasminelle przez miesiac...wiec od 2 miesiacy biore te bletki....nie mam zadnych skutkowubocznych..i mam nadzieje ze tak zostanie...ze nie przytyje bo tego sie obawiam....>ja nawet od luteiny przytylam< masakra :( jedynie mi sie piersi zaokraglily, teraz maja ksztalt, przed tem byly jakby\"szpiczaste\" ....narazie jestem zadowolona...jedyny problem to wspolzycie....mimo brania yasmin mam obawy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :D gębunia uśmiechy robi się tak : ) tylko że bez spacji między : a ) :) :) :) 🌻 :) :) :) jutro mam ostatni egzamin i kurcze nic nie umie, i jakoś się tym nie przejmuje :P pozdrawiam 👄 ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jenetka...Witam Cię serdecznie:) Dlaczego uważasz współżycie za swój problem!?Jakie masz obawy!?Napisz jeśli chcesz, może jesteśmy w stanie(z dziewczynkami) Ci napisać coś z własnych doświadczeń i pomóc rozwiać Twoje wątpliwości!:)Buźka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annnnnnaaaa...Jaki masz jutro egzamin!?Ja już hoho jestem po sesji, już od miecha chyba, o ile dobrze sobie policzyam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj jenetka 👄 obawy miala chyba każda z nas, ale np ja juz przekonałam się do moich tabletek i jst ok. przez pierwszy miesiąc brania gumki albo wogole :P zero sexu , w drugim gumki odeszły ale został przerywany......a potem to juz poszło :P hehe Stwierdziłam że nie po to biore tabletki żeby dodatkowo się zabezpieczać, oczywiście czasami schizuje.....ale, biore je już 7miesięcy i jest dobrze :) nie przytyłam, nie schudłam :P ochota jest :D zdrowa jestem, pociechy nie mam......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×