Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lajla

Cambridge-czy ktos stosował?

Polecane posty

Gość Lo.
a tak w ogole w jakim systemie się ważysz kasiunia? - Ja raz na tydzien będę , łacznie z braniem miary .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
Lo. ja pierwszy ra scudlam w lutym 10 kg w 3 tyg drugi raz schudlam 6.5 przez 10 dni teraz startowalam z 69:-P waze sie raz w tyg i bedzie to czwartek:-) rano oczywiscie tak jak nalezy:-) nie jest zalecane wieczorem bo zawsze rozne ilosci plynow spozywamy:-) dodam tylko ze pije bardzo, bardzo duuuzo do 4-4,5l dziennie czesto ide siusiu ale tyle pije:-) przez co nie mam zadnych dolegliwosci, zadnego bolu glowy czy zawrotow ani slabo mi sie nie robi, poprostu jest ok:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
a nie dodaje nic a nic do kawy... pierwsza diete mialam bez dodatkow i jak pisalam wczesniej 10,5kg dokladnie w pierwszej turze. 6 w pierwszym tyg, 3 w drugim a 1,5kg w trzecim druga diete trwajaca 10 dni tylko z mojej winy 6,5 ale dodawalam do kawy mleko... teraz 3 tura to tez czarna kawa, bezzz mleczka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
hej, dzien 4 jakos zlecial. dzieki Lo. ze chociaz Ty wpadlas na moment na nasze forum:-) jest u mnie prawie 20:00 , jem pierwsza polowe trzeciej saszetki wiec nie jest zle:-) na kolacje jeszcze mam polowe brokulowej:-) jak zawsze w ketozie u mnie jest mi bardzo zimno jak nic nie robie:-) na szczescie mam duzo herbatek i pije na przemian , czerwona, zielona, mietowa i pokrzywe:-) wody nie pilam dzis wogole ale herbat to chyba z 10:-) pozdrawiam:) do jutra, no... chyba ze jeszcze dzis tu zawitam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lo.
no to konczymy 4 dzien:-) Kasienka, ladnie Ci leci waga na DC... :-) wazysz sie w czrwatek, hm zazcekaj...zaczelysmy w piatek, wiec wazac sie raz w tygodniu dla "tygodniowego" wyniku musimy wazyc sie w piatek rano,(a nie w czwartek) rano wtedy bedzie to waga po róóóównych 7 dniach. ps, ja tez duzo pije chyba z 4 litry, zauwazylam ze wtedy wiecej sie chudnie, i masz racje nie ma sie tych dolegliwosci co bole glowy itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula1502
Witan.no ja niestety nie zaczolam ale jutro na 100. Mam juz wszystko w domu wiec zobaczymy.Rozmawialam z kolezanka ona jest 2dzien na Dc i mowi ze ma bolesc glowy itd.ze ciezko jej ciekawe czy ja dam rade.watpie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lo.
paula1502, nie nastawiaj sie na bol glowy..jak bedzisz pila po 3 litry wody mineralnej (albo wiecej) nie bedzie cie bolala glowa (ja tak pije bol glowy mialam wczoraj tylko przez 4 godziny ale to bardziej od slonca), ..acha, gdy tyle piejsz to zalecane jest branie dodatkowo magnezu i potasu (jak nie codzinnie to chociaz raz na jakis czas- bo woda wyplukuje wode z organizmu. Jestes pierwszy raz na cambridge wiec u Ciebie powinna zdzialac 'cuda" bo dla organizmu bedzie to szok, tylko sie zaprzyj się, bo jak bedzisz podjadala nie wejdzieszw ketoze- a to ona sparwia te 'cuda" ze na cambridge tyle sie chudnie. Powodzenia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lo.
sorry nie mialo byc " bo woda wyplukuje wode z organizmu";-), tylko woda (takiej jej ilosci) wyplukuje potas i magnez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lo.
acha, paula, nie zaczynaj diety od "wątpię". To wieeeeeeelki błąd, bo cambridge można przejśc tylkow tedy gdy ma się dużą motywację... a mozna wiedziec od jakiej wagi startujesz(i przy jakim wzroście oczywiście)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lo.
Kasiunia, a Ty chudlas te 10, 5 i 6, 5.. i wracalas do wagi?, czy tez teraz to etap aby schudnac wiecej/ dalej dalej systematycznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
hej, Lo. faktycznie zamulilam!!! bede wazyla sie w piatek oczywiscie... jakas roztargniona jestem...to pewnie przez milosc:-) wiesz jak konczylam diete to raczej przybywalo mi tylko 1 czy 1,5 kg... wracala woda:-)ale nie bylo widac ze przytylam tylko waga wskazywala wiecej... gdy jadlam racjonalnie to bylo ok, niestety szybko zapomnialam ze ta dieta tyle nas kosztuje i po ok 1mies wracam do gorszych nawykow zywieniowych,... fast foody i tp itd, uwielbiam tez slodycze,,, ogolnie przez jakies 2 miesiace 4 kg ewiecej ale jadlam duzo i grille i wszystko co slodkie i nie pilnowalam sie... liczac ze w tych 4 kg bylo 1,5 tej wody co wrocila po zakoncvzeniu diety to moze z 2,5-3 przez 2 miechy to chyba nie tak duzo.. nadal w spodnie 10 wchodze a przed pierwsza Dc nosilam 14 i byly opiete:-) jak widac mi nie wraca z jakas mega sila...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lo.
to dobrze:-) czytalam ze myslisz o tym by przeciagnac diete cambridge dluzej niz 3 tyg, rade Ci zrob po 3 tyg przerwe, bo najgorzej wyglodzic organimz a do tego zwolnic metabolizm, ja tak kiedys mialam (przeciagnelam cambridge) i na diecie 1000 kaloorii przytylam , brzmi niemozliwie, ale to fakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulla1502
No hej.No wiem ze nie powinam zaczynac od watpie ale sie tak boje ze nie dam rady ze hej.Jeszcze jak trzeba gotowac rodzince to masakra.Jastartuje od 75kg a mam 160 cm.klocek hahahhaha.Niedugo zjem sniadanie kolezanka mi radzila zebym zjadla jak najpozniej bo ona w pierwszy dzien z glodu nie mogla wytrzymac i ja tak glowa bolala.Ja najgozej ze mam migrene wiec wiesz ale dam rade zawsze moge napisac tu na forum i jak zwykle ktos pocieszy.Kasia jak dobrze zrozumiem nie mieszkasz w polsce,a moge wiedziec gdzie bo ja tesz nie mieszkam moze gdzies kolo siebie?swiat jest maly ;-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
hej laseczki dzis 5 dzien:-) Lo. wiadomo ze metabolizm zwalnia ale jak skonczysz diete i zaczniesz sie ruszac to ok, nie mialam z tym problemow, zaczelam chodzic na zumbe jak nie bylam na diecie:-) pomimo tego pije herbate czerwona, ona pomaga mi... a diete tutaj mozna do 12 tyg wiec bede tak dlugona niej az spadne na 59kg zeby w razie w wazyc 62:-) taki mam plan-bynajmniej:-) paula1502 mieszkam w irlandii,w cork dokladnie:-) a Ty?a kolezanki nie sluchaj, my ci poradzimy wszystko:-) duuuuzo pij i dziel posilki, mozesz podzielic 2 a jeden musi byc w calosci zjedzony to zapobiegnie wilczemu glodowi wieczorem:-|) kup herbatki,one bvardziej zapychaja zoladek niz woda, ja pije zielona, czerwona, mietowa i pokrzywe:-)powodzenia... i nie jedz za pozno, zatrzymaj prawidlowe nawyki-w normalnym jedzeniu nalezy zjesc sniadanie najpozniej 2 godz po przebudzeniu,natomiast reszte posilkow nie mniej niz 3 godz... i tak leci:-) piosz duzo... mam wolne-bede sie nudziuc:-) napisz jakie menu na dzis masz:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
a ja mam niedoczynnosc tarczycy jakby co i biore oczywiscie leki jak nalezy:-)eutroxin 125:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula1502
hej a ja mieszkam w londynie.Nie niesucham tylko mowila ze jej tak lepiej.ja zjadlam o 8 vaniliowego i powiem ze mi tak dziwnie o 12zjem zupke no i potem nastepnego ale one sa malo syconce jak dla mnie.jak mowilyscie batonow jesc nie mozna wiec je schowalam zeby sie nie kusic.Tak jak czytalam wszystkie strony o DC to dwa pierwsze dni sa takie dziwne a potem luz.A te herbatki to jakiej firmy kupujesz u mnie najgorsze jest to ze ja sniadania nie musialam zjesc ale wypic herbatke cytrynowa liptona a teraz dupa nie moge pic a takic jak czerwona zielona nie przepadam.Moja dzidzi a sie bawi wiec tesz jak tylko mi pozwoli dojde do kapa .A ile ty schudlas w 1tydz jak stosowalas ta diete?Mam nadzije ze ja spadne chociasz ta 5 kg bo 18 jade do polandu na wesele i potem nad morze wiadomo bym chciala byc szczuplejsza.A potem jak wytrzymam ten tydz na scislekj to moge jesc na sniadanie sheyk obiad normalny i znow sheyk czy tak nie mozna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
hej .. Paula1502 ja w pierwszy tydzien 6 kg w dol polecialam w drugim 3kg ale w drugim duuuzo mi polecialo cm i tak objetosciowo spadlam o 2 rozmiary:-) ja tez terz na hiszpanie chce leciec z jakiejs oferty LM wiec do tego czasu chcialabym byc na diecie napewno i moze pozniej tez. co do tych koktajli to niby nie ma pisanego zakazu ale nie powinno sie tak jesc, raczej siegamy na przemian po owsianke, koktail, zupke, baton. z tym ze w pierwszym tyg owsianki jablk-cyn nie spozywa sie, a jest przepyszna nawet dla osob ktore wczesniej nie jadaly owsianek-jak ja:-) kurcze ide dzisiej po produkty i babka pewnie mnie zwazy:-(nie chcialam byc zwazona teraz po4 dniach.produkty mialam z poprzednich stosowan Dc i zaczelam w piatek ale tak jak pislam jem tylko zupy przez pierwszy tydz zadnych koktajli nawet i zwyklej owsianki ,,, no nic zobaczymy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
dzien 5/21 zapomnialoam moje menu napisac:-) I sniadanie polowa pomidorowej II sniadanko polowa orrientalnej lunch cala porowa podwieczorek polowa pomidorowej kolacja orientalna:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lo.
no to mamy 5 dzien:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
Lo. czym dzisiaj bedziesz sie zajadac? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lo.
Kasiunia ja jem zawsze dwie pomidorowki, i dwa kakao-, bo te smaki teraz tylko mi podchodza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula1502
no to ladnie schudlas w 1tydz zebym ja tak poleciala bylo by super.OJ ja nawt nie mysle o tym.A to znaczy ze caly czas musze byc na tej scislej masakra.Jak czytalam na wczesniejszych wypowiedziach dziewczyny po 2 tyg scislej jadly sniadanie i kolacjie cambrige a obiad normalny tzn lekki ale cos jadly i tesz hudly a to u ciebie tam normalnie mozna kupic u mnie nie zabrdzo ,koleznk mi zaltwil a to tesz mozn same zupki zjadc . te zupki s zjadliwe i brdziej sycace niz te sheyki.Jk ja malo wiem o tym wszystkim;-[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
paula1502 no ja jem zupki w pierwszym tyg tak postanowilam, po koktajlach jestem jakas rozmarzona bo to slodkie dosc i zaraz chce wiecej:-|) polecisz napewno ladnie, pij tylko bardzo duzo. pisalams ze nie lubisz czerwonej herbaty i zielonej a co z mieta i pokrzywa? paula szukam konsultantek oriflame w UK i ROI, moze bys sie skusila?? Lo.tak trzymaj, jedz to co ci smakuje, ja nbym umarla jakbym miala jesc te same produkty ciagle:-) ale najwazniejsze zeby przeciagnac nie wazne jak:-)kazda z nas ma jakis swoj sposob:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula1502
NO WLASNIE MNIE TAK SCISKA W BRZUCHU,O 12 ZJEM OBIADEK BO INACZJE PADNE A TO MIETE MOZNA PIC TO ZARA KUPIE NP NIE SLODZONA.MOZE JA TAK POMYLSE O TYCH SAMYCH ZUPKACH BO TE SHEYKI SLODKIE CHOC NA SNIADNIE PILAM VANILIE I JEST SUPER.STARAM SIE COS W DOMU ROBIC [GENERALNE POZADKI]ZEBY O NICZYM NIE MYSLEC CHOCIASZ ZABARDZO MI SIE NIECHCE HAHHA.WIESZ CO DZIKI ZA PROPOZYCJIE ALE NIE JA TAKICH NIE UZYWAM CHOC OSTATNIO KUPILAM PO OPALANIU I NIE JEST ZLY.A PO DRUGIE DUZO TU MOJCH ZNAJOMYCH TO ROBI WIEC NIE.JA PIERDZIELE A BYM ZJADLA COS DOBREGO A CZEKA MNIE GOTOWANIE OBIADU DO TEGO MOJ ULUBIONY RYZ;-[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
wiesz co mi pomagalo jak gotowalam?? wdychalam zapach albo wachalam to co akurat dodawalam do obiadku, najadalam sie zapachem:-) a wiesz ze najlepiej zapic zupke?? ja jak pije zupe cala czy polowe to zaraz po wypijam z 0,3l wody czy kubek kawy czy herbaty:-) a nie chcesz dzielic saszetek?? mialabys wiecej posilkow... i nie myslalabys o jedzeniu tak czesto-ja wogole nie mysle o jedzeniu... a le to dopiero 5 dzien:-) lece na spotkanie z babka od diety... bede za godzinke:-) buziaki Paulla1502 u Ciebie tez taka piekna pogoda?ja wracam biore lezak i sie opalam:-) dzis mam randke:-) najzabawniejsze ze z wlasnym mezem:-P jestesmy razem 7 lat ale postanowilismy wyjsc na taka prawdziwa randke:-) umowilismy sie w parku:-) razem bedziemy wracac po randce bo mamy w te sama strone:-) (oczywiscie mieszxkamy razem:-P to taki wybryk,ale mily-dawno nie bylam na randce:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula1502
tzn jak dzielic posilki?mozesz mi powiedziec. no moze by bylo lepiej bo sciska mnie brzuch .A to ty pijesz herbatke tzn moge se zrobic bo slyszlam ze nie mozna pic a slodzikiem mozna oslodzic czy tez nie?A u nas dzis sie popsula ale nie jet zle bo jest chlodno wkocu ja wczorj cly dzien n ogrodzie gnilm. to tylko pozzdroscic j tesz jestem juz 10 lt z mezem 3lata po slubie ale zadko mozemy pozwolic soebie na wyjscie bo mamy dwa brzdace wiec wiesz ale za tydz przylatje mj brat to bendziemy mieli czas dla siebie,moze jakas kolacyjka gdzies na miesicie.A z plski zkad jestes?GGGGGGGGGGGGGGLLLLLLLLLLLLLLLOOOOOOOOOOOOOOODDDDDDDDDDDDDDDDDDDNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA;-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula1502
A CO DO WDYCHANAIA ZAPACHOW TO MNIE JESZCZE BARDZIEJ NA GLOD BIEZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
paula ja jestem z bydgoszczy:-) a ty? wiesz herbate mozna oczywiscie, ograniczac zwykla trzeba tak jak kawe natomiast zielona, czerwona mieta rooibos pokrzywa, z tego co wiem to takie mozna na bank:-) nie mozna owocowych i np lipy czy rumianku bo moga byc dosladzane:-) wiec nie wnikajacv w szczegoly te 5 ktore wymienilam mozna na bank:-) mozna tez kawe z kofeina lub bez i mozna inke czy tam kawe zbozowa jak kto woli:-) ja akurat nie slodze niczym bo ziolowe herbaty lubie ale mozesz slodziku dodawac. saszetki dziele po pol i dodaje wody nie 227 tylko 115:-) i polowe zawartosci saszetki, dziele nozem na oko i tym samym nozem zbieram i wrzucam do kubka:-) sprobuj, lepiej sobie ulatwiac:-)uciekam po corke do szkoly.. wracam za 20 min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula1502
no wlsnie tak zrobilm podzielilam zupke.tylko niestety gotowlm ryz i sprobowalam.ale chyba nie zaszkodzi co;-[ masakra ja nie jestem chyba jakas co wytzryma.Ale jutro sie zapre wytrzymam chodzby niewiem co .a mam kafke caro jutro kupie slodzic bo musze miec chocisz smak jakis.juz dzien sie konczy wkoncu naszczexscie bo niewim nie mam silnej woli choc marze o schudnieciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
no niestety paula brawa Ci nie bede bila za to ze sprobowalas ryz, jeszcze nie masz ketozy wtedy bedzie latwiej moze Ci ale wiedz ze wszystko moze ja zburzyc a jak przerwiesz to zaczynasz od poczatku-a wprawiac sie bedziesz znow w ten stan 3-4 dni wiec naprawde nie warto! pozdrawiam i zycze wytrwalosci... zobacz nasz juz dzien 5 dobiega konca, moj i lo. z tego wynika ze mozna! ta dieta jest bardzo rygorystyczna musisz trzymac zasady w przeciwnym razie nie ma to sensu. najlepiej nie bierz nic do ust, poprostu, ja tez gotuje dla rodziny obiady i nie kosztuje niczego, robie na wech przyprawy albo doprawiam dopiero jak jest ktos z domownikow:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×