Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lajla

Cambridge-czy ktos stosował?

Polecane posty

A ja wczoraj myslalam, ze przesadzilam. Najadlam sie roznych owocow, czeresni, moreli, truskawek i brzoskwin. Wkosilam tez 3 figi suszone i garsc orzeszkow, aha i jeszcze 3 landrynki. Jestem na diecie 1+2, mialam wielkiego dola i poczucie winy za to obzarstwo, ale zrobilam szczery rachunek sumienia, czyli policzylam kalorie tego co zjadlam i okazalo sie, ze nawet nie dobilam do tych przepisowych 800 kcal! Szok, tyle zarcia ma tak malo kalorii... Tak czy inaczej musze sie pilnowac, bo pojawily mi sie tendencje do podjadania. W prawdzie czekolady ani ciastek sie nie tkne, ale beztluszczowe slodycze - to owszem. No dobrze, najwazniejsze to jest to, ze czuje sie lekko, ze nie odwracam sie jak widze sie w lustrze, ze nie wychodze zestresowana z przymierzalni w sklepie z ciuchami. Ta dieta jest swietna. Pierwszy raz po skonczeniu diety okazuje sie ze nie tyje, a chudne nadal! Badzcie dzielne dziewczyny, to dziala!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staśka 71
HEJ! HEJ!-Witam wszystkich U mnie jest OK smak torebek jest okropny ale daje radę muszę to przetrwać poprostu nie ma odwrotu Wczoraj byłam na basenie yakuzi ,sauna ,masaże było super tylko po pływaniu czułam sie wykończona nawet zaliczyłam zjazd w rórze ale jazda.Dziś jestem po drugiej zmianie a rano skoro świt torebki i mikser do torby i nad jeziorko Mam tylko nadzieję że pogoda dopisze .KAROLIINA34 ja będę ważyła sie w poniedziałek Jak wrócę napewno dam ci znać jasteś w końcu moją towarzyszka odchudzania razem to zaczęłysmy i razem skończymy ...............Do poniedziałku ..............Nara...................Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny! Pamietajcie, ze po skonczonej scislej DC trzeba zaczac sie ruszac! Nie chodzi o to, zeby sie wypocic, zmeczyc, spalac, nie. Chodzi o to, zeby po pierwsze uelastycznic skore a po drugie, zeby wymodelowac miesnie i sylwetke. Co wiecej, dzieki cwiczeniom rozwijaja sie miesnie, a to powoduje zwiekszenie metabolizmu. Dlatego, te kilkanascie minut codziennie jest takie wazne. To naprawde nie jest duzo czasu, zapaewniam Was, ze KAZDA moze ten czas sobie zorganizowac. Na poczatku jest trudno sie zmusic do cwiczen, ale po jakims czasie staje sie to rutyna. Ja sobie nie wyobrazam, zebym mogla przezyc dzien bez mojaj porannej dawki cwiczen. A w tym wszystkim najfajniejsze jest to, ze jak sie juz zrzuci ten kilogramowy balast, to cwiczenia wykonuje sie z wielka przyjemnoscia, cialo jest lzejsze, podatniejsze na rozne rozciagania i wyginania. I przypominam - nie chodzi o silownie czy aerobic raz czy dwa razy w tygodniu, chodzi o CODZIENNY nawyk rozciagania miesni, skory i stawow. Wasz organizm Wam za to podziekuje (ja np. dzieki regularnym cwiczeniom nie choruje w ogole od kilku lat, a metabolizm mam tak rozhulany, ze chudne jak ta lala, nawet po skonczonej scislej DC).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bonita6
Witam was dziewczyny... na ścisłej schudlam 6 kg.. teraz jestem 5 dzien na mieszanej cwicze i duzo chodze. Na poczatku scislej waga nie chciala spadac pozniej spadla w ciagu 4 dni i byl bilans -6 pozniej cisza... i tak jest do teraz.. nie wiem dlaczego waga nie spada a dzieje sie juz tak od ok 2 tygodni ciagle to 76kg dodam ze mam 168cm wzrostu czyli to nie jest norma a nadwaga.Mam obtłuszczone biodra i nogi i widać ten stan więc dziwi mnie to ze nie chudne bo zdecydowanie jest z czego...:( Pozdrawiam was serdecznie może ktos mial taki sam problem jak ja? Proszę o rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,ja stosuje 1,5 tygodnia diete mieszana. obiad normalny(tzn zdrowy i nie acze miesa i ziemniakow) i ledwo zjadam juz produkty z diety. na razie waga stoi, mozer powinnam jesc 3 torebki? scisle stosowac diete i nie mieszac? 160 cm wrostu i 66 kg. duzo po ciazy juz nie chce tyle wazyc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka-102
Witajcie po dlugiej nieobecnosci Jestem piaty dzien na DC -2kg W marcu tez stosowalam ta diete a teraz wrocilam Od tego czasu nie przytylam ale przyzna ze ograniczalam pieczywo Musze jeszcze schudnac bo nadwyzki mamjeszcze sporo Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ollaa81
Cześć dziewczyny :-))) Ja jestem pierwszy raz na tej diecie i dziś zaczynam mój trzeci dzień. Przed dietą udało mi się zejść z wagi 83kg do 80 przy wzroście 166 cm ale bardzo powoli (chyba miesiąc) więc teraz mam nadzieję, że s chudnę dużo szybciej bo mój cel to za 3 tygodnie być chociaż trochę bardziej smuklejsza. Przez dwa dni diety mam na liczniku 77,8kg a mój cel to 60 kg. Trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja dzis zaczynam 1 dzien scislej.Zobaczymy czy przetrwam,mam nadzieje ze tak.Trzy pierwsze dni sa najgtorsze. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karoliina34
WITAM dzis zaczynam 15dzien scislej DC waga mniej o 7kg mam do was pyt.ile jeszcze moge kg zrzucic przez ostatni tydzien scislej DC?Moze kos podobnie chudl? Staska71 co tam u ciebie ja wlasciwie glodu nie czuje,aale am niesmowita ochote na mak normalnego jedzenia!;-)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staśka 71
HEJ !!! witam was po krótkiej przerwie . Ja jakoś daje rade jak narazie nie uległam pokusom a jest ich wiele to musze przyznać. KAROLIINA34 idziemy prawie łeb w łeb u mnie jest 8,20 kg mniej myslę tzn mam nadzieje że na scisłej jeszcze ok 3kg nam poleci a potem może 2kg lub 1,5kg ostatnim razem tak było u mnie . Nad jeziorem kusiły mnie rożne zapachy kiełbaski , szaszłyczki ,karkóweczki , a nawet zwykłe pieczone ziemniaki oni sie zajadali a ja mikser i robiłam ,,pyszne'' koktajle DC nie poddałam się pokusie . Stając dzisiaj na wage czułam satysfakcję z tego co osiągnełam przez ten krótki okres czasu zwłaszcza że te koktajle dla mnie sa ochydne beeeeeeee.Chciałam wziąść batony muslli ale moja konsultantka odradzała mi mówiąc że na nich chudnie sie wolniej Sama juz nie wiem ale musze to przetrwac już tak mało zostało KASIEŃKA122 dla mnie wszystkie smaki są bleeeee... no może za wyjątkiem kakao Ale nie dam się zniechecić bo mam SILNĄ WOLĘ im częsciej to piszę tym bardziej w to wierzę sptubuj to pomaga ....................NARA..........PA...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ollaa81
Cześć ja dziś zaczynam 5 dzień i ubyło znów troszeczkę bo było 80.3 a jest już 77.1. Nie jest łatwo ale jakoś się tzrymam i czekam na wasze sukcesy bo to bardzo motywuje...:-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc ja dzis zaczynam 3 dzien jeszcze sie nie wazyłam zwaze sie w 5 dniu ale juz po tych dwoch dniach czuje ze spodnie robia sie luzniejsze.Nie jest łatwo zwłaszcza jak gotuje obiad dla meza ale trenuje swoja silna wole,jak mam kryzys to wyobrazam sobie jak bede ładnie wykladac jak ubedzie ze mnie kilka kilo.(a raczej kilokanascie) Trzymajcie sie ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaprys1312
No to i ja sie melduję :) Startowałam tydzień temu z wagą 76. Cały tydzień bez pieczywa i mącznych specjałów. Ogórki, pomidory, sałata i nabiał. Od wczoraj waga 75,5 i początek DC. Dziś drugi dzień i nastawienie takie samo jak samopoczucie czyli super. Bez bólu głowy i głodu. Moża dlatego, że piję 2-2,5 l wody dziennie? Napewno będę miała dużo pytań - zwłaszcza o np weselu ostatniego dnia ściłej - 2 tygodnie. Co robić? Jeść DC czy jak? Ale poczytam najpierw wątek. Trzymam kciuki za wszystkie chudnące :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ollaa81
Cześć dziewczyny:-)) ja po dzisiejszym ważeniu mogę stwierdzić już prawie 4 kg mniej a przede mną dopiero 7 dzień. Na początku było 80.3 a jest 76.4 kg. Wow! jestem cała happy :-))) Kaprys 1312 dasz radę! uwierz że się opłaca trochę pocierpieć (ja sama się dziwię, że daję radę) Kasienka122 faktycznie najbardziej widać po spodniach a szczególnie w talii mam takie wcięcie, że już dawno nie udało mi się mieć takiego płaskiego brzucha powodzenia:-))) Staśka122 i Karolina34 jesteście moim wzorem! pięknie chudniecie i jaka konsekwencja! Pozazdrościć:-)) Nawet mój luby zauważył już efekty i mimo, że był całkowicie przeciwny mojemu odchudzaniu to chyba zaczyna mu się podobać ... W pracy też ktoś mi już sprawił komplement, że jest jakoś tak fajnie wyglądam ale cicho sza nikomu nie mówię o dietowaniu się bo nie chce robić szopki :-)) Najtrudniejszy moment jak narazie to wizyta na obiadku u teściów i znajomi u nas w domu( musiałam coś ugotować i poczęstować ciastem a sama nic nie tknęłam) Trzymam kciuki za nas:-))) pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane:) u mnie zaczyna sie dzien 4,jak narazie jest dobrze ollaa81 - z tym wcieciem to masz racje,przetrwasz ten obiad u tesciowej ja za tydzien mam taki obiad ale damy rade.Ja tez nikomu nie mowilam ze sie odchudzam tylko mąż wie i niech tak pozostanie,kto bedzie chcial to sam zobaczy ze nas ubywa. A jak Wy sie czujecie? Pozdrawiam i jestem z Wami!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja na czarno :) Melduję się w trzecim dniu :) Nastawienie nadal fajne, i głodu też nie czuję.... Jedynie ten niesmak w ustach i wstręt do picia... ble Przez dwa dni piłam ponad 2 litry wody, a dziś jak patrzę na butlę to mnie rzuca.... chyba jakąś dobrąherbatę sobie zrobię..... Pozdrawiam i trzymam kciuki. Lecę czytać wątek od początku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karoliina34
ollaa81 dzziiekkii zaa tak mile slowa;--) Jaa dzzis zaczynam 18 dzien scislej jest mnie mniej o 9kg;-) Ostatnio przymierzallam cciuchy z przed ciazy i jestem w szoku pasuja;-)no morze brzuch nie ten co przed ciaza ale coz za too mam super szkraba. Dzis wyjezdam na barrdzo wazny egzamin a w piattek o 8 bede sie przy nim pocic TRZYMAJCIE KCIUKI PLIS.POZDRAWIAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, chciałabym dzisiaj zamówić sobie dietę cambridge i nie wiem czy lepiej zamówic gotowy zestaw na 21 dni czy lepiej zebym sama wybrała to co chcę tzn chodzi mi o to czy wybrać jakis konkretne smaki albo czy np. jakiegos smaku nie zamawiac bo jest niedobry? Nie chciałabym zeby okazało sie ze nie moge przełknąć tego co zamówiłam:) I jeszcze w tych gotowych zestawach połowa to zupy a połowa to koktaile? czy jak to wygląda? Mozna np. zamówić i jesc same zupy? albo zupy i makaron? tzn zamówić pewnie można tylko czy to nie spowalnia chudnięcia?:) Mam 162 wzrostu i ok 86kg wiem ze tempo chudnięcia zależy od wielu rzeczy ale jak myslicie ile moge zrzucić w 3 tygodnie na scisłej diecie? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do zupek to ja wzielam jarzynowa,grzybowa i zupa o smaku kurczaka z grzybami i one powiecmy ze mi smakuja,kuzynka ktora tez byla na DC(tylko tydzien) powiedziala ze pomidorowa i zurek jest nie do zjedzenia nie wiem nieprobowalam.Kazdy ma inny smak,a z napoji mam truskawke czekolade wanilie i capuccino to ostatnie dla mnie nie do wypicia strasznie slodkie. Ja w ciagu dnia jem 2 zupki i 1 napoj.Narazie mam na 2 tygodnie ale dokupie jeszcze na tydzien. Nie wiem ile mozna schudnac po 3 tygodniach tez jestem ciekawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamunia ja wybrubowałam juz większość smaków (to moja druga DC). Czytałam ranking smaków i okazuje się, że nie można zrobić podsumowania, bo to co dla jednych jest pyszne dla innych okazuje się niezdatne do picia. Myślę, że na Twoim miejscu zamówiłam najpierw zestaw na 1 tydzień i ze wszytkimi smakami po troszku. Jak przetestujesz to będzie Ci łatwiej zamówić na następny tydzień - wykluczysz niejadalne o weźmiesz więcej tych fajnych. Ja np nie mam problemów ze smakami... wszytkie są smaczne lub do zmiesienia. Poza tym od pierwszego dnia, od pierwszej saszetki powiedziałam sobie, że: Takie moje motto: \"uwielbiam jeść i jestem łakomczuchem. Moje umiłowania smacznych delikatesów doprowadziło do nadwagi i mega celulitu. Nadeszła pora na leczenie. Moim lekarstwem są saszetki DC. Lekarstwo ma działać, a nie smakować. To co smakowało to tuczyło. To co leczy nie smakuje tylko wyszczupla.\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pamiętam już dokładnie, bo niestety nie przerobiła prawidłowo wychodzenia. Łakomstwo i brak gryzienia załąmały mnie. Ale było chyba 6 kg. Wtedy nie wiedziałam o istnieniu batonów :) Tym razem, gdy zaobserwuję pierwsze oznaki \"gryzonia\" dokupię batonów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje Wam bardzo, faktycznie chyba najlepiej bedzie jak zamówię najpierw zestaw na tydzien i spróbuje wszystkiego. Juz się nie mogę doczekać zaraz zamawiam:) mam nadzieję że zrzuce 10 kg w 3 tygodnie, pozniej 2 tygodnie mieszna albo 1000kcal i znowu ścisła cambridge no ale najpierw zobacze co będzie po tych trzech tygodniach. ile najwiecej udało sie komuś zrzucić na scisłej cambridge w trzy tygodnie z tego co wiecie? Ja gdzies czytałam że 15 kg możliwe to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamunia - mogę dorzucić opinię do Twojego pytania o smaki. Pomidorowa jest jak narazie jedym niezjadliwym smakiem - takim co to odrzuca ni epo 3 tygodniach ale już po pierwszym łyczku bleeeeee Owoce lesne na śniadanko były pycha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamówiłam zestaw na tydzień wszystkie smaki także spróbuję wszystkiego i pozniej zamówie te które mi smakowały bo faktycznie kazdy mowi co innego tzn kazdemu co innego smakuje:) czytałam ranking smaków ale niestety nie mogłam wybrać nic konkretnego na jego podstawie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staska 71
HEJ! pozdrawiam was wszystkie KAPRYS 13 twoje motto jest super i takie prawdziwe. Ja ciągne trzeci tydzień scisłej i niemoge doczekac sie smaku normalnego jedzenia KAROLIINA 34 trzymam kciuki pozdrawiam ........nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bettina30
Ależ ja Wam zazdroszcze takich rezultatów .... ja dopiero 6 dzien na diecie i 3 kg - nie wiem czy to dobry wnik biorąc pod uwagę fakt że od wczoraj waga nie ruszyła się ani grama ...Pozdrawiam i trzymam kciuki za wszystkich...i za siebie też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja i
nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bettina - myślę, że to dobry wynik. Teraz wiadomo, że waga staje, bo taka próba sił - kto silniejszy Twoja psyche czy tłuszczyk. Jak sie poddasz to super i waga poleci na łeb na szyję. Jak wygra tłuszczyk i sie złamiesz to dupa blada. Pomyśl, że zwykle lekarstwa nie dają efektu tak od razu. Grypy nie wyleczysz jedną tabletką. Więc nadwagi też nie wyleczysz tak natychmiast. bierz lekarstwa/saszetki i czekaj cierpliwie na efekty. Życzę postępów w \"leczeniu\" :) Ja dzis 4 dzień na ścisłej i jest mi super, ale ciągle nie wiem co pić, żeby mnie nie odrzucało..... Mam pytanie _ co robić jeśli po powrocie do domu nie czuję wogóle głodu, mam niechęć do jedzenia - czy mam na siłę jeść tę trzecią porcję? Co będzie jeśli zjem tylko 2 torebki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×