Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lajla

Cambridge-czy ktos stosował?

Polecane posty

Kasiunia właśnie odkurzyłam. Boższszeeee jaaaka ja słaba jestem, tylko leżałabym przed tv- a mój ulubiony program to program kulinarny w którym non stop gotują! Jakoś mi to pomaga i wciąga tak, że zamiast filmu mogłabym to golądać. Czytałam teraz o dietach i musze Wam powiedzieć, że zdołowałam sie. Przyczyna jest prosta, wszedzie piszą, że diety takie jak DC itp. są złe, że jojo po nich jest pewne, że zabijamy nasz metabolizm i TO NIE MA SENSU! Ech, wiem, że najlepiej odchudzać się z głową, poprzez zmianę wyrzywnienia, wyeliminowanie tych złych składników i powolne chudnięcie. MY TO PRZECIEŻ WSZYSTKIE WIEMY, ale jeżeli ja nie potrafię tak się odchudzać bo wkurza mnie brak efektów, bądź efekty w rytmie ślimaka! Jestem w końcu człowiekiem a nie ślimakiem :-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i powiedzcie mi dlaczego mam wzdęcia od tygodnia ale tylko po zupach? Bo owsiance, batonach i napojach nie mam- TYLKO PO TYCH CHOLERNYCH ZUPACH!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
ASIAS nie lam sie mycha. Ludzie podchosza sceptycznie do diet cud jaka bezwatpienia ja moglabym nazwac nasza diete. Najgorsze jest to ze pisza osoby ktore nie mialy z nia nic do czynienia. Ja znam osobiscie dziewczyny ktore byly na DC wiec ii ja sie zdecydowalam oczywiscie zaczely racjonalniej sie odzywiac a ten czas i te meki kiedy byly na diecie pomogly im w tym aby nie wracac wiecej na zla droge, na diecie mamy czas na refleksje i zaczynamy zdawac sobie sprawe z tego ile czasu spieprzylysmy odzywiajc sie nie wlasciwie. Dietka to tylko pomoc natomiasdt reszta po zakonczeniu jest w naszych rekach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia S (cytat:Czytałam teraz o dietach i musze Wam powiedzieć, że zdołowałam sie. Przyczyna jest prosta, wszedzie piszą, że diety takie jak DC itp. są złe, że jojo po nich jest pewne, że zabijamy nasz metabolizm i TO NIE MA SENSU! ") Mysle ze to prawda, jedynie zmienilabym ze jojo po nich jest PRAWIE pewne, a nie pewne, bo sa osoby, ktorym udalo sie uniknac. Ja jestem zywym przykladelm ze jojo jest "pewne"(al emam ciagle andzieje ze znajde sie w tych "prawie pewne-bo mnie nie dotknelo"), gdy zaczynalm przygode z cambridhe wazylam 67-68 kilo (176cm) chcialam wazyc 60 kilo:-), schudlam, ale pozniej w ciagu pol roku znowu mi waga wrocila do 67, wiec ja znowu na cambridge bo tak przeciez fajknie sie chudnie.. i znowu jojo,tylko ze do 70, pozniej znowu cambridhe , raz przez tydzien, raz przez dwa tygdonie, bo nie wytrzymywalam (Riki Tiki bedzie wiedziala co mam namysli , bo ejst taka sama weteranka jak ja);), ....a z akzdzym jojo "jojowało" pare kilo wiecej niz przed dieta, dlaczego? bo cmabridge ROZWALA METABILIZM..... organizm jest nauczony ze odbiera mu sie kalorie, wiec gdy tylko mu mniej dostarczymy on przechodzi na tryp szczedny, i stara sie jak najwiecej odlozyc na zapas, bo wie ze lubimy mu zaserwowac od czasu do czasu glodowke... Sta moj organizm tak sie wycfanil, ze woli dosz szybko tak "na zapas" wejsc w tryposzczedny spalania kalorii, co z atym idzie na cambridhge "weteranki" chudna mniej, a pozniej nawet jak jedza 1000- 1500 kalorii potrafia przytyc. ... Pytanie wiec , skoro wiem to wszystko, dlazcego znowuy jestem na cambridge? bo przez te jojowanie doszlam do 80 kilo(a zaczynal sie oidchudzac od 68);-) :-), i etraz zdna doieta na mnie nie dziala tylko cambridge, na niej moge schudnac, i proboje wymyslec spoosb jak to zrobic by nie pzrytyc, juz wiem, ze raczej musze zakaldac ze bed esie odchudzac caly rok, ...po skonzceniu diety po prostu co dwa tygdonei dodawac 100 kalorii..az ;srawdze na jakim pulapie zaczynam tyc", tylkow wiece teoria teoria...a czlowiek glodny z dolowany to glupi... Mnie teraz nie tuczy "obzarstwo" tylko tak zwane "normalne jedzenie"..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patihh
WREDNE BABY JEDNE !!! Jakbyscie sie zmowily, i mnie pilnujecie ,zebym nie zjadla czasami cos nadprogramowo... No i jak do tej pory dzis NIE ZGRZESZYLAM :) :) :) :) Ale kusi mnie...chyba dzis zaczyna sie ta ketaza. Tak wiec zjadlam dzis w sumie 3 saszetki:2 zupki i 1 Vanilla. Dobrze ze poszlam na saune, troche sie czlowiek mobilizuje , wspomaga jak cos sie robi dla siebie. Kasia podziwiam Cie ,ze jeszcze dasz rade tyle godin ciezko pracowac. Ale wyjdzie Ci o na dobre,wiecej kalorii spalisz :) Asia tak krzyczalas, ze u mnie Cie slyszalam... no i nic nie podjadalam. Riki tiki... napewno Ci sie uda,masz malo do zrzucenia. DZIEWCZYNY napiszcie w skrocie ,najwazniejsze. Wiek, wzrost, waga wysciowa, obecna, i wymarzona.Jak dlugo i ktory raz sie odchudzacie na DC. Ja przypominam swoje. 32 lata, 170 wzrostu, 1 raz Cambridge. 16.03....82 KG 22.04.... 75 KG 15.05.....69 koniec diety... 65 ........sama w to nie wierze jak widze to cyfre :) Wazne zeby bylo 6 z przodu :). PatiHH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps.przepraszam za literówki:-) ale nawiązujac jeszcze do tego co napsialam, nigdy nie polecilaabym diety cambridge komus kto ma do zrzucenia z 5 kilo, nie wiecej,,,. Dla mnie anzwa tej diety "dieta ostaniej szansy" jest bardzo adekwatna, jak wspomnialam-ja na innych dietach juz nie chudne...wiec lepiej wyprobowac inne rozsadne typu 1500 kaloriii i gimnastyka, zanim sie czlowiek zdecyduje na cambridge. .A;lbo jak ktos jest pierwszy raz na niej (jedna z nas jest pierwszy raz? ale wybaczcie, zapomnialam ktora..), wtedy gdy jest sie pierwszy raz, jest wieksza motywacja, latwiej nie przerwac--i wielka rada- powoli wychodzic z diety, aby nie wpasc w ten szalone bledny krąg ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patihh, zosytalo Ci 10 kilo, ciagniesz scisla dluzej, czy z jakas przerwa? (bo pattze na zalozenia, ktore rozpisalas to w czerwcu bedziesz juz super laska:-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patihh
JA W OGOLE TO NIE DLUGO NIE BEDE Z WAMI GADAC :P:P:P Przeciez wy jestecie szczuple ! ! ! Np Ty SUEN...przy 176 chcesz 60 KG wazyc ?? 70 juz jest dobrze,czy 65-68...ale 60 ??? Dziecko Ty sie niedowagi nabawisz !!! Ale mnie wkurzylyscie, ze takie laski i jeszcze sie odchudzaja. To ja musialabym chyba z 60 wazyc,albo jeszcze mniej. SAME SZCZYPIORKI TU !!!! A Ty KASIUNIA tez chyba lubisz takie znecanie nad soba... laska jak trza a dietuje sie tu. Pisac mi tu wszytskie po kolei wzrost, wage i wiek.. Podolujcie mnie tu jeszcze :( :( :( :( MALPY :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patihh
2-3 tygodnie jak wytrwam teraz ta scisla...bo juz mam 2 tygdonie prawie scislaza soba...i 3 mieszana powiedzmy ze mialam ;) ;) ;). Czyli 15. 05 koniec scislej, i wtedy wyjsciowa faza, pewnie mieszana. A Ty do kiedy masz SUEN i inne GADY do kiedy macie diety ??? Nie ze mnie tu zostawicie :P :P ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patihh zle docztyalas, tzn pewnie przez moje literowki, za szybko stawiam literki i "klawiatura nie nadąża":-), 67-68 to ja ważylam zanim zaczęlam stosować diete, teraz 79-80. kilo wiec dobrze nie jest. Sama juz nie wiem jakim trybem leciec, najpier myslalam 3 tygodnie diety pozniej 2 tyg scsile, a teraz juz mysle o przerwie tylko tygodniowej, bo wiecie, prawda taka, ze wypade z ketozy, a na nia wraca się 3- do 5 dni (kwestia organizmu), a ja mam teraz 20 kilo do zrzucenia...(chę jednka te moje 60):-), i wiem ze dieta cambridge spieprza metabolizm, ale skoro i tak go psuje:) (ładniej powiedziane), i skoro mam w planach dodawac po 100 kalorii co dwa tygodnie, to moe od razu polecieć tzn z tygodniowymi odstępami co 3 tygodnie a nie 2tygodniowymi., hmm sama nie wiem. Po prostu wiecie jak to jest, im dluższa dieta tym wieksze znięchecenie, jak na dzisiejszy dzień, woallabym schudnąc szybbciej i najwyej pomeczyć sie przy utzymywaniu wagi, niz dochodzic do niej przez pol roku,,. poj jakaś dziś pokręcona jestem;-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patihh, reasumujac chcesz byc na scislej 4-lub 5 tygodni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia S, wiedzialam ze gdzies kiedys czytalam o wzdeciach na cambridhe, mnie ten problem nie dotyczyl, ..ale znalazlam link: http://forum.gazeta.pl/forum/w,26093,79951032,,bole_brzucha_i_wzdecia.html?v=2&wv.x=1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia N, kurcze nie wiem dlazcego link sie nie dodaje, wiec sprawdzilam inaczej, wpisz w google "wzdecie na diecie cambridge" a powinna jako pierwsza strona pijawiac sie ta na ktorej dziewczyny o tych wzdeciach na cambridge dyskutuja, moze cos Ci to rozswietli sytuacje, a przynajmniej bedziesz wiedziala, ze nie jestes jakims ododobnionym przypadkiem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
PATIHH mowisz i masz.l melduje sie poslusznie kasiunia:) pierwsza DC rozpoczynalam z wagi 75 i spadlo na 65 druga DC zaczynalam z 69.5 narazie jest 64 hi hi przy 164 cm wysokosci:p... Buzka. Laski kupilam jogurt ma tylko 59 kcal per pot:) kupilam bo myhslalam ze zaraz padne ale jak kupilam to stoi i nie chce go bo bede miala za duze wyrzuty sumienia. Jestem glodna i wsciekla jak pies. Nie mam juz hjerbaty. Ino wode:( masakra. Jeszczed pieprzona godziina! I rzucam te robote do jutra rana:) jutro tez 12. Ciesze sie ze nie zjadlam. W domu zrobie herbate a jak nie pomopze to kapiel i szybko spac chociaz chleb musze upiec:) trzymajcie kciuki laski. L.iczylam ze dzis spalilam 800 kcal przez 10 godzin bo jedna to lunch a ta teraz to ostatnia wiec bede sie oszczedzala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula dzieki za otuchę! Patihh nie pękaj, my takie laski to jeszcze nei jestesmy! Jeszcze sporo walki przed nami a najgorsza będzie kiedy rozstaniemy sie z saszetkami na dobre! Suen zdołowałam sie czytając tą porazającą prawdę wyłożoną szerze i do bólu prawdziwie... Twoja historia przypomina mi moją. Mam 174 cm, moja idealna waga to 61-62 kg. Jestem na tej diecie 3 może 4 raz :-( Zaczynałam pierwszy raz kiedy moja waga dobiła do 73kg, potem dobiła po 6 m-ach do 70kg, po 6 m-ach znowu..... znowu... znowu... i tak w kółko i w kółko... czy ta dieta to jakiś nałóg??? Dlaczego my tutaj non stop wracamy??? Mogłabym nawet ułożyć grafik swoich obecności tutaj- bardzo prosty- za 6 m-cy wrócę...!??? Za kazdym razem gdy kończę DC przyrzekam sobie, że to już ostatni raz, że nigdy więcej nie doprowadzę się do tego stanu... ... ale wracam i wracam i wracam... i tak w kółko... bez sensu! Teraz moja waga dobiła do 71kg i to spowodowało, że wróciłam ;-((( Po ostatniej DC utrzymałam wagę przez kilka miesięcy- moje boskie 62 kg :-))) ale ja prawie nic nie jadłam, same chude sałatki, piersi z kurczaka, serki wiejskie, naprawdę jadłam dawki głodowe. Ale nie ćwiczyłam- może ćwiczenia spowodowałyby podniesienie metabolizmu??? Jak myślicie??? Któraś z Was pisała o grilu elektrycznym, moja odpowiedź w tym zakresie: POLECAM! mam taki mały grill elektryczny już 2 lata, soi sobie na balkonie, nawet w zimie na nim griluję mięsko :-) jest to wspaniała sprawa, nagrzewa się błyskawicznie, mięsko jest gotowe po 10-15 min. Jest to dla mnie tak niezbędna rzecz jak parowar i mikrofalówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha, zapomniałam dodać, że mam 33 lata, 174cm, waga startowa 71kg, waga docelowa 61-62 kg. Wszystkie ubrania mam dopasowane do wagi 62kg i jestem zmuszona schudnąć bo nie mam sie w co ubrać :-((( Ech, tak mi smutno i nagle na wieczór nabrałam wigoru, tak, że spać mi się nie chce... jestem marudna, nudna, zdołowana i nie mam ochoty iść jutro do pracy :-((( DZIEWCZYNY RAATUNKU!!! JESTEM NIESZCZĘŚLIWA, GŁODNA, SMUTNA, NIE MAM ENERGI DO DZIAŁANIA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patihh
Kasiunia meldowac mi sie tu prosze czesciej, bo potrzebuje tego jak tych saszetek naszych :)) Dasz rade mala :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia S , przepraszam, ze moj post zamiast podniesc cie na duchu jeszcz ebardziej pograzyl, ale on (jak zauwazylas) byl szczery.. Ja tez nie mam ciuchow do noszenia za duzo, bo w szafie wisza w wiekszosci te na 64-68 kilo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patihh
SUEN.... ja tez mialam 2 tygdonie scislej,,,pozniej dwa mocno mieszanej....i teraz znowu chce wyrwac 2-3 ygodnie......ale od CHCiEC A wytrzymac to daleko......... moze damy rade , jak bedziemy sie trzymac razemmmmmmmmmmm :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patihh
ASIU..... przeciez Ty lasencja jestes !!! Pewnie ze zycze Ci Twojej upragnionej wagi, ale pamietaj rob to z glowa..:) do kiedy masz diete ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patihh, no wlasnie zastanawiam sie czy 3 tyg scisleji 1 mieszanej czy 3 tyg scislej i 2 mieszanej.Ostanio skaniam sie do przerwy w powstaci jednego tygodnia mieszanej bo skoro metabilizm i ak zwalnia to co za roznica 1- czy 2 tyg... Sama nie wiem...wiecie dziewczyny chce miec jak najszybciej ta diete z glowy, bo cos czuje ze zamieszka tu na ym forum na dlugo;) Moze lepiej schudnac szybciej, (jak sie jest w ketozie i jej sie nie przerwie to latwiej..ale z drugiej stroony czy dam rady, we mnie nie ma juz entuzjazmu takiego jaki maja dziewczyny bedace na cambridge pierwszy badz drugi raz..Oj... chyba mam dzis kiepski nastroj. kasiunia jest tu naszym promiennym sloneczkiem , i ma wsobie tyle etuzjazmu ze az milo sie czyta:-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patihh
SUEN............. ja dzis rozmawialam z madra kolezana, ktora naparwde oczytana jest.... iiiiiiiiiiiiiii powiedziala mi ze ta katoza wcale nie jest tak zdrowa....wlasnie przeciwnie, bardzo wyniszcza organizm!!!...Dlatego nie wiem czy jest dobrze tak sie meczyc i meczyc tez organizm.Organizm ma takie cos jak pamiec..i wczesniej czy pozniej chce odrobic to co stracil w katozie. Mysle, ze lepiej jest jzeli juz wytrzyma sie te 2-3 tygdonie w katozie........POWOLI WYCHODZIC Z TEJ DIETY...czyli np na poczatek tydzien 2 saszetek i jedno danie KONKRETNE MIESKO * WARZYWKA I OWOCE..... i sukcesywnie zmniejszajac saszetki i prowadzac jedzenie NORMALNE- ale chude. Niestety, jestesmy juz wszytskie skazane na pilnowanie sie...bo jak nie,,,,,,o znowu dupy nam urosna :):) :) :) :) TO JEST TO CO MADRZE KTOS NAPISAL..ZE SCHUDNAC NIE JEST PROBLEM.....GORZEJ POZNIEJ TA FUGURE WAGE UTRZYMAC :) :) :) Ale przeciez dla nas to drobnostka laski ;) ;) ;) Spijcie dobrze.... Buziaczki........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patihh
wiecie jak mnie ciagnie NAPASC na lodowke.... buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu .:( :( :( Chyba zwariuje...........ale nie zgrzesze :) :) Ide spac.... Az sie boje co mi sie znowu w nocy przysni.... Wczoraj w nocy przysnil mi sie garnek golabkow !!!:) :) :) :) :) NIGDY JEZSCZE MI SIE NIE SNILO JEDZENIE ha ha ha . A w nocy, nie wiem czy czytalyscie pisalam wczesniej, nawet jak ide siusiu o 5 rano wchodze na wage :) :) :) :) Kompletna palma :) Slodkich snow .....bo tylko to nam zostalo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patihh "TO JEST TO CO MADRZE KTOS NAPISAL..ZE SCHUDNAC NIE JEST PROBLEM.....GORZEJ POZNIEJ TA FUGURE WAGE UTRZYMAC" i iiii Amen:-) swieta slowa:-) ptihh idz spac:-), najgorzej zgrzeszyc wieczorem, bez sensu...bo nie wiem jak wy..ale ja rano jestem dumna ze przetrwalam..(najgorszy glod popoludniu-wieczorem), a teraz juz prawie polnoc, wiec biegusiem napic sie wody mineralnje i sapc !;-), bo szkoda zmarnowac caly dzien..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps. a ja pisze z New York City, wiec u mnie popoludnie, nooo, ale przetrwam, a wy spijcie dobrze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i cosm jeszcze, widzialam dzis zdjecia Anny Muchy, po schudniecie wyglada pieeeeknie, ...wiem ze ona "chyba" nie odchudzala sie metoda diety cambridge-lae nie wazne, udalo sie jej schudnac- i to "nakręca" pozytywnie:-) :-), dzis ona cieszy sie swoja figura, az milo popatzrec na jej usmeichniteą twarz, radosne oczy,.. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
moje kochane , elo... nie zjadlam niczego!!! zamulila mnie okropna zielona herbata ktora kupilam pol godzinki przed koncem pracy... udalo mi sie tylko dzieki Wam... naprawde!!!! a PATIHH zapomnialam dopisac ze mam 28 lat, jednym slowem-stara krowa:) jutro dzien 10... i w pracy znow 12 godzin...masakra... buziaczki dobranoc:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasienko, my tu niektore po 30 ,i czujemy sie mlodo, wiec tym bardziej ty nie mow o sobie 'stara krowa" , bo wiek to kwestia nastwienia:-) :-) :-), ja nie mam dzieci, mam cudowanego faceta, wlasciwie fajen zycie (poz zbednyyyyymi kilogramami), i 31 lat, - a czujne sie naparwde jak bym miala z 24, jakos brak mi tej powagi ktora cechuja sie niektóre 30 kilkolatki (jakie maja ktore poznalam]..... hm, poza dolami, fajt w wieku 20 kilku lat bylam bardziej optymistyczna co do diety jedynie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patihh
Kasiunia a co powiesz na 32 lata..........MALPO :P :P :P No i ja sie pochwale ze nic dzis nie podjadlam...ZROBILAM TO DLA CIEBIE :P A nie pochwalialam sie Wam jaka jestem madra-pomyslowa :) Pare dni temu zrobilam sobie wybielanie zebow u dentysty.Najpierw laser w gabinecie i w domu trzeba teraz przez 2 tygodnie nakladac takie zelowe nakladki na zeby i do tego zel wybielajacy. Po pierwsze zeby mnie bola od tego, bo sie robia nadwrazliwe od laseru i zelu.Chociaz jak mam gloda, to nie mi to nie przeszkadza ;) A po 2,zamiast na noc przed spaniem, zakladam wczesniej e nakladki,juz po 22, zeby mnie zeby pobolaly:)) i zebym nie miala mozliwosci juz nic przelknac... Co sie nie zrobi, zeby ladnie wygladac....;) Spijcie..... ja sobie jeszcze popisze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×