Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lajla

Cambridge-czy ktos stosował?

Polecane posty

WALCZE NADAL 0, mogłabyś tak w skrócić przedtsawić swoje CV dietowe;-) powiedzieć z jakiej wagi wówczas startowałaś z cambridge i przy jakim wzroście, Jak stosowałaś cambridge - tzn 3 tygodnie ścisłej, 2 tygodnie mieszanej, i znowu ścisła? (ile takich cyklów zajęło Ci zrzucenie tych 22 kilo)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zaczynałam dietę ważyłam 86kg przy wzroście 172cm, okropnie wyglądałam. Jak teraz oglądam zdjęcia z tamtego okresu to bierze mnie obrzydzenie. Praktycznie do maja odchudzałam się na przemian 2-3tyg ścisłej (3 posiłki DC+szklanka chudego mleka i obiad) potem 1000kcal, 1200kcal (opracowane przez moją konsultantkę całkiem fajne przepisy) i pomału miałam wychodzić z diety zaczynając 1400kcal. I właśnie ten pułap był dla mnie nie do przeskoczenia, jakoś nie najadałam się tymi posiłkami bo było to tylko śniadanie owoc obiad z ryżem lub makaronem a na kolację DC. NIe starczało mi to bo w poprzednich etapach było jakoś więcej jedzenia. Myślałam że jakoś sobie poradzę tym bardziej że miałam rozpiski na kolejne 2 etapy wychodzenia. Początkowo trzymałam te 63-65kg ale późny okres jesieni i zima no i święta zaczęły sprzyjać podjadaniu. Często miałam też napady na słodycze. No i wszystko zaczęło się znowu magazynować. W tej chwili dobijam prawie do 70kg i bardzo mi się to nie podoba. Muszę szybko coś z tym zrobić bo ani się obejrzymy a będzie znowu wiosna, a fałdek muszę się pozbyć. Jest tylko jeden problem bo w mojej okolicy jest tylko jedna konsultantka a niestety ona wyjechała na kilka miesięcy i nie wiem skąd mam kupić produkty. Kiedyś można było z internetu ale teraz nie wiem i wolałabym jednak żeby ktoś miał nade mną kontrolę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Walcze nadal0 jesli twoja scisła była: 3 posiłki DC+szklanka chudego mleka i obiad , to była od początku mieszana, ścisła to same posiłki DC i zero innego jedzenia (ewentualnie szklanka mleka), mieszana to DC +właśnie własny obiad., a 1000 kalorii i 1200 to kolejne stopnie wychodzenia z diety.. Ale nie ważne, najważniejsze ze pieknie Ci poleciały na niej kilogramy :-) Taki urok niskokalorycznych diet, że organizm nimi wykończony domaga się w koncu więcej, że człowiek jest głodny nawet na 1500. Co do zakupu nadal możesz kupić online, ja mimo, że mieszkam w wawie i tu jest głowna siedziby diety cambridge to i tak zamawiam poczta. Zamawiam ze strony kilogramy.p ps. po 1 tygodniu na minusie -3,8 kg:-) rezultat zaraz zapisuje w stopce. i zaczynam drugi tydzien ścisłej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Walcze nadal0 jesli twoja scisła była: 3 posiłki DC+szklanka chudego mleka i obiad , to była od początku mieszana, ścisła to same posiłki DC i zero innego jedzenia (ewentualnie szklanka mleka), mieszana to DC +właśnie własny obiad., a 1000 kalorii i 1200 to kolejne stopnie wychodzenia z diety.. Ale nie ważne, najważniejsze ze pieknie Ci poleciały na niej kilogramy :-) Taki urok niskokalorycznych diet, że organizm nimi wykończony domaga się w koncu więcej, że człowiek jest głodny nawet na 1500. Co do zakupu nadal możesz kupić online, ja mimo, że mieszkam w wawie i tu jest głowna siedziby diety cambridge to i tak zamawiam poczta. Zamawiam ze strony kilogramy.p ps. po 1 tygodniu na minusie -3,8 kg:-) rezultat zaraz zapisuje w stopce. i zaczynam drugi tydzien ścisłej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
walcze nadal mozesz spokojnie zamawiac produkty na www.kilogramy.pl tam tez jest konsultacja telefoniczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeny jak ja mam ochotę na cukierki albo ptasie mleczko...chyba siegnął mnie pierwszy większy kryzys:( Chyba jak wróce do domu to załozę kłódke na lodówkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaasik26 to kup sobie może colę / pepsi light, lub jakąs owocową gumę bez cukru, ja tak robię, to jakaś namiastka słodkiego:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilly Rose tak wiem że to nie była typowa ścisła ale moja konsultantka nie widziała potrzeby żebym aż tak musiała startować na samych posiłkach Dc. Początek nie był jednak rewelacyjny, po I tyg spadł mi zaledwie 1kg, po drugim też tylko 1,5kg ale było to pewnie spowodowane tym że często się odchudzałam i organizm bronił się. Później już było lepiej, spadało tak średni 2 kg ale bywały też zastoje. Jedynym pocieszeniem po pierwszym tygodniu diety był spadek obwodu w pasie o 10cm. A na tym bardziej mi zależało. Jeśli chodzi o produkty to właśnie chciałam zamówić je przez Kilogramy.pl ale powiedzcie mi czy mogę sama wybierać jakie chce smaki i daną ilość czy muszę cały karton zamówić bo mi wchodzą już tylko batony, owsianki i napoje w kartonikach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Walcze nadal0 , możesz zamówić co chcesz, i w jakich chesz ilościach :), ja zawsze tak robię, ps. polecam smaczek do wody (nie wiem czy próbowałaś), ja wypijam dwie butelki mineralnej każda po 1,5 litra, i troszkę nudzi mi się smak wody, więc do jednej dodaje smaczku, a drugą bez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dobrze że mogę zrobić takie zamówienie. Chyba zaraz się za to zabiorę, bo jakoś mam wątpliwości czy coś zgubię bez diety, tylko w miarę normalnie jedząc. Jesli chodzi o smaczki do wody to ich nie próbowałam, nie mam problemów z piciem wody. Codziennie spokojnie w czasie diety wypijałam ponad 3l a nawet 5l do tego herbatki ziołowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
walcze nadal 0, 5 l to duzo... gdzies czytalam ze pijac 'za duzo " wody mozna zalatwic sobie nerki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasem tak mi się zdarzało wypijać tyle wody jak chciałam przytłumić głód. Tak to zwykle 3l wypijałam. Też gdzieś właśnie czytałam że za duże ilości wody mogą szkodzić. LillyRose mam jeszcze pytanie odnośnie tego zamówienia na kilogramy.pl Wysłałam wypełniony ten formularz, podając swoje dane. Czy teraz mam czekać na kontakt od nich? Bo typowego zamówienia gdzie mogłabym wpisać jakie chce produkty tam nie znalazłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda że na tym forum nie ma takiej fajnej konsultantki jak w zeszłym roku miałyśmy na forum o2. Mówie wam Aga Czarnota-Stach była nie zastąpiona. Też zmagała się z dodatkowymi kg dodając nam zawsze otuchy i często odpowiadając na wiele pytań. W tamtym czasie jak ja zaczynałam się odchudzać forum tętniło życiem. Wiele dziewczyn się odchudzało i zawsze jedna drugą mogła wspomóc choćby dobrym słowem. Ja chciałabym zacząć najpóźniej od przyszłego tygodnia jeśli uda mi się zdobyć już produkty bo teraz będę sama musiała się kontrolować bez konsultantki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Walcze nadal0, pamietam tamte forum, bo wlaśnie tam tez się odchudzałam z tamtymi kilogramami, które mi wróciły (mialam nick Hello, czy Hallo, jakoś tak, byłam na scislej 4 tygodnie, już o tym wspominalam schudlam w sumie jakos 10 kilo, ale 2 kilow rocilo od razu na drugi dzien-woda, pozniej dosc dlugo sie pilnowalam a pozniej probowalam wrocic an scisla, i robilam sobie 'ostani dzien przed dieta' .....ten ostani dzien powtarzal sie przez kilka miesiecy i 8 kilo wrociło ) ja wysysłam na ich adres biuro(malpa)kilogramy.pl mail z własnej poczty (nie przez formularz), i wpisuje co chce i ile sztuk. Kupuje za pobraniem. Dostaje od nich list z kwota i nformacja ze przesylka zostanie np dzis wyslana, i faktycznie w ciagu dwoch dni już jest (ja jestem z warszawy, i centrum diety tez jest w warszawie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Walcze nadal0, zresztą może zadzown do nich ?, i poproś o namiary na konsultantke w Twoim mieście, (oni mają wykaz), jeśli latwiej Ciz takim 'nadzorem':)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Venezia08
Witam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Venezia08
Chciałabym się przyłączyć do wspólnego odchudzania. Kilka słów o mnie. Od 3 stycznia jestem na DC. Po świątecznym szaleństwie moja waga pokazała 77,6 - masakra. Dzis już jest troszkę lepiej, rano wynik 73,5. Mój cel to 64 kilogramy. Planowałam być na ścisłej, ale nie umiem, dodatkowo oprócz 3 torebek zjadam wieczorem jeszcze coś dietetycznego. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny po kilkudniowej przerwie ale miałam laptopa w naprawie :-) u mnie walka w toku, dziś dzień 8 a po tygodniu na wadze 3,3 mniej więc niby jest dobrze ale strasznie zazdroszczę LillyRose tych 3,8 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Czytam wasze forum od kilku dn i.kupiłam. zestaw diety na 7dni,ale nie wiem Jak zacząć,jak wytrwać?wam się udało -gratuluję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj zamówiłam produkty Dc i z niecierpliwością czekam na dostawę. Myślę że do wtorku dojdą bo chciałabym jak najszybciej zacząć dietkę zanim jeszcze coś przybędzie na wadze. Kkmb jeśli masz już produkty to na nic się nie oglądaj tylko zaczynaj. Owszem pierwsze dni są trochę ciężkie ale jeśli nie będziesz nic podjadać to na 4 dniu wchodzisz w ketozę i wtedy już nie czuje się głodu a efekty są naprawdę widoczne już po kilku tygodniach stosowania. To zależy też od tego ile kto ma kg do zgubienia. Ja w zeszłym roku straciłam 22kg, przez moją głupotę trochę przybyło bo nie umiałam znowu sobie odmówić pewnych przyjemności i dlatego ty jestem. Teraz będę się zmagać z 8kg ale nie wiem ile mi to zajmie, bo odstęp od poprzedniej diety nie jest długi a mój organizm może być już tym wszystkim zmęczony i nie wiem jak będzie reagował. Ja mam nadzieję że zacznę od środy jak tyko dostanę paczkę, jeśli chcesz to możemy zacząć razem. Powodzenia dla wszystkich......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!Ja kolejny dzien zaczynam rano dobrze,a potem gotuje dla rodzinki I nie mogę się opanowac .mam bardzo słabą wolę,Ja będę próbować dalej.może do środy dię uda.I będziemy razem startowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jak się gotuje dla rodzinki to jest wyzwanie. Sama to przerabiałam, jednak jak już się zdecydowałam na dietę to nic mnie nie ruszało. Tak strasznie już wyglądałam że musiałam coś ze soba zrobić i Dc była ostatnią deską ratunku, wszystko wcześniej już wypróbowałam. Moim hasłem przewodnim było-,, jedzenie nie będzie mną rządzić,, teraz też tego będę się trzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytałam że byłaś na forum jako czarna oliwka ,wtedy też byłaś na DC?ja przerabiałam już chyba wszystko ,a od 2lat zupełnie się poddałam.Mam 2 synkw I chcę być z nimi jak najdłużej,dlatego podejmuję walkę bo mojeserducho juź ledwo dycha.jestem z krakowa a Ty,czy ktoś jeszcze jest z kr-wa?u

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja udzielałam się na forum Czarna Oliwka ale pod pseudonimem Carmelita bo Czarna Oliwka jest założycielką forum. Moje wypowiedzi są tak mniej więcej od str.423. Jestem z wielkopolski, mam 27lat i córcie 8letnią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kkmb - ja jestem z Krakowa :-) dzisiaj było ciężko bo byłam ze znajomymi na mieście, oni wszyscy pożerali pyszne rzeczy a ja przy herbatce... a na tygodniu mam kolację biznesową z klientem - to dopiero będzie - wytłumacz niemal obcym ludziom czemu nic nie jesz :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny.Ja wczoraj kolejny raz poległam.dziś jestem 12godz. W pracy-bę dę bardzo zajęta więc może będzie łatwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kkmb, może zrób sobie dwa tygodnie przerwy w czasie których się nastawisz do diety, że od takiej i takiej daty, nie ma bata, musisz wytrwać ... Ja właśnie od takiego zaczynania rano, i konczenia diety w polowie dnia, lub wieczorem- przytyłam 8 kilo kiedyś ( ten stan nabierania kilogramów przez to trwa kilka miesięcy) 11 dzien ścisłej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dzisiaj 10 dzień ścisłej i 4,2 kg mniej na liczniku w DC jednak doceniam to że jest ścisła - w każdej innej diecie zawsze się łamałam że jak zjem jeszcze kawałeczek tego ale wypiję łyka tego to na pewno nie zaszkodzi a tutaj wiem że w ciągu dnia mogę zjeść tylko DC i nie ma bata :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak macie racje ,nie ma bata.Ja diete Mam od 10 dni i caly czas nastawiam się psychicznie@ co dalo 2kg na plusie.dobrze ze mam internet w telefonie bo z wami bedzie latwiej.w pracy. Nikt nie wie więc udaje ze się wczoraj przejadlam@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×