Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lajla

Cambridge-czy ktos stosował?

Polecane posty

Dollita, dobrze zrozumialam - jesz 4 zaszetki cambridge i nie chudzniesz, waga stoi? Tzn nie schudlas nic od poczatku diety?....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!! A zwykłą owsianke to mozna od pierwszego dnia czy tez dopiero od drugiego tygodnia??? ja ogolnie wsuwam tylko owsianki i batony, co prawda batony teraz zaczelam od 5 dnia przez ten weekend. Niestety juz tyle razy bylam na dc ze te wszystkie smaki napojow a nie mwoie juz o zupach mi zbrzydly. Suen Dolitta juz jest po pierwszej turze scislej, 4 dni zastosowala mieszana a teraz je 4 posilki juz normalne w granicach 800kcal, a nie 4 dc. A swoja droga to z tym odchudzaniem z twoim wczesniejszym postem bardzo sie zgadzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez od lat sie odchudzam i podczas tych wszystkich diet naprawde malo jadlam, ale tez i malo chudlam, a jak na takie jedzenie to powinnam o wiele mniej wazyc, niejedna kolezanka podal by po jednym dniu takiego jedzenia. Uwazam ze suen ma racje. Matka natura daje nam figure, jedni maja tendencje do tycia a inni jedza na potege ni nic nie tyją. Ja niestety naleze do tych pierwszych :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
SUEN moglabys mi stokrotko podac linka tego drugiego forum?mam wolne wiec sobie je "przelece"... hi juz mi przeszla wscieklosc bo uswiadomilam sobie ze ostatnim razem tez jadlam owsianke mialam tylko 3 sasz w tym pierwszym tyg i ladnie wage zrzucilam a w tym tyg jeden dzien mi odpadl na owsianke wiec chyba nie tak zle, zreszta patrzac na kalorycznosc to i tak minimum:-) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
to tak jak z talentem jedni go maja inni nie... widac to dokladnie czasami w programie "MAM TALENT". natomiast my juz niedlugo wszystkie bedziemy o 10kg szczuplejsze,atrakcyjniejsze i bardziej kobiece(w sensie blizej idealu-szczuplej sylwetki, bo kobiece to napewno jestesmy:-)) ...a co za tym idzie w lepszym nastroju... jeszcze tylko kilka tygodni , miesiecy, lat...hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiunia podsylam link : (nie wiem czy sie zalaczy , bo moze forum ma ogranizcenia w obawie przed spamowiczami?) http://f.kuchnia.o2.pl/temat.php?id_p=37288&start=12270&page=410 ps. ja te forum ptrzeczytalam ktorej nocy do 5 rano:-) Przeczytalam wlasnie ze Asia S , pyta na tym forum "gdzie jestescie", bo tamte forum stalo sie jakos malo aktywne, chcialam podeslac jej link do nas (bo w grupie razniej, a nei chcialabym abysmy sie podzielily, bo znowu tempo postow zniknie, a to chyba fajnie, taka swaidomosc, ze ktos wlasnie przezywa to samo co "ja") - ale nie moge jej podeslac bo mi sie pojawia pusta karta, wiec jak kasienko Tobie sie uda to spróboj moze? :-) Dollita, riki-tiki juz mi wyjasnila:-), to, ze nie chudniesz po scislej , głowa do górey, nawet zwiększ na ostanie dni "kalorycznosc" nie bój się jesli pojdzie poł kilo a nawet kilogram wgóre, mowie Ci to jako dowświadczona 'cambridzowiczka" nie ma nic gporszehgoi niz spiep go, a niestey podkreca sie go tylko zwiekszaniem kalorycznosci (oczywiscie stopniowo), Jesli jesz teraz bardzo ostroznie, (czuli tak np niecale 1000 kalorii) a wejdziesz pozniej znowu na 3 tygodnie scislej, to mzoe sie zdarzyc, ze schudniesz bardzo maloooooo, a pozniej to juz wogole bedzis ztylko tyć. Ja tak mialam, Tak cambridgem zwolnilam metabolizm, ze pozniej przez 3 tygdonie schudlam 3 kilo......( a mialam z zcego), a pozniej lecialo mimo 1000 kalorii w gore, tylko ze ja przesadzilam z czasem trwania scislej... Mimoo wszytslko radze, ostanie 2-3 dni pozwolic sobie anwet na 1500 kalorii, aby efekt 3 tygodniowej scislej byl zadawalajacy ( a wciagu 3 dni an pewno nie przytyjesz wiele)/ lub nawet wcale nie przytyjesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
DOLLITA tak wlasnie , tutaj spokojnie do 12 tyg mozna stosowac dietke,scisla tez dodam dla jasnosci (tylko 3 produkty DC). tu podchodza do tego troche inaczej-ze masz byc tak dlugo na diecie az zejdziesz do tej wagi ktora chcialabys miec oczywiscie w granicach rozsadku-dlatego pod okiem konsultanta ktory bedzie czuwal nad Twoimi osiagnieciami i w odpowiednim czasie powie DOSC! a wlasciwie ta dietka zostala opracowana w Wielkiej Brytanii wiec moze dlatego- ufaja swoim:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiunia, my jakies nadpobudliwe jestesmy an tym forum:-) :-) , ale jak mowisz, Ty ams zwolne, a moj zawod polega na "psianiu", wiec przy komputerze, co swoja droiga (taka dygresja) orbitrek jak zbawienie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiunia, my jakies nadpobudliwe jestesmy an tym forum:-) :-) , ale jak mowisz, Ty ams zwolne, a moj zawod polega na "psianiu", wiec przy komputerze, co swoja droiga (taka dygresja) orbitrek jak zbawienie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
SUEN dzieki za linka, bede probowala, im wiecej nas pisze tym fajniej sie tu zaglada no i przez ten czas co piszemy i czytamy nie myslimy o jedzonku:-) fajnie ze mam was dziewczyny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
nadpobudliwe?? hmm. ja to juz chyba z ADHD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suen : co do wzrostu, ja mam np 170cm wzrostu i jestem ogólnie drobnokoścista, mam drobne ramiona itp tylko biodra i dupcia duża, ale faktem jest, że babki tak 175 i wzwyż jak pisałaś wyglądają z dodatkowymi kilogramami niestety potężniej. Ja pamiętam jak moi rodzice mieli od małego obsesjęna punkcie tego bym była najwyższa w klasie - marzyła im się wysoka dziewczyna - cóż teraz słyszę, że mam 170cm i jestem niska! A ja wolałabym być jeszcze niższa, podobająmi się drobne, filigranowe kobiety o wzroście 160-165 :) Ja się nie martwię, że nie chudnę - ja nawet wiem dlaczego nie chudnę ;) jem np Big Milka, ma 90kcal ale ma dużo tłuszczu jak na takiego loda, nie ograniczam jakoś specjalnie węglowodanów. A ostatnie dni mam zaplanowane całkiem grzeszne, zjem hamburgera z frytkami i kawałek tortu. Trudno, przytyć kilogram przytyję, ale potem i tak go szybko zrzucę. Niestety, Suen 1500kcal w moim przypadku to już jest tycie... mam chorą tarczycę, cudem jest, że na tym Cambridge chudnę programowo zawsze 10kg. Ale to też do czasu, dlatego mam nadzieję, że odchudzam się na tej diecie naprawdę ostatni raz. Kasiunia dobre podejście w sumie... no nic ja chcę ważyć 77,8kg - to była moja najniższa waga w dorosłym życiu, teraz jest 88,3kg - będę stosować Cambridge ścisłą minimum 3tyg, jak będzie trzeba to będą i 4 tyg - po 3 tygodniach to zazwyczaj mi żal Cambridge kończyć bo to tak wygodne, kg lecą i człowiek już naprawdę przyzwyczajony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dolitta- to prawda, ja chcialabym miec 168 cm:-) (mam 175) wtedy nawet wyzszy obcasz lepiej lezy:-) I ja tez mam problemy z tarczyca = niedoczynnosc. Stad moj bol blednego kola diet ( a dziala na mnie tylko dieta cambrdige). ( ake jak juz pisalam to bledne kolo, bo dziala bo malo kalorii- a jedoczesnie ustawia orgaizm jeszzce dodatkowo mimo niedoczynnosci na tryp oszczedzania kalorii) - dlatego z a ktorym s razem prawie nic sie nie chudnie... Dlatego chudnij i "uciekaj z tej diety " ile sil:-) ;-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
DOLLITA masz zapewne nadczynnosc... jaki masz poziom TSH? co bierzesz i jak dlugo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dollita, propos twojego zdnaia jeszzce 'ze cudem ejst ze chudniesz programowe 10 kilo" - podejrzewam, ze porownuajc do mnie, bylas po prostu mniejsza ilosc razy na cambridge:-) ( to raz), a drugie, dla nas " z niedoczybnnoscia tarczycy diety typu cambridge czy Dukana sa najlepsze ( bo to diety oparte na ketozie, nawet w tych niebieskich torebeczkach mamy wieksza ilsoc bialka niz weglowodanow, a to dobre dla naszej "tarczycy". ps. ja bylam na dukanie i nie schudlam, mimo wszystko- ja musze dodatkowo pilnowac kalorie..(czyli cambride mi tylko pzoostaje);-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
SUEN Ty tez?? co bierzesz? ja od ponad 2 lat biore euthyrox 100 TSH nadal ponad 9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
pytam bo lekaz mi mowiedzial ze jesli hormon tarczycy wyrownamy to nie bede juz tyla ale dawke leku mi podnosi co pol roku a wysokosc TSH stoi. nawet moja GP sie zaniepokoila i chce to zmienic na wlasna reke, moze jak spadnie wysokosc TSH do normy to bedzie lepiej ale jeszcze chyba dluga droga przede mna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babik
uFF drugi dzień za mną ale było ciężko, jabłko mi tak pachniało.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie pytajcie mnie o moją tarczycę, bo ja nic nie wiem. Odkryto u mnie guza, który jest absolutnie do wycięcia, ale ja z tym zwlekam i nie chcę o tym rozmawiać, to nie forum od tego. Wytnę go w ciągu roku na pewno, nie mam innego wyjścia. Robiłam sobie hormony jakieś 1,5 roku temu i wiem, że miałam minimalną niedoczynność, a tak wszystko w normie. Jednak tarczyca pewnie cała będzie do wycięcia bo guz jest duży także będzie ciekawie. Nawet nie mam zamiaru się tym teraz dołować, bo mi to tylko w diecie przeszkodzi.... nie biorę żadnych leków, czuję się dobrze, nigdy nie miałam żadnych objawów tarczycy i nadal nie mam, wykrycie guza to był zupełny przypadek. [zgłoś do usunięcia]kasiunia Suen: ja na diecie Cambridge byłam z hmm 20 razy ? licząc wszystkie przerywania jej to co najmniej. Wydałam na nią tysiące złotych... odchudzam sięna niej już 4 lata, więc nie wiem kto ma większy staż :D nie wiem też jakim cudem ona działa dalej! A na Dukana chyba bym się nie odważyła, czuję, że bym przytyła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiunia, ja leczylams ie an tarzcyce, ale nie pomagalo, nic a nic, Tylaaaaaaaaaaaaaaaaaam, teraz od jakis 7-8miesiecy nie bore nic. ... zobaczymy. Moja kolezanka ma nadczynnosc( w poprzedniej wiadomosic pomylilas sie bo stwierdzilas ze jedna z ans ma nadczynnosc(tyje sie przy niedoczynnosci), z dwoja zlego - przy NAD czynnosci sie chudnie;) .Moja kolezanka jedna miala, jadla, jadla, jadla, i ajdla, i byla chuda;-) Dilitte- mysle ze slusznie robisz (odwklekac operacje, ale juz nie ebde o tym wspominala, szanujac twojae zdanie ze nei chcesz o tym mwoic), mimo to podziwma ze chudniesz za kazdym razem po 10 kilo!!!!m, ja po tylu razach cambridzowaniua, chudne max po 7!! ( i to uwazam za sukeces) z zcego 2 kilo to woda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dolitte , nie bedziemy sie przescigaly w stazu, bo wcale nie ma cie czym chwalic, ale ja pierwszy raz stosowalam diete cambridge majac 21 lat a mam 31:-).. przez ten czas przy\njamniej 2 razy w roku hbulam na nuiej.Norlanie pooooooooooooooorazka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suen jasne, że nie ma co się prześcigać, bo to dobrze o naszej "mądrości dietetycznej" nie świadczy. Najważniejsze by w końcu osiągnąć cel i się go kurczowo trzymać :) Suen nie chciałam zabrzmieć niegrzecznie - i piszę to także dla świadomości innych dziewczyn - nie chcę rozmawiać o tarczycy z jednego prostego powodu : moja Mama od młodzieńczych lat ma nerwicę, jeśli czymś się bardzo mocno zdenerwuje to dusi się - to takie złudzenie, że po prostu się dusisz, próbowała wszystkiego - była u psychologów, psychiatrów i nic.. jak tak ma musi wziąć środek uspokajający i pomaga. Ja, jak dowiedziałam się, że mam guza i zaczynam z kimś rozmowę na ten temat to dostajętego samego co moja Mama... zaczynam się dusić, wmawiam sobie, że guz mnie dusi i za chwilę umrę. Wystarczy jednak mnie czymś zająć i przechodzi.. dlatego tylko nie chcę rozmawiać :( szczególnie wieczorami... wtedy jest najgorzej. Boże wyszłam na wariatkę ;) ale wolałam napisać szczerze o co chodzi niżwyjść na nieuprzejmą osobę. Suen 7kg to też super, poza tym niech no ja też nie wybiegam do przodu z efektami ;) zobaczymy ile schudnę tym razem, a potem lato, dużo warzyw i owoców i chyba na fitness się wybiorę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Jak dobrze, że Was znalazłam! Pisałam na oliwce w temacie DC ale TAM NIKOGO NIE MA!!! Suen napisała mi maila, że teraz piszemy na kafeterii. Super, że nie jestem sama! A teraz trochę o mnie: Muszę zrzucić min. 10 kg, dzisiaj jest mój 14 dzień diety, jak narazie w 2 tyg schudłam 1 kg :-( troche mało, ale może w cm ubyło mi więcej- nie wiem, bo nie mierzę się. Wczoraj było mi strasznie słabo, myślałam, że to koniec i będę musiała przejść na mieszaną ale na szczęście dzisiaj już jest dobrze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny, dzisiaj mój 14 dzień, wczoraj było mi tak słabo, że myślalam iż bedzie trzeba zakończyć dietę :-( ale dzisiaj już minęło... coś nie udaje mi si e tu nic napisać, bo poprzednia wypowiedź nie dopisała się :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, pojawiły się moje wypowiedzi- JUŻ MYŚLAŁAM, ŻE COŚ JEST NIE TAK!!! Super, że odnalazłam to forum- bo samemu mozna sie załamać, tym bardziej, że miałam dietę zaczynać z koleżanką ale ona zachorowała a teraz widzę, ze nie kwapi się żeby rozpocząć DC :-( ale mam juz Was więc nie będzie tak źle. Myślę o tym, żeby przedłużyć dietę ścisłą o 1 tydzień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
SUEN hej tak, przepraszam zle napisalam oczywiscie myslalam o niedoczynnosci:) pozdarwiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
hej ASIA S fajnie ze przeszlas do nas:-) tez probowalam sciagnac Cie do nas bo nasza kochana SUEN powiedziala ze jest tamto forum i w jednym z postow pytasz "gdzie jestescie?" niestety nie moglam dodac komentarza:-( buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
7/21 wiec moje kochane wazylam sie dziasiaj i jest mniej 4,5 kg. ciesze sie :-) myslalam, ze zaczynajac te diete po raz drugi bedzie gorzej spadalo... poprzednim razem bylo 6 w dniu 9. wiec jeszcze wszystko przede mna:-)pozdrowienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!! U mnie dzien 8. Mialam sie dzis rano zwazyc, ale nie zrobilam tego, zwaze sie dopiero w czwartek i dam Wam znac kochane. Boje, bo nie wiem jak ta waga bedzie teraz spadac. Wczoraj zjadłam 4 dc, bylam jakas taka ciagle glodna, trudno mysle ze to lepsze niz podjadanie, a wczoraj nie wiem jakby to sie skonczylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patihh
CZESC DZIEWCZYNY !!! To ja grzesznica znowu sie melduje. Tak nagrzeszylam w weekend,ze az wstyd przyznac. 3 dni laby bylo.Od dzis przysieglam sobie, 3 tygodnie scislej.ALE NAPRAWDE SCISLEJ. Na dodatek, za to grzeszenie, musze sobie oczyszczanie sobie zaaplikowac. Jako pierwsze bedzie GLAUBERSALZ,czyli sol Glauberska, chyba w Polsce tez znana. Stosowalam ja rok temu.Polega na wypiciu, 3 porcji strasznie niedobrego plynu... i za jakies pare minut rusza sie do ataku :):):). Radze wtedy nic nie planowac, bo toaleta jest przez najblizsze 3-5 godzin nasza .To jest taka jednodniowa posiadowka. A od jutra chce zaplanowac dlugodystansowe oczyszczanie jelit. W pierwszym tyg.codziennie sie to robi ,w drugim co drugi dzien, a w trzecim co trzeci. To jest tzw.oczyszczanie wg.Michala Tombaka. Wklejam link, wlasnie z kafeterii do poczytania. http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=1337212&start=0 A wierzcie mi sa tam faaaaaaajne opisy ;) ;) ;) . Jeszcze sie zastanawiam czy to nie za duzo na jeden raz i Glaubersalz i oczyszczanie Tombaka. Zebym sobie nie zaszkodzila... Albo zeby tylko cien ze mnie nie zostal :):):):) . Napiszcie dziewczyny co o tym sadzicie. Pati grzesznica :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×