Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lajla

Cambridge-czy ktos stosował?

Polecane posty

extranova witaj na forum:) jak ejstes "pierwszy' raz na diecie cambridge to na pewno osiagniesz dobre wyniki :) Dziewczyny, dzis odczuwam glod.. z jednej strony malo to fajne a z drugiej (dla rownowagi) budujące, bo zauważylam ze jak czuje glod, to - metabolizm sie rozpalił;) hmm..zobaczymy jak teoria ma sie do pkatyki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patihh
CZESC DZIEWCZYNY :) :) :) Powrot grzesznicy nr3,czy 4. roche nagrzeszylam na weekend.Piatkowa impreza(miesko,ryby,ciasto) i sobota i niedziela glownie ryba i...ptasie mleczko ;). Od wczoraj tzn od poniedzialku, znowu scisla.Musze na niej wytrwac do nasteonego piatku. Bo akurat do wtedy wystarczy mi saszetek. A zreszta ile razy mozna rozpoczynac i przerywac ta diete. Z 4-5 razy zaczynalam scisla i zawsze pech chcial, ze wyskoczyly jakies urodziny,albo inna impreza i nie udalo sie bez podjadania. ALE TERAZ BEDZIE INACZEJ :):):) Na dodatek dostalam okres i wiaze sie to ze zmozonym apetytem. Kolezanka pociesza mnie,ze te moje weekendowe przerywanie-podjadanie wlasnie na dobre mi wyjdzie :) KTO ZE MNA DO NASTEPNEGO PIATKU PILNUJE SIE ?????? Pati

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patihh, tez mysle, ze na dobrze Ci wyjdzie- bo poruszy metabilizm, nie jest dobrze za dlugo siagnac scisla... z przerwami tylko na 1000 kaloryczne posilki:). .. Nie wiemc czy dobrze jest zaczynac diete akurat gdy zaczyna sie okres... wiesz. zachcianki, woda w organizmie zatrzymana.. Ps. Ciesze sie ze jest nas wiecej na forum, ale mimo to jakos malo tu piszecie dziewczyny:), Kiedys jak wstawalam , moje rano 9wasze popoludnie), bylo tu mnostwo postow, a teraz zdarzy sie jeden lub zaden.. zastanawialam sei dlazcego, czy wszytskie "podjadaja";), pzrestaly sie odchudzac, czy forum wcale nie dziala jakos tak motywacyjnie, wiec zaprzestaly tu zagladac... ja powiem tak: lubie to forum i wasze towarzystwo, i ma to dwie strony medalu- jedna taka, ze widze ze nie mecze sie sama, czytam o waszych sukcesach - to motywuje....ale gdy piszemy co chwile "podjadlam" tu tam, etc..;). to sama latwiej sie usprawiedliwiam "gdy mam ochote przerwac dietke".. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patihh
Suen okres zaczal mi sie 3 dni temu,czyli napady na lodowke mam juz za soba :):):) Ale nie mniej chce mi sie jesccccccccccccccccccc!!!! Wlasnie zjadlam pol ogorka, i maluski kawalek chlebka z pasztetem..musialam bo bym umarla,gdybym nie zjadla. Naprawde;) Jeszcze glowa mnie boli od tego glodu :( Najcheniej spalabym caly czas....wtedy nie mysle o jedzeniu. Boze dodaj mi sily :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extranova
Cześć wszystkim na DC. Z tym podjadaniem kobietki, jak już musicie coś wciachać to zjedzcie sobie na ścisłej np: jajko ugotowane lub jogurt naturalny 150g. Bo mi konsultant zalecił DC 800 kcal. Ale za długo by to trwało. I na ścisłej gdy mnie przyszpili zjem to co pisałam wyżej, ale tylko jeden z tych posiłków. I dalej gubię tu i uwdzie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extranova
Witam. Kobitki jeśli musicie coś zgryznąć polecam jajko ugotowane bez soli lub jogurt naturalny 150g. ja tak robię czasami, a i tak gubię tu i ówdzie. Pozdrawiam wszystkie was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extranova
Cześć. Kobity podjadające, spróbujcie zjeść jedno jajo ugotowane bez soli lub jogurt naturalny 150g. Ja tak robię czasami a waga i tak spada. Trzeci raz piszę i coś na forum nie chce wpisać. Pozdrawiam was wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patihh, a wypijasz okolo 3 litrow plynu?;). zauwazylam ze im wiecje pije - to glowa mnie wcale nie boli, ...i szybciej sie chudnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małognia81
Hej! Pozdrawiam Was wszystkie! Jestem na diecie CB drugi raz. pierwszy był 2 lata temu i byly super efekty! Ostatnio zaczełam diete proteinową ale efekty były marne a po nieudanym wyjsciu (a raczej braku wyjścia) przybrałam więcej niż ważyłam przed;( Jutro jadę po saszetki i zaczynam;) Będę dawac znac jak mi idzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extranova
Witajcie. No i są trzy moje wpisy z dnia wcześniejszego. Bo coś wkleić mnie nie chciało. Co tam u was panie słychać na DC. Ja dziś 8-my dzień lecę. Jestem po batonie cytrynowym, na śniadanie zjadłam. Piszcie kobitki, piszcie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przechodze trudne momnenty, jak w kalejdoskopie, co chwile ejstem albo mocno zmotywowana aby trwac na scislej, a co chile mysle, "oach przerwe". bez sensu,...meczy mnie to , wiem ze aby schudnac nie ma innej sily jak tylko sie ZAPRZEC Dzis 3 dzien scislej.(bo zawsz ejak pzreywalam -jechalam od poczatku);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta - kwadrat
Jestem chora i biorę antybiotyk - cholewcia muszę coś przegryzać ale staram się z umiarem ale druga strona medalu jest tak że przy chorobie nie chce się nic jeść i tak ciężko coś przełknąć przy bolącym gardle. Ale za parę dni zaczynam znowu pełną parą. Jezu jak wy możecie się codziennie nie ważyć mnie to tak kusi prawie jak żarełko - może wyciągnę baterię z wagi i wywale do kosza bo może mnnie skusić by ją spowrotem wsadzić do wagi - a w ogóle to czuję sie jak nałogowiec na odwyku - wszystko kręci się wokół jedzenie, ważenie itp pozdrawiam wszyskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobieta - kwadrat, hm, zalzoe sie ze masz kazdego dnai an wadze mneijsz aliczbe?:), ja niestety tak nie mam..dlatego sie niewaze bo bym sie zdemotywowała.., ale gdybym akzdego dnia widziala mniej- to chyba tez bym wskakiwałana wage;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alpina2
HEJ DZIEWCZYNY :) NIEKTORE Z WAS MNIE ZNAJĄ INNE PEWNIE NIE. WCZEŚNIEJ TROSZKĘ PISAŁAM NA FORUM, ALE TERAZ POPROSTU BRAKUJE MI CZASU. ODWIEDZAM WAS OD CZASU DO CZASU I CZYTAM JAK SOBIE RADZICIE. DZIŚ MAM TROSZKĘ WOLNEGO CZASU I TAK SOBIE POMYŚLAŁAM, ŻE NAPISZĘ :) JESTEM NADAL NA DIECIE CAMBRIDGE OD 7 KWIETNIA :) PRZESZŁAM 21 DNI ŚCISŁEJ, CZYLI 3XDC I OD 28 KWIETNIA JESTEM NA 2XDC + JEDEN POSIŁEK KONWENCJONALNY DO 250 KALORII (ZIELONE + BIAŁE). ŚCISŁĄ PRZESZŁAM IDEALNIE, BEZ ŻADNEGO PODJADANIA :) I NADAL SIĘ JAKOŚ TRZYMAM. CZASEM GDY MAM MNIEJ RUCHU W CIĄGU DNIA WCHODZĘ NA ORBITREKA I SPALAM DO 300 KALORII. OD PRZEJŚCIA NA MIESZANĄ BIORĘ WITAMINY. CZUJĘ SIĘ DOBRZE I JAK NARAZIE NIE ZAUWAŻYŁAM ŻADNYCH EFEKTOW UBOCZNYCH DIETY. SCHUDŁAM PRZEZ TE 21 DNI ŚCISŁEJ 8,5KG :) NIE WIEM CZY JEST TO REWELACJA, BO LICZYŁAM NA 10KG, ALE ZAWSZE COŚ. STARTOWAŁAM Z WAGĄ 97KG PRZY 165CM WZROSTU, DZIŚ NA WADZE BYŁO ROWNO 87,5KG. JAK PISAŁAM WCZEŚNIEJ CIĄG DALSZY U MNIE ODCHUDZANIA Z DC. NIESTETY MUSZĘ ZRZUCIĆ DUŻO WIĘCEJ I DLA MNIE TO DOPIERO POCZĄTEK GUBIENIA KILOGRAMOW. MAM NADZIĘJĘ, ŻE UDA MI SIĘ ZRZUCIĆ WSZYSTKIE ZBĘDNE KILOGRAMY. HMM... CZAS POKAŻE. NAPEWNO SIĘ DO WAS ODEZWĘ I NAPISZĘ CO DALEJ U MNIE. POZDRAWIAM WAS I ŻYCZĘ POWODZENIA W DIETKOWANIU. MAM PYTANKO DO WAS CZY MOŻNA JEŚĆ OGORKI KONSERWOWE LUB KAPUSTĘ KISZONĄ? JEŚLI KTORAŚ Z WAS MIAŁABY CHWILKĘ CZASU TO CHĘTNIE SIĘ DOWIEM CO WY JECIE NA MIESZANEJ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alpina2
HEJ DZIEWCZYNY :) NIEKTORE Z WAS MNIE ZNAJĄ INNE PEWNIE NIE. WCZEŚNIEJ TROSZKĘ PISAŁAM NA FORUM, ALE TERAZ POPROSTU BRAKUJE MI CZASU. ODWIEDZAM WAS OD CZASU DO CZASU I CZYTAM JAK SOBIE RADZICIE. DZIŚ MAM TROSZKĘ WOLNEGO CZASU I TAK SOBIE POMYŚLAŁAM, ŻE NAPISZĘ :) JESTEM NADAL NA DIECIE CAMBRIDGE OD 7 KWIETNIA :) PRZESZŁAM 21 DNI ŚCISŁEJ, CZYLI 3XDC I OD 28 KWIETNIA JESTEM NA 2XDC + JEDEN POSIŁEK KONWENCJONALNY DO 250 KALORII (ZIELONE + BIAŁE). ŚCISŁĄ PRZESZŁAM IDEALNIE, BEZ ŻADNEGO PODJADANIA :) I NADAL SIĘ JAKOŚ TRZYMAM. CZASEM GDY MAM MNIEJ RUCHU W CIĄGU DNIA WCHODZĘ NA ORBITREKA I SPALAM DO 300 KALORII. OD PRZEJŚCIA NA MIESZANĄ BIORĘ WITAMINY. CZUJĘ SIĘ DOBRZE I JAK NARAZIE NIE ZAUWAŻYŁAM ŻADNYCH EFEKTOW UBOCZNYCH DIETY. SCHUDŁAM PRZEZ TE 21 DNI ŚCISŁEJ 8,5KG :) NIE WIEM CZY JEST TO REWELACJA, BO LICZYŁAM NA 10KG, ALE ZAWSZE COŚ. STARTOWAŁAM Z WAGĄ 97KG PRZY 165CM WZROSTU, DZIŚ NA WADZE BYŁO ROWNO 87,5KG. JAK PISAŁAM WCZEŚNIEJ CIĄG DALSZY U MNIE ODCHUDZANIA Z DC. NIESTETY MUSZĘ ZRZUCIĆ DUŻO WIĘCEJ I DLA MNIE TO DOPIERO POCZĄTEK GUBIENIA KILOGRAMOW. MAM NADZIĘJĘ, ŻE UDA MI SIĘ ZRZUCIĆ WSZYSTKIE ZBĘDNE KILOGRAMY. HMM... CZAS POKAŻE. NAPEWNO SIĘ DO WAS ODEZWĘ I NAPISZĘ CO DALEJ U MNIE. POZDRAWIAM WAS I ŻYCZĘ POWODZENIA W DIETKOWANIU. MAM PYTANKO DO WAS CZY MOŻNA JEŚĆ OGORKI KONSERWOWE LUB KAPUSTĘ KISZONĄ? JEŚLI KTORAŚ Z WAS MIAŁABY CHWILKĘ CZASU TO CHĘTNIE SIĘ DOWIEM CO WY JECIE NA MIESZANEJ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
hej moje wspaniale;) milo Was sie czyta:) bardzo milo;) dolaczam sie w sobote;) moj metabolizm tak ruszyl z kopyta po zaprzestaniu brania zelazla ze az jestem pelna podziwu albo to zasluga zwiekszenia dawki hormonu przy niedoczynnosci tarczycy;) zalatwiam sie z 5-7 razy dziennie az szkoda mi wskakiwac na scisla ale mam produkty w domu i az mnie w oczy raza;) wolaja do mnie-mowia zjedz mnie:-) hi hi hi:) wiec moje kochane do popisania niebawem:) oczywiscie blagam o wsparcie od soboty;) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
hej mozna kiszone oczywiscie;) unikamy tylko konserwowych warzyw;) zadnych ogorkow papryki itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extranova
Alpino2 to dobry wynik. W 21 dni zgubić 8,5 kg. Trzymaj tak dalej. Kobieto-kwadrat ja nie ważę się często, dlatego że koncentruję się bardziej na innych rzeczach. I jakoś tak samo nie ciągnie mnie do wagi, ani do centymetra. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patihh
HEJ DZIEWCZYNY:):):) Juz wiecie ze jak sie nie odzywam, to grzesze :( Wczoraj bylam caly dzien w drodze i przez to nagrzeszylam. Winny sie tlumaczy. Zawsze jak jestem z moim, to grzesze. A jak jestem sama, to sie pilnuje. Od poniedzialku znowu jestem na scislej. Wczoraj troche poluznilam, ale musze do nastepnego piatku wytrwac !!!..bo jade do Polski na komunie.A co tam sie bedzie dzialo,az sie boje pisac. Polskie jedzonko... Powiem Wam,ze zaluje te wszytskie przerwy i podjadania. Te pierwsze 2 tygdonie , jak sie pilnowalam, najwiecej schudlam. DLATEGO JAK KTOS ZACZYNA DIETE;RADZE SZCZERZE ODPEKAC SWOJE ,PRZETRZYMAC SCISLA I EFEKT BEDZIE MUROWANY !!! A tak jak ja ostatnio sobie pozwalam,(tydzien scisla, pare podjadania, pozniej znowu scisla,znowu podjadanie) nie daje efektow :(:(:( Ale teraz musze do nasteonego piatku wytrwac. PILNUJCIE MNIE DZIEWCZYNY ;) ;) Buziaki Pati

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ALphina Twoj wynik jest REWELACYJNYYYY!:-), nawet powiedziałabym tzw "ksiazkowy" - mowi sie ze na cambridge w pelnym cyklu chudnie sie 10 kilo, a nie na 3 tyg, tzn prawdopodbnie 9 kilo w 3 tyg (tY masz prawie taki wynik), i pozniej jeszcze jeden kilo an 2 tyg mieszanej. Garatulacje:-) Patihh dlatego ja gdy pzreywalam diete - to zaczynalam od nowa, cambridge to taki typ diety w ktorj nie mzona podjadac, bo najmniejszy kes czegos wybija z ketozy (a o nia w tej diecie chodzi, to ona powoduje ze organizm zaczyna intensywnie spalac tluszcz- w innym wypadku {podjadania delikatnegooo} pewnie tez sie schudnie, ale bez ketozy, czyli schudnie sie tylko tak jakby sie schudlo bez cambridge a jedzac te 400 kilka kalorii, w tym ze jedyny efekt to bedzie spadek metabolizmuu, dlatego jak ktos juz zainwestowal w ta cambridge nie widze sensu korzystania z niej bez jej glownej zalety zcyli -ketozy....no i wiem jak jest trudno zcasem niepodjesc, bo tak mialam dwa razy, ale od poneidzialku trwam bez grzechu:), wiec jutro juz bedzie 5 dzien za mna, a im "dalej w las" tym czlowiekowi zal przerwac:-) Cholerka! zepsół mi sie orbitrek bo 14 miesiacach !!!! , dzis juz zamowilam nowy,... ale ja sie od niego uzaleznilaaaam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siedze po nocy ( u mnie noc);) i szperam w internecie, znalazlam watek, o ktorym kiedys wspominalam komus (chyba kobiecie kwadrat),a mianowicie o kobiecie, ktora schudla miedzy innymi na cambridge 50 kilo link: http://forum.gazeta.pl/forum/w,26093,61521060,0,od_voluptas_do_Was_.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extranova
Nie wiem jak u was kobitki, ale jak ja zjem coś w trakcie ścisłej małego, np.: jajko lub jogurt naturalny 150g. I tak sporo gubię. Ale czekam do wtorku z ważeniem, bo równo 14 dni będę na ściślejszej. Trzymajcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyneczki kochane od jutra jestem z wami i bede pisac pisac i pisac, takze jutro wpadne i bede z wami na scislej napewno az do dnia mojego slubu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extranova
Witaj riki tiki. Udanego ślubu życzę, a jeszcze bardziej wymarzonej wagi. Lub bliskiego osiągnięcia jej do tak ważnego dnia dla każdej prawie kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 dzien na diecie - i nei schudlam anwet grama. bez sensu.,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extranova
Suen może chociaż w centymetrach zeszło. Głowa do góry, trzymaj się dzielnie i nie poddawaj. Może dodaj do dietki jakieś spacery raz dziennie ok. godz. Chyba, że już coś z nieforsownych ćwiczeń dodałaś? Kobitki wesprzyjmy duchowo Suen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
extranowa ja duzo sie ruszam:), cwicze na orbitreku.. ( i od razu uporzedze do nie pzryrost masy miesniowej, bo ja zawsze cos cwicze wiec dla mojego organizmu wysilek fizyczny to zadna nowosc) w centymetrach tez nie zeszlo. Ja wiem w czym jest wina: neidoczynnosc+ cale zycie na dietach wiec metabolizm zjechany,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suen kochana nie załamuj mnie 6 dni na dc i nic???jestem w szoku bo dc zawsze dziala, na nas moze malo bo malo bo sama wiesz jak to z nami bylo, ale zeby ani grama????????????moze doszlas juz do takiego etapu ze dc nie dziala juz w ogole i trzeba zrobic sobie przerwe?????nie wiem, ale wiem ze mnie tez pewno to czeka bo mamy obie takie same przeboje dietowe za soba. Ja juz wiem ze po weselu robie przerwe od dc, nie bede sie juz katowac, bo ona na mnie tez juz nie dziala, wiem ze przytyje, ale potem jak przytyje po dc te pare kg to nie wezme sie za dc tak jak to zawsze bylo do tej pory (dc, 2-3 tyg żarcia, dc 2-3 tyg żarcia, dc 2-3 tyg żarcia, etc..) tylko zaczne racjonalnie sie odzywiac i nie bede stosowac zadnej diety gdzie czegos wkółko zakazuja jesc, beda wakacje i wreszcie chce korzystac w pelni z tego wszystkiego i wreszcie cieszyc sie zyciem bo zawsze jak byly jakies grille czy imprezy to zawsze musialam sobie wszystkiego odmowic i ciągle katowalam sie psychicznie, mam juz tego dosc. Mam tak zrytą psychike ze masakra, ciagle mysle tylko o tym jak zle wygladam, a tak naprawde to bez przesady mam 26 lat, 165 cm i nawet teraz jak przytylam to waze te chyba 68kg no nawet niech bedzie potem 70kg to uwazam ze to nie jest az taka wielka tragedia. Zaczynam powoli akceptowac siebie taka jaka jestem, jest to bardzo trudne bo cale zycie marze o wadze 55kg, któtkie biale spodenki latem. Nie moge sie przelamac i ciagle mysle o tym ze zle wygladam,ale powoli zaczynam to zmieniac i wiecie co pomagaja mi w tym te wyjazdy z zaproszeniami slubnymi, goscie mowia ze ladnie wygladam i ze schudlam w porownaniu do dziecinnych lat, zawsze byla grubiutka. Moze mowia tak bo tak po prostu wypada, ale jakos to dodaje mi sil i patrze w lustro i mysle sobie "kurcze moze faktycznie az tak zle nie wygladam???" Ach przydalaby mi sie chyba jakas wizyta u psychologa, albo jakies fascynujace zauroczenie, zakochanie no wiecie takie jak w mlodzienczych latach gdzie wtedy patrzy sie na wszystko przez rozowe okulary. Ach gadam bez sensu, moze nie wszyscy rozumieja co ja czuje, ale mysle ze Suen tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suen poddałas sie??? Kasiunia a u ciebie co słychac??zaczelas znow scisłą czy niee?? Asia S co slychac pojaw sie na chwile i powiedz jak przebiega mieszana Patihhh ty tez niz nie piszesz :( grzeszysz czy trzymasz sie??? Dziewczynki co jest??? czy nikt juz nie ma ochoty pisac na forum???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, od dziś zaczynam ścisłą .Pojawiłam się już tutaj w marcu , zaczęłam DC , ale musiałam przerwać (GRYPA). Dzisiaj startuje : waga : 74,60 wzrost : 162 cm wiek : 37 lat kilka lat temu próbowałam DC , pociągnełam tydzień lub 8 dni. Już nie pamietam , ale wtedy musiałam zgubić ok3 kg , więc dłużej nie koniecznie musiałam trzymać. Moja waga trzymała się przeważnie w granicach 63-67 kg.Jak dochodziło do 67-68 kg to wskakiwałam na jakąś dietkę , aż wracałam do normy.Nie było źle . Tak strasznie popłynęłam praktycznie od grudnia 2009, słodycze i pieczywo to jest to co mnie gubi , a nie odmawiałam sobie tego. Musze juz coś z tym zrobić , bo praktycznie nie mam w co się ubrać - wszystko za małe. Wstępnie planuje 3 tyg. ścisłej (może 4 tygodnie )-póżniej tydzień mieszanej i znów 3 tygodnie ścisłej.Wiem że to sie łatwo pisze , a rzeczywistośc później wszystko weryfikuje , ale jest ma MAXA zdeterminowana.Jak dam radę pierwsze 5-6 dni , to później już jakoś powinno polecieć . Dla mnie najgorsze są weekendy , koniecznie muszę mieć jakieś zajęcie . Będę tu zaglądać co dzień , bo przyjmuję opcję codziennego porannego ważenia . pozdrawiam wszystkie dietowiczyki i licze na wsparcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×