Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lajla

Cambridge-czy ktos stosował?

Polecane posty

Gość patihh
Beata 1111. ...ja poszukalam sobie przez google.de. Mieszkam w HH i tu kolo mnie sobie szukalam. Tobie tez radze tak, a jak nie dasz rady to napisz, poszukamy razem :) Jeden link juz Ci wklejam. http://www.cambridge-diet.de/index.html i wejdz w kontakt. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patihh
Kasiunia ja dzis zaplacilam 160 euro,za: 30 zup GRZEBOWYCH 15 jarzynowych 15 Vanille pudding,czyli....60 saszetek. Troche inne opakowania jak te z Pl, no i z soja to jest. Ale w smaku bardzo dobre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patihh
Suen... gdybym wiedziala wyslalabym Ci te pomidorowe, bo mi kompletnie nie podeszly. I kakao tez nie. Wlasnie te dwie rzeczy jadlam na koncu,bo tylko to mi zostalo.Zawsze w koncu zjada sie to co najbardziej smakuje :) A co do wit, mineralow, to nie wiem czy dobrze brac, jeszcze cos dodatkowego, bo podobno w saszetkach jest juz wszystko co potrzebuje organizm .Nawet nie kazda cytryny albo wody z cytryna pic, bo cos zle dziala wtedy czytalam. Ale jesli mialo by cos pomoc , to chetnie otwieram sie na Wasze sugestie :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patihh
RIKI TIKI.... to podjadanie jest straszne. DLATEGO STARAM SIE MIEC PUSTA LODOWKE!!! Jak jestem w domu , najlepiej sama, i nigdzie sie nie wlocze, to pilnuje sie i jestem grzeczna. A juz tylko pojde do kolezanki , a jeszcze gorzej u mojego faceta wyladuje, to szalej dusza, albo brzusiu raczej :)) :)) :)) Ja wlasnie waze sie codziennie rano, po zrobieniu siusiu. wtedy wiadomo jest sie najlzejszym.A dlatego waze sie co rano,zeby trzymac sie w ryzach, zeby kazde podskoczenie wagi moc zaraz naprawic...a kazde obnizenie wagi, mnie mobilizuje tym bardziej :) :) :) Trzymaj sie RIKI TIKI, i odzywaj sie czesciej ! ! !:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
SUEN ja tez gdzies czytalam ze nie powinno sie stosowac zadnych lekow z vit c ani herbarty z cytryna... moje kochane dzien 8 sie konczy i cale szczescie... pije herbate prawie ze wiadrami,zeby oszukac kubki smakowe ale ciagle ten glod... to jest okropne... zupelnie inaczej jak przy pierwszej... az mnie ssie z glodu... jak do tej pory nie podjadlam nic... dzis w pracy tez busy mialam i pewnie znow kalorii za duzo spalilam... jutro i w piatek pracuje po 12 godzin i tez bedzie w pracy zajob... trzymajcie za mnie kciuki prosze abym nie pekla i nie skusila sie na nic:-) ja za Was wszystkie tez oczywiscie tez trzymam kciuki (w wolnej chwili hi hi)...jutrozaczne dzien od owsianeczki, pozniej napoj kakaowy i jarzynowa... papaski laseczki, dobrej nocki, kolorowych snow i mielego ranka-chociaz pewnie z ranca tez cos napisze:-) pozdrawiam was serdecznie i fajnie ze jestescie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki kasiunia, chyba faktycznie daruje sobie ta witamine C na te 3 tygiodnie. Woow, u Ciebie juz 8 dzien, jakos tak fajnie to brzmi, u mnie koncze 3 :-) [ jak na razie zerow wpadek, ale jestem dosc zdeterminowana wiec powinno byc dobrze] Patihh, a tak w ogole nawiazujac do tych zupek, to jest tak, ze gdy jest zimno to mi smakuja (zwlaszcza jak wspomnialam ta pomidorowka), ale gdy jest cieplo za oknem to jakos smakuja juz mniej, Oooo wlasnie, ptrzypomnilo mi sie, ze gdzies czytalam jak "zrobic na cambridge loda", Kupic napoj ze slomka, wbic slomke , wstawic do zamrazalnika, i mammy loda na slomce;) A tak w ogole Patihh wywnioskowalam ze mnieszkasz teraz sama, (jak ja) wiec mamy wygodnie, bo nikt prtzy nas nie pichci, nie unosza sie zapachy, mysle ze to duzy plus bedac na scislej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps , ciagle na tej diecie ze juz poplatało mi sie który to dzien - oczywiście koncze 2 a nie 3:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cześć Dziewczyny! Pewno juz śpicie :-) dzisiaj upłynął bez grzechu 15 dzień :-) normalnie tak sie przyzwyczaiłam do tej diety, że wcale nie tęsknię do jej końca... poza tym jak dojdę do 21 dnia to i tak nie osiągnę mojej wymarzonej wagi, dlatego wydłużę ścisłą do 5 tygodni- mam nadzieję, że uda mi się to bo w trakcie mam 2 imprezy zakrapiane winem... :-((( na jak długo wybije mnie to z ketozy? Ile zajmie mi do niej powrot? Patihh odradzałabym Ci oczyszczanie wątroby jak jesteś na DC ponieważ: 1. trzeba pić oliwę z oliwek i sok z grejfrutów- to niedopuszczalne na DC! 2. organizm potwornie się odwadnia i do takiego oczyszczania jednak zalecałabym nie być na diecie bo możesz się potwornie odwodnić ... Dlatego odczekaj aż zakończysz DC przynajmniej ścisła i wówczas to zrób:-) Dr Clark zaleca przed oczyszczaniem wątroby oczyścić nerki i oczyścić organizm z pasożytów. Kasiunia nie dziwne, że jesteś głodna już o 13.00 bo w końcu Ty b. dużo spalasz dzięki pracy! Idę spać, papapapa moje dzielne! :-))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia S , a moze warto zrobic sobie "mieszanka" przynajmniej tak byz ahaczyc jedna impreze, wtedy bedziesz mogla bez wyrzutow sumienia napic sie winka, bo inaczej na scislej wyrzuci cie z ketozy, a powrot to od 3 do 5 dni. /wiec szkoda sie meczyc, jesli ta dieta wlasnie oparta jest na ketozie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patihh
suen dobrze wywnioskowalas :) Teoretycznie mieszkam sama, ale czasami KTOS u mnie pomieszkuje,albo chcialby pomieszkac,nawet zamieszkac :) . a co za tym idzie zebym dla KOGOS gotowala.I tu sie robia schody i fochy, bo na tym cierpia INNI :) :) Ale fakycznie to jest duzy plus ze moge sobie w mojej sytuacji pozwolic na PUSTA LODOWKE :):) Ale za to jak dzis poszlam do kolezanki na ploty i kawe, nie skonczylo sie tylko na tym, bo ma restouracje i ..zjadlam taki na slodko ryz :((. No i znowu troszke dzis zgrzeszylam, taka moja natura grzesznicy. Mimo to pocieszam sie ze jest OKAY (jak na mnie :) ) DZIEWCZYNY MACIE TEZ KLOPOTY Z KONCENTRACJA ?????? Ja naprawde widzek, ze bardzo ! ! ! Np jak Wam odpisuje, to z grzecznosci wole kazdej z kolei :) ,zebym nie pominela jakiegos watkuczy osoby,,,,ale przede wszyskim, ze imiona mi sie mieszaja, i nie jest w ogole lawo mi sie skoncetrowac :( Spijcie dobrze dziewczyny......buziaki.................:*:*:* PatiHH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patihh
ASIA S tez mysle ze oczyszczanie watroby i jelit wg Tombaka,przeloze sobie na pozniej, po glodowce.Uzbieram wiecej info o tym, moze kogos jeszcze z NASZEGO CAMBRIGE namowie :). Tu na kafeterii mozna o tym wszysko wyczytac i wypytac. Kobieto jak Ty wytrzymujesz nie grzeszyc ??? NIC A NIC ;) ;) ;) ??? Ja jakas wplywowa jestem ;) ( na grzech ) slodkich snow....bo tylko to nam zostalo :) :) :) Pati HH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
hej moje kochane... 9/21 SUEN swietny pomysl z tym lodem, zrobie sobie:-) a juz probowalas go? ASIA S kochanie alkohol jest zupelnie zabroniony na ketozie, surowo zabroniony, wygoogluj sobie cos na ten temat wpisz moze ketoza a alkohol czy jakos takos trafilam wlasnie ostatnio na fajny artykul, znalazlabym go dla ciebie ale zaraz do pracy zmykam:) swoja droga ja tez bylam na kilku imprezkach i zawsze bralam zupke ze soba-w dzien oszczednie jadlam zeby miec na pozny wieczor i noc a zamiast wina pilam wode ale...przelana do kieliszka od wina... wszyscy cos trzymali w rekach i ja tez-to byl moj sposob:-) buziaczki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
RIKI TIKI jak tam waga? chwal sie ... dzis Twoj 10 dzien tak? moj 9 prawie rowno:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
PATIHH ja tez mam zaburzona koncentracje i jeszcze ostatnio jak cos czytam to musze kilka razy bo nawet na tym co czytam nie moge sie skupic... masakra... przeciagne te diete max do 6 ty bo wiecej nie wytrzymam i rzucam ja conajmniej na pol roku... jak mowilam moze powtorze w grudniu-chociaz zyczylabym sobie zeby nie bylo potrzeby:-) buziolki moje kochane:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
laski co myslicie o grillu elektrycznym - zastanawiam sie nad kupnem na pozniej zeby miec. zeby miesko nie bylo tylko pioeczone w folii(chociaz to mi bardziej smakuje niz)i gotowane na parze... i warzywka moglabym zgrillowac a chyba tez przez grillowanie nastepuje redukcja tluszczu.. chociaz i tak bede jadla tylko piers z kurczaka i filet z bialych ryb wiec za bardzo o tluszczu i tak nie ma mowy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny, od poniedziałku zrzuciłam 1,5 kg!!! Kocham mój organizm, bo jak niegrzesze to szybciutko odpłaca mi spadkiem wagi. Ciekawe czy tak będzie do końca diety czyli do końca maja. Przypominam ,że jestem na programie 1B czyli 3xDC + 1 posiłek mięsko i biało-zielone warzywa 200-250 kcal. Dzisiaj rano weszłam bez problemu w spodnie, których nie nosiłam od roku. Pozdrowienia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
hej TITANIC to super ze sie dobrze czujesz:-) milo ze jestes tez tu z nami;) przyznam ze nie wrto zbyt czesto sie wazyc, najlepiej jednak raz w tygodniu. te pierwsze kg w ciagu2-3 dni to raczej tylko za sprawa wody ale jestes napewno na dobrej drodze... chyba juz nie pierwszy raz? panmietam ten nick z mojej pierwszej tury trwajacej od 18 lutego do 11 marca? buziaki i powodzenia oczywiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patihh
II SCISLA 3/21 hej dziewczyny :) mi juz kompletnie odbija :) :) :) ide o 5 rano siusiu i waze sie :) :) :) ledwo widze na oczy,ale staje na wage :) :) :) :) :) Wlasnie jestem po sniadankuczyli pol zupki grzybowej. mam ochote na jakies owoce :((. Szkoda, ze nie polecaja owocow i warzyw w tej diecie :( Moze byl by czlowiek bardziej vitalny, orzezwiony. Ja dzis jestem jakas przymulona. Boje sie ze zgrzesze.... A w ogole musze wiecej pic...stanowczo za malo pije!!! Trzymajcie sie dziewczyny ! ! ! ! Pati

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
jak Wam sie dzien rozpoczal? Moje stokrotki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
PATTIH nie grzesz dzis prosze. Jak nie dla siebie to dla mnie:) bo zgrzeszysz dzis i za 2 dni i po 5 i tak bedzie w kolko. Nie jestes pewnie glodna... To tylko ochota:) zagraj w jakas gre na kompie-moze pasjans jak masz czas;) to wciaga i zabija wolny czas przez co nie bedziesz myslala o jedzeniu... Zrob sobie herbatke... I juz:) 3maj sie mycha... Jestes silna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patihh
KASIUNIA ale mnie rozsmieszylas :) :) :) DObra niech CI bedzie :P :P :P Dzis postaram sie nie grzeszyc, dla Ciebie he he. Wlasciwie dzis o sie jak do duuuuuuuuuuszy czuje,jakos dziwnie. Jakby oslabiona. Jade na MERIDIAN. To takie SPA, kilka saun, basen, pokoje do odpoczynku.No i 3 poziomy sal treningowych, ale tam mnie zadko widac. Nie przepadam za cwiczeniami, a wiem ze bylo dobrze dorzucic sport.Moze zgwalce sie i pocwicze,ale napewno nie dzis, bo mowie Wam,strasznie sie dzis zle czuje.. www.meridianspa.de .Mozecie sobie poparzec jak tam fajnie jest. Trzeba cos dla siebie zrobic. Zjem jeszcze zupke i mykam. Trzymajcie sie dziewczyny :) :) :) BUZIAKIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII Pati

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
PATIHH no to mycha milego wypoczynku. fajno sppedzisz czas- zazdroszcze:) no a ja w pracy od 9-21 ale dam rade:) jeszczee raz zycze milyhch chwil i glebokiego relaksu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane!! Dzis dzien 10. Nie mialam od rana neta, dopiero teraz jakos zadzialal. Tak jak mowilam rano wskoczylam na wage i w sumie nie wiem ile schudlam bo nie wiem ile waylam jak rozpoczynałam tą scisla. Po swietach jak przyjechalam to wazylam 70,2 kg potem zrobilam sobie jeden dzien glodowania, tylko woda i potem dc wiec mysle ze jak zaczynalam dc to wazylam jakies 69,5kg a dzis po 9 dniach 65,7kg. Czyli schudlam jakies mniej wiecej 4 kg. Oczywiscie mialam nadzieje na wiecej no ale dobrze ze chociaz 4 zgubilam a nie np.2kg. Oczywisice takie 4 kg to ja kiedys gubilam w pierwszych 3 dniach na dc, no ale nie teraz. Do mojego celu wciaz duzooo mi brakuje bo 6kg i nie wiem czy do czerwca uda mi sie to osiagnac. Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
laseczki bylam teraz kupic wode i zauwazylam genialny sos vinegrette do warzyw:) 100ml ma tylko 26 kcal i jest FAT FREE:) nienawidze suchych warzyw. Do tej pory warzywa zalewalam sosem z proszku vinegrette z knorra z 3lyzkami oliwy-wszystkie jestesmy w temacie wiec chyba nie ma potrzeby podawac kalorycznosci oliwy;) lyzka olivy ma tyle coprawie 350ml tego gotowego sosu... Ciesze sie... Nie kupilam jeszcze bo po co i tak nie jem ale cieszy mnie ze jest dostepny taki sosik. Juz jestem pewna w takikm razie ze niewroce tak szybko na diete po jej zakonczeniu. Buziaki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
RIKI TIKI to swietnie... Mamy zatem kolejny powod do dumy:) wynik swietny-zreszta sama wiesz najlepiej jak to z Toba bylo:) nie bylas z dieta do konca fair a efekt swietny::) jja teraz tez wazylam 65 wiec wiele nas laczyhi hi super.gratuluje:) oby tak dalej ja wazze sie dopiero w przyszla srode w 14 dzien...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiunia dziekuje mysle ze w sumie to nawet niezly wynik. A jakiej firmy ten sos??? u nas pewnie go nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
pozniej wysle Ci szczegoly - spisze na kartke:) mysle ze to niemiecka firma:) buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny Chudzinki :-) dzisiaj mam wolne i taaaaka słaba jestem i też mam problemy z koncentracją! :-( nic a nic mi się nie chce!!! A muszę poodkurzxać, mam wogóle gości w domu i robię wielkie gotowanie :-) ale nic a nic nie podjadam! PATIHH SŁYSZYSZ!? ;-)))))))))))))))))))))))))))))))) Myślę, że to dzięki ketozie potrafię tak trwać bez podjadania! Suen masz rację, jak wybiję się z ketozy to szkoda męczyć się... bo 30.04 mam jedną imprezę winną a 08.05 drugą- więc może na tydzień zrobię faktycznie mieszaną tak jak radzisz... tylko jest 1 problem- nie umiem wytrzymać na mieszanej- czy nie będzie zbyt źle jesli zrobię dietę south beach przez ten tydzień??? hmm.... albo odwołam tą imprezę- bo ja jestem organizatorem:-) Co sądzisz o takim rozwiązaniu? :-) Kasiunia zaraz znajdę sobie coś na necie o alkoholu i ketozie:-) No i trwamy, trwamy, dzielnie trwamy! A Ty Patihh przestań mi podjadać!!! Widziałaś co mi napisała Suen? Przez jedzenie/picie czegoś innego od DC wybijamy sie z ketozy i przez to mamy coraz większe łaknienie! A ta dieta jest oparta na ketozie- DZIĘKI KTÓREJ NIE CZUJEMY GŁODU! No.... jedynie psychiczny głód, ale to takie wmawianie sobie, że coś bym zjadła! P.S. Dzisiaj robiłam sobie porządki w przyprawach... i tworzyłam koncepcje kulinarne pt. co z czym i na co :-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
ASIA S glowa do gory. Masz gosci ciesz sie:) wlacz muzyke glosniej niz zwykle otworz okna usmiechnij sie do siebie w lustrze i do roboty:) odkurz, przelec kurze, zmyj podloge a na deser do garow hi hi. Powachasz sobie w nagrode;) dasz rade asiulek-tylko chyba my obie nie podjadamy:) musimy dawac przykl.ad kolezanka:) jak bys czula sie samotna to pisz tu ja dosc czesto tu zagladam bo jak juz pisalam wczoraj uzaleznilam sie od Was moje kochane:) tak mi bardzo mmilo czas z wami plynie ze az smuce sie gdy wchodze i nie ma nowego wpisu:( usciski dla wszystkich;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×