Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smutna76

Hej, Hej!!!! Mamuśki,marcówki 2006!!!!!

Polecane posty

Renacia, załączam ci stronke z projektem: http://www.archi-projekt.com.pl/ramka.php?i=projekty Domek taki 130 m2 powierzchni uzytkowej wiec niemały, budujemy w lustrzanym odbiciu w stosunku do oryginału. Jestem bardzo zadowolona z wyboru projektu, zobaczymu jak sie sprawdzi w uzytkowaniu ale mysle ze bedzie ok. wprowadzilismy kilka drobnych zmian, zeby go jeszcze uleprzyc. A czym konkretnie sie zajmujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dupa, link mi nie wyswietla konkretnego projektu, jesli masz ochote obejrzec to wybierz projekt APS55

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki :) Ale fajnie ze wklejacie zdjecia choinkowe :) Ginerwa, Magda, Dana - dzieciaczki super! Jasiek w pozycji raczka...uroczy! Bartek to pewnie patrzy akurat w telewizor, co? Skąds to znam... http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/f44f5ac5743816dc.html A kąpiel chyba lubi ...(tak jak Maja), Pyza zabawke ma wypasioną... Słodziaki z naszych dzieci :) A tu Maja zjada bąbkę: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/8d5e81a0fe6af023.html Karolinko, sympatyczny ten Twoj domek.... Fajnie rozplanowana funkcja. Taka zwarta, bez zbędnej komunikacji. Ja bym tylko jedno zmieniła - wydaje mi sie ze troche moze byc niewygodne latanie z kawą przez przedpokój do salonu. Ja bym je połączyła. Ale to tylko taka mała sugestia do rozwazenia. I moze sama juz tak zrobiłas...A moze zdecydowanie wolisz oddzielnie. A jak z kierunkami swiata? salon masz na południu? Aha pytalas czym sie zajmuje... jestem architektem wiec zawsze mnie ciekawi jak sie cos buduje :) (nie zebym taka wscibska była ;)) To kiedy parapetówa? SMACZEK, ale fajnie ze tez karmisz jeszcze! Mnie tez wkurzaja pytania czy juz chodzi? Moja niania z upodobaniem porownuje do jakiegos tam dziecka w swojej rodzinie. Bo tamto to juz to czy tamto. Moj brat mial 1,5 roku jak zaczal chodzic a i tak wolal na czworaka jeszcze długo a potem jezdził na spartakiady bo najlepiej w szkole biegał wiec spoko spoko, niczym sie nie przejmuj. A kregosłupy to jeszcze sie naszym dzieciom napracuja w zyciu niech sobie pełzaja i raczkuja (do wyboru) Nad Morzem polecam Gąski... cudna wioseczka... Buziaczki dla wszystkich i piszcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina, śliczny Wasz domek! My też jesteśmy na podobnym etapie, myślę że w końcu po dwóch latach dostaniemy do dwóch miesięcy pozwolenie na budowę!....OBY... A nie myślałaś żeby częściowo połąćzyć salon z kuchnią ? - np na miejscu tej komody w salonie zrobić większe okno między pokojami? Chociaż i tak daleko z kuchni do części jadalnej nie masz. Fajnieeeeee. Smaczek, nie przejmuj się, mój szwgier stanął pierwszy raz na nóżki trzymając się łóżeczka dokładnie w dniu swoich pierwszych urodzin.I co?Zgrabny, zdrowy i wysportowany chłopak z niego jest. Wpadnę jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No proszę Renacia, prawie o tym samym i prawie w tym samym czasie! Paula piękna i słodka jak zwykle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzicie, zapomnialam napisac, ściana miedzy salonem i kuchnia jest zlikwidowana, bedzie tam tylko mała ścianka ozdobna zeby troche zasłonić jadalnie ;))))) Renacia, salon ma okna na południe. Kiedys byl u nas na budowie jakis geodeta chyba, zonaty z architektką i uslyszłam ze dom jest IDEALNIE polozony wzgledem naslonecznienia wiec sie ucieszyłam bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze kilka miesiecy cierpliwosci.... wielką imprezke -parapetówke dla znajomych plaujemy w sylwestra, a wczesniej świeta juz w domku z najbliższą rodziną. mam nadzieje ze wszystko bedzie tak jak sobie zaplanowalismy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina, no to rzymam kciuki za realizacje planów!! :) Dana, za Was tez! Ale co z tym pozwoleniem? Czemu takie problemy? Co tak długo trwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Zapraszam wszystkie mamusie do drogerii internetowej http://www.drogeria4u.com Znajdziecie tam wiele fajnych kosmetyków pielęgnacyjnych np marki WELEDA oraz środki pielęgnacji domu, proszki do prania i wiele wiele innych. Jest tam tez masa kosmetyków dla dzieci i niemowlat. Marka Weleda jest mercedesem wsród kosmetyków \\\"od pierwszego dnia\\\" Także inne super marki dla domu, dzieci i mamuś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Śliczne wszystkie dzieciaczki. Tym, ze 10 czy 11 miesięczne dziecko nie chodzi to naprawde nie ma sie co przejmować, bo to jest normalne (wg rozpiski rozwoju psychofizycznego to raczkować powinno dziecko 11 miesięczne), a jak zaczynaja niektóre chodzić szybciej niz w 12-13 miesiącu to super, ale nie ma co porównywać, bo dzieci rozwijają sie różnie i można by sie załamać czasami. Ja też martwiłam się, ze Paula nie raczkuje, ale zaczeła jak skończyła 10 miesiecy i wszystko jest ok. Teraz czekam, aż sobie stanie i zacznie chodzic, ale nic na siłę:) Znajdzie swójm moment. Super domek, bardzo fajnie rozplanowany. My też domek planujemy budować, ale tak dopiero za rok-dwa. Tyle, ze mniejszy i parterowy. Tak do 100 metrów. Czy mogłabyś powiedzieć czy kosztorys umieszczony na stronie z projektem jest porównywalny z tym, który założyliscie wy z projektantem? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda, nie mam zielonego pojecia bo nie korzystalismy z tego kosztorysu. Poniewaz moj mąż ma firme budowlana wiedzielismy ze wiekszosc prac wykona sam, ma tez fajne upusty na materiałach bud. Moge ci powiedziec ze na dzien obecny na materialy i robocizne (dom zamkniety, instalacje wew, kominek, tynki) wydalismy okolo 140 tys. Jeszcze okolo 50 i bedzie gotowy do zamieszkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
looknelam na ten kosztorys i mysle ze on jest dosc prawdopodobny gdyby doliczyc koszt robocizny. zawsze zalezy to od tego co kto chce. Artur zawsze mówi ze do ceny wyjsciowej trzeba doliczyc 30% na rezerwe na nieprzewidziane, nieuwzglednione wydatki typu podwyzka cen materialow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amadzia, ale super ze twoja corcia chodzi! Na zdjeciu wyglada na bardzo stabilnie stapającą po ziemi ;) Maja takie pierwsze kroczki przy fotelach ale raczej woli tam stac niz sie przemieszczac. Jak chce sie teleportowac schodzi do parteru i zasuwa na czworaka (jak sie spieszy to biegnie tez) :). Wlasnie wyczytałam ze powinnam dawac na obiad zupe i drugie danie oba po 150ml. Maja nie jest w stanie zjesc calego 150 obadku wiec nie mam pojecia jak jej dołożyc jeszcze zupke... W ogole mam wrazenia ze je połowe tego cao zalecane. Moze nadrabia w czasie nocnych karmien... no nie wiem np sniadanie - kaszka 220ml ( w życiu...) drugie sniadanie deser 150 + jogurt 40ml obiad zupa 120-150 + drugie danie 100-150 podwieczorek mleko z sucharkiem i owoce 180-200 kolacja kaszka 150ml, albo pieczywo z wedliną ja bym chyba tyle nie zmiesciła... DO tego ost. tez mam watpliwosci czy chleb z wędliną jest w stanie pogryść? Karolina, Magda ja za jakis czas tez bede przebudowywac dom. Mysle ze tak za 3 lata zaleznie od potrzeb. Na razie wymyslam i rysuje... Buziaczki dla Wszystkich w ten zimowy poranek... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech sie ktos odezwie.... :( Kurcze, jak mam pare dni wolniejszych w pracy i moge popisac to nikt sie nie odzywa.... buuuu.... Zasypało Was, czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HejJestem, zasypana ale nie śniegiem a p[pierzyskami.......księgowa zrzuciła na mnie swoją robotę i robię jakieś głupie zestawienia....eh... Renaciu Alka też w życiu tyle co zalecane nie zje, przecież przez rurkę nie wcisnę, trudno..... Doktorek dalej się nie odzywa, taki standarcik, w szpitalu też wogóle nie był, lekarka z pediatri stara nam się załatwić opis z rezonansu żebym moła iść do jakiegoś innego neurochirurga spytać czy możemy tak dalej czekać. Poza tym jesteśmy wszyscy podziębieni, wrr....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko, Słonko, kompletnie niepowazny ten lekarz! Ręce opadają...Nie rozumiem takiego podejscia!! Dobrze, ze chociaz ta lekarka stara sie pomóc. Moze kobieta lekarz to jednak co innego niz facet lekarz. Zycze zdrówka i siły! Jestem z Wami!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no czeeść, w krakowie wreszcie pięknieeee!!!!! Nie licząc problemów z dojazdami, zablokowanymi liniami tramwajowymi itp, ale mnie to nie bardzo dotyczy!Raczej saaaanki to mój środek transportu hi hi. Już mały dziś był na sankach, zobaczył kotka i fik! na śnieg buzią!Ale się zdziwił ale płakania było!!! On teraz u mamy a ja zaraz wychodzę, idę do ginekologa, niech zleci jakie badania mam zrobić przed ..... NASTĘPNĄ CIĄŻĄ! Tak, to już nadszedł mój czas, za chwileczkę, za momencik danusia z mężem będzie się kręcić i ...może będzie wreszcie Paulinka.... Renacia, jak wrócę opiszę nasze historie z pozwoleniami itp.... Amaadzia Oliwkaaaaaaaaaaaa szoooooooooookkkkkk!Stoi jak ta lala!! BUUUUZi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dana, no fakt...planowalas po roku i juz zlecialo.... hihihihihi no to sie bedziecie znowu czulic z męzykiem ;)))) tylko sie nie przenos na inne forum -ze znowu oczekująca bedziesz! Ja chce sie postarac o rodzenstwo dla Hani dopiero jak mała skonczy 3 lata, najpierw niestety -przyziemne sprawy, skonczyc dom, splacic kredyt. Eh, marzy mi sie zmiana pracy, najlepiej na menedzera ds personalnych, ale tu u nas wakatów niewiele. ale sie rozglądam , a nuz sie cos trafi Dana, to przyjemnych i owocnych staran ;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Licho zapalenie ucha..dlatego tak z jedzeniem bylo kiepsko i z jego nastrojami..plus ma po szczepionce zakaenie..grrr.najgorsze jest to ze jak bylam ostatnio to mi doktor powiedzial ze tak ma byc..no wiec nasze pierwsze w zyciu antybiotyki..wszyscy sie teraz czujemy zle..a mamy tyle pracy..bo egzaminy..praca..Licho..och tesknie do lenistwa sprzed miesiaca:)) dwa dni w tygodniu pracuje dla brazylijskiej restauracji..robie imprezy tematyczne itp..i baluje..strasznie fajnie bo jestem adorowana ..i jakos czuje sie pomimo nawalu pracy i choroby swietnie.. tata wybywa..nadal nie mam niani bo nikt mi sie nie podobal..jedna byla fajna ale jak zaczela sie na Licho drzec stwierdzilam ze dziekuje..ciagle mam nadzieje na te Polke ale ona ma jeszcze kontrakt z inna rodzina..zobaczymy Licho tez zaczyna chodzic i sie przewracac..oiraz demolowac mieszkanie..mowic glosno i wrzskliwie..oraz ciagle wywracac na siebie krzesla..grrr sliczne wasze dzieci:)) slonko cholera przeciez to wszystko musi sie jakos wyjasnic..co za ludzie:(((( mam bardzo malo czasu ..ale obiecuje soebie ze w nastepnym tygodniu sie rozpisze.. papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Chlebek z wędlinką drobiową Pyza wcina aż miło a ma tylko 4 ząbki, 2 u góry, dwa na dole:) Słonko trzymaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej jesteście? Jak Wam sie podoba zima, właśnie sobie przypominam jak było rok temu - z wielkim brzuchem hasałam po śniegu, wieeelkim śniegu. Dziś czekam, aż przestanie trochę wiać i ruszymy na białe szaleństwo. Dziś Karolek dotknął śniegu jak ja byłam u gina, a mąż z nim czekał w samochodzie , węc sie znudziło chłopakom czekanie na mnie to poszli śnie oglądać , dotykać.... Oj podobno mało co nie uciekł tacie z rą k radości. Zobaczymy ajki później będzie hojraj jak zacznie sie w niego przewracać, już sie nie mogę doczekać. Za dwa dni FERIE!!!!!!!!! Ale jeszcze jutro zebrabie z rodzicami BUUUUUUU. Karolina naprawdę fajny domek, podzielam zdanie o powiększinej ścianie do salonu. Super b ędzie sie Wam mieszkać. A jaką macie okolicę koło domu? Pisałyście o kanapkach dla dzieciaczkoów. Dałam Karolkowi w ubiegłym tygodniu pierwsze paróweczki Morliny, a dziś kupiłam polędwicę z indyka też Morliny. Chłopak sie zajada. Dalej pluje jogurtem i serkiem, a ja tak uwielbiam - może przejadł sie jak byłam w ciąży? Śnieżne pozdrowienia. A jutro idę do lekarza bo coś mały kaszle Słonko - podziwiam Cie za cierpliwość i wyrozumiałość, mi by dawno nerwy puściły. Pozdrawiam i uciekam bo mały sie odzywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smaczku już nie raz puściły, tylko co ja mogę zrobić.... ale w końcu zadzwonił....(cholera zabrzmiało jakbym była nastolatką i czekała na telefon od chłopaka poznanego na dyskotece:))....... Znowu dał nam nadzieję, a ja nie wiem czy cieszyć się czy nie.... rezonans nie wyszedł źle, wyniki są na granicy normy, doktorek mówi, że jest szansa że organizm sobie poradził z nadmiarem tego płynu. Struktury mózgu są nienaruszone, jest tylko niewielki ucisk i stąd opóźnienie ruchowe ale nie jest to tak duże żeby zastawkę już wstawiać. Czyli znowu czekamy.....jeśli w ciągu 3 tygodni nie urośnie główka to operację sobie darujemy a jeśli urośnie choćby pół cm to od razu do szpitala. Na rzie z główką nie jest źle ostatnio nie rosła, wróciłyśy do siatki centlowej Cholera nie wiem co o tym myśleć, może faktycznie ten magik coś zdziałał.............................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HURRRRRRRA, Slonko nawet nie wiesz jak sie ciesze z tych dobrych wiesci!!!!!! Az mi łezka w ocku staneła. Super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciesze sie Słonko, ogromnie!! :) Co do kanapek z wędliną, to w takim razie rez spróbuje... Powiedzcie jeszcze tylko na jakiej wielkosci kawałeczki kroicie te kanapki... bo ja sie jednak boje troszke. Ale pieknie na dworze-bialutko.... * * * Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słonko-----ale super, może faktycznie obejdzie się bez operacji, bardzo bardzo się cieszę.... pozdrawiam wszystkie mamusie i dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słonko - bardzo dobrze, ze takie optym istyczne piszesz nam wiesci. całusy dla Alicji 👄 u nas tez piekna zima, ale sniegu mogłoby napadac wiecej...moze w nocy... czuje, jakby to był grudzien i zaraz swieta...:),n jakos aura grudniowa nie sprztyjała swiatecznemu nastrojowi....uciekły te swieta tak bez echa, cichutko mineły... a co do ferii to ja za 2 tygodnie - ale super!!!!!!!!!!!!!!!!! a potem swieta, maj, czerwiec i wakacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! buxka dla LICHA - niech nam rozrabiak zdrowieje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×