Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smutna76

Hej, Hej!!!! Mamuśki,marcówki 2006!!!!!

Polecane posty

Gość dana25
Witam kobietki! Jakie ja śliczne stokroteczki wczoraj dostałam od Bartusia - mężowi nawet się udało mu je wcisnąć w małą łapeczkę... Dziewczyny co do kolek - mam świetny sposób - u nas kolki występują niestety ostatnio dość regularnie - około godz 19, więc o 18 podaję małemu Infacol, ale tylko jedną dawkę - a nie tak jak zalecają aby podawać przed każdym posiłkiem i kolek nie ma/!!A skład jest ten sam co a sab simplex.U nas działa. Co do okresu - ja mam spokój na 3 miesiące - zafundowałam sobie zastrzyk w tyłek antykoncepcyjny. Niunia jeśli będziesz taka kochana to wyślij mi też zdjęcia proszę - my dostaliśmy wreszcie WZiZT z urzędu i w lipcu ruszamy z ozbudową.hurra, tylko gdzie ja się z małym podzieję...? Dziewczynki śliczne macie dzieci, i same też jesteście śliczne! Illeli a Licho super chłopak taka landrynka. \buziaki, acha Lena kurczak wyszedł super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach i trzymam kciukasy za wszystkie nasze uczące się Dziewczynki, egzaminy, obrony, itd. oj, podziwiam, bo Ala ostatnio taka towarzyska się zrobiła, że kompletnie nic w domu zrobić nie mogę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niuniu, wyslij mi rowniez fotki twojego mieszkanka. my jestesmy w trakcie budowy i zaczynam szukac pomyslow na wnetrza. dzieki z gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dana25
Niunia wyślij proszę na danutamierzwa@op.pl. Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dana25
A co do leżenia na brzuszku mój mały bardzo to lubił nawet spał w ciągu dnia pod moją kontrolą na brzuszku - a teraz to się radykalnie zmieniło..od razu kwęka.Ale zauważyłam, że jak go kładę na swoich piersiach, (ja leżę na pleckach płasko) to on dłużej wytrzymuje na brzuszku i chętniej i wyżej podnosi głowinę.Takie zdjęcie zamieściła Illeli - oglądnijcie sobie.Może to będzie dobry trening? Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina, Dana - wysylam fotki Cmok ps. a swoja szosa ciekawa jestem co z nasza Misia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny !! Kurczę ale ten czas leci przy dziecku !!!!! Myślałam że dam radę wcześniej pisać na kafe ale jakoś mi nie wychodziło. No to chyba był mój brak organizacji bo mój Michaś jest tak spokojnym dzieckiem że moja mama i moja teściowa nie mogą wyjśc z podziwu. Zakładałam od początku że będę karmiła naturalnie ale Michaś okazał się strasznym żarłoczkiem i mój pokarm mu nie wystarczał więc byłam zmuszona zacząć dodawać mu sztuczny. Oczywiście daję mu też pierś jak tylko się da bo przecież bardzo ważne są przeciwciała dla takich kruszynek. Co do kolek to muszę stwierdzić że są ale na szczęście nie intensywne ale i tak podaję Esputicon żeby ulżyć maleństwu. Kurcze muszę spróbować kłaść synka na brzuszku bo jeszcze się mu główka kiwa choć i tak dzielnie z nią walczy. Ale super są wszystkie wasze zdjęcia ja też postaram się coś wysłać. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ja dziś byłam na komuni u chrześniaka w Łodzi.....zmarzłam troszkę, boli mnie gardło, nafaszerowałam się czosnkiem i herbatą z miodem....oby pomogło. Żebym tylko synka nie zaraziła :O A on też się galancie wymęczył....tyle ludzi i śpi teraz sobie smacznie. Dziewczyny ale Wasze dzidziolki już duże.....my mamy w środę szczepienie, zobaczę ile mój smerf waży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi, ja mam szczepienie we wtorek, tez jestem ciekawa wagi malego. Zauwazylam, ze od paru dni jedna piers na raz mu nie starcza, zarlok jeden:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej Kobietki:) Ja dziś (mimo 29 urodzin...) w wyśmienitym nastroju, bo byliśmy na badaniu i z uszkami Ali wszystko w porządku. Poza tym zrobiłam sobie bilans swojego 29-cio letniego życia i stwierdziłam, że nie jest tak źle. Wspaniały facet jest, mieszkanko, co prawda w bloku ale własne też jest. Oboje pracujemy, nie zarabiamy może kokosów ale na rachunki i jakieś rozrywki starcza, no i przede wszystkim mamy cudowną, zdrową córeńkę. Dzisiaj na wieczór Mała wystąpi po raz pierwszy w sukience, wkleję jutro jakieś fotki.. Kupiłam te zabawy fundamentalne o których kiedyś pisałam i uważam, że to fantastyczna sprawa, żałuję tylko że czekałam aż tyle, bo jest dużó fajnych rzeczy dla maluszków od urodzenia do 6 tyg., ja nigdy nie miałam do czynienia z dziećmi i dla mnie to bardzo duża pomoc na pewno będzie. Od jutra zaczynam stosować w praktyce:) Aurelko pytałaś kiedyś o te zabawki firmy Bawi które kupowałam na Allegro. Moja Ala jest wprost zakochana w żyrafce. Powiesiliśmy jej nad przewijakiem z lusterkiem wiszącym dokładnie nad nią (tam można ustawiać to lusterko w różnych pozycjach) i jest wniebowzięta, całę przewijanie, się śmieje do tego i gada. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wotajcie! coś ostatnio nie mam czasu pisac, ...hmmm, albo lenia mam :) Oliwia ostatnio cosik słabo je - za krótko jak na moje- chce, przytula sie do cycka, possie i pręząc sie odpycha od karmienia...nie wiem co to ...:( moze tak szybko sie najada, albo niecierpliwa taka...nie wiem sama....ale nie płacze wiec nie dokarmiam i czekam cierpliwie, a jak bedzie sie utrzymywac taki stan to pójde zważyc i wtedy się okaże. Powodzenia dla wszystkich , których egzamin czeka...trzymamy z Oliwią kciuki;) Aurelia- alimenty niczego sobie- całkiem nieźle z tego co wiem.. Illeli, ja też tak mam -jak cos zobacze i wpadnie mi w oko to MUSZE to mieć!!! ostatnio kupiłam sobie czerwoną torbe...jest super!!! ale nie wiem po co- teraz to wystarcza ta przy wózku...ale juz niebawem do pracki sie przyda - musiała byc mija i tyle, wiec Rozumiem Cię Illeli, rozumiem....zwłaszcza , że torebki i buty uwielbiam, a i biżuterie...to sa rzeczy , których nigdy nie za duzo O)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jeszcze ja. odnosnie okresu- nia ma, zanikł...nie tesknie, ale to juz 3,5miesiaca, a w nocy przerwy mam około 5, 6 godzin jesli chdzi o karmienie....hmmmm....nono... a Maluszki SUPER!!!!!!!!!!!!- wprost przeciwnie do naszej wiosny :(pazdziernik w maju- SKANDAL!!!!!!!!!!!!!!!! Niunia jak slesz to ja tez prosze o foty... a moze któras z Was wie cos na temat kredytów na mieszkamie, dom. maja byc tylko w złotówkach tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niunia my jednak idziemy na szczepienie dopiero w piatek, bo w środe mamy wizyte u neurologa i lekarz powiedział, że wyniki badania po szczepieniu mogą nie miarodajne. Poza tym wczoraj mnie wirusisko dopadło i lekar zpoweidział, że do małego z maską na twarzy albo na odległośc 2,5 m :( fatalnie.....a do tego wszystkiego teraz płacze i nie chce się uspokić, oby to nie gardło och 😭 Amadziu ja też tak mam z tymi butami, torebkami i biżuterią. Acha my mamy kredyt na mieszkanie, szczegóły później, bo muszę męża zmienić przy dziecku. Acha i najważniejsze....ODEBRALIŚMY DZIŚ KLUCZE OD MIESZKANIA!!!!!:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och zmęczony był tylko na szczęście i śpi. a więc Amadziu my mamy kredyt we frankach szwjcarskich, bo się najepiej opłaca, na 20 lat. Póki jest spoko, oby było bez niespodzianek ;) A co na własne lokum potrzebujecie, oczywiście jeżeli mogę zapytać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane mamy:) zlamalam sobie reke..przed samym wyjazdem..stajac w obronie mojego psa!! przed innym psem..tzn bylismy na spacerze i moj psiak wpadl w oko wielkiemu mutantowi ktory chcial go zjesc..wiec wzilam moje male na rece a tamte bydle na nas skoczylo..no i prosze..pisanie lewa reka jest meczace Ale przed wyjazdem chcialam was bardzo ucalowac i poslac bardzo duzo ciepla..bede starac sie pisac..choc i reka i ciagle podroze beda to utrudniac. bede za wami tesknic i mam nadzieje ze mnie nie zpaomnicie. slonko naj z okazji urodzin. buziaki dla kazdej z osobna dla waszych dzieci slicznych:) papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słonko 🌻 🌻 🌻🌻🌻]kwiat]🌻🌻 Z bukietem róż nie mogę przyjść by złożyć Ci życzenia, więc wzywam los, by przyszedł sam i spełnił Twe marzenia ;) Najlepszego z okazji urodzin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słonko 🌻 🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Z bukietem róż nie mogę przyjść by złożyć Ci życzenia, więc wzywam los, by przyszedł sam i spełnił Twe marzenia ;) Najlepszego z okazji urodzin :) Illeli współczuje ❤️ My będziemy bardzo za Tobą tęsknić ..... trzymaj się i szczęśliwej podróży 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wkleje Wam kilka fotek z mieszkanka :P http://images2.fotosik.pl/75/cd5bcc3cdb74b351.jpg I salon z kuchnią od strony drzwi http://images3.fotosik.pl/74/efcff9f4dd674489.jpg I od strony balkonu http://images2.fotosik.pl/75/98de3cee61f04d20.jpg Sypialnia http://images1.fotosik.pl/75/8b60ceffb171e54f.jpg Pokój Kacperka http://images3.fotosik.pl/74/ead07930c72799c6.jpg I łazienka http://images3.fotosik.pl/74/265006dc6ded9e7d.jpg Pochwaliłam się a co :P Jak macie jakieś pomysły to proszę napiscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JAk chcecie to Wam jeszcze wkleje zdjątka jak się będzie zmieniało pod wpływem remontu :P I piszcie kochane swoje pomysły....proszę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slonko - 100 lat, 100 lat niech żyje, żyje nam ❤️ ❤️ Wszystkiego naj, naj. Super, ze z Alunia wszytystko w najlepszym porzadku. Rzeczywiscie masz fajne zycie, choc ja oczywiscie na swoje nie narzekam:-) Illeli, oczywiscie, ze cie nie zapomnimy i bedziemy tesknic. Wracaj do nas szybko!!!!!!!! Kurcze, ale pech z ta reka. I jak ty teraz sobie dasz rade z Lichem?? Biedactwo. Amadziu - mowisz i masz - zdjecia poszly:-) Co do karmienia, to Maks robi dokladnie to samo. Tez nie wiem co i jak EMI - fajne to wsze mieszkanko, koniecznie musisz wysylac fotki jak bedziecie robic w trakcie. Jaki masz metraz i usytuowanie wzgledem stron swiata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niunia metrów jest tylko a może aż 62 a usytuowane jest tak: salon z kuchnią na południe a sypialnia i pokój Kacpra na północ (nie tak dokładnie ale mniej więcej) .... ciesze się, że Ci się podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słonko Ty nasze 1000 lat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 👄 Illeli co pech to pech!!! a Licho z pewnościa ucierpi niestety i Ty również...birdactwo. a Tsknić bede bardzo- fajnie piszesz...:( Emi mieszkanie bedzie z pewnoscią przepiękne- fajnie, tak od podstaw samemu urzadzać- całkiem po swojemu - super. nas tez to czeka za rok mam nadzieje. chcemy kredyt na domek. niewielki- parterówa z zagospodarowanym poddaszem- juz maż coś wymaluje (jest architektem) - stąd ciekawią mnie sprawy kredytów- juz zaczynamy sie powaznie dowiadywac, wiec wszelkie uwagi są dla mnie cenne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amadziu, my z mężem wzielismy w lutym kredyt we frankach, jednak poki co tak wychodzi najtaniej. w pko bp. mieli fajne warunki -bezplatne przewalutowanie, brak oplat za wczesniejsza spłate i inne takie. przede wszystkim nie sugerujcie sie oprocentowaniem bo ono sie i tak co 3 miesiace zmienia. wazne sa te wlasnie dodatkowe mozliwosci no i koszty udzielenia kredytu. acha, no i pko bp bylo jedynym bankiem ktory zechcial dac nam kredyt na czesciowe wykonczenie domu (parteru, poddasze na razie zostawiamy, bo chcemy jak najszybciej sie wprowadzic), wszystkie inne banki nie chcialy o tym nawet slyszec (wiadomo, im wyzszy kredyt, tym wiekszy ich zarobek). skoro masz neza architekta to napewno o tym pomyslicie ale...jesli bedzie to dom z poddaszem uzytkowym pamietajcie zeby na dole oprocz tzw salonu byl co najmniej jeszcze jeden pokoj. znajomi wybrali projekt tylko z salonem na dole i juz plują sobie w brode.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amadziu my tak samo jak Karolina mamy kredyt w pko bp....z podobnych wzgledow tzn. maja najkorzystniejsze warunki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki:) Dzięki bardzo za życzenia:) Oj nie dała Alunia wczoraj mamusi z gośćmi posiedzieć spokojnie...a w sukience zdjęć nie będzie bo się cała zafajdała:( Illeli będziemy tęsknić ale odzywaj się w miarę możliwości, przede wszystkim daj znać jak podróz minęła.. Amadziu my mamy kredyt w BPH PBK w złotówkach i też niby można przewalutować bezpłatnie ale to tylko się tak nazywa prawdę mówiąc, bo niby bezpłatnie ale jest opłata za rozpatrzenie wniosku, w księdze wieczystej trzeba wpis zmieniać i znowu kaska leci i bez sensu trzeba znowu zaświadczenia o zarobkach przynosić i mnóstwo innych papierków, więc po prostu sobie darowaliśmy to całe zamieszanie i w złotówach ciągle płacimy (fkt że u nas kwota kredytu nie była wielka, okres kredytowania też, więc i różnica w racie nie byłąby za duża). My też musimy się wziąć za remont ale ciężko się za to zabrać jak równocześnie trzeba jakoś mieszkać, a chcemy teraz zrobić łazienkę i kibelek i wymienić wszystkie rury, tylko jakoś nie wyobrażam sobie jak przeżyję odcięta od wody z małym dzieckiem. Poczekamy więc aż teściowie na jakieś wakacje wyjadą i wtedy się do nich wprowadzimy i zrobimy wreszcie ten remont. Materiały wszytskie kupione po całym mieszkaniu porozkładane, wanna na balkonie stoi, normalnie porażka ale chcieliśmy kupić wszystko przed końcem zeszłego roku. Ach i moja Mała też tak się pręży i wywija przy jedzeniu, stęka, aż cała czerwona się robi, znajomej pediatra powiedziała że to kolki ale w sumie to nie jestem przekonana, chociaż może..... Pozdrawiam i idę coś w domku zrobić póki mała maruda na spacerku z babunią:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
non ty jesteś zdrowo pojebany ( mówiąc twoim jezykiem) Przepraszam dziewczyny ale ten gość naprawde mnie już zaczyna irytoować. Amadziu twoją Oliwkę może boleć gardełko i dlatego tak odrywa się od jedzenia. Mój też tak robił i nie płakał, gorączki nie miał a jak poszłam do lekarza okazało się że ma zapalenie gardełka i poszły w ruch zastrzyki :((( Mam nadzieję że mimo wszystko to nie gardełko i z Oliwką wszystko już ok. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mamuski!! czasem naprawde trudno siasc do komputera! Na wstepie super wam dziciaczki rosną, ogladam wszystkie.Bardzo to lubie robic! Wysylajcie nadal ja zawsze jestem chetna do ogladania. Illeli, auć z ta reką biedactwo.Ale dasz rade. No i miłych wrażeń w Polsce! Co do okresu to wiecie ,ze ja nie mam jeszcze?! A Zuzia skanczyla 3 miesiace wczoraj. Mowi sie ze jak sie karmi piersia to sie nie ma okresu.Otóz ja karmie butelka a dokarmiam piersia. mam podobny problem jak Iwi 30 , mała ciągle mi plakala w koncu odkrylam ze sie po prostu sie nie najada piersia. Zuza polubila butelke a od wczoraj juz nie chce ssac piersi. Złosci sie i placze, az w koncu ustepuje i daje jej butelke. mleko odssysam laktatorem .I na przemian jej daje mleko moje z modyfikowanym. Ale okresu nadal nie mam. Kolki ustąpily. Odpukac! dajemy jeszcze czasem Bobotic u nas zadzialaly te kropelki. co do lezaczkow to lezaczkujemy a jak. Bardzo to lubi a ja mam spokoj. Coraz bardziej interesuje sie zabawkami ktore wisza nad nim a najbardziej lubi obrecz w zebre.hehe :) Niunia lezaczek ten co polecalas wiec dzieki:) a oto nasze zdjatka mam nadzieje ze wejda!? http://img162.imageshack.us/my.php?image=zuziaimama5bk.jpg http://img129.imageshack.us/my.php?image=zuzia1865pa.jpg http://img47.imageshack.us/my.php?image=zuzia0yd.jpg http://img47.imageshack.us/my.php?image=zuzia27yo.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni Zuzia ślicznusia 🌻 Zaglądaj częściej :) Słonko my też sporo rzeczy kupiliśmy przed końcem tamtego roku i u rodziców suteryne okupują :) Ale już od wczoraj zaczeliśmy je przewozić i do roboty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi, Karolina , Słonko - dzieki za odzew w sprawie kredytów- a tak na marginesie dobrze , że takie sa w ogóle- to ma sens- kredyt na kupe lat co prawda, ale za to masz swoje mieszkanko czy domek...w przeciwnym przypadku cieżko byłoby odłozyc- hehe odkładac całe życie, żeby kupic \"cos\" na starosć!nie nie bez sensu, wiec nie ma sie co wahac i kredyt trza brac!!! w tygodniu (piatek planujemy)spotkamy sie z doradcą finansowym i on nas pokieruje co do wszelkich formalności a także pomoże wybrac bank dla nas najbardziej odpowiedni..dam znac po wszystkim:) Kijaneczka- co do non to masz rację!!1 a gardełko- kurczaczki, hmm..musze zauwazyć...ale dziś jadła pięknie...wiec hmmm.... Moni 78 - Zuzanna mniam, pyszna panieneczka, a jak ładnie główeczke trzyma, nono, siłaczka! Oliwka tez silna, głowe już sztywno trzyma Pszczółka moja ❤️. ciekawa, rozgląda sie, ....zabaweczki łapie i do pysiaczka wszystko...a jak smiesznie kciuka ssie- moze mysli, że to sutek przenośny.. hihi.. spadam, bo...padam...ostatnio budzi sie czesciej w nocy wiec troche zmęczona jestem, buziaczki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×