Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Biała Dama 20

tabletki antykoncepcyjne...

Polecane posty

poprostu po tym jak mi kolezanka powiedziala ze brala tabletki i jest w ciazy spanikowalam i chcialam zeby ktos bardziej doswiadczony mnie uspokoil.A zwlaszcza ze brala takie samie jak i ja Cilest.Podobno regularnie je stosowala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ok.ok.
Kuzynka mojej koleżanki też zaszła... opluwała tabletki, głosiła historie o tym nieszczęsnym procencie wpadek, aż się po 2 miesiacach przyznała, że brała antybiotyk...i nie skojarzyła faktów, że może osłabić działanie.. także takie historie traktuj z przymrużeniem oka. Bo mało która się przyzna, że popełniła błąd. Jeśli stosujesz się do zaleceń to nic się nie martw i korzystaj w pełni z ich działania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margeryna
ja nie mam ochoty na dzidzie jak narazie jak sie przestaje brac tabletki istnije duze ryzyko zajscia w ciaze, choc wielu ginekologow twierdzi ze jest z tym problemy,gowno prawda mam 3 przypadki kiedy dziewczyny przestaly brac i zaszly w ciaze co do swojego pytania zglosze sie dzie indziej bo tu chyban ie znajde odp pozdros

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nati22...Moja koleżanka też wpadła i też na Cilestach...Tylko jakoś mi się wydaje, że nie przestrzegała \"zasd\" i dlatego...Dużo pali i takie tam...Mówi coś innego ale dla mnie to jakoś dziwne... Masz racje, po to jest forum, żeby sie pytać, ale musisz wiedzieć, że po to są ulotki, żeby je czytać DOKŁADNIE!! Zawsze jest ryzyko 1 %, mogło paść akurat na nie... PODOBNO regularnie je brała... chyba nie wiesz, ok.ok....Zgadzam się z Wami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margeryna...Heh, myślisz, że nie dostaniesz odpowiedzi!?...Niby czemu!? Wcale nie jest to \"główno prawda\" jak to napisałaś, bo ja znam przypadki kiedy nie mogły dziewuchy zajść od razu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie pisze, że nie mogły zajść w ogóle, tylko, że od razu po porzuceniu...Tak dla sprostowania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margeryna
no ok zgadzam sie z Wami dziewuszkami, pisze jak to bylo w przypadku moich kolezaneprzstalam brac tabletki 3miechy temu, teraz poznalam pewnaa osoba i boje sie ze te ryzyko zajscia w ciaze sa wieksze po rzuceniu tabsow niz normalnie chyba pozostaja mi gumeksy albo ponownie branie tabletek czego nie chce mi sie robic bo pare kilo nie jest u mnie mile widziane a niestety tak reaguje na anty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola1212
czesc wszystkim:) mam do was bardzo wazne pytanko dzis z moim chlopakiem , no wiecie dawno sie nie widzielismy nio i... on dotykal mojej pochwy czlonkiem ale do mnie nie wszesdl raczej nie nastapila erekcjia, a wedlug moich oblixczen powinnam miec dni nieplodne tylko ze mam bardzo nieregularna miesiaczke:) czy uwazacie ze powinnam sie bac ciazy i kierowac sie po tabletki wczesno poronne? prosze odpiszcie bo bardzo sie boje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karooolinkaaa
hey laseczki:D mam pytanko. biore już 2 opakowanie harnometru i wiem że ten lek zresztą jak wszystkie tabl. antykoncepcyjne ma obniżoną ochrone przed ciążą przy wystąpieniu biegunki po mniej niż 4godz od przyjęcia. I w zwiażku z tym właśnie mam pytanko: czy jeżeli nie mam biegunki tylko zwyczajnie zrobie(przepraszam za zwrot) kupe to ochrona pzed ciażą jest obniżona??bo na etykietkach mowa jest o biegunce a nie ma nic o wydalaniu kału, Posze pomóżcie mi bo to dla mnie bardzo ważna sprawa...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margeryna...Możliwe, że są większe po porzuceniu, ale wiem, że lekarze też sądzą, że o dzidzi po przerwaniu tabsów trzeba się starać... No ja myślę, że gumki lub znowu tabsy, chyba nie miałaś zamiaru kochać się bez zabezpieczenia...(P.S.Wiem, że to Twoja sprawa) wiola1212...Jak do Ciebie nie wszedł to czym się przejmujesz!?Przecież plemniki nie mają nóżek i nie przejdą sobie do Twojej pipki!!! Napisałaś:\"raczej nie nastapila erekcjia\"...Szkoda, że nie wiesz czy nastąpiła czy nie... karooolinkaaa...Hehehe, sorka, że Cię wyśmiałam, ale nie ma pytań do Twojej wypowiedzi...Wyobraź sobie, że ja kupę robię np. 3 razy dziennie...Jakby to miało obniżać skutecznośc no to wybacz...Jak Ty to sobie wyobrażasz, że jak ja już rok biorę tabsy, to niby miałabym się przez ten rok nie załatwiać!!!Skąd Ci się to w głowie wzięło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodam jeszcze dla jasności mojej wypowiedzi, że tabsy biorę o 21, a kupę najczęściej niedługo po(mieści się w ych 4 h), bo przeważnie przed spaniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ok.ok.
Oj dziewczyny. Na logikę, jak zjecie obiad i za godzinę idziecie do kibelka to wylatuje w niezmieninonej postaci? Prziecież wszystko się trawi!! Pigułka również! Wiola, nie panikuj. Szkoda się truć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok. ok. ...Ale w ulotce nie ma nic na temat kupy tylko na temat biegunki!!! A może sikanie też osłabia działalność...Albo jeszcze lepiej - płacz...Już nie wymyślajcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola1212
hej laseczki:) mam pytankoo czy tabletki anty..... mozna dostac bez recepty? bo ja na prawde nie mam kiedy isc do tego lekarza i sa mi koniecznie potrzebne hehe.... odpowiedzcie mi na moje puytanko buz9iaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieczyny...powiedzcie mi...gdyz jestem pączatkująca osobą ktora wspołzyje i wybieram sie na cytologie..na czym to polega.....???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sleepingpill
no i juz narazie jest ok... ale dostałam jednak harmonet poniewaz twierdzi ze beda lepsze..no zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nati85
a umnie novynette kosztuje 23 zl. i jestem z nich bardzo zadowolona :) a cena zalerzy od apteki jak sobie ustala... pozdrawiam ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cytologia polega na pobraniu odrobiny wydzieliny która sie znajduje w pochwie. Nic to nie boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość początkujaca asia176
wiatm wszystkie dziewczny które wypowiadaja sie na forum. jestem młoda dziewczyna(18lat) i bardzo niedoświadczona..... czytałam wasze wypowiedzi i postanowiłam do was napisac. swój pierwszy raz przezyłam i po tym bardzo sie bałam ze moze jednak jestem w ciazy,ale jednak nie jestem. nie smiejcie się ale po prostu sie bałam... duzo czytałam na ten temat ale przezyc go to naprawde coś innego. chciałabym się zabezpieczycz pod postacia tabletek tylko powiedzcie mi jak to jest???jak to sie przyjumuje??? co i jak wszystko chciałabym wiedziec!!! moze ktos mi to wszystko napisać??? bardzo prosze. nie zostawiajcie mnie na pastwe tego lekarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinakkkk
hej dziewczyny proszę niech któras mi odpowie na moim topiku o pigułki a antybiotyk :) pliss pozdrawiam karolina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczatkujacaasia176...ehhh ręce opadają dziewczyno...rozumiem ze jestes mloda i mozesz nie wiedziec co i jak z tymi tabetkami,ale że nawet nie chce Ci sie poczytać naszego forum które ma już ponad 80 stron i pisze w nim chyba wszystko o tabletkach antykoncepcyjnych...Watpie zeby ktorakolwiek dziewczyna,jeszcze raz wszystko Ci napisala o tych tabletkach...Poza tym masz troche dziwne myslenie \"nie skazujcie mnie na pastwe lekarza\"...Lekarz jest wlasnie od tego zeby z Toba pogadac i wyjasnic czy wszystko...Bo przeciez to on ma wyksztalcenie pod tym katem,a my mowimy tylko na wlasnym doswiadczeniu i ewentualnie to co przeczytalysmy z ulotek i innych materialow informujacych o tabletkach. TAkze prosilabym zebys troche powazniej do tego podeszla jesli naprawde chcesz zazywac tabsy,bo z lekarzem i tak bedzie musiala rozmawiac o tych tabletkach np.o skutkach ubocznych gdyby byly, o badaniach itp. A jesli masz nieprzystepnego lekarza,to poszukaj innego do skutku,az bedziesz zadowolona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
americanos...Kładziesz się na łóżku ginekologicznym i lekarz pobiera Ci taką wąską,długą w miarę \"łopatką\" wydzielinę z pipki(z wewnątrz - z środka)i to wszystko...To nie boli, ale jest takie troszkę nieprzyjemne... sleepingpill...No to super... nati85...No dokładnie... początkujaca asia176...Idziesz do lekarza, on Cię skieruje na badania, sam też Cię zbada, porozmawia z Tobą i wypisze Ci najodpowiedzniejsze dla Ciebie i Twojego organizmu tabletki...Jak juz jej kupisz to musisz bardzo uważnie przeczytać ulotkę!Tam masz wszyściutko napisane!Jeśli wtedy nie będziesz czegoś wiedziała to zapytaj, będzie Ci łatwiej...Mogę jeszcze dodać, że godzinę wybierasz jaką chcesz, bierzesz 21 dni(codziennie po jednej)i po tyvh 21 tabsach robisz sobie 7-dniową przerwę, w ciągu której masz dostać okres(krwawienie)...I po tych 7 dniach znowu bieresz 21 tabsów i tak w kółko...Życzę powodzenia! Musisz wiedzieć, że każda z nas reaguje inaczej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ara
tutaj sie z toba zgadzam nie idzie wsyztskiegi omowic ot tak..ja chociaz duzo czytalam studiuje kazda ulotke to i tak dowiaduje sie caly czas nowych rzeczy a dopiero biore tabsy miesiac...a lekarz jest najlepszym informatorem z tego wsyztskiego ja np mam swietnego lekarze wsyztsko powoli wytlumaczy coi i jak jak potzrebuje to powtorzy takze jest ok... początkujaca asia176 a ja mam 17 lat pierwszy raz tez mam juz dawwwno za soba a tabletki biore od miesiaca bo tak zdecydowalismy z moim chlopakiem on ma 20 lat no rocznikowo 21..bo chcemy rozwinac skrzydla I DO KONCA CIESZYC SIE SOBA..on nawet powiedzial ze bedziemy kupowac tabsy na spole tzn ze bedzie placil i on i ja po polowie..na poczatku nie chcialam ale po przemysleniu stwierdzilam ze on chce tez dobrze w koncu duzo z tego On tez ma:P a wracajac do tematu to radze ci isc do ginekologa i popytac sie co i jak..rozmowa nie boli a tym bardziej badania jakie wykonuje nic strasznego bo w koncu to dla twojego dobra:) uhh ale sie rozpisalam :P pozdrafffiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ara...Wiesz ja się też dziewczynie nie dziwię,,, co do lekarzy to wiesz jak jest, jeden mówi tak a inny inaczej, więc średnio...Choć to racja, że lekarzowi powinno się wierzyć, jeśli ona nam coś poleca(w sensie rodziaju tabsów)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×