Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lajla

Cambridge-czy ktos stosował?

Polecane posty

Gość mala_gorzala
Cześć, podobnie jak wpis wyżej, mam do sprzedania 19 sztuk produktów z diety cambridge: 10 zupek, 2 owsianki, 6 batonów i 1 napój w proszku. Sama zaproponuj cenę! Wysyłka 0 zł. Zainteresowane proszę o kontakt: passionatka@gmail.com. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niemampomyslunanicka
hej dziewczyny :) jesli ktos stosowal ta diete prosze o kontakt 1261441

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam jestem tu nowa.Bardzo zależy mi na schudnięciu 10kg.Gdzie można kupić tą dietę?Nie wiem tylko jak ja to wytrzymam bo mam słabą wolę jeśli chodzi o jedzenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extranova
Witaj kamilusia2. Dietę można kupić od konsultanta, wstukaj w internet dieta cambridge, a wyskoczy ci lista kontaktów do konsultantów. Dużo na temat dc znajdziesz w wyszukiwarce. Ja akurat jestem 2-gi dzień po ścisłej. Zaczęłam 3 turę i jestem ciekawa wyniku. No, ale z tym muszę poczekać do końca. A na razie trzymam za was kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elzbeta01
Czesc dziewczyny. Ja musze zabrac sie jakby od nowa bo zaprzepascilam ten tydzien. Pilam torebki 2 razy dziennie a raz bylo jedzonko i waga stoi :-((( Musze sie zmobilizowac!! Trzymam za Was kciuki i pozdrawiam :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elzbeta01
Czesc dziewczyny . Zaprzepascilam ponad tydzien bo jadlam 2 torebki i raz jedzonko inne. Kg stja w miejscu buuu :-(((( Od poniedzialku zaczynam od nowa czyli scislej ! Serdecznie pozdrawiam :-)) i trzymam kciuki za Was :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elzbeta01
oj napisalo mi sie 2 razy no ale wiecie o co chodzi :-))) papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lo.
Elzbeta01, pilas dwie torebki ijeden posilek w granicach jak zalecaja 400 kalorii, tak? i waga nie spadala? czy tez pilas torebki a pozniej hulaj dusza kuliarnie:-)?,, bo powinna waga spadac? a mzoe juz dlugo ciagngniesz scisla i metabolizm wszedl w tryb oszzcedzania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta - kwadrat
Dobrze że jesteście bo nawet czytanie o zmaganiach innych działa motywująca i dopingująco. trzymajcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta01
Lo jadlam 2 torebki plus jedzonko np: jajecznica z 3 jajek + jablko i waga stala:-((( Od poniedzialku mam zamiar przejsc na 3 torebki i nic wiecej ...zobaczymy czy dam rade :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lo.
kobieta 01, wedlug mnie doszlas do stanu gdy organizm zwolnil metabolimz, i teraz odejmujac sobie znowu (do 2 torebek) zwolnisz go jeszcze bardziej, .. radzilabym Ci teraz przez 3 tygodnie minumum jesc 1000 kalorii. aby rozruszac metabolizm, a nawet inaczej 2 tygodnie 1000 kalorii a trzeci tydzien 1200 kalorii, i wtedy dopiero wejsc na scisla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extranova
Kobieto01 jajecznica z 3 jaj to dużo, a jabłko jest zakazane. Spróbuj pierś z kurczaka ok. 100-200 g. ugotowaną, nie smażoną. A jajka owszem , ale jako omlet z dwóch jaj i 100-150 g. ugotowanych pieczarek. Może być jogurt naturalny 150-180 g. I nie wszystko na raz . Tylko raz dziennie z tych dań , a do tego warzywo , ale tylko z listy dozwolonych np. brokuł lub kalafior. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta01
Dzieki za porady , dobrze Was tu miec. Dziewczyny chce sprobowac byc na scislej od poniedzialku bo zalezy mi na spadku wagi.Moze jakos dam rade. Mysle ze to co napisalyscie jest prawda ze zle zjadlam i ze zwolnil sie metabolizm :-((. Ale zobacze co bedzie dalej. Serdecznie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extranova
No tu na forum to pustką wieje całkowicie. Lato prawie nadeszło i ludziska przestały się odchudzać na DC. Może choć ktoś tu zagląda i czyta sobie. Pozdrawiam wszystkich czytających i piszących.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dodinka
Cześć, jestem nowa. Kończy się pierwszy dzień mojej diety DC. Waga wyjściowa 88 kg jedna waga 90 kg druga waga (ciekawe która dobrze wazy). Wzrost 168 cm Wiek 31 l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dodinka
Mam bardzo dużo pytań, byłabym wdzięczna, gdyby ktoś mi pomógł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lo.
Dodinka, to pytaj, postaram sie odpowiedziec:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dodinka
Nie wiem o co chodzi z metabolizmen i dlaczego np. extranova pisze "na podkręcenie metabolizmu" zrobi inną dietę na kilka dni? Mnie dziś strasznie boli głowa, a to dopiero II dzień. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lo.
Dodinka, zakaldam ze jestes pierwszy raz na diecie cambridge, .. Bol glowy moze wystepowac przez pierwsze 5 dni, ale koniecznie pij duzo wody (duzow wody oznacza minimum 2 litry, im wiecej pijesz tym wiecej chudniesz (byle w granicach rozsadku, nie mowie o piciu 6 litrow dziennie);-), Extranowa miala pewnie na mysli mowiac o "podkreceniu metabolizmu" - iz ona zaczyna juz 3 ture, czyli zakaldam ze przeszla juz scisla, a mzoe nawet dwie (nie wiem), dieta cambridge dostracza malo kalorii, i spadek wagi (zwlaszcza jak ejst sie pierwszy raz jest spektakularny), ale ze wzgledu na to, ze jest to dieta niskokaloryczna, warto w przerwach miedzy scislymi ( o ile ktos musi powtorzyc scisla bo ma wiecej kilosow do zrzucenia), - warto wowczas "podkrecic sobie metabolizm" , ja to rozumiem jak stopniowe dodawanie sobie kalorii, tak aby miedzy scislymi dojsc do zjadania dziennie 1200- 1400 kalorii, bo na cambridge organizm w koncu wchodzi w "tryb oszzcedny" bo czuje sie zagrozony (glodowka), i pozniej nalezy go podkrecic, ale gdy nagle po tak niskokalorycznej diecie zaczniesz jesc 1500 kalorii to wtedy bedzie jojo, wiec nalezy stopniowo(czyli tak jak rozumiem slowo "podkrecic metabolizm" )....ale Dodinka Ciebie to jeszzcze nie dotyczny, Ty teraz jedz tylko jedzonko z torebki, jestes pierszy raz na cambrdige wiec na pewno bedziesz miala fajne efekty, straraj sie niepodjadac, aby jak najwiecej wycisnac z tej diety. Acha, jak boli cie glowa, to mzoesz wziasc tabletke z potasem, i pij , pij, i pij duzo woddddddddddyy (glowa wowozcas nie boli, i szybciej sie chudnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dodinka
Dziękuję Lo. Tak, pierwszy raz jestem na tej diecie. Dwa lata temu stosowałam kopenhaską i efekt jojo był taki że mam 2 kg więcej niż przed jej rozpoczęciem. Ta sama sytuacja miała miejsce 8 lat temu też na kopenhaskiej. Innej diety nigdy nie stosowałam, ograniczać się próbowałam latami i nic mi z tego nie wyszło. Nie wiem czy wytrzymam 2 tyg na DC a może zrobię tydzień etap I A i tydzień etap I B, bo dietę wykupiłam na 2 tygodnie na próbę. A kawę pijecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lo.
Dodinka , akwe mozesz pic, ale bez cukru/ Po cambridge tez mzoe byc efekt jojo, po kazdej diecie niskokalorycznej (bo ona zawsze zwalnia metaolizm) nalezy wychodzic stopniowo aby uniknac jojowania. (wiem ... teoria brzmi stwietnie, ale z praktyka roznie bywa);-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Petroniusz29
KUPIĘ PRODUKTY DIETY CAMBRIDGE PROSZĘ O KONTAKT NA ADRES: PETRONIUSZ29@GMAIL.COM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodinka :) trzymam kciuki za Ciebie, dasz radę to nie jest AŻ takie trudne :) Ja zakończyłam ścisłą w lutym z wynikiem minus 10. Od lutego schudłam kolejne 6 kg a teraz to już TYLKO :) utrzymanie wagi. Mój organizm przez lata skatowany jest dietami ale jakoś sobie radzę. Pozwalam teraz sobie nawet na loda czy ciacho ale niestety wciąż kontrolowanie :) Dodinka, pociągnij ścisła 21 dni, warto i da się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dodinka
A już sobie myślałam o 14 dniowej ścisłej i potem south beach. Wszystko mnie kusi, w pracy ciągle przynoszą koleżanki biszkopt na truskawkach i galaretce, którym pachnie w całym biurze i mówią "no zjedz kawałek, nic Ci nie będzie". Nie gotuje nic, mężowi i dziecku kupuję obiad na stołówce. Zobaczę, jak zawroty głowy przejdą , to pociągnę ją dłużej. Dużo czytam o tej diecie i może za dużo o efekcie jojo, o ubytkach na zdrowiu (mięśnie, żołądek itp) no i już nie wspomne o rodzinie, która widząc jak się katuję mówi "skończ z tą dietą". Wsparcie zerowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dodinka
kamikawawa, a po ścisłej te 6 kg na czym zjechałaś? Mówisz, że na loda lub ciasteczko się skusisz a ja jeszcze tydzień temu zjadałam po 2 lody, pół paczki delicji, w ogóle się nie pilnowałam, dlatego mam karę. przez dwa dni zjechało mi 2 kg, możliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lo.
Dodinka mozliwe, bo przez pierwsze 4 dni spada z nas woda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam jestem tu nowa.Cały czas się zastanawiam nad DC,ale boję się efektów jojo.Mam do zrzucenia ok 8 kg,ważę 74 kg przy wzroście 173cm.Więcej nie chcę bo jestem wysoka i wyglądałabym jak tyczka.Czy można to osiągnąć w 2 tygodnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anja100
Witam !! Od poniedzialku zaczynam diete.Boje sie ,ze nie dam rady.Pomuzcie mi w tym wytrwac.Ja zplacilam za jeden tydzien 200 zl !!!i za pierwsza wizyte 80 zl (nastepne beda gratis .(Mieszkam w Holandii dlatego napewno ta róznica w cenie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lo.
Kamilusia, w 3 tyg na pewno dasz rade, w 2 niekoniecznie.. ps. fajnie ze robi sie tu bardziej 'ruchliwie";-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×