Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smutna76

Hej, Hej!!!! Mamuśki,marcówki 2006!!!!!

Polecane posty

Dana - no dzieki, ale wiesz co coraz trudniej jest mi egzekwowac posłuszeństwo Oliwki - mam wra zenie, że niestety wodzi nas wszystkich za nos i dyktuje warunki - jak i co jesc, gdzie iśc , co podnieść i włozyć do buzi....nie wiem , może nie rozumie a moze po prostu owija nas wokół palca...hehehe:) pozdrawiam i powodzenia z budową;) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amadziu dana pusto tu przez długi weekend, dobrze ,że zaglądacie do nas:D :D :D Amadzia, my się zastanawiamy nad kredytem, mamy dwie opcje: Kredyt Bank we frankach i PKO.BP- ten z dopłatą od państwa, w tym przypadku musielibyśmy brać szybko ślub:P W przypadku tego pierwszego to lepiej jak mój chłop wystąpi jako singiel;) Dana, mój syn miał stulejkę, nigdy nikt mi nie powiedział, że trzeba ściągać chłopcu w kąpieli napletek pomału:( No i jak miał 4 latka to miał zabieg, ale jemu nie schodził ani ciupinki, jedynie otwór na strumień moczu i przez to miał infekcje częste. Po zabiegu częsciowo ten napletek przyrósł z powrotem i młody ma teraz też problemy ze stanami zapalnymi, często mu podchodzi ropa, ale on sobie go w wannie zoperuje i mnie nie dopuszcza, bo dojrzewa;) u nas lato, upał, cały dzień na słonku z Majką byłam. Zrobiła się z niej straszna złośnica, w ogóle nie dociera do niej słowo\' nie wolno\' Od razu w płacz i histeria:( Bije tylko mnie, piąchami:O Dopiero teraz idą jej wszystkie dwójki na raz. Strasznie marudzi:( Odkąd nie ciągnie cycusia wypija hektolitry soków i herbatek, a pampersy pęcznieja w oczach:D Nauczyła się zasypiać z butelką picia i długo ssie smoka od butelki, a zwykłego smoczka nie chce:( pozdrawiam Was cieplutko, a zwłaszcza te, które znowu maja fasolkę👄 Dana, może teraz będzie do parki dziewczynka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dziś pada i pochmurno:( witajcie baby po długim weekendzie, pewnie wybyczone do bólu;) Izka🌻, Słonko🌻, pewnie w pracy, meldujcie się babolce kosiane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja sie melduję:) Matko ależ niewyspana jestem..............................a roboty od cholery.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słonko....... ja też nie lubię poniedziałków:O Napisz co u Ali, jak centyle???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U Ali ok, nie wiem jak centyle, nie ważę nie mierzę ostatnio coby się nie stresować. Za jakieś dwa tygodnie pójdę ją zaszczepić tym nieszczęsnym MMR to zobaczymy. Czy Wasze dzieci tez takie niedobre, wrzaski, histeria to u nas na porządku dzinnym i nie słucha wogóle....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba taki wiek tych naszych maluchów:O bo moja to taka zaraza, nic się nie słucha, histeryzuje, wymusza płaczem i na dodatek potrafi mnie uderzyć w twarz:( a jakie ma humorki, łoj:O zastąpiła sobie cyca butelką i chodzi cały czas z nią i ssie smoczka z butelki, śmiejemy się, że podłącza się do kroplówki, potem strasznie dużo sika:( pampersy puchną w oczach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiniakk
Cześć dziewczynki, Niestety też siedzę w pracy, a strasznie nie chciało mi się dzisiaj wstać. Byłam z Mariką w piątek na szczepieniu, poszło gładko, Marika waży 1100g i mierzy 80cm. Napiszcie jak ważą i mierzą wasze dzieciaczki. Moja mała też tak dużo pije, przechyla kubek i wypija cały na raz. Zrobię jej kolejny kubek a ona od razu pije jakby ją strasznie suszyło. Dobra biorę się do roboty, Miłej pracy pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki, Niestety też siedzę w pracy, a strasznie nie chciało mi się dzisiaj wstać. Byłam z Mariką w piątek na szczepieniu, poszło gładko, Marika waży 1100g i mierzy 80cm. Napiszcie jak ważą i mierzą wasze dzieciaczki. Moja mała też tak dużo pije, przechyla kubek i wypija cały na raz. Zrobię jej kolejny kubek a ona od razu pije jakby ją strasznie suszyło. Dobra biorę się do roboty, Miłej pracy pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Babeczki kosine 👄 melduje się i będę już co dzień . Urlopik EXTRA cudo Darłówko miasteczko rodzinne , kwatery bajeczne naprawdę czyściutko schludnie, obszernie , plac zabaw dla dzieci . 100 m do plaży kuchnia z z całym wyposażeniem , rewelka i w miarę nie drogo 35 zł a jacka brat ma dwoej dzieci płacił tylko za 12 latka za 9 letnią córe już nie płacił .Koniec zachwalania kwatery . Wypoczynek super mały wyspacerowany pokąpał się w basenie W pierwszy dzień był tylko ze mną było średni musiał sie zaaklimatyzować i byłam z nim tylko w brodziku a na drugi dzień byliśmy w trójkę i z tatusiem poszedł na głęboką wode już mu się podobało były podrzuty do góry nauka pływania i nurkowania też i mały uśmiechnięty . Na plaży byliśmy raczej krótko strasznie wiało było raczej chłodno ale super mój małżonek raczej nie lubi upałów słońca piach opalania się itp. Zresztą ma od razu alergie na słońce nawet teraz głowa i uszy go swędziały i bąble już mu wyszły dla mnie coś niezrozumiałego ja uwielbiam leżeć na plaży wygrzewać kości i niech mnie bierze słońce ale z nim to nie możliwe . Mały super gada po swojemu ale nie tylko czasami coś mu się uda wypowiedzieć podobnego do naszego języka i biega wszędzie i byle szybko i uciec rodzicom a jak go się nie puści to mostki siadanie na ziemi krzyk i marszczenie brwi demonstracja swojego nie zadowolenia ale jest super a poza tym każe się całować po stopach przesyła całuski lubi sie przytulać i ukocha mamę i tate i jest boski mój ukochany . DANA GRATULACJE i całuski dla FASOLKI i dla Malutkiego oczywiście 👄 🌻 Pyśka Magda dziewczyny boskie cukiereczki Wiki to urwis w oczach a Paulinka mała calineczka Obie dziewczyny przepiękne aż tęskno za dziewczynką . Co do siusiaka to małemu naciągam przy każdej kąpieli i od pukać jest spokój zawsze ma też kontrolowanego siusiaka przy każdej wizycie , położna jak przychodziła to uczulała mnie abym zważała na siusiaka i jakoś się udało . W tym tygodniu pójdę na szczepienie Na MMR II chyba w środę. Manika Słonko ucałowania dla dziewczynek . Jak tylko będą zdjęcia coś wrzucę . muszę kończyć bo roboty aż się \"przelewa\" Całuję mocno kosiane baby 👄:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, Rzeczywiście zjadłam zero, waży 10100g. Dziewczyny napiszcie jakie są fajne płyty z piosenkami dla dzieci bo mój repertuar jest strasznie ubogi. Może ja się nauczę też jakiś piosenek bo małą usypiam śpiewając jej, a jak na razie śpiewam jej trzy piosenki w kółko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinia nie poratuję cię piosenkami bo jak ja usypiam to nosze na rękach i mówię cicicic to jest bardzo ubogie a co do piosenek ta ma mini mini reklamują płytę BEBE Lilly muszę to gdzieś dostać bo mały fajnie przy tym tańczy i uśmiecha sie a co do wagi to masz piórkową, chodzi mi o Maleńką , moje słonko waży z 13 kg nie wiem skąd bo nie wpiernicza dużo raczej grymasi czasami pół dnia jest tylko na 1 danonku i biega , może taka jego uroda .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJKA DZIEWUSZKI JAK TAM PO WEEKENDZIE NAJDŁUŻSZYM W EUROPIE? MNIE ZNOWU OMINĄŁ BO SIEDZĘ NA WOLNYM A JAK WRÓCĘ DO PRACY TO TAKICH DŁUUUUUGICH NIE BĘDZIE. POMIMO CHRONICZNEGO BRAKU KASY UDAŁO NAM SIĘ WYSKOCZYĆ W SOBOTĘ DO kRAKOWA. MŁODY POGONIŁ TROCHĘ GOŁĘBIE A I JEGO PRZYRODNI BRACISZEK NIGDY W KRAKOWIE NIE BYŁ WIĘC TEŻ BYŁ ZACHWYCONY. POZDRAWIAM WAS CIEPLUTKO. DOŁOŻYŁAM DO ALBUMIKU ZDJĘCIA Z MAJÓWKI WIĘC JAK MACIE OCHOTĘ POOGLĄDAĆ TO ZAPRASZAM http://kijaneczka.fotosik.pl/albumy/174906.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kijaneczka super zdjęcia Szymonek ekstra klasa rycerz go nie przeraził? Kiedy wracasz do pracy ? Pozdrowionka 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izka, moja Majka ma 76cm i waży 9,5 kg:( to dopiero jest waga piórkowa, bardzo drobniutka mam kobitkę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie załamujcie mnie bo Alka pewnie ledwo 8 przekroczyła....eh, za dwa tygodnie po ważeniu się pozałamuję....ostatnio znowu nic nie żre ale 11 ząb wylazł , idzie 12, więc pewnie dlatego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ale Wy macie dobrze 8 , 9 kilo to ja już na palec biorę z jackiem śmiejemy sie że przy drugim to wózka nie będziemy potrzebowali bo 4-5 kg. to w zębach będziemy trzymać. hihihi Zazdroszczę Wam, troszeczkę bo moje 13 kg trochę waży i podrzucać sie każe i przechyły w dół i patataj cały czas mój jacek czasami wysiada ma mniejszy kontakt z małym i krócej go nosi a czasami w ogóle jak przyjdzie po 23 -ej , a mały uwielbia tańczyć , i obroty i do góry i to w tempie. więc czasami przydała by sie mniejsza waga .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słonko a Alcia to zębów ma mnóstwo 12 szt toż to prawie cała szuflada my dopiero mamy 9, 4 na górze 4 na dole i 1 czwóreczka na górze wycierpiana wypłakana ale w końcu wyszła .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach Dziewczynki to chyba do juterka , życze miłego popołudnia słonecznego a co najmniej nie deszczowego , do nas zbliża sie burzzzzza BUUUUU nie będzie spacerków a Małego rozniesie po domu da mi do wiwatu nauczył sie spedzać cały dzionek na dworze i w domu go nosi miałczy , złości sie \'istny cyrk \" a jaki relaks dla mamy koń by sie uśmiał . to pa kochaniutkie 👄 uściski i całuski dla Waszych pociech 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Dana gratuluję fasolki życzę oczywiście Paulinki słodkiej conajmniej tak jak moja Paula:) Moni Tobie chyba też nie gratulowałam, robie to wiec teraz. Ja zostaję przy opcji 2+1, ale nigdy nie mówię nigdy Co do rzucania się podłogę, wyginania w łuk i płakania na zawołanie to mam to samo. Pokazuje swoje nerwy na każdym kroku. Ale też przytula sie jak ją o o to poproszę, daje buzi. Nóżek nie daje do całowania a do wąchania... Zdjecia super, dawajcie dalej z weekendów. Ja jak bedę miała czas to wstawie z wyjazdu do Czernicy (koło Chojnic), gdzie spędzilismy 3 superowe dni. Paula miała okazję pływac na rowerze wodnym, wytrzymała spokojnie w kapoku całe 15 minut a potem postanowiła zrzucić kapok i pospacerować po rowerze. poniewaz wstretna mama trzymała i zabroniła, wiec wracaliśmy do brzegu \"na syrenie\" :) Ale fajnie było. Pozdrawiam, Magda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, witajcie Dziewczyny dzieciaczki są cudne, ale ja również na razie stopuję przy 2+1, choć w ubiegłym m-cu głowiłam sie i już nawet test zrobiłam, na całe szczęście NIC!!!! Pytałyście o siusiaki, u mnie jest przekonanie, żeby jednak tego napletka nie odchylać przy myciu tylko go myć tak jak go widać, bo właśnie wtedy rodzą sie te stany zapalne, bo za daleko bakterie mogą sie wprosić. My tak stosowaliśmy mycie i siusiak jest piękny, nic sie z nim nie dzieje, a Karolek dba o niego o0d najmłodszych lat - jak na faceta przystało - czy siedzi na nocniku czy zmieniamy pieluchę, a w kąpaniu istna rozkosz! niestety nie opowiem Wam jak było na majówce, bo nigdzie nie byliśmy ze wzgl. finansowych. Za to planujemy wakacje nad morzem i nie mogęs ie doczekać. Dziewczyny, które są nauczycielkami czy któraś z Was zdawała ostatnio egz. na mianowanie? Jeśli tak to proszę o opinie. Będę wdzięczna za informacje o sprawozdaniu (jestem w trakcie jego tworzenia) i pytaniach.Boże jak sie denerwuje. Gorzej niż na studiach. Karol obecnie waży 13 kg, i ma rozmiar 86/92, choć wg miary na kontroli mierzy 80 cm, ale nie chce mi sie wierzyć, tak jak go pani zważyła na 12,3 kg. mam w domu elektroniczną wagę, która raczej jest dokładna. W ogóle nie chce mi sie gadać nic na służbę w przychodni, tylko podziwiam Słonko, że jest taka cierpliwa i wyrozumiała dla lekarzy i pielęgniarek. Słowa uznania dla Ciebie Słonko. Pozdrowienia dla Alusi, trzymamy kciuki za nia na kontroli. Buziaki dla wszystkich dzieciaczków!!!!!!!! Mamuśki śpijcie dobrze/ pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smaczku ja robiłam mianowanie w 2005r. Spoczko egzamin. komisja przychylnie nastawiona jak znajde przykładowe pytania to dam ci znać gdzieś je miałam ale tez były gdzieś na jakiejś www. I to dokładnie z tych pytań i sprawozdania mnie pytano. nie ma się czego bać. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewuszki Meldujemy się , ale dzionek ponury , fakt trawka potrzebuje deszczyku ale czemu on nie pada w nocy . Jak dzieciątka . mojemu maleństwu wyszły kolejne dwa zęby kolejne czwórki jeszcze jedna i czas na trójki . jutro idziemy na szczepionko Auuuu Auuuuu, mam nadzieje bo jacek jakiś grypowy byle mi nie zaraził małego ., A ja na lekkiej diecie kurczaki na tym urlopiku poszłam w góre dwa kilosy ratunku dwa w ciągu 5 dni to jakiś rekord dobrze że te wczasy nie trwały dwóch tygodni bo strach pomyśleć ale ku pokrzepieniu mojego serca straciłem już 1 kg mam nadzieje że do końca stracę nadwyżkę. Noooo dziewczęta odezwijcie sie .:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dana, gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pisz jak fasolka :) Ja dzisiaj idę na USG i mam oczywiście stracha, ale po przeczytaniu waszych postów śmieje się w głos, mam to samo z Kamilem-histerie, wymuszenia,terroryzm, bicie, tańce... Ale zaskoczyłyście mnie tym napletkiem, mi zakazano go ruszać-tylko na kontroli pediatra mu ściaga podczas gdy Kamil drze sie w niebogłosy...drze sie od samego wejścia do gabinetu, najpierw to była tylko podkówka, ale czym starszy tym bardziej sie rozkręca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni mnie uczulano aby zawsze przy ciepłej kąpieli lub jak mały leżał na przewijaku to ciepłą wodą przegotowaną lekko naciągać skórkę i przemywać aby zapobiec zakażeniom oraz w przyszłości zabiegowi chirurgicznemu . A ponadto mamy kolegę , który do dnia dzisiejszego pamięta zabieg chirurgiczny na jego ptaszku w wieku 12 lat i sam swojemu synowi on naciągał i przemywał aby jego synuś nie musiał przechodzić to co on . Nie wiem jak u was ale w kaliszu to każdy no prawie każdy lekarz mówi o tym lekkim naciąganiu i przemywaniu . Mały przy każdej kontroli ma sprawdzanego ptaszka i leży spokojnie nie płacze jemu skórka lekko chodzi do góry , no bez przesady nie jak u dorosłego chłopa ale ta dziurka jest większa niż tylko do siusiania . A ja mu zawsze naciągam na mokro nigdy nie na sucho bo to boli .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No hejka dziewuszki zaraz tnę do domu na zamianę z niania A Wy sie nie ODZYWACIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Moni acha jak Twoje maleństwa to tycie i to większe i oczywiście bardzo prosiem o sprawozdanie z USG . Pa moje kosiane baby do juterka , może jutro będzie nas więcej . A jutro jak sie nie odezwiecie zrobię pobudkę prawda Manika a może Ty bo masz wprawę . PAAAAAAAA PAAAAAAAAAAAA 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzicie, każda wie co innego o tym siusiaku.Zgłupieć można.Moni, dzięki za gratulacje, Izka, Tobie też, do gina idę dopiero za 2 tygodnie około ale zrobie sobie test krwi żebym lekarce miała co pokazać,może wtedy precyzyjniej określi wiek ciąży. Moni jak u Ciebie z noszeniem małego na rękach( podnoszenie, kąpanie itp)? A Renacia to kiedy się zamelduje??? Nie mówiąc o ILLELI i Niuni.... Buziaki pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pooobuuudkaaaa:D :D :D Izka;) na życzenie ależ tu wiatr hula i pusto, brrrr:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heeejka Dziewczęta Manika dzięki za pobudkę do hymnuuuuuuuuu dziewczęta :) Manika jak Maja już po anginie jak ząbki i tak w ogóle? Dana dawaj jak sie człowiek czuje w ciąży ja już zapomniałam ale na razie układ 2+1 mi odpowiada . mój najdroższy coś pomrukuję o drugim :) ale jak go kopnę to mu sie odechce hihihih :) 🌻 zresztą jak z nim rozmawiam to nie wiem czy wszyscy faceci ale on sobie przypisuje full zasług , całą ciąże to on nosił i on cierpiał koń by sie uśmiał a jak mu mówię że tylko robaka dostarczył to sie burzy a tak ogólnikowo to twierdzi że ciąża to piciuś i co my tak narzekamy i czemu nie chce drugiego dziecka ach te chłopy . to inna planeta Słonko a jak Alusia postępy jej , moja niania ostatnio spotkała młodą mame ma ona córę 9 miesięcy i to małe dziewcze dopiero siada i lekarz nic na to i jeździ w głębokim wózku , i tak sobie skrobnie myślę że Alusia to morowa dziewczyna i wszystko jest OK. Trzyma kciuki za centyle . Noooo Kobiałki odzywać się !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!🌻:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×