Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Biała Dama 20

tabletki antykoncepcyjne...

Polecane posty

Gość nadia23
według mnie, to napewno nie to co myślisz :D ja biore 5miesięcy i juz podczas 3 miesiąca okres mi się "skrócił" o jeden dzień i bóle minęły. Także to chyba normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość solidnykopniak
zazwyczaj po jakims czasie brania tabletek okres sie skraca, staje sie mniej obfity i praktycznie bezbolesny... Podam przyklad: dziewczynt, ktore nie wspolzyja wogole albo nie wspolzyja regularnie biora tabletki tylko po to by miec mniej obfite miesiaczki i bezbolesne... Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madelien
biore tabletki antykocepcyjne. i boje sie, ze jestem w ciazy. wczoraj zrobilam test, negatywny. dzoisiaj wzielam ostatnia tabletke. bylo to drugie opakowanie pod rzad. mam nadzieje ze bol piersi, nog i apetyt to efekt hormonow ale juz sama nie wiem co myslec. tabletki nigdy nie zapomnialam, nigdy tez nie spoznilam sie wiecej niz 2-3 godziny. co myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweetevil
nie masz sie czego obawiac :) ja tez biore tabletki od 5 miesiecy, kocham sie bardzo czesto i bez prezerwatywy a na dodatek moj facet konczy we mnie:) i jest ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość solidnykopniak
Bol piersi nog i apetyt zapewne sa spowodowane hormonami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnnnaaaa
a ja mam takie pytanko, nie wiem czy go logicznie sformułuje ale....chciałabym sobie przesunąć dzień okresu,np żebym dostała go o jeden dzień później to co mam robić? wziąść kolejną tabletke z następnego opakowania, zrobić 7dni przerwy i potem dalej jeść z tego opakowania do końca wszystkie tabletki czy z nowego już brać.........i czy to prawda że przerwe można skracać a nie wolno jej wydłużać....?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siema dziewczyny:)Zastanawia mnie coś:)Jakieś 3 dni temu miałam takie dziwne bóle, jak kiedyś w czasie jajeczkowania:/Co wy o tym myślicie!?Przeciez jajeczkowanie nie wystepuje w czasie brania tabletek!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojonaxxx
ja też biorę tabletki antykoncepcyjne regularnie od dłuższego czasu, nie zapomniałam żadnej i zawsze zażywam je mniej więcej o tej samej porze, ale ostatnio taki jakiś strach mnie dopadł, bo zaczęłam odczuwać jakieś bóle w dolnej części brzucha po prawej i lewej stronie i panikuje (pewnie to objaw paniki:) ), że może coś niechcianego mi się przytrafiło, do okresu zostało mi 9 dni i z każdym dniem boję się coraz mocniej, oby bezpodstawnie no bo w końcu po co ja to biorę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość solidnykopniak
Ten bol moze byc oznaka jajeczkowania, ktore nie wystapi, bo nie moze... Hmmm... tez mni etak czasem brzuch boli, jest to cos w rodzaju kolki? Prawda? Nie masz sie czym przejmowac... :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annnnnnaaaa mozesz przesunac okres ale tylko tak ze wogole w danym miesiacu nie wystapi :) poprostu nie robisz 7-dniowej przerwy.kiedy skonczysz opakowanie na drugi dzien zaczynasz nowe i w taki sposob nie wystepuje krwawienie. ale nie mozesz wziasc jednej tabletki!!! jak zaczniesz to musisz kontynuowac opakowanie do konca. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominiczka1984
Hej dziewczyny, mam do Was takie pytanie. Może któraś z Was odwaliła taki numer jak ja... Biorę tabletki Harmonet od kilku dobrych lat, regularnie. Biorę je codziennie o 20.00. Wczoraj wzięłam o 20, a dzis pomyliły mi sie dni tygodnia (nie wiem jakim cudem, najnormalniej w świecie nie umiem tego wytłumaczyć), wzięłam dzisiejszą tabletkę ok godz 11. Co mam zrobić? Dzisiejsza tabletkę powinnam przyjąć o 20 a wzęłam za wcześnie. co w takim wypadku? Jutro wziąść normalnie o 20 czy tak jak dzis o 11, żeby za dużej róznicy czasowej nie było. W opakowaniu zostały mi 4 tabletki. Może też nie robić 7- dniowej przerwy tylko zachowac ciągłość. POMOCY!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnnnaaaa
słonko dziękuje za odpowiedź :) a co do problemu napisanego powyżej chyba powinnaś brać dalej o określonej godz-20, ale, nie widze potrzeby żebyś nie robiła przerwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość solidnykopniak
annnnnnaaaa pytalam sie mamy mozesz zrobic dluzsza przerwe niz siedem dni i przesunac sobie okres tylko w takim wypadku jezeli bedziesz wspolzyc to z dodatkowym zabezpieczeniem, lub w ogole :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedzcie dziewczyny jak jest z wasza ochota na sex przy braniu pigulek? ja zaczynam i boje sie troche,bo jesli mam nie miec ochoty to po co te pigulki... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojonaxxx
dziękuję za odpowiedź, to zawsze podnosi na duchu, mamm nadzieję, że wszystko będzie ok, niedługo się dowiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xpytanekdox
powedzcie mi prosze jak bardzo trzeba się obawiać jesli nie bierze się tabletek dokładnie o tej samej godzinie kazdego dnia tylko z np z kilkunasto minutowym (do pół godziny) opóźnieniem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość solidnykopniak
do pol godziny to jest praktycznie zadno opoznienie, nie ma sie czym przejmowac :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnnnaaaa
solidnykopniak dziękuje za odpowiedź, czyli moge zamiast 7dniowej przerwy zrobić 8 dni....ale potem tak zwany celibacik :) tylko jak długo należy współżyć z dodatkowym zabezpieczeniem,albo wogóle..... Wybieram się do ginekologa ale to w lutym dopiero,na badania kontrolne.....także wcześniej nawet nie mam kogo podpytać o takie rzeczy :) Dziękuje z góry już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość solidnykopniak
annnnnnaaaa zle Ci powiedzialam :/ bo moja mam zle zrozumiala toco do niej mowilam :/ chodzi o to ze jezeli np. chcesz przesynac okres z piatku na wtorek to kolejne opakowanie tabletek zaczynasz brac trzy dni wczesniej :) mama nadzieje ze zrozumialas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnnnaaaa
troche to zakręcone ale ok :D ale np jeśli chce przesunąć z niedzieli na poniedziałek....mam zrobić tylko jeden dzień przerwy i znowu tabletki brać, bo to coś mi się nie widzi,a ja właśnie tak chciałabym zrobić żeby dostawać tylko jeden dzień później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość solidnykopniak
na to wyglada,.. Ja nigdy nie musialam czegosc takiego robic, bo akurat wypada mi w sobote, w dzien ktory mi najbardziej odpowiada... ale jezeli z niedzieli na poniedzialek to od niedzieli do poniedzialku 6 dni bo to w druga strone sie chyba liczy, czyli musisz zrobic tylko jeden dzien przerwy... w tym wypadku krwawienie moze nie wystapic... :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedzcie czy..
mam pytanie może wydać sie śnieszne ale mam małe doświadczenie w tej kwestii, biore tabsy od2 miesiecy czy seks w przerwie miedzy opakowaniami jest bezpieczny?Czy istnieje możliwość zajscia w ciążę?Prosze odpowiedzcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnnnaaaa
ok dzięki Ci wielkie. ale i tak narazie nie będę chyyba kombinować, teraz nie robiłam wogóle przerwy i wole narazie nie eksperymentować ale na przyszłość ta wiedza się przyda. poza tym teraz mam dużo mniej obfite i bezbolesne miesiączki więc....chwala tym co wymyslili te tabletki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadia23
tabletki chronia również podczas 7 dniowej przerwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Powiedzcie czy: Tabletki działają zarówno w trakcie ich brania jak i w ciagu tej 7dniowej przerwy,nie ma żadnej różnicy w skuteczności :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedzcie czy..
dzięki dziewczyny za informacje. uspokoiłyście mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakby nas nie chroniły też w ciagu tych 7 dni przerwy, to nie byłoby sensu, żebyśmy je brały:P...Poza tym w kilka dni przed i po okresie(oraz w czasie jego trwania) są dni niepłodne:)Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonczar
Witam wszystkich...mam pytanie...jesli uprawialem sex z dziewczyną (pełny) ktora bierze od 3.5 roku tabletki to jaka jest szansa ze zajdzie w ciaze ? Sex uprawialismy 2-3 dni po tym jak skonczyl sie jej okres. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niby żadna, ale zawsze dziewczyny się denerwują!Moim zdaniem ilość lat(brania tabletek)nie ma żadnego wpływu!Czy dziewczyna będzie brała tabletki 3,5 roku, czy 3 miesiące jest zabezpieczona tak samo!Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×