Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lajla

Cambridge-czy ktos stosował?

Polecane posty

Gość Dodinka
Ja kupiłam od konsultantki wysyłkowo. Zamówiłam i mi przysłała. Mogę podać Ci adres strony i możesz zadzwonić. Zapłaciłam za 2 tyg. 300 zł plus opłata za przesyłkę :) Zastanawiam się nad trzecim tygodniem. Moje koleżanki w pracy dziś ucztowały przy pączkach i miodowniku. Nawet nie miałam ochoty na te słodkości. Dziś jadłam grzybową - bardzo dobra w porównaniu do innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ile schudłaś przez te 2 tygodnie?Ja widziałam na allegro za 90zł,zestaw na 1 tydzień.To może nie to samo skoro Ty tyle zapłaciłaś?! Co było w zestawie na 1 tydzień?Nigdy tego nie widziałam na oczy więc pytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dodinka
To mój piąty dzień stosowania diety. Nie myślałam o zakupie na Allegro, produkty żywnościowe wolę od kogoś sprawdzonego. Na razie zeszło mi 3 kg. Znajoma przez 3 tyg zrzuciła ponad 10 kg, to mnie mobilizuje. W smaku są niefajne, ale jeść się nie chce nawet nic nie kusi. Niektórzy na Allegro sprzedają swoje produkty, które pozostały po zakończeniu diety - wtedy owszem, jest taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie że jest z kim o tym pogadać!Cały czas się jednak wacham,boję się że po tych dwóch tygodniach wrócę do ''normalnego'' jedzenia i kilogramów przybędzie jeszcze więcej.Ale dzięki za informacje.Odzywaj się jeszcze Dodinka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dodinka
Nie martw się, ja jestem 4 dzień na diecie i cały czas myślę jak to zrobić czy tydzień ścisłej i tydzień mieszanej bo się boję że mi się cos stanie, aktualnie strasznie kręci mi się w głowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To bardzo żle jak kręci ci się w głowie!Dodaj coś do teg jedzenia,bo wygląd jest ważny,ale zdrówko ważniejsze!!!Ja też tak mam,że jak malutko jem to strasznie sie czuję.Aile ważysz jeśli można wiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dodinka
Mam dwie wagi i każda inaczej wskazuje. Przed rozpoczęciem diety jedna pokazywała 89 teraz 4 kg mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakajakaa
Wydaje się być ciekawe. Proszę mi powiedzieć na jakiej zasadzie to polega? Trzeba intensywnie ćwiczyć? Czy wystarczy jak 8h dziennie pracuje? (Jestem w ruchu)? Jak to się je? Ile trzeba jeść? I co jeść? Zamierzam kupić na 20coś dni... powiedzcie wszystko co wiecie, bo nie wiem nic... :( Ważę 92kg przy 170cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lo.
Jakajakaa, proponuje wpsiac w google dieta cambridge i wsyztsko bedyie juy jasne, ale tak w skrocie, to dieta proteinowa, polegajaca na wprowadyenie organiym w ketoye )cyzli stan w ktorzm yacyzna syzbciej spalac tlusycyzk= je sie tzlko i wzlacynie yasyetki y gotowzm prosykiem ) 3 lub 4 sytuki w yaleynosci od wyrostu..ale ja i tak bzm polecala kaydemu anwet nikism 4 i tak sie schudnie).. Po 3-5 dniach glod mija. (bo ejstesmy w ketozie i chudniemy, na poczatku to tylko pozbywamy sie wody), zazwyczaj chudnie sie w 3 tyg od 6 do 9 kilo. Cykl mozna powtorzyc w razie koniecznosci po 1- lub 2 tygodniwoej przerwie na ktorej nie powinno sie jesc wiecej niz 1200- 1500 kalorii (stopniowo dodawane do tego pulapu), aby nie zaliczyc jojo, ....jak to bywa przy akjzdych niskokalorycznych dietach,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lo.
ps. mam andzieje ze rozczytas zmoj post bo dopiero pod koniec zauwazylam ze zamisy 'z"wpisuje mi sie "y "( blad klawiatury ktory juz naprawilam- przepraszam):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lo.
Tak stosowalam, schudlam 9 kilokiedys w 2 tyg,, ale po laatch przytylam i teraz stosuje drugi raz, ale trudno mi zaczac, i to wielki bląd, zaczynam dwa dni i przrerwam, -blad bo w koncu przyzwyczaje organizm ..(ale kiedys tez tak mialam, az w koncu wskoczylam" ze tak powiem w rytm" ) i wtedy juz bylo bez problemu) pamietajcie dziewczyny duzo pic, wtedy szybciej sie chudnie(jak pije 2 butelki po 1,5 litra wodymineralnej, a czasem troche iecej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lo.
ps, sprostowanie 9 kilo w 3 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dodinka
Ja nie dałam rady. Kręciło mi się w głowie, było mi słabo, byłam nerwowa i nie mogłam już patrzeć na to jedzenie. Na kopenhaskiej było mi znacznie łatwiej. Teraz jem inaczej, jak będę cały czas tracić kg to Wam doradzę jak schudnąć i nie przypłacić tego zdrowiem, bo ponoć dobra dieta to długa dieta gdzie traci się wolno, a nie skokami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lo.
dziewczyny ta dieta nie nalezy do latwych, i naprawde trudno ja przertrwac, ale pozniej po 6 dniach jest juz ok. W kazdym razie jasne ze lepiej odchudzac sie w glowa, powoli i racjonalnie, ale nie zawsze kazdemu sie udaje wejsc w taka samodyscypline, gdyby bylo inaczej, czyz istnieliby grubas?;), w kazdym razie nawet po "racjonalnej" diecie mozna zalapac efekt jojo jak sie czlowiek nie pilnuje. Zycze Wam wiec wytrwalosci na nowych dietach i sobie rowniez (na cambridge):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lo.
Kamilusia 2 - duzo, 84kg.a Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lo.
kamilusia 2 ja ma 176 cm wzrostu.. jeszzce 1, 5 roku temu moja waga bylo 69 kilo, ...ale jakos poslzo miw gore, na pewno wiecej jadlam pieczywa, mniej cwiczylam i mam niedoczynnosc tarczycy wiec 'rabnelo" w gore piorunem, .. to jak zdecyodwalas sie na cambridge? (oczywiscie nie namawiam, boz daje sobie sprawe jak to ciezka dieta, i z epozniej nalezy stopniowo z niej wychodzic, a to nie nalezy do najlatwiejszych..)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po ciąży ważyłam 107kg,więc itak dużo schudłam bez większego wysiłku tak szczerze mówiąc.Ale teraz jest mi bardzo ciężko schudnac,te parę kilo!Chcę tylko z 5 kg.Ale jednak nie zdecyduję się na tą dietę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lo.
kamilusia 2 , wow, ale schudlas ! Gratulacje... ja zawsz ebylam szczupla, 9kolop 62 kilo przy 176, pozniej przez dlugi zcas 69, - chorba tarczycy), ale teraz to juz gtragedia.. hmmm Chociaz powiem ..ciekawe doswiadzcenie, ogladac siwat z pespektywy kogos "grubszego"../ ale marze aby wrocic do szczupelj figury szybko, wiec zastosuje cambridge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lo.
Kamilusia a tak wogole to po jakims zcasie schudlas z tych 107 kilo?.?. ja mam jak wspomnialam niedoczynnosc wiec wiem ze w ciazy walneloby mi poand 100, stad nie zdecyduje sie na dziecko (ale swoja droga nie mam jakiegos instynktu macierzynskiego, wiec tragiedia to dla mnie nie jest..) {jakkolwikiemto brzmi.., bo zaraz churem odezwa sie matki Polki};-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi nie przeszkadza że nie masz instynktu macierzyńskiego {he he}.Ale to prawda ze osoby które mają problem z waga czy wachaniem wagi tyją w ciąży duzo!Moja ciąża niestety była do końca zagrożona,nie wolno mi było za bardzo się ruszać ani schylać a apetyt niestety w tym stanie dopisuje!To dlatego tyle przytyłam.PS.Dziecka też nie planowałam,ale jak już jesteś w ciąży to robisz wszystko żeby to dziecko się szczesliwie urodziło i waga i wszystko inne nie mają znaczenia,choc pewnie trudno ci w to teraz uwierzyć.Oczywiście nie namawiam na macierzynstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula1502
witam.Wczoraj uslyszlam o tej dc i oczywiscie siedze caly czas na kapie i buszuje i czytam.Mam dola.Mam 160cm i waze 75 mam juz dosyc kazdy tak pisze ze sie chudnie po tym superjestem ciekawa czy napewno kolezanka ma mi to zalatwic na poniedzialek,mam nadzije ze mi to pomoze do 18 maze schudnac co najmniej 5-8kg.Doly mam czy sie uda.chodze na silke ale oczywiscie nic niewidze lapie kompleksy.Moj maz juz czasami tego nie wytrzymuje ;-[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kxiara
Ja walę ;/ Ty masz doły za 5-8kg? Ja takich nie mam, a powinnam schudnąć 32kg! Ważę 92 przy 170cm, a powinnam 60. Dwóm osobom z mojego najbliższego otoczenia udało się wyjść z otyłości i wierze, że mi też się uda. Mam nadzieję, że z Cambridge...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lo.
Kxiara,a Ty teraz tez na cambridge?. ps, i tym twoim znajomycm udalo sie na tej wlasnie diecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kxiara
Nie, nie... One zupełnie inne sposoby. Ja nie mam takiej woli jak one. Po prostu muszę mieć motywację. Czyli dieta, a nie "Nie bede jesc kolacji i bede pila duzo wody" , musze coś na co chociaż trochę kasy przeznaczyłam. Czyli te koktajle itp. Nie wiem jak sie za to zabrac, bo nie wiem jak to ma wygladac. Codziennie jakis dany produkt od nich + jakieś jedzenie, ale jakie? Ile? Do jakiej godziny? Jak to wyglada? Wytłumaczcie mi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×