Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lajla

Cambridge-czy ktos stosował?

Polecane posty

Gość Lo.
Kxiara ja kiedys juz stosowalam cambridge, i kiedys byly inne zaady, ze je sie tylko i wylacznie produkyty diety cmabridge 3 sztuki do 172 cm i 4 sztuki dgy ma sie wiecej niz 172 cm.. I tak na tym mozna (powinno sie) leciec 3 tygodnie, pozniej mieszana czyli stopniowe wychodzenie z cambridge,..i jesli ktos musi chudnac dalej to mzona znowu powtorzyc cykl. ( w usa i anglii na takiej scislej(czyli tylko produktycambridge) mozna nawet byc bez przerwy 12 tygodni..) alee w Polsce Teraz kaza im mowic ze powinno sie jesc jden posilek np obiad dodatkowo skaldajacy sie z miesa i warzyw. (no chyba ze ktos w ogole wybiera taka opcje : mieszanej , czyli z obiadem i nie zaczyna w ogole scislej), ja tam wole scisla, pierwsze dni sa trudne aby wejsc, ale pozniej organizm wchodzi w ketoze i juz sie glodu nie czuje. Wole scisla calkowicie, bo wole wiedziec "ze mam zjesc to i to, i koniec, i chce poczuc szybciej efekt ktory mobilizuje do dalszego odchudzania)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta - kwadrat
A ja moje drogie jak byłam w ciąży to nikt o tym nie wiedział ( kto mnie nie zna ) Bo jestem strasznie gruba - jak zaszłam w ciążę - to ważyłam 120 kg a jak rodziłam to 123 (tak że przytyłam trzy kg) - pewnie jak bym była chucherkiem to już nie byłoby tak "różowo". Mi jest strasznie znowu wejść w DC rano myślę że będzie ok a wieczorem "pękam" muszę się w końcu zmobilizować hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lo.
kobieta - kwadrat, znam ten bol= "najgorzej wskoczyc n a diete" i wytzruymac z 5 dni.... Hm, popraw mnie jesli sie myle, ale Tobie chyba nie udalo sie przetrwac 3 tyg diety scislej? zawsze mialas jakis wpadkiu, ale i tak mimo nich schudlas ladnie bo chyba 8 kilo tak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula1502
Nie mam dola z powodu 5-8kg pisalam ze najmniej bym chciała schudnac tyle do 18lipca.mam zwrostu 160a waze75moja prawidlowa waga to gora60kg.wiec wiecie .z 1ciaza przytylam 36kg z druga 14ale brzuszek i reszta zostala czesto sie doluje ogladajac wustrze mam nadzieje ze uda mi sie zalatwic ta dc bo nie mieszkam w polsce i troche schudnac czula bym sie o wiele lepiej.pozdrawim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lo.
paula1502, dasz radje jesli teraz zaczniesz, na cambridge w 3 tyg schduniesz 6-8 kilo, a nawet moze 9 kilo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lo.
ps.paula1502kiedy zaczynasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lo.
potrzebuje kogos kto by mnie mobilizowal swoim samozaparciem w 'cambridgowaniu";-)))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a02
HEJKA NO WLASNIE MAM ZAMIAR ZAMAWIAC I OD PONIEDZILAKU ZACZYNAM.MAM NADZIJEZ E DAM RADE BO BRZUCH MAM TRAGEDIE.I WOGULE SAMA CZUJE SIE TRAGICZNIIE.DZIEKI LO ZA POCIESZENIE MILE JEST W TAKICH SYTULACJIACH.MOZEMY SIE WSPIERAC RAZEM;-].TYLKO POTRZEBUJE PORADU JAKIE ZUPKI ZAMOWIC CZY GRZYBOWE CZY KURCZKA BO TAK JAK TU U MNIE PATRZE SA NIE CIEKAWE SMAKI I TAKZE JAKIE SHEYKI TRUSKAWKA ,CZEKOLADA CZY WANILIA CZY WSZYSTKIE SA OK?NAPISZCIE PLISKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lo.
a02 "smaki zup" to trudny temat, najlepiej by bylo gdybys zamowila wszytskie po troche.. i nie od razu na 3 tyg, bo byc mzoe jakis smak bedzie dla ciebie okropny... Ja powiem tak, wszyscy odradzaja np pomidorowke a ja ja uwielbiam (zamawiam glownie pomidorowke i napoj kakaowy), wielu chwali sobie jarzynowa i grzybowa z kurczakiem a dla mnie one sa okropne... wiec sama widzisz- nie sluchaj rad wzgledem smakow, bo nikt nie jest Toba..(trzeba testowac samemu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula1502
acha no to ok zamawiam pare ,nie zamawiam na tydz mam nadziej ze dam rade najbardziej boje sie czy wytrzymam ale tak jak was sucham to sie motywuje.A ty LO ile schudlas na tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta - kwadrat
Lo - ja też "lubię" tylko na ój kakaowy i pomidorową jeszcze daję radę samą grzybową - nic więcej nie mogę przełknąć - "lubię" jeszcze owsiankę ( bez cynamonu0 i baton - tylko żurawinowy - próbowałam wszystkie smaki - i daję radę tylko to co wymieniłam. a02 - każdy ma inny smak i preferuje co innego - sama musisz spróbować co jest dla ciebie najbardziej zjadliwe. Lo masz rację nigdy nie udało mi sie przajść całych trzech tygodni bez żadnego grzechu - ale nie tracę nadziei że w końcu wytrzymam. i nie chodzi o głód czy samopoczucie - bo to na DC w dalszym etapie jest OK ale chodzi o psychikę i rozmyślanie o żarciu ( w moim przypadku) Ja w sumie takiego szarpania na DC ( trochę DC potem wielka skucha - i tak w kółko) schudłam ok. 10 kg. Następne ważenie mam 01. lipca więc zobaczę co i jak. Na razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta - kwadrat
apomniałam dodać że z pomidorowej wywalam tę piankę co sie robi jak wymieszam produkt - a pozostałość jest smaczna (jak dla mnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
witam. Dzis dzien pierwszy z DC trzecie podejscie: ) pierwsze elne e tyg w lutym-wynik 10kg mniej;) drugir tylko 10 dni teraz trzecie mam nadzieje ze chociaz 3 tyg uda mi sie. Tu gdzie mieszkam mozna 12 tyg stosoawc te diete. 3majcie kciuki. Ja za was tez bede:) jeszcze dzis w pracy 12godzin ale co tam...damy rade:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lo.
witaj kasiunia ja bylam neidawno 3 dni i pzrerwalam na 3 dni, i... od dzis zaczynam rowniez. Wiec startujemy razem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
ooo dzieki Lo. Bedzie mi razniej:) tylko nawet nie mysl ze mnie wykiwasz:) zadnego podjadania! Prosze:) i trwamy nie mniej niz 3 bite tygodnie;) pozdrowienia:) trzymajcie sie laseczki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
hej wszystkim i kazdej z osobna:) dzis moj 2 dzien;) Lo. Trzymasz sie?:) pisac dziwczyny jak tam nastroje w sobotnie piekne popoludnie;) usciski;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lo.
Tak Kasiunia trzymam sie dzielnie, tez moj 2-gi dzien :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
hej, jestem juz po pracy, moge popisac wiecej:-) wlasnie dobiega konca moj drugi dzien, tak jak Twoj Lo. musimy sie pilnowac:-)(ja ostatnio poleglam w 10dniu:P) dzis na sniadanko polowa brokulowej, II sniadanie polowa orientalnej, lunch cala saszetka pomidorowej, podwieczorek pozostala polowa orientalnej i jeszcze mam polowe saszetki brokulowej na pozna kolacje:-) wole dzielic saszetki bo mam wiecej posilkow(2saszetki dziele i jem po pol a jedna cala-tak jak trzeba:-)) najbardziej smakuja mi zupki grzybowa z kurczakiem i jarzynowa ale mam zaparcie i zniose wszystkie smaki:-) uwielbiam tez napoje w kartonikach bo maja pyszny smak-lepszy od koktajlu ktory sama sporzadzam:-) owsianka jablk-cyn tez mi bardzo smakuje ale szkoda ze mozna dopiero od drugiego tygodnia tak jak batony:-( no nic jeszcze kilka dni na lakocie musze poczekac:-) postanowilam tez ze w pierwszym tyg nie bede pila napoji tez bo zawsze po nich jestem jakas "nienasycona" i mam ogromna ochote na slodkie...(to taka moja decyzja:)) piszcie dziewczyny, wesprzyjcie troche... trudno tak samej jak czeka sie na ketoze:-) Lo. jutro juz 3 dzien, moze ketoza zapuka do drzwi:-) buziaki, laseczki. pozdrawiam, czesto zagladam na forum ale jakos pusciutko tutaj:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lo.
u mnie ketoza chyba zjawia sie dopiero na 4-5 dzien (mma paseczki do mierzenia cial ketonowych wiec sprawdze).. Toprawda, (ja tez tak mam ) ze po zupach odczuwa sie wieksza sytosc.. Jestem w p tyle lepszej sytuacji ze jem 4 zaszetki (mma 175 cm), Jem tak: 2 napoje i dwie zupy, w tym ze zupy dziela na pol wiec w sumie mam 6 posilkow. Wierze ze nie przerwe i wytrzymam te 3 tygodnie, jestem zdeterminowa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula1502
Wiatm.A ja od jutra rana strartuje i mam pytanie,bo przeczytalam ze w 1tyg nier mozna jesc tej owsianki i batonow.Czy to prawda?Obidcalam kolezance ze jak zjade ajmniej 3kg to ma u mnie procenciki za podpowiedzenie tej dety.Lato sie zbliza a ja sadlo i masakra ;-[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lo.
paula1502- niby nie mozna..ale czytalam gdzies na forum ze zcasem jedza batony i owsianke w I-tyg, i chudna normlanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula15
acha dziekito chowam i nie ruszam,jezeli wytrzymam ten tydz to potem bende je brac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
PAULA 1502 ja tez wiem ze przy diecie jako jednye zrodlo odzywiania nie stosuje sie batonow i owsianki:-( a szkoda...:-) ale zleci:-) badzmy dzielne i cierpliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
Lo. "Wasza wysokosc:-P" (pisze boja mam tylk 164) Ty farciaro:-) zjadasz wiecej:-) hi hi hi:-) pozdrowienia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
Tak wiec moje kochane 3/21:-) dzis przy niedzieli kuchnia serwuje same smakolyki:-) mniej smaczne zupy zostawiam na dni powszednie:-) na I sniadanko polowa zurku na II sniadanko polowa porowej lunch jarzynowa podwieczorek polowa zurku kolacja polowa porowej... ......mniam......... dodatkowo do pracy biore do picia herbati z miety, pokrzywa i zielona:-) plus 2 l wody:-) na przerwie dokupie czarna mala kawke:-) pozdrawiam , zycze milego dnia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
aO2 czekamy jutro na Ciebie...:-) melduj sie z ranca:-) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
hej kochane dzis u mnie 4/21 jest luuuzik:-) ketoza wczoraj okolo poludnia sie pojawila:-) Lo. weekend bez grzeszkow mam nadzieje?:) aO2 mialas dzisiaj zaczac...i jak? czekasz pewnie jeszcze na produkty? dzis mam wolne co za tym idzie wiecej czasu na myslenie o jedzeniu:-( sprobuje na maxa rozplanowac swoj wolny czas i bede trzymala sie grafiku jakby komu sie nudzilo to moze mnie wesprzec bede tu zagladala czesto, wrrrr.... nawet berdzo czesto:-P dzis znow 3 zupki:-) sniadanko polowa okropnej brokulowej-na szczescie to ostatnia wiec wole ja zuzyc jak najpredzej:-) II sniadanko polowa orientalnej-w poprzedniej turze nie jadlam jej a szkoda nie jets jak dla mnie taka zla jak wiele dziewczyn pisze,smak jest dziwny ale znosny:-) obiad jarzynowa podwieczorek pozostala polowa orientalnej kolacja-ostatnia czesc brrrrr....okulowej:-) i mam nadzieje ze finito, ze dzien zleci tylko z takim menu:-) jak to mowia nadzieja matka glupich ale lepiej byc glupcem z nadzieja niz beznadziejnym glupcem:-) piszcie dziewczynki jak tam u was:-) jak sobie radzicie... jakie efekty... chcialabym zrzucic 6 kg w pierwszym tyg-jak za pierwszym razem... zobaczymy:-)... pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
PAULA1502 przepraszam, piszac aO2 myslalam o Tobie:-P cos namieszalam:-) daj znac jak zaczniesz:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lo.
Kasiunia, u mnie tez 4 dzien ,bywaja chwile 'trudne", ale trwaja pol goddziny raz- dwa razy dziennie.(bardziej to kwestia 'chętki" niz prawdziwego realnego głodu) . Oczywiscie zero grzeszkow / gdybym zgrzeszyla przerwalabym diete, bo dla mnie albo wszytsko albo nic/;-) Ogolnie jest spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lo.
6 kilo w pierwszycm tygodniu? - ale Kasiunia wazysz sie rano? bo chyba z tego co kojarze nie startujesz z jakiejs ogromenj wagi, a takie cuda zdarzaja sie tylko przy wielkiej nadwadze.... dobrze jest gdy chudnie sie w pierwszym tygodniu 4 kilo...a 6 to chyba mozliwe przy wazeniu wieczorem,bo calodzienne picie wody, jedzenie w brzuchu, daja swoje kilogramy tez na wadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×